• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
ahoj Holky, taky bych se ráda přidala termín mám 11.9.2011, jak jste se tu bavily o průkazkách...pořád jsme žádnou nedostala už se mě sestra dvakrát ptala i před týdnem na prvotrim.screen.zda ji mám a říkám ne a ona aha...a pak mi dala papíry s tím že je vše o.k. a že je to všechno tak nevím..jdu 24 na kontrolu tak se už konečně zeptám..všechny mé známé už ji mají od 10.tt zhruba a já nic.....jak jste na tom vy?díky
5. bře 2011 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicollka děkuji ..:slight_smile:
5. bře 2011 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my máme termín 15.9....tehuli: ja mam prukajdu hned asi od 6tt..
7. bře 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bl4nche ja jsem byla dnes, 12+4tt a miminko melo 6,7, take presne na termin, tak tech 8 cm se mi zda hodne.
7. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flagicka

Ahoj ....gratuluju je pravda ,že když člověk na to přestane tak nějak myslet najednou se to povede..... já jsem dneska byla na ultrazvuku 13tt ta moje jahůdka bude asi akrobat mrskal tam ručička jako o závod...už má skoro 7cm .....
8. bře 2011 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajahudka no my jsme ted 12tt+2 a na kontrolu jdeme až za 14dní tak se těším....pěkně mě dneska bolí bříško,tak si jdu lehnout,půjdeš na 3D/4D ultrazvuk?slyšela jsi o tom něco?šetři se a měj se :slight_smile:
8. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj slyšela jsem něco.... viděla jsem to v televizi a je to teda užasný ....já si to asi nebudu dělat....
9. bře 2011 v 07:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

mám termím 8.9.2011 :slight_smile: můžu se k vám přidat??
9. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám průkazku od 26.ledna a to byl myslím 10 týden :slight_smile: :slight_smile: ... Už tam mám zaznamenaný dvě poradny :grinning: :grinning: .. Tak nevím, jak to, že @tehuli nemáš...
10. bře 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám průkazku od 8tt a už jsem byla 2x v poradně
12. bře 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Můžu se k vám přidat?Taky mám TP v září 2011 :slight_smile:
15. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahoj, jasně, že můžeš,ale moc to tu nežije, asi je většina na neveřejné diskuzi ?
15. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, zkuste přes IP poprosit vikuli, jestli Vás k nám přidá, máme opravdu uzamčenou diskuzi :wink:
16. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl - a ty sem chodíš?Máme skoro stejnej termín porodu :slight_smile:
16. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 chodím, v pátek jdu na ultz a nejspíš mi termín posunou o pár dní dozadu
16. bře 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se k vám přidávám. Sice mám zatim psaný termín porodu 28.9. ale vzhledem k tomu, že se zdá mimčo větší, tak mě zřejmě budou zase posouvat blíž do měsíce. Příští týden jdu na UZ tak se snad už vše dovím pořádně.
17. bře 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis ahoj co máš stoho mš vychází termín na 29,9, ale je to porad září :slight_smile: hlavne at je to zdravé :wink:
18. bře 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettulka Ahoj TP zatim je 28.9. Ale vzhledem k tomu, že se vše potvrdí až v pátek na UZ tak mi snad už řeknou něco blíž protože jeden doktor mi řekne, že jsem v jiném týdnu druhý den mi řeknou, že jsem zase v jiném týdnu. Tak to mám zatim podle toho co mám v průkazce.
20. bře 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis jj šak jo ja to taky beru podle toho co mám na průkazku ja jdu zitra k doktorovovi tak se zase dozvime neco noveho
20. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettulka Můj pan doktor je bohužel takový, že mě chce vidět možná tak jednou za měsíc a veškerá ostaní vyšetření jsou pro něj zbytečná, takže když jsem se tam dostavila s bolestma v podbříšku, tak mě stejně poslal do nemocnice bez doporučenky bez všeho a v nemocnici na mě pak koukali, jak kdybych spadla bůh ví odkud. Takže mi napsali samozřejmě žádanku na ultrazvuk ve 13 týdnu a ještě jsem dostala já vynadáno, že mám neschopnýho doktora. No co mám povídat mám z toho všeho akorát smíšené pocity a místo toho, abych si to konečně užívala, protože mi neni už špatně, tak akorát řešim problémy :(
20. bře 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis a co změnit doktora, ještě se takhle stresovat :slight_smile: .Mně doktor taky říkal ,že mně na ultz ve 13.tt budou posouvat termín,jako s dcerou a ono nic, prcek asi nějak vyrostl nebo co :grinning: .
20. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl jj nad tím už jsem uvažovala. Snad se mě podaří přesvědčit podolí, aby si mě tam nechali až do porodu u nich v ordinaci. Jinak si nechám doporučit doktora od nich. Mě se synem posouvali termín taky. Tak jsem na to teď zvědavá.
20. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík těhulky moooc vám gratuluju k těhu je to to nejkrásnější období pro ženu
Touhle cestou vám chci nabídnou věcičky po mé dcerce ( jsou tam i neutrální barvičky ) Narodila se teď v lednu takže věcičky jsou na zimu a chladnější počasí Mám spousty nových nepoužitých věcí protože sme je neunosily,mám i úplně nové zabalené lehátko do vaničky prodávám ve velikosti 56 bundičky,mikynky , overálky,bodýčka,dupajdy,slabé rukavičky,i zimní,čepičky zimní i slabé,zavinky -značky NEXT A DISNEY a plno dalších ,mám i nepoužité poporodní kalhotky ty síťované
Pokud máte zájem napiště mi buď sem a nebo na 1.cufinka@seznam.cz a já vám pošlu fotečky
Užívejte si to krásné období strašně rychle to utíká :slight_smile:
21. bře 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis jee tak to me mrzi mela by jsitomu doktorovi taky neco rict ze to tak nejde a nebo hned vymenit doktora. ja chodim pravidelne kazde tri tydny a na vse co jse zeptam si odpovi a i on se pta jeslti nemam bolesti atd. Takovy doktor co nema zajem o tebe ani o dite je hulvat. to se mi vubec nelibi. no nic musim ktomu doktorovi napisu a dam obrazky jak jsem dopadla drz se a zbytecne se nenervuj :wink:
21. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettulka Děkuji snad to vše dobře dopadne. Jinak nervovat se moc čas nemám, díky synovi, ale bolesti, které mívám bývají dost často nepříjemné. Už aby to všechno přešlo.
21. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: , to máme venku krásně,že? :sunglasses:

@beisis - já být tebou tak vyměním doktora.Nemá cenu se v těhotenství nervovat.
To máš bolesti jako by měla přijít ms?To mě dr. říkal,že to je normální - roztahuje se děloha
a mimi pěkně roste :slight_smile: Občas to taky tak mám.Tak si na chvilku lehnu a za chvilku to je dobrý :slight_smile:
Já chodím do poradny pravidelně každé 3týdny :slight_smile:
21. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 No já mívám i silnější bolesti, ale je to tim, že jsem po císaři a mám srůsty, tak se to musí nějak sledovat, aby to nepopraskalo moc. To mi teda řikali v Podolí, tak mě tam kontrolují. Tak snad bude vše v pořádku. Jo jo je krásně hned bych vyrazila do zoo dokud to mají těhulky za korunu, ale samotné se mi nechce.
21. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis no tak jsem prisla doktor byl trochu neprijemny ze ma alergii na zenske mel tyden dovolenou. Pridávám i obrazek je vse v poradku akorat jsem dostala vynadane ze jsem schudla 6 kilo ale nemuzu za to zvracela jsem hodne. Hlavne at te bolesti co nejdrive prejdou verim ze to neni nic prijemneho
21. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettulka Já jsem u prvního schodila deset kilo a měla jsem co dělat, abych je nabrala zpátky do porodu. Stim se nedá nic dělat já zvracela i při porodu, takže ono je to opravdu těhotenství od těhotenství. Teď mám naopak furt hlad, tak to si moc člověk nevybere :D
21. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis jj sak ja mam taky porad hlad ale jeste mi to nahoru proste nejde :cry: no snad uz me to preslo a zadne zvraceni me uz neceka :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek