• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
Holčiny zdravím :grinning:
Štěpa vstává ve tři ráno, prostě se posadí, začne se smát a hotovo :unamused:
Zkoumám ze všech stran, proč vstává tak brzo a napadlo mě trochu změnit jídlo "večeři" před spaním.
Holčiny, prosím, písněte mi, jakej máte režim před spaním a co dáváte za baštu, zkusím se trochu opičit a doufat v delší noční spánek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ ahoj, a jak dlouho spí přes den? nemůže to být třeba tím, že přes den víc odpočívá a v noci tak nepotřebuje tolik spát? U nás je to s jídlem těžký, (když zrovna nerostou zoubky), tak malá by jedla pořád - neustále chodí po kuchyni a něco vyžaduje, už nevim, co s ní, ale většinou má kolem 16. - 17. svačinu (kaše, jogurt, ovoce, pečivo se sýrem a zeleninou), kolem 19. - 20. hod. si vypije mlíko na noc a tím s jídlem končíme, vypije tak 150 - 180ml a pak jí až ráno
tak přeju, ať se to brzy zase zlepší
13. led 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_

uf to by mě zabilo, to akorát chodim spát, režim na jidlo krom oběda u nás není žádnej, moc mi nejí dopoledne,odpoledne by jedla jak prorvaná . V poledne talíč polívky, dva knedlíky nebo helkou hrst těstovim porádnej kus kuřete je normálka
13. led 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nějaký režim nemáme rono snídaně + svačina ovoce + oběd klasika polévka a hlavní chod jíme vše + sváča jogurtík pořád jíme tyčky a křupinky další sváča ovoce a zase nějaké křupinky a v 19.30h. 300ml sunaru a jde spinkat a spí do rána krásně... spí mi jen po obídku tak 1.5 - 2h. tak snad se Štěpánek umoudří a bude zase vztávat ráno a néé v noci to musí být určo dost náročný... držíme palečky
14. led 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile: dodatečně přejeme to NEj v Novém roce - hlavně zdravíčko,štěstíčko a lásku :slight_smile:
Ať nám pěkně rostou ty naši miláčkové a dělají jen samou radost a všem co se snaží o dalšího mimíska
hodně zdaru,ať se brzo zadaří a komu se už zadařilo,ať je vše v pořádku
:slight_smile:
(nešel nám pc)

@kacikaci - tebe pořád trápí nevolnosti?Chudáku,to už by mohlo přestat....
14. led 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa - krásný fotečky :slight_smile:
14. led 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - a jak ty?seš taky těhulka?
14. led 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ - tak to Vikča taky jednou zkoušela,že si asi o půl 4 ráno sedla a řechtala se a že spát nebude....
Ale u nás to bylo tím,že den před tím spala odpo 3,5h.Teď jí nechávám tak 1,5h a krásně spinká :slight_smile:
14. led 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Choděj vaše dětičky 2x denně spinkat?Mě Vikča chodila už jen 1x denně.
Ale teď po tom očkování spalničky+zarděnky+příušnice je nějaká unavenější a spí dopo 1,5h
a odpo taky tak.

Dali jste očkovat proti neštovicím?a meningokoku?
14. led 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
nelina:já dávám očkovat jen základní očkování a malýho ještě nechám oočkovat proti TBC jinak nedám nic.Vandulce jsem taky nic jinýho krom základního očkování nedala a dobrý.
14. led 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo to být pro dasty79 ne nelina omlouvám se
14. led 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám krásně sněží, všude bude čisto (aspoň chvilku teda :wink: )

@kacikaci @dasty79 přes den spí hodinu, už jsem přemýšlela, jestli mu odpolední spánek nezrušit, ale připadá mi maličký a aby nakonec neusnul v sedm večer a nebyl vyspaný ve dvanáct :grinning:
@barbarkaaa no Štěpu předtím braly zuby, tak jsem si zvykla chodit spát po dvanáctý a tohle v vstávání i teda taky hodně nevyhovuje :grinning:
@dzajnach díky :wink:
@dasty79 tak prcek chodí spát jen jednou, ale každý dítě má určo jiný potřeby. Ale jednou se stalo, že měl po očkování únavu a taky spal přes den dva dny dýl :wink: Jsem si říkala, že se s tím to tělo potřebuje nějak vypořádat, tak musí víc odpočívat :slight_smile: Jo a nechávala jsem očkovat i meningokoka, u nás to v okolí je :unamused:
@ada80 jj, já to pochopila hned :grinning:
14. led 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 -taky jsem to pochopila :grinning:
Já taky nechávám jen základní,ale meningokok asi nechám,toho se bojím :angry:

@nelina_ a co ty dáváš prckovi před spaním? Já po 17h véču chleba,rohlík a pak tak nějak před 19h Sunárek
a to mě vypije 300ml a pak od půl osmé chrní.
14. led 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ano bude očkován prosti neštovicím i menin... :slight_smile: nám Dr. doporučila tak pro nás jasná volba :slight_smile:
14. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach - já neštovice zavrhla :confounded: Když mi jsme byli prťata,tak jsme je taky měli a nic hroznýho to nebylo...
To já jen toho meningokoka a pak žloutenku,než půjde do školky.
14. led 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 s tím jídlem to má hodně podobné, tak 17 až 17:30 má véču, někdy je to pečivo, někdy ovesná kaše. Mlíko jsem posunula na 19.30 až 20 hodin, protože neusne před devátou, někdy vypije až 400ml Sunaru, někdy má menší hlad, tak třeba 300ml.
U většiny dětí to funguje tak, že se napucnou a to je zklidní, některé pomalu rovnou uspí. U Štěpy naopak, po každý jídlu je vlna energie a po únavě ani známka :wink:
14. led 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mám holčiny dotaz: Jak často chodíte ven? Já chodím se Štěpou na procházku 2x za den, ale někdy je ošklivo, tak jdeme jen jednou, nechce se mi třeba do deště a pod.
14. led 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ ty brďo to je pěkně na prd,usíná ti ve 21h a ve 3h už je vzhůru...a nemá třeba ve 3h hlad? :confounded:
To Viki usíná kolem té půl osmé max ve 20h a někdy chrní celou noc a někdy se vzbudí kolem půl noci
a dám jí Sunar a pak chrní do 7h.
To trvá u vás už dlouho?To musíš být úplně ko. :frowning2:
14. led 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ - teď co Vikča spinká v postýlce,po obídku - tak chodíme odpo po té 15h až se vyspinká.Takže 1x za den. :slight_smile:
14. led 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ určitě bych mu spánek přes den nerušila, na to je opravdu moc malý, a když spí hodinku, tak je to v pohodě, kdyby spal třeba tři hoďky, tak bych je asi zkrátila..Amy spí jednou denně většinou po obědě 1,5 - 2 hodiny..a v noci spí dobře, akorát když jí něco je, tak se budí s pláčem, a třeba chce i mlíko, aby se zklidnila..
ven chodíme podle chuti a potřeby, spíš jsme venku déle v kuse než několikrát denně, to oblíkání je pro mě horor, a Amy je zvyklá být venku dýl a prostě si řekne, kdy chce domů, teď hodně už chodí, kočárek vozíme většinou jenom s sebou, kdyby si chtěla odpočinout..takže většinou třeba hodinku jde pěšky a já pak s ní další hodinku chodím, ona je v kočárku, jdeme třeba na nákup, apod. a pak si zase po odpočinutí z kočárku vyleze a zase cupitá po svých..musíme trénovat, páč za půl roku už kočárek pro ní bude minulost :wink:
Štěpa vypije 400ml UM? ty brďo, o tom se nám může zdát..já to nechápu, malá jí jak nezjednaná, sní všechno na co přijde, ale UM nejvíc vypila 210ml a to se stalo jenom jednou a jinak pije většinou 150ml a stačí jí to, je to zvláštní

taky u nás konečně hustě sněží, je tu zatím nejvíc sněhu za celou letošní zimu, takže až torchu přestane, oprášíme sáňky a hurá ven :slight_smile:
my budeme očkovat jen základ a přemýšlím o menin a TBC taky nechám...jinak neštovice myslím, že jsou ok, když je bude mít a třeba žloutenku necháme až jestli jí v dospělosti nebude potřebovat, myslím si, že běžné obyvatelstvo ji nepotřebuje, já ji třeba mám kvůli práci, ale jinak si myslím, že není třeba, obávám se, že pro tak malé dítě to bude hrozná zátěž pro organismus, já měla šílenou reakci, a to mi bylo 20 let, když jsem se nechala očkovat proti typu A i B, takže s tím bych byl opatrná
14. led 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 proti TBC má smysl očkovat do 1 roku, pak to prý už ztrácí význam - aspoň tak mi to říkala dr.
14. led 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ Dorotka to taky párkrát zkusila, ale nepustila jsem jí z postele... Jinak bych možná zkusila dávat později spát. Mně obě děti chodí spát až v 22 hodin, ale ráno spí až třeba do 9:slight_smile: Mně to tak víc vyhovuje a Dorotka už jako miminečko ponocovala, takže dát jí spát třeba v osm, tak je v 23 hodiny vyspaná:slight_smile:
14. led 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 přiznám se, že stále čekám a uvidíme:slight_smile: Trochu i doufám, že jo, nějak se mi ta myšlenka zalíbila... :grinning:
14. led 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak očko máme taky jen základní...
Ven chodíme většinou jen jednou a to během poledne.. Tím, že mi děti vstáváj pozdějí, tak než se nasnídají atd. Pak jdem ven, poobědvají a Dorotka jde spát. Večeře máme takové všelijaké, ale na noc každopádně dávám Sunar a v noci - většinou tak kolem 2:30 kojím.
14. led 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - a tak jsi ani nezkoušela testík? :slight_smile: to vypadá nadějně!!!!Držím palečky,tak pak písni :slight_smile:
14. led 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 zatím né, ale stále se chystám... my tady nemáme lékarnu, tak musím sjet do města:slight_smile:
14. led 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je holky nádherná zima... dneska je trochu tepleji, ale sníh se drží...
14. led 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg držím palečky ať najdeš // :slight_smile: pak dej určo vědět...
14. led 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - taky držím palečky ať tam jsou // :slight_smile:
15. led 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je taky hodně sněhu a Vikče se to moc moc líbí ve snížku.
Na pekáči chce jezdit jen chvilku a pak chce ťapat v hlubokým sněhu a dělat bác do sněhu :slight_smile:
15. led 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek