• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
Něco málo z dnešní oslavy..... :grinning:
1. zář 2012 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lennetfrigg dortík nádhernej, teda ... Co "říkala" na to odrážedlo a ostatní dárky?
Teda toto letí, nedávno jsme čekaly, kdy porodíme a už rozjíždíme oslavy 1. narozenin :grinning: Musím zamáčknout slzu :slight_smile:
3. zář 2012 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarkalada ahoj, tak dvojčata, ju? :grinning: To máš asi kolotoč ... @lennetfrigg byla už tak hodná a dala jsem odkaz, tak ti ho jen přidám sem :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31186575&tab=0 a přidávám trošku dražší verzi :wink: http://www.cykloprivesy.com/detska_odrazedla/pukylino-detske-ctyrkole-odrazedlo-modre.htm
3. zář 2012 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacikaci tak jak dopadla soutěž kadeřníků a vizážistů? Poznali tě doma vůbec :wink: :grinning:
3. zář 2012 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennetfrigg mě taky nespí dítko celou noc a taky se budí tak 2x a někdy i častěji a musím říct, že mě to taky zocelilo ... no něco zlý, je pro něco dobrý ... teď mě ani zoubky nerozhodí :wink:
3. zář 2012 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaaa teda ty máš tak nádherný fotky, já vždycky jenom čumím, fakt ... :wink:
3. zář 2012 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelina_ no, asi tak jako vy, ale dvakrát tak rychlejší kolotoč :grinning: Někdy /pořád :sunglasses: :grinning: / je to záhul, ale jsou zlatý.
@lennetfrigg nádhernej dortík :slight_smile:
Taky vám ty děti jí, na co přijdou? A to nemyslím jen jídlo
3. zář 2012 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelina_ ahojky, bylo to dobrý, je ze mě krátkovlasá bruneta, takže docela šok, ale líbí se mi to a myslím, že i okolí.. :slight_smile: ale stejně se časem zase vrátím k blond, je taková čerstvější, a cítím se v ní o něco líp..
@lennetfrigg krásnej dortík, to jsi pekla sama? jsi šikulka, já mám z toho pečení fakt strach, vařim strašně ráda, ale pečení moje hobby moc není a moc mi to ani nejde, tak jsem zvědavá, co tý naší prďolce upatlám :grinning:
@jarkalada ty jo dvojčátka, klobouk dolů, vůbec si to neumím představit, že mám doma ďáblíka dvakrát :sweat_smile: naše sní všechno na co přijde..papíry k svačince jsou běžný, včera jsme jí páčili z pusy víčko od fixy, kterou uloupila na stole,a td atd..je to sranda :grinning:
4. zář 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarkalada ano taky, pořád mu něco lovím z pusinky, asi je to jejich způsob zkoumání. Snažím se mít všechno mimo jeho dosah, tak obřas ani nechápu jak a kdy to našel :sweat_smile:
4. zář 2012 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacikaci tak tomu se říká proměna :grinning:
4. zář 2012 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, moc děkuju za pochvalu dortíku i fotek:slight_smile: Dort dal celkem práci a teda jsem ostuda, ale korpus jsem dělala na tři-krát. Poprve z toho byla neforemná hmota, pak sice těsto OK, ale nezvedlo se mi, tak jsem se vypr... na postupy z internetu a udělala domácí, osvědčený.

@kacikaci přidej foto:slight_smile: Musí to být ale pořádná změna, někdy je to ale fajn. Ja byla pořád na blond a teď bych chtěla vlasy co nejtmavší, ale nevím proč, vždy mi ta barva sleze. A to jsem už byla i barvit přímo u kadeřnice a zase z toho mám hnědou, prostě mi to na těch vlasech nechce držet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jarkalada ke dvojčátkům moc gratuluju a super, že vše zvládáte. S odrážedly je to tak, že i když my koupili to nejmenší, tak Dorotka i tak nedosáhne úplně, za sebe bych asi první doporučila spíš autíčko. Dají se pořídit různé i v různých cenách, ale nějaké malinké, třeba i s opěrkou jsou pro začátek nejlepší. Jsou stabilnější než odrážedla - motorky. My koupili motorku, protože Tedík by Dorotce autíčko kradl, jinak bych ale určitě koupila raději autíčko. My jsme tak začínali, první autíčko, pak motorka, pak opět autíčko - ale to jen proto, že auta prostě Tedík miluje no a pak kolo-odrážedlo. Teď asi naježíme pod stromek už kolo normální.

No, jinak u nás ukrutný boj se školkou, Tedík byl jeden den a už ho tam nemůžu dostat. Pořád prosí, že tam nechce, že bude hodný a musím říct, že chudák i fakt zlobí míň. Tak nevím, jak to vyřeším, jsem z toho špatná, nechci ho tam dávat násilím, ale přitom vím, že mezi dětmi by mu bylo fajn. No, uvidíme. :unamused:
5. zář 2012 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarkalada vítej a já bych dvojčata brala hned :D

@lennetfrigg já už chvalila, ana fb to projedu denně tady semo tamo, ležím po nocích ve fotkách no

@kacikaci fotkůůů to mussí být super skok

@nelina_ díky, mě to strašně baví no :slight_smile:

tak dopak je další oslavenec :slight_smile:
6. zář 2012 v 00:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacikaci já udělám i ten patlací , co může, ona je velkej jedlík ale já se chci i vyřádit dokud mi do toho "nececá" :DDDD od dvou už se peče na přání :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2012 v 00:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennetfrigg
@barbarkaaa tak pro srovnání přidávám fotku :slight_smile:
6. zář 2012 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
chtěla jsem se Vás zeptat, byly jsme s Amálkou vybírat první botičky, koupily jsme první takové capáčky kotníčkové v ortopedické obuvi, kde kupujete botky por prcky Vy? je dobré jen v ortopedických obuvích? co třeba baťa, apod.?
6. zář 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky chci zeptat budete nechávat prcky očkovat proti TBC?
6. zář 2012 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacikaci super, uplně jiná ženská
@ada80 já bych chtěla, to se má očkovat do roka ne?
6. zář 2012 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
barbarkaaa jj mělo by to být v roce nejdýl protože pak v 15 měsících už se zas očkují zarděnky spalničky tak to musí být předtím.Taky chci nechat malýho oočkovat.
7. zář 2012 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máte. My jsme měli teď doma maroda. Dorotka 39 horečky a nešlo jí to srazit. Jeden den bobek jen proležela, tak jsem jí furt nosila a houpala, no hrozné takto nemocné dítě.

Jinak jak jsme se tady bavili o těch odrážedlech, tak tady je můj tip. Dorotka ač je malinká, tak nemá problém dosáhnot na zem, kola mají kovovou konstrukci - takže vydrží, dají se k tomu pořídit i různé doplňky - helma, vodicí tyč apod. Uprostřed sedadla je žlábek, tak třeba do kopce, se na něm dá jet jak na koloběžce. Tohle už je ojeté, měl ho Tedík, pak jsme mu ho schovali, protože pořád chtěl jezdit jen na něm a na kolo nesednul. :wink:
10. zář 2012 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ada80
@barbarkaaa ja o tom očkování ani neuvažovala, asi očkovat nebudem... musela bych se poradit s dr.

@kacikaci změna parádní:slight_smile: každopádně seš koča na obou fotkách, takže spíš je to jen o Tvém pocitu, co Ti sedi víc :wink: Jinak botičky máme zatím od Baťe, ty co má Dorotka na té fotce a jsem max. spokojená. Lítala v nich celé léto. Na podzim má po Tedíkovi (takové kotničkové Adidasy), Tedík v nich chodil minimálně, takže je i ona ještě unosí.
10. zář 2012 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jak se všechny máte???
Všem prďolkům k 1. narozeninám vše nej nej nej :slight_smile:

@lennetfrigg - super odrážedlo - co to je za značku?to se mě fakt líbí :slight_smile:
@kacikaci - moc ti to sluší
12. zář 2012 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ada80 - mě teď dr. doporučila nechat očkovat proti meningokoku...o TBC nemluvila
12. zář 2012 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a nevíte jak to je s těma formulářema,jestli musíme jít na sociálku a podepsat tam ten papír,že žijeme na území ĆR?
Slyšeli jste o tom něco?Prej to musí být do října.Ale nevím,jestli se to týká všech maminek a nebo jen těch,co jsou na mateřský po steré verzi...

Prosím poraďte,kdo máte přehled - moc díky
12. zář 2012 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás zdravíme. Byli jsme chvíli bez netu, pak na dovče, tak jsem vás trochu dočetla. :wink: Doufám, že se máte fajn. My jsme oslavili třetího rok, to to uteklo...a týden před ním začal Vojťula chodit, tak teď začíná větší hlídání, ale je to sranda. ZVládá to i bez větších kolapsů, takže fajn :slight_smile:

@nelina_ My jsme malému vybrali sedačku na zadní nosič a úplně v pohodě. To, že na něj nevidím, jsem vyřešila zpětným zrcátkem, se kt. jsem jezdila už dřív kvůli tomu, že vidím auta...prostě lepší pocit. Takhle i na malého vidím a je to v pohodě. V sedačce jezdí moc rád, krásně se drží a kouká všude okolo :wink:

@lennetfrigg Přejeme Dorotce všechno nejlepší k prvním narozeninkám! :slight_smile: Jinak my jsme s calmou taky (musím říct už naštěstí!!) skončili....nechtěli přijmout jinou lahvičku, hlavně začal ten nástavec plesnivět a ničím mi to nešlo umýt, ani po vyvyření, tak jsem ráda, že už ji nemáme...naštěstí jsme teď uspěli s Aventkou, tak snad to vydrží. PRotože to jeho pití, to je teda pořád boj :unamused: Jinak ale fajn, jí všechno, tak aspoň za to jsem ráda.

@kacikaci Teda super změna, i když podle mě ti to sluší na obou fotkách, hlavně na té dolní jsi úplně jak má kamarádka...jak dvojnice :slight_smile: Já jsem si taky říkala, že by mi možná bodla změna, převážně nosím vlasy v culíku, ale stále nemám odvahu, tak nevím :(

Jinak my jsme teď byli ještě na roční prohlídce a doočkovali nám tu hexavakcínu, pak až v 15 měsících nás čekají ty spalničky, zarděnky...o TBC nám ani dr. neříkala, tak mě to ani nenapadlo, jen nám nabízela, že si můžeme dokoupit neštovice, ale spíš ho to necháme prodělat....a ještě k těm botičkám...takové ty na lítání venku máme zatím ty, co jsme dostali od švagrové...ale teď jsme kupovali bačkůrky a prodavačky bych teda vyhodila na místě...zcela viditelně jsme je obtěžovali, nedokázali ani poradit, pak jsme je naštvaly s kámoškou, že jsem tam projížděly kočárky...no, hlavně že mají napsáno za sebou na ceduli odborný a ochotný personál, to mě fakt pobavilo. Ale díky tomu, že se mi zdály cenově přijatelné, jsem je vzala...ale víckrát tam určitě nepůjdu :slight_smile:)
13. zář 2012 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
13. zář 2012 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všem, doufám, že se máte dobře! díky za pochvaly :slight_smile: my pomalu začínáme chystat oslavičku, už se hrozně těšíme :slight_smile: jiank Amálka stále obchází nábytek, sem tam udělá tak dva až tři sam. krůčky, ale nic víc, nějak si jí do toho nechce :slight_smile: tak uvidíme, kdy se rozchodí..ale venku v kočárku už být nechce, tak je to s ní teď těžký..jinak se nám klube 10. zub - nahoře třenová stolička, jednu už má na druhé straně taky nahoře..a musím říct, že ty nám daly pěkně zabrat, měla i zvýšený teploty, spánek na nic..hrozně se teď rozmluvila, tak je s ní sranda.
včera jsme byli kupovat golfák, sporťák máme strašně těžkej, a neustále ho skládat a dávat do auta už nás začalo štvát, tak teď konečně máme lehoučkej skladnej golfáček..včera jsem poprvé řídila a měla malou v autě, do té doby jsem se bála, aby se něco nestalo..tak si asi už příští týden vyzkouším alespoň část cesty z phy do brna, tak jsem na to zvědavá :slight_smile: příští víkend mi začíná škola, tak už musím začít pomalu něco dělat, jinak zase o zkouškovým nebudu stíhat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@dasty79 co se týče tpoho podpisu, já se byla ptát na úřadě - bylo mi řečeno, že já si rd zařizovala až po novém roce, takže jsem to v podstatě podepsala už s tím..takže Vás se to taky asi týkat nebude, nicméně mi tam rovnou dali formulář na S-kartu, včera mi k ní došel PIN a příští týden ji budu mít na úřadě k vyzvednutí, a to říkala, že budou rozesílat dopisy s oznámením, že s emáš na úřad dostavit..no jsme ráda, že už to mám zařízené, pak tam asi bude nával lidí, tak mám aspoň v klidu..ale peníze si budu nechávat rovnou celé přeposílat na svůj účet, kartu si schovám doma a rozhodně ji používat nebudu...

@jajapaja23já se taky strašně dlouho bála změny, ale stojí to zato..cítím se skvěle, potřebovala jsem to..sice se časem zase k blond vrátím, nějak mi sedí líp, ale tohle je na nějakou dobu dobrý :slight_smile:
14. zář 2012 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 tak podepsané to má být do konce října, ale taky jsem slyšela, že kdo nastupoval na mateřskou po novém roce, že se jej to netýka. Ja bohužel nastoupila na mateřskou hned v září, takže ja musím. K odrážedlu víc v IP, nevím, zda by mi tady odkaz nesmazali.

@jajapaja23 tak dodatečně gratulace:slight_smile: A co malý dostal, přidej inspiraci, ja totiž netuším, co dáme malé na Vánoce. A jaká bylo dovolená? Hned bych na nějakou vyrazila:slight_smile:

@kacikaci a jaký jste nakonec vybrali golfáč. No, ja se přiznám, že se taky bojím jezdit s dětmi, ale musím, manža neřídí... Ale spíš jen vyjímečně jedem někam dál.

V kočárku taky Dorotka nechce být, tak jsem z MMB objednala starší trojkolku - takovou pro nejmenší, tak snad se jí tam bude líbit. Jinak u nás nic nového, Tedík půjde v pondělí po druhé do školky, byl jen jedno a byla to taková tragédie, že se už teď děsím pondělka. Ale chci právě zajet na tu sociálku a líp se mi půjde jen s Dorotkou než s oběma.
14. zář 2012 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennetfrigg koupili jsme chicco multiway, zatím vypadá moc dobře, Amy se v něm líbí, tak uvidíme..
přeju, ať se Tedíkovi ve školce už líbí..chce to jen zvyk..určitě to zmákne :slight_smile:
14. zář 2012 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky já půjdu s malým v pondělí na roční prohlídku tak si ji hned řeknu o to očkování proti TBC mluvila jsem s kámoškou dělá zdravotní sestru u dětské doktorky a prý je těch případů s TBC zase nějak víc takže já určitě očkovat nechám.Malá to má už z porodnice.Jinak Mareček zítra slaví 1.narozeniny to to uteklo, s takovou za chvíli půjdou do školky.
15. zář 2012 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacikaci Jejda, tak to já jsem asi mimo, o čem se tu bavíte ohledně těch úřadů...? Něco jsme s manžou zaslechli v televizi, ale nijak jsem to podrobněji nezjišťovala...takže musím kvůli tomu asi na úřad co? To jsem teda nadšená :unamused: Ale možná fakt lepší to vyřídit teď v září než potom co to budou chtít všichni.

@lennetfrigg Děkujeme. My jsme měli takovou mini oslavu, nic velkýho, jen grilovačka...koupili jsme mu jen dvě drobnosti,takové barevné kalíšky, kt. se vkládají do sebe a pak leporelo. Něco většího si necháme asi na Vánoce, teď z toho stejně ještě nemá rozum. :wink: Ty kalíšky se mu moc líbí a hraje si s nimi téměř denně :slight_smile:
15. zář 2012 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek