• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@lennetfrigg Ahojky, tak to máte podobné počasí jako u nás...sněhu přibylo slušně, teploty vcelku pohoda, ale dneska navečer teda pořádně přituhlo, teď tu máme - 10. Tak přes den to ještě jde, tak jsme venku vždycky jen chvíli. Vojťula sníh fakt miluje, takže si to užíváme naplno...jen ty sáňky musíme ještě sehnat. Jo, prosím tě, kdepak se dá sehnat takový ten fusak na sáňky co jsem viděla tu na fotkách? Jinak fotka Dorotky na tom stolečku nemá chybu!!!! :wink: Takhle jsem vyfocená se ségrou asi v roce a něco...a dodneška se u té fotky vždycky řehtáme!! :grinning: :grinning:
Cukroví mám zatím dva druhy a udělám asi ještě dva a tím skončím, u nás se to stejně moc nejí a vždycky to zbyde, což mě pak mrzí...uvidíme :wink:
12. pro 2012 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 nevím, kde by se dál sehnat samostatně :unamused: ja koupila ty sáňky přímo s tím :confounded:
12. pro 2012 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 tady by to asi šlo koupit samostatně:
http://www.kocarky-tako.cz/sanky/sanky-silver/sanky-silver-s-fusakem-3-256.html

ale nejsem si jistá, zda by to sedlo na klasické sáně.
12. pro 2012 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 tady jsou ty naše... ten fusák tam je zvlášť, ale je dost drahý...:frowning2:

http://www.kocarky-tako.cz/sanky/sanky-trend/sanky-trend-s-madlem-green-684.html
12. pro 2012 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennetfrigg Díky moc, tak já nakonec před chvílí objednala sáňky i pár dalších dárečků z funkids.cz...snad to bude ok. :slight_smile: Fusak jsem nakonec neobjednala, ty ceny mi přijdou dost přemrštěné a kdyžtak použiju ten z kočárku, stejně v něm malý už skoro nespí, má to tak tak...už je mu skoro líp v postýlce. :wink: Tak já mažu spát. DOBROU
12. pro 2012 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 no ani si nejsem jistá, jak teplý ten fusak je :unamused: Myslím, co je tam vyobrazený. To,co máme my, je opravdu kryt, to znamená, že jsou oteplené kraje, kde prcek sedí a vršek je nepromokavý, ale nehřeje. Takže dávám do toho klasický fusak, co je do kočárku - pokud jedem někam dál. Jinak nedávám nic, výhoda je, že když sněží, že malá je v suchu. My právě máme fusaky celkem velké a malá do nich vleze celá. Celkem rozumné a jakž takž i cenově dostupné fusaky jsem viděla tady:
http://www.mamitati.cz/kocarky/fusaky-do-kocarku/fusak-combi-90-110cm-cerny-6277.html
13. pro 2012 v 00:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak si naši prckové užijí Vánoce na sněhu, tak to má být :grinning:
Ikdyž ... dneska svítilo sluníčko, sníh trochu polevil, teď to umrzlo a já nemůžu otevřít ani jednu popelnici ... budu muset počkat zase v poledne na slunce a pořádně je očistit :grinning:
@dasty79 manža bude pryč celkem 3 měsíce, ale už má zařízeno, že přijede 23. večer a bude doma celý den 24. i 25. to mám fakt radost :grinning: Silvestr teda oslavím sama, ale beztak v deset vytuhnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lennetfrigg máš krásný fotky :wink: A ještě mi připadá, že se lepšíš a lepšíš :sunglasses: Ty to trénuješ, co? :grinning: :wink:
14. pro 2012 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennetfrigg - krásný fotečky :slight_smile:

@nelina_ - ty brďo 3 měsíce? :frowning2: Tak to je teda mazec :frowning2: A bude s váme 24.12.-26.12. a pak už zas jede? :frowning2:
To ti teda nezávidím :frowning2: tak to nějak zvládni....

Já mám jen 2 druhy upečený.A příští týden chci ještě udělat nějaký nepečený a prdím na to.
Stejně si radči dáváme něco od masa nebo sýry :slight_smile:
15. pro 2012 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelina_ Přesně tak, hlavně aby si Vánoce užili naši miláčci :wink: Jen škoda toho sněhu, tady už je vidět tráva a po sněhu už skoro ani památky :unamused: A to tu bylo asi 25cm, slušná nadílka, ale do Vánoc třeba ještě něco napadne. My pořídili nakonec ty sáňky, vypadají suprově, jen je nemáme na čem vyzkoušet, zákon schválnosti, na to my máme štěstí :grinning: S tím manželem moc držíme pěstičky, ať si naplno těch pár dní všichni spolu užijete, když ti pak zase odjede. A kde až dělá, že to má rovnou na 3 měsíce? No, držte se, aspoň že na ten Silvestr budeš s prckem, lepší než úplně sama :wink:

@dasty79 Já mám taky jen 3 druhy, k tomu perníčky neozdobený, nevím...nějak ten čas utíká a nechce se mi do toho. Zítra má manža dovču, tak se asi pustím ještě do osvědčených oříškových "hovínek" a tím končím :wink: Spíš si pak asi uděláme taky něco slanýho, třeba ty šneky máme moc rádi, to hezky to sladký oživí :grinning:
18. pro 2012 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jak se všechny máte? my jsme teď o víkendu oslavili první Vánoce s manželovými rodiči a prarodiči, a moc jsme si to užili a už se těšíme na další :slight_smile: ale musím říct, že Amálka absolutně nevěděla o co jde, rozbalila si jeden dárek a osttaní jí už nezajímaly, spíš jí zajímaly věci, které dostali ostatní, tak jsem ráda, že jsme toho nepořizovali moc, stejně to ty děti zatím nevnímají

u nás taky asni stopa po sněhu, je tu pět na nulou, marast a hnus :unamused: tak doufám, že o víkendu ještě nějaká ta vločka spadne, abychom si užili aspoň trochu bílé Vánoce
přidávám fotečky těch našich mrňousků :slight_smile:

užívejte zbytek avdentu a Všem přeju klidné, ničím nerušené Vánoce, ať si to s mrňouskama užijete, tak jak si přejete!!!
19. pro 2012 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@kacikaci To je krásný!!!!!! Tak hlavně, ať jsou prcci zdraví, nic víc není důležitější. Fajn, že jste si užili už první Vánoce, my máme vždycky troje, naše, pak u našich a u rodičů manžela, takže to je parádní, svátky využitý fakt naplno :grinning: Ale těším se. A co se týče malýho, taky myslím, že ho to moc brát nebude, ale že bude radši nosit ostatní dárečky, no uvidíme jaký to bude :wink: Tak se opatrujte.
19. pro 2012 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacikaci nádherná zlatíčka:slight_smile:

Nevím holky, zda se tady za Vámi ještě dostanu a tak Vám chci popřát za naší rodinku krásné a pohodové Vánoce, pořádně si to s rodinkami užijte.....
21. pro 2012 v 00:29  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Ahoj holky, já se vždycky dostanu na koníka, chci vám napsat a Štěpa zrovinka něco "nutně" potřebuje nebo tuším lumpárku a pak ztratím niť a vzpomenu si zase druhý den :grinning: . Mám ty myšlenky nějaký rozlítaný :sweat_smile:

@lennetfrigg děkujeme, tobě taky krásné Vánoce. Máš moc pěkný vánoční přání, moc to prckům sluší :wink:
@kacikaci tak gratuluju, skutečně budou dvojčátka. :wink: A jak to zatím zvládáš? Už ti je trochu líp od žaludku? Mě se takhle po tom 12 týdnu dost ulevilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ta tvoje cácorka je rozkošná a blondýnečka :grinning:
@jajapaja23 u nás dnes vytrvale sněží od rána, takže už je pěkná pokrývka, jen mám obavu, že podle toho, co hlásí za teploty na Štědrý den (12°C), nic pod ten stromeček nezbude :confounded: Manžel je v Hradci Králové a na ty 3 měsíce je to jen jednorázovka, protože změnil práci a je tam na kukandu a sběr zkušeností. Nevíhoda na to dojíždní je, že dělají 7 dní v týdnu na různé směny a pak mají nárok na dva dny v týdnu na volno. Jenže ne vždy dostane ty dva dny zasebou, takže když jsme počítali, za jak dlouho se dostane při tom jednodením volnu tady do toho zapadákova (auto nemáme), tak radši zůstane tam a jde koupit neco pod stromeček :slight_smile: Pak bude dělat nějaké testy atd a vrátí se domů a už bude za prací dojíždět do města (asi 7 km). :grinning:
22. pro 2012 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě něco pro pobavení. Měla jsem dvě návštěvy. Jedné Štěpán přinesl tampóny (v každé ruce pěkně jeden :grinning: ) a druhé návštěvě moje kalhotky. Bože já byla červená až na .... :sweat_smile:
Raději příště všude zavřu dveře, má hrozně štrachací období. Nemám moc prostor, tak co se mi zdálo nějak nebezpečné, jsem dala nahoru do skříní, ale evidentně jsem něco nedomyslela :grinning: :grinning:
22. pro 2012 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kacikaci gratulaceee
jdu se zpožděním, nestíhám... ráda bych ted se mi trochu rozjelo focení a já jsme ráda za každou kačku , tak jsme dělala hromadu fotek, všichni chtěli fotit a všichni chtěli fotky do Vánoc :D
ted jsem dohnala resty doma co se týče připrav, zítra už jen dodělat nepečený a uplést vánočky a kácim na to , snad vám v nějaké chilce dočtu ,nebo se opět navážu, pokud jste toho napovídali moc
Krásné svátky všem
23. pro 2012 v 00:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky maminy přeji Vám šťastné a veselé Vánoce a do nového roku to nej.... :slight_smile:
23. pro 2012 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné Vánoce,

dárečky ať obsahují lásku, štěstí, zdraví.

Lásku po celý rok, štěstí v novém roce a zdraví po celý život!
24. pro 2012 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Až pod stromečkem rozvážeš mašličku,ať lásku najdeš v balíčku.ve druhém štěstí,klid,pohodu,ve třetím dobrou náladu.Veselé Vánoce Vám všem.
24. pro 2012 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky Vám všem přejeme veselé a klidné Vánoce, i když trochu opožděně :wink: Hezky si to užívejte.
25. pro 2012 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak co jak jste to zmákli? Bylo to super. Marušku nejvíc bavěj veci co dostala Lucinka a naopak :D tak na co to rozdělujou podle věku :D
29. pro 2012 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj maminky, jak jste si užily svátky a vítání Nového roku? nás Amálka velice překvapila, 23. jsme měli Vánoce u našich, kde byl i brácha s přítelkyní, apod. takže dost lidí a maličká si dárků ani nevšimla, spíš řešila lidi okolo, než aby si užívala stromek, apod. ale 24. jsme jen zírali, rozbalovala si dárky, s každým si chvilku vyhrála, pak tu řádila s prskavkami, apod..takže super
Silvestra jsme s mužem oslavili přes den spolu výborným obídkem a návštěvou Stavovského divadla, procházkou po Praze, večer jsme si maličkou vyzvedli a jeli dom, usnula jsem ve 23 hodin a muž mě vzbudil za pět minut půlnoc :grinning: připili jsme si, zkoukli ohňostroje (z našeho balkonu je neuvěřitelnej výhled na silvestra :slight_smile: ) a v půl jedný jsem to zalomila úplně, takže první silvestr od mých snad deseti let, kdy jsem ho skoro prospala :grinning: ale i tak to bylo super
jinak Amálka je každým dnem jinde a jinde, nechápu to, ale každý den je vidět pokrok ve vývoji, je to tak hrozně rychlé..už jsem zapomněla, jaké to bylo, když byla mimčo, a to to není tak dlouho
2. led 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Všem Vám přeju, aby ten Nový rok byl ještě lepší než předchozí, a aby byl dle Vašich představ!
2. led 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se vede:slight_smile: A jak jste si užily Silvestr a Vánoce? U nás byl Silvestr v poklidnějším duchu. Vánoce byly takové uspěchané, vše nachystat, douklízet. U stolu jsme taky moc neposeděli, Tedík byl nervozní, tak nechtěl jíst a Dorotka vydržela sedět chvilku - snědla polívku. Pak už to bylo marné, tak jsme je v pustili k dárkům. Silvestr jsem si víc užila, nebylo tolik uklízení. Jen malá se vzbudila, takže jsem už před jednou zalehla a nevstala:slight_smile:

Nás zítra čeká dvoje očkování - Tedík má preventivku k pátému ročku a očko a Dorotka očkování. Ještě že mám pořád taťku doma, tak mi s nima pomůže.

Nového u nás nic, jen já jsem nějaká nervní - nemám mens. Ale stále kojím, tak to tak všelijak lítá. Jen jsem dost spavá a nějaké divné chutě mám. Tak snad to bude OK. Asi to z ní blbě, další prďolka by se mi líbil, ale asi by to zdravotně nebylo moc ono. A co @kacikaci , jak Ty se máš? Už je to lepší s nevolností? Pokukuješ po výbavičce? A co Vánoce, jak jste to nakonec oznámili? Bylo dojetí?
4. led 2013 v 00:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacikaci Tak to jste si užili perfektně...s těma dětma je to úplně jiný, já si to užila hlavně díky malýmu...na Štědrý den dárečky jen roznášel a další dva "štědré dny" u rodičů už i rozbaloval...máme super videa, tak se na to pak jednou rádi koukneme, ty krásné a veselé chvíle už nikdo nevrátí :wink: Taky mám pocit jako ty co se týče toho pokroku, vidím to spíš každý týden, ale vidím...dřív mi to tak nepřišlo, přitom ty pokroky za ten první rok jsou obrovské. :slight_smile: Hlavně to teď vidím na těch hrách, jak už dokáže tvary krásně vkládat do přihrádek, má u toho trpělivost, mnohem víc rozumí nám, i když nemluví, prostě paráda...fakt si to užívám :grinning: Někdy jen sedím a pozoruju co dělá a dojímá mě to :slight_smile: A jak ti jinak je? Doufám, že vše ok.

@lennetfrigg Tý jo, tak to zní jak příznaky těhu...ale uvidíš, buď se MS dostaví nebo ne. Děti si to taky hezky užily, co? Věřím, že je pak u stolu asi nikdo neudrží, to nás taky asi jednou čeká...teď ty dárečky sice už oproti loňsku vnímal, ale v budoucnu to bude určitě ještě jiné :wink:

Jinak přejeme všem dodatečně VŠE NEJ do nového roku, ať jste hlavně všichni zdraví a spokojení! :slight_smile:
4. led 2013 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 oznámení proběhlo pod stromečkem, tchánovci dostali ve dvou malých krabičkách po jednom páru pidi ponožek, u nich to bylo celkem zajímavé, protože otevřeli první, měli obrovskou radost, ale o prá dárků dál, při té druhé pak nechápavě koukali, a pak se začali smát, jakože dobrý žert, pak ještě 15 minut všichni (i prababičky a pradědy) se nevěřícně usmívali a pak jim to najednou docvaklo, takže docela šok.. takže bylo veselo..naši už dostali fotečky, ty taky nejdřív nechápali, pak pochopili a měli reakci něco jako ty brďo, cože? :grinning: ale teď už si snad všichni na ten fakt zvykli..
jinak zvracím stále, už jen jednou a to ráno hned po probuzení, přes den už se mi daří docela fungovat a mám už víc sil, takže věřím, že to bude brzy úplně ok..mimča sou dle screeningu zdravá (ťuk ťuk ťuk)..a začali jsme se poohlížet po kočárku a zjistili jsme, že se nám žádný nevejde do výtahu, takže opravdu nevím, co budeme dělat, bydlíme ve 4. patře, sklep má taky úzké dveře, a kočárkárna v domě už moc nefunguje, protože se tam kradlo, takže asi nebudu následující 2 roky vycházet vůbec ven nebo nevim :grinning: už přemýšlím o soukromém výtahu z balkonu :grinning: jinak pupík už pěkně vykoukl, už sotva zapnu svoje kalhoty, tak jsem zvědavá, kam až se dostaneme..u Amálky mi vyrostl až na konci, dlouho to na mě nebylo vidět, teď už to neutajím ani náhodou..

@lennetfrigg hmm to opravdu vypadá na těhu příznaky, zkusila bych možná test?

dneska jsme měli jít na přeočkování, ale malá ve středu zalehla, celé dva dny nevylezla z postele, jen spala a občas se napila vody, chuť k jídlu žádná, úsměv žádný, teplota 39, tak dneska s ní byl muž u mudry a prý to může být 6. nemoc, tak uvidíme, jeslti se osype, rostou jí další zuby, jeden špičák a zdá se, že zadní stolička, tak je to možná i od zubů, ale teda měla jsem pěkně nahnáno, vypadala strašně (dneska už je to naštěstí o chlup lepší), vůbec to nebyla ona..
no a já jedu zítra na první zkoušku, čeká mě to celý leden každý víkend, tak sem zvědavá, jak to dám..a přemýšlím o přerušení..nevím, zda to budu schopná s dvojčaty a Amy zvládat, ale moc se mi nechce..pak ten návrat by byl asi náročnej
4. led 2013 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacikaci se školou držím palce, ja se přiznám, že jsem to už celkem vzdala... Nějak nenacházím energii se po večerech ještě učit. Musím ale do školy zajet a uvidím, prý zkouška platí nějak 5 let, že bych třeba zkusila nějak znova nastoupit. A kdy máš přesně termín porodu. A necháte si říct pohlaví? Zkus ve škole zatím vydržet, budeš mít další rok za sebou a odklad si klidně dej až se bobánci narodí. S miminkama to bude asi náročné, tak uvidíš. Ale třeba to budou šikulky, tak jak Amálka a budou Ti krásně spinkat. Ja vlastně dělala ten druhý semestr těhu a to jsem teda měla velké problémy neusnout:slight_smile: Všude, kam sem sedla a nějaké večerní učení... jsem spala jen jsem se k tomu posadila:slight_smile:

Jinak testík na těhu proběhne, pokud se do příštího týdne MS nedostaví. Abychom tu nerozjely další kolo... :grinning: :grinning: :grinning:
Ale byl by to teda pořádný šok. Dáváme si ale dost pozor, to by musela být velká náhoda. Hlavně si to neumím představit, musela bych nějak odstavit závisláčka Dorotku.Hlavně ale nevím, kam by se mi třetí prcek do postele vlezl, už tak tam jsme na těsno:slight_smile:

No a my dneska byli na očkování, Dorotka to celkem snesla, jen trošku zaplakal. Tedík to taky oplakal jen trochu, on je hrozná citlivka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Je to ale neskutečné, že to už je tak velký kluk. Letí to šíleně.
4. led 2013 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacikaci a s něčím takovým by jste se nevlezli?
http://www.slune-cz.cz/kocarek-cam-pulsar-twin-2x-hluboka-korba-coccola-2x-autosedacka-zero-plus/variant_value_id=6517/

ta cena je ale šílená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Narazila jsem na něj náhodou, tak dávám odkaz:slight_smile:
8. led 2013 v 00:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennetfrigg díky, já to právě vzdávat nechci, portože vím, že návrat by byl hodně náročný..termín porodu máme určený na 9.7., ale bův ví, kdy to nakonec bude..snad vydrží broučkové co nejdýl u mě..taky teď u toho učení usínám, je to děs se k tomu dokopat, ale musím..pohlaví si říct určitě necháme, chceme to vědět, abychom věděli, co dokoupit, a tak..
tak to jsem teda zvědavá, jestli se dočkáte třeťátka :slight_smile:

jinak ke kočárku, díky jsi hodná, že sis vzpomněla..na tenhle jsem taky koukala, bohužel těch požadavků je mnohem víc než jenom velikost, u tohohle is neumím představit, jak bude jedno mimčo zašouplé dole a potom ve sporťáku vzadu..a ta cena :grinning: to si fakt nemůžeme dovolit, dohodli jsme se, že koupíme nový auto..což nás sice moooc mrzí, protože jsme pořídili fakt dobrou octávku za výborný prachy, žere to strašně málo, a jezdí zatím skvěle, ale má vzadu místo jen pro dvě autosedačky :frowning2: takže si ho užijeme jenom do jara a budeme pořizovat asi nějaký autobus :grinning: tak kdyby jste někdo sháněl levně sice starší, ale funkční autíčko, klidně písněte :slight_smile: no musíme obejít obchůdky s kočárky, podívat se na ně, a pak budeme asi vybírat bazarový..protože ceny nových jsou někdy fakt mimo..

co říkáte na to počasí, zima jak má být, hmm? :confounded: u nás neustále prší, takže jsme skoro pořád zavřené doma, už mě to nebaví, a Amy taky ne, ale lítat venku v tomhle počasí, když je nastydlá taky pořád nemůže
8. led 2013 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacikaci ty ceny za kočárky jsou fakt někdy šílený!!!! Mně tam zaujalo jen to, že šly ty korbičky dát proti sobě - ne za sebe, to jsem na nikom "na živo" ještě neviděla :grinning: :grinning: :grinning:

Se školou fakt vydrž, vidím to na sobě, už se nemůžu dokopat a je to škoda...

Jinak u nás je zima ukázková, sněží a sněží. Tedík i Dorotka jsou rádi venku, tak je to super. No a ja jdu chrnět, Tedík má zítra - no vlastně už dneska :wink: 5 roků. Je to šílené, jak to uteklo... Tak jsem balila dárky, chystala balonky, dortík (ten je zatím jen provizorní) originál bude až o víkendu, kdy příjdou popřát babičky.

Jinak hlásím, že už máme zoubku plnou pusinku - už jí vylezly i 4 stoličky a 2 špičáky...
9. led 2013 v 01:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kacikaci já ti tu ted dumám, zda jsem to přehlídla, a nebo zapoměla že to vaše štěstí bude dvojatý. Já už fakt funguju ,někdy že nefunfuju :D jsem zrovna před svátkama fotila dvojčátka 6 týdenní. Accch sakra já bych táák třetí, ale to by muselo být z neposkvrněného početí :confused:

@lennetfrigg Tak uvidíš no, třeba by se i zdravotně zadařilo, jsem napnutáááá

jina Vánoce byly báječný, silvestr taky, kácela jsem uplně na všechno a dělala jen to nenutnější
scháníte kvalitní tužidlo? stačí ukořistit talířek po staší ségře a zbylý kečup od párků, vetřít do vlasů a pořádně rozšmidlat :DDDD

í
9. led 2013 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek