• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@dasty79 teď bych měla být v 8tt a kolik je tam prdolků se dozvim příští týden..u prvního těhu mi bylo zle do 15.tt, tak doufám, že tentokrát to bude kratší
jinak k vánocům dostane odrážedlo, hopsadlo, dřevěné kostky, bubínek a tamburínu a takovýho toho mluvícího pejska, jak se mu zmáčkne tlapička, nos a on něco povídá a zpívá..myslím, že to bude až až..
@lennetfrigg zkoušela jsem všechno možné, jak jí ukecat - odsávala jsem papnence, pak už i sobě, aby viděla, že to nic není, ale nic nezabírá.. :unamused:
jinak Amálka miluje kyselé okurky, nechápu to, myslela jsem, že se bude šklebit a že jí hned vyplivne (dala jsem jí ochutnat,když jí u mě viděla a pištěla), ale ona se dožadovala další a jak si přitom mlaskala :grinning:
22. lis 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacikaci Dorotka je miluje taky, byla by schopna sníst celou sklenici:slight_smile:
22. lis 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci Tak máme asi slabou imunitu :unamused: Chodíme ven každý den, na plavčo taky, ale teď jsem přesvědčená, že to fakt má z toho bazénu, naštěstí jsme už téměř ok. A jak ti je? Už je to lepší? Přejeme, ať je brzy líp, i když...prostě to k tomu patří...já na to naštěstí moc v prvním těhu netrpěla, zvracela jsem dvakrát :wink:

@nelina_ Vůbec mi to nepřijde drastický, spíš naopak, já to dělám totiž hodně podoně, prostě ho přidržím nohama, jinak bych to nezvládla a do večera by to mnohdy nevydržel, ani já :grinning: Sice u toho ještě brečí, ale je to fakt rychlovka, tak je pak hned klid :grinning:

@dasty79 Taky se těším...snad nejvíc ze všech Vánoc :grinning: My to s dárkama nepřeháněli, máme pro malýho jen plyšáčka housenku a dřevěné puzzle nebo jak to nazvat...je to dřevěná destička se 4 zvířátky, kt. na sobě mají takový ten dřevěný čudlík, aby to za to mohl vzít...stejně ho zajímá vše okolo, jen hračky ne :grinning: Dáreček si rozbalí a bude to i tak určitě hezký :wink: Hlavně, že budeme všichni spolu, to stačí.
22. lis 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasty79 Štěpovi jsme koupili takový nafukovací auto, bude to mít v létě jako bazének a teď do toho dostane míčky a od rodiny dostane barevný dřevěný kostičky.
22. lis 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci - takhle dlouho ti bylo zle?až do 15tt?Tak snad to tentokrát nebude tak dlouho trvat.
Ale co se dá dělat,musí se to pro ty roztomilý prďolky vydržet.A jak dlouho jste se snažili teď o to druhé,
to se vám povedlo celkem rychle ne?Tak pak dej vědět,jak u dr. :slight_smile:

Taky máme pro Vikču odrážedlo takový autíčko - tu motorku už má.
No a dřevěný kostky,to prostě je klasika,to jsou krásný hračky.
A ten xylofon a uvažuju ještě o bubínku.
A teď hlásej zimu pořádnou,tak koupíme 1. botičky pořádně teploučký :slight_smile:

Jo a minulý týden manžel taky zkusil dát Vikče kyselou okurku,já jsem říkala,že udělá škleb a nebude
to chtít a ona chtěla další :grinning:

@jajapaja23
jo to budou super Vánoce s prďolkama,nemusej být ani moc dárečky.Hlavně,že budem všichni pohromadě a užijem si to :slight_smile:

@nelina_ - ty míčky máme v Dominu - chodíme tam pravidelně za dětičkama a Vikče se v tom líbí.Taky jsem o tom uvažovala,ale manžel řekl,že si s tím stejně dlouho hrát nebude.Ale v Dominu se jí ty malý balonky moc líběj a hlavně jsou úžasný fotečky,jak to je krásně barevný.
27. lis 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ @dasty79 @jajapaja23 @lennetfrigg takže holky, je to tak, čekáme dvojvaječná dvojčátka, už mají obě srdíčko, to jedno je trochu menší než druhé, ale snad bude v pořádku...vůbec nevím, jak to zvládneme..nový kočárek, a všechny věci, a organizačně, no bude to asi sranda...a rodina bude mít pěkný dárek k Vánocům :grinning: jsem zvědavá, co na to bude říkat..
dneska jsem měla hodně špatnej den, všechno co jsem snědla, šlo hned ven, k mudr jsem se jen tak tak dokopala..tak snad už to brzy přejde, protože vůbec nefunguju :unamused:
27. lis 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacikaci tak to je krásna zpráva, úplně mně to dojalo:slight_smile: Tak držím pěsti, ať jde všechno dobře a teda pro rodinu to bude parádní dárek:slight_smile: Jinak se říká, že pokud Ti je špatně, že tím líp, že je to znamení toho, že je vše v pořádku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zkoušela jsi takovou tu klasiku? Zázvorová lízátka, nebo než vstaneš z postele sníst třeba Bebe oplatek a vypít trochu džusu? Mně to pomáhalo.
28. lis 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci Obrovská gratulace páni zrovna dvě??? to je manža machr teda to by se mi taky moc líbilo chceme 3 dítka, ale jelikož Miky šel akutním císařem tak nám doporučili už jen jeden porod tak uvidíme... taky jsme si říkali, že by mohla být, ale v rodině je ani jeden nemáme :( budu držet palečky ať vše probíhá tak jak má a je vám dobře tak se měj kočko dobře :slight_smile::slight_smile:
28. lis 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg děkuju moc! na nevolnosti jsem zkoušela snad úplně všechno, zvracení mě budí kolem 5. ráno, takže nestíhám sníst ani piškot, přestože je mám připravené na nočním stolku :grinning:
@dzajnach díky, díky! no prej za to můžu jakoby já, prý u mě proběhla dvakrát ovulka v jednom měsíci a pravděpodobně si tam spermijky počkaly, nebo jsme se trefili ještě do těch dní ještě jednou..to už se nedozvíme..proto je jedno mimčo menší, protože přišlo na svět o nějakou chvilku později..my taky uvažovali o třech, tak te´d už máme po přemýšlení..já naštěstí rodila normálně, tak doufám, že mi to bude umožněno i podruhé..
a taky jsme rádi, že dvojčátka přišly teď, kdyby přišly na třetí pokus, tak by to bylo mnohééém větší drama, mít 4 děti, to už bychom neutáhli ani finančně, ani pschicky :grinning:
@dasty79 povedlo se nám to hned druhý cyklus po vysazení HA, takže prakticky hned

mějte všechny krásné dny, my už se těšíme na sníh, až budeme řádit venku na sáňkách :grinning:
28. lis 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci - tak to je krásná zpráva :slight_smile: Gratuluji ke dvojčátkům a přeju ať je vše v pořádku.Bude to určo záhul,ale pěknej a budeš mít malou pomocnici :slight_smile: To bude mít rodina krásnej dáreček k Vánocům.
Je to nádhera :slight_smile: Mě teda na nevolnosti nic nepomáhalo - lízátka,....nic :confounded:
28. lis 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasty79 děkuju!
28. lis 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci - nemáš za co :slight_smile: To je super,že jsi otěhotněla tak rychle.Ono se říká,že při druhém jde vše rychlejc.....,že člověk nemá čas na to myslet. ( Amálka vám trvala dlouho?).Já jsem zvědavá,jak to bude pak u nás....
Tak se hlavně šetři :slight_smile:
28. lis 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci Ahojky, taky vám moc gratulujeme!! :wink: A přejeme, ať ti není moc zle...dvojčátka budou fajn, uvidíš, i když to takhle nevypadá a ze začátku to bude asi náročný. A třeba to bude páreček, když jsou dvojvaječný :wink: Já právě pocházím z dvojčat (vůbec bych neměnila :grinning: ) a sama mamka říkala, že když nás měli po bráchovi, že to zvládli mnohem líp než kdybychom byly se ségrou hned jako první dítka :slight_smile: Prostě už věděla jak na nás :grinning: Ale netušila jsem, že jde splodit dvě děti takhle jakoby po sobě, to je zajímavý. Tak hlavně, aby bylo všechno v pořádku, držíme pěstičky!!!! :slight_smile:
29. lis 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 děkuju moc! a můžu se Tě zeptat, jaký jste měli vztah s bráchou? bojím se, aby se Amy necítila nějak odtrženě od nich, když prcci budou jakoby spolu a ona už trošku jinde..
@dasty79 Amy šla taky hned, ve třetím měsíci se nám povedla na silvestra v Římě :slight_smile:
holky budete vozit dětičky na saních? nejsou na to moc malí ještě? myslím s takovou tou ohrádkou
30. lis 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci my máme tyhle sáňky a pokud holky někdo zvažujete koupi, tak určitě doporučuju. Jsou super, dobře se s nima jezdí a všechno jde z toho sundat, takže rostou s prckem a jsou z toho pak klasické sáňky. Dorotku určitě vozit budem, ona musí být všude... Teď třeba i jezdila v herně na elektrickém autě, ničeho se nebojí a je to takový všudy bílek:slight_smile:
30. lis 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacikaci - tak vy máte doma malou Italku :grinning: :grinning: :grinning: to je hezký :slight_smile:
Já určitě budu vozit Vikču na saních - máme klasický dřevěný a te´d scháním u našich a u příbuznejch,
jestli někdo má tu ohrádku na zádička - snad se Vikče bude na sáňkách líbit.
A k Vánocům dostane pekáč :slight_smile: tak to kdyžtak budem jezdit spolu.
Chceme jet na pár dní na hory,tak snad se tam vyblbneme.
1. pro 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - krásný fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je vidět,že se Dorotka nebojí ničeho.
To Vikča taky všude leze.V herně se pořád bála do takovýho dlouhýho tunelu z látky,
ale nakonec dostala odvahu a pak si nehrála z žádnejma jinejma hračkama a jen pořád
dokola lezla do tunelu.... :grinning:
1. pro 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už máte udělanou adventní výzdobu?Já musím dnes.Budu dělat jen věnec na dveře.
Na stůl do obýváku ne -to by Vikča hned zničila :grinning: Ale udělám jen takovej svícínek
na stůl do jídelny.Nemáte někdo nějakou inspiraci???Připadne mě,že dělám pořád na jedno brdo :confused:
1. pro 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci No, bráchovi byly tři roky, když jsme se narodily...pro naši to bylo asi akorát, ale celkově jsme si samozřejmě rozuměly víc se ségrou, prostě dvojčata jsou dvojčata. Ale vy budete mít menší věkový rozdíl, tak by to mohlo být lepší, i když neříkám, že si s bráchou nerozumíme, to ne...ale podlě mě každý vztah sourozenců je jiný, záleží hlavně na povahách. Ale i tak jsem ráda, že jsme tři :wink:
Jinak na saních taky chceme zkusit začít jezdit, jen je musíme pořídit. Dohodli jsme se, že asi až po Vánocích, stejně to asi dřív na sníh nebude. Chtěli bychom určitě s tou ohrádkou, dřevěné. Tak snad seženeme :slight_smile:

@lennetfrigg Nádherný fotky, malá všechno zkouší, viď? Ale to je dobře, náš Vojta taky u ničeho nesmí chybět a naplno si to užívá a to je hlavní. Dětství si by si měly prďolkové užít!!! :grinning:

@dasty79 Já jsem si udělala včera takovou mini výzdobu, nejsem bohužel moc zručná na to zdobení, takže mám jen truhlík s větvičkama a červenýma mašličkama, pak věnec na dveře a koupenou malou ozdůbku na zrcadlo do předsíně, úplně to stačí a jsem spokojená :slight_smile: Zítra naaranžujeme už jen svícínky do okna a je to :grinning: Taky to mám každý rok stejný, ale mně se to tak líbí :wink:
1. pro 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky :slight_smile: to já už mám také výzdobičku vyrobenou - taky nejsem moc zručná, ale jak píše jajapaja23 taky se mi to líbí :slight_smile: udělala jsem si věneček na branku + velký na dveře + květináčky z větviček od buxusu co mi zbyli z výrobu věnců pak jsem dělala adventní věnec nám na stůl + dva rodičům a tchýni :slight_smile: venkovní výzdoba je fialovo stříbrno bílá a adventní věnce zlato červený... dělám je už dlouho stejně možná příští rok to změnín sice jsem si to říkala i letos, ale co :slight_smile:
@lennetfrigg krásné fotečky malá je úžasná...
Snad se nám všem brzy zadaří druhý mimís už se na to druhé těhulkování moc těším sice to máme v plánu až tak od dubna kdy malému bude 1,5r. ale už se nemůžu dočkat :slight_smile:
Přeji všem krásný slunečný a mrazivý den :slight_smile:
3. pro 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, nezanevřela jsem na vás, ale nějak se sem nedostanu, upřímě jsem spocená až na prdelce a už se těším až budu mít chlapa doma, fakt :slight_smile:
@kacikaci moooc gratuluju. Taky bych ráda otěhotněla, ale kdybych zjistila, že to budou dvojčata .... no by mě snad kleplo :slight_smile:Tak držím palcea gratuluju k tak krásné rodince :slight_smile:
3. pro 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ díky moc..jak to zvládáš bez muže? neumím si to představit, klobouk dolů!
my jsme oficiálně poprvé nemocní, dneska jsme musely k mudr..malá kašle a chraptí hlavně v noci jí to budí, tak dostala sirupy, apod..tak snad bude brzy fit
chci se zeptat, Amálka teď začala dělat to, že zavře oči a rozejde se, a jde jakoby poslepu a pak se tomu hrozně směje, když do něčeho narazí..asi objevila to, že nemusí taky vidět, dělá to ještě něčí prcek? trochu mám z toho smíšené pocity, jestli třeba nemá něco s očima
3. pro 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci já se hlásím, Štěpa taky zavírá očia teď k tomu ještě přidal zaklonění hlavy,kouká do stropu a běžím ... pořád jen křičím "pozor", když vidím, že to napere do ostrého rohu nábytku a podobně, ale ikdyž si natloukl, pořád to dělá .... má takový pocit, jako kdyby si cvičil orientaci během chůze nebo tak.
Co ostatní holčiny, taky tak prckové blbnou???

@kacikaci tuhle neděli byl manža doma a byla to fakt úleva. Nějak blbě jsem si hnula s roštem u kotle, zaseklo se mi to a ikdyž jsem topila jak blázen, pořád se mi to dusilo, vůbec mi nešla teplota nahoru a pořád jsem k tomu kotli běhala. Já bych do toho nejradši kopla, jak já mu nadávala :sweat_smile: No manža to opravil, nanosil uhlí, udělal dříví, vyčistil kotel ... bylo to příjemný :grinning:
3. pro 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, moc děkujeme za pochvalu foteček:slight_smile: Jste teda šikuly, ja z Vánoční výzdoby nemám skoro nic, nějak pořád douklízíme, vše se dodělává na poslední chvíli, ale co, když nebude do Vánoc, tak se svět nezboří. Konečně mám ale připojenou myčku a hotovou podlahu... tak to fakt oceňuju, je to paráda:slight_smile:

Máme tu teď takové příjemné zimní počasí, sníh, ale není až taková zima. Jen ja jsem KO. Skřípla jsem si nějak nervy na krku a nemůžu hýbat hlavou. Dneska je to teda lepší, ale včera a noc, to byla katastrofa.

@dzajnach neboj, já mám obě děti císařem a sestřenka má dokonce všechny tři:slight_smile: Ale klidně můžeš i rodit normálně, to první císař nevylučuje.

Držíme pěsti všem při snažilkování a Všem přejeme krásného Mikuláše:slight_smile:
5. pro 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem taky udělala adventní věnec na dveře, větvičky na okna a na balkon a adventní věnec keramickej jsem si doma nazdobila mašličkama a svíčkama.O víkendu se chci pustit do pár druhů cukroví.
Kolik pečete druhů cukroví???

Koukám,že začínáte snažilkovat o mimíska :slight_smile: My to už za chvíli taky necháme osudu :slight_smile:
Moc to nebudem plánovat,aby nám mimísek netrval zase 4roky.Tak to necháme a snad se
dočkáme.
Všem krásné snažilkování a brzké zadaření :slight_smile:
5. pro 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - krásný fotečky :slight_smile: Ty teda spolu řáděj sourozenci! T o Vikča ještě takhle snížek nezkusila.
Tak se jim líbí ve sněhu?
5. pro 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ - kloubouk dolů - já jsem 3dny bez manži a už se těším až přijede.
Neumím si představit,že bych byla nějak dlouho sama :confounded:
Sice ve dne s náma moc není,taky chodí dlouho z práce.Ale aspoň ty víkendy
a nebo večer připraví dřinky apod. :slight_smile: Prostě bez chlapa to nejde.
A kdy se ti už vrátí????
5. pro 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg skřípnutej nerv na krku, žádná radost teda :frowning2: kamarádka teď chodí kvůli tomu na rehabilitace..tak ať se Ti brzy povolí. máš krásnýho andílka :slight_smile:
@dasty79 já se přiznám, že nepeču - dostáváme toho tolik od všech babiček, že nám to i tak vystačí do března a hlavně mě to nebaví, a maličká je ještě moc maličká, budu s ní péct až příští rok, až bude trochu chtít péct taky..upeču jen vánočku jako každý rok, aby to doma vonělo..
@nelina_ jsi šikulka, že to takhle zvládáš, já bych nezvládla ani týden :unamused: jinak jsem ráda, že to chození "poslepu" je normální, už jsem fakt začínala mít strach, že je něco špatně
5. pro 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ Tak o tom chození poslepu jsem ještě neslyšela...ale když to tu má víc dětiček, snad se nic neděje, prostě asi zkoušej :wink: sebe i maminky :grinning: Když vidím, co někdy zkouší Vojťula, v životě by mě nenapadlo, že je to možný, už nad tím většinou mávám rukou :grinning:

@lennetfrigg Tak moc přeju, ať to máš brzy pryč, já teď cítím bolest zad a vystřeluje mi to do hlavy, bohužel na to dost trpím, tak nevím už co s tím...chodím pravidelně na cvičení, teď jsme začali plavat a lepší to stále není :frowning2: Ale někdy to prostě řeším práškem, to se už nedá vydržet :unamused: Krásné fotečky na sněhu!!! My si taky už užíváme, napadlo ho tu za poslední dny vcelku dost, tak já vyhrnuju a Vojta chodí s malou lopatkou a pomáhá mi, hrozně rád v něm i sedí, ale z toho už moc nadšená nejsem, ale chvíli se to dá, fakt si to užívá :grinning:

@dasty79 Já budu péct asi jen tři druhy, tak poskromnu, jen na ochutnání a hlavně ty, které vím, že se sní...loni jsem toho moc nedělala a i tak ty nové zbyly...asi to moc neumím :unamused: Ale pro vůni něco málo snad zvládnu :grinning:
6. pro 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co, neumrzly jste ještě? U nás je teda celkem pořádná zima a sněhu přibývá a přibývá. Dneska jsem vzala prcky do lesa, tak jak tam začalo foukat, hned jsme pelášili domů:slight_smile:

Holky, nemáte nějaký fígl na to, jak udržet židle u stolu? Lezou vám na to malí? Dorotka vylézá všude, ale to není to nejhorší. Ona si potvůrka vše přisune kam potřebuje a já už jsem z ní na mrtvici. Jídelní židle máme na hromadě, konferák otočený vzhůru nohama... Někdy mně s tím fakt už štve. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale vylezly nám 4 stoličky, noci byli hrozné... ale dneska jsem aspoň dostala odměnu - první prospaná noc celá v postýlce :grinning: :grinning: :grinning: Je mi jasné, že to mám jen za odměnu a dneska v noci zase bude přicuclá u mně, ale i ta jedna noc je fajn:slight_smile:

A jak jinak, už finišujete s přípravami? Já mam asi 5 druhů cukroví, dneska chci udělat ještě marokány (ty miluju :sweat_smile: ) a pak asi v neděli nepečené. Ale na takových deset druhů se asi dohrabu:slight_smile:
12. pro 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek