• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@pettulka Tak to mě bohužel jo, ale ještě furt něco schazuju protože běhám okolo prvního mimča. No budu držet palce, aby už nečekalo. mě teď zase hodně trápí žáha, to je jediný, co mě při těhotenství fakt mučí.
21. bře 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@beisis - no tak to by tě měl dr. fakt hlídat,když seš po císaři a máš srůsty.
To bych ho fakt změnila.Ať na tebe dohlídne pořádnej doktor :slight_smile:

Já taky zvracela do 12tt a shubla jsem jen 3kg,ale už to jde pomalu nahoru :grinning:

@pettulka - krásná fotečka

Holky byly jste všechny na NT screeningu a pak i na trippl testech???
21. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 No já chci zůstat v Podolí dokud to půjde a pak si nechám doporučit někoho jiného. Já jdu na screening teď v pátek a trippl testy bych taky měla mít.
21. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@beisis - a k jinému dr. nemůžeš jít?kdž tě tento zanedbábá?a pak v nemocnici to ještě odprdneš za něj?
Já byla na nt screeningu a dopadl dobře = negativní.Tak máme radost.A jsem zvědavá,jestli budu muset i na tripply - to se dozvím příští úterý - to jdu do poradny...
21. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 No já v tomhle prostě už žádnému doktorovi nevěřím, tak vydržím zatím tady v podolí a počkám co mi řeknou příští týden. Třeba mi doporučí někoho lepšího a kvalitního.
21. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@beisis držím palce urcite bude vse v poradku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pettulka určitě jo. Já mám tvrdej kořínek :slight_smile:
21. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@beisis tak se mi to líbí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pettulka Zjistila jsem, že jsem dneska tak líná a tak se mi nic nechce a musim.
21. bře 2011 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, můžu k vám, mám TP 10. září :slight_smile:
21. bře 2011 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
vítej :slight_smile:
21. bře 2011 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@beisis co mas stoho ja musela do mesta navarit poucit se s deckama a jeste uklidit taky se mi nechce nejradsi bych se valela v pelisku :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2011 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat? Mám TP 13.9. Moc děkuji:slight_smile:
21. bře 2011 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pettulka No nic no, ale tak jako se svym synem se moc válení nekoná páč neni vůbec mazlivej naopak máme vztekací období a chlapovi uvařit musim a jelikož jsme byli celej víkend na chatě a včera se jenom vybalilo to nejdůležitější, tak to tu místama vypadá, že spadla atomovka, tak se to snažím od rána po kouskách likvidovat. Přece tu nebudeme v bordelu :grinning:
@jarmilkapavlik Vítej :slight_smile:
21. bře 2011 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jj šak to je jasné manžtel má dvě děti kluka a holku takže mame taky doma veselo, ale mě to nevadi manžel je v praci tak je zábava a i s něčím v uvozovkách pomužou protoze to musím potom jeste udelat ja :D ale tak to jsou děti kolik je tvemu synovi
21. bře 2011 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@beisis uz to vidím Šimonek krásné jméno to mám pro kluka vybrané taky ale když to bude holka tak Tereza :slight_smile:
21. bře 2011 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@pettulka je mu rok a měsíc, takže jediný s čim pomáhá je tak udělat bordel a ještě na sebe strhnout všechnu pozornost, že pak nestíhám vůbec nic :grinning: . Já jsem nad jménama taky přemýšlela, chtěli jsem Matyáška a nebo Viktorii, ale vzhledem k tomu, že Matyáš má svátek dva dny před mím termínem porodu, tak musím vymyslet jiné jméno. Stačí, že Šimon má všechno po sobě ještě druhému dítku by jsme se pomstili :grinning:
21. bře 2011 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
to Sandra má 8 a Erik má 7 takže taky docela si užijeme ale někdy to jde ale ne po dobrém musí se i občas trochu zakřičet. A jeste k tomu doktorovi dneska mel protivnou naladu mel dovolenou a trochu byl asi nachlazeny jsem se ptala jestli je nachlazeny a ze on ne, že ma jen alergii na ženské jsem se rozčílila a rekla mu at tu praci nedela no a kdyz mi delal citologii tak jsem trpela asi mi to vracel zpatky takze zadneho doktora si nevybereme kazdy má mouchy :unamused:
21. bře 2011 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pettulka Ty doktoři jsou fakt za trest. Tomu mímu se narodila dcera už to je teda pár měsíců, ale od tý doby prostě neni fakt skoro nikdy v ordinaci stále má dovolenou a když je problém, tak mě radši pošle do nemocnice a ještě mi ani nenapíše žádanku. Takže ono je to asi všude stejné já to zatim řeším tak, že si mě nechali v Podolí, tak se tam budu držet zuby nehty :slight_smile:
Jinak s dětmi je zábava, ale taky občas dokážou tak umordovat, že usínám ještě dřív než to dítě :grinning:
21. bře 2011 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@beisis jj to mas pravdu pak me decka budí teto mi mame hlad protoze usnu kdyz jsou konecne v klidu v pokojiku :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2011 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pettulka Já poslouchám od přítele, že on přijde domu a já jdu spát. Jenže co mám dělat od rána na nohou večer už jsem úplně hotová a ještě, aby semnou byla nějaká zábava večer :grinning:
21. bře 2011 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@beisis tak to manžel mi pomaha jak nejvic muze jinak bych to asi nezvladla :slight_smile:
21. bře 2011 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky necháte si říct pohlaví miminka???
21. bře 2011 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pettulka Přítel pomáhá o víkendu v týdnu přijíždí až v noci, tak někdy vidí malého jen po ránu. Ale tak to je cena za to, aby jsme na tom nebyli finančně tak špatně.
21. bře 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 Já jsem zvědavá, ale přítel nechce. Spíš já si to říct asi nechám, ale nikomu to neřeknu :D
21. bře 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí

@beisis jj manzel taky dela tri smeny aj o vikendu nekdy a sesnactky protoze ja jsem ted nepracovala a podpora mi uz skoncila takze taky jedinny prinos do rodiny
21. bře 2011 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pettulka No já jsem otěhotněla a vyhodili mě tenkrát z práce, tak naštěstí jsem nastoupila v ochrané lhůtě na rizikové těhotenství, ale tohle těhotenství už si bude muset brát na sebe mateřskou přítel
21. bře 2011 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@beisis - to můj manžel taky nechce.A já taky chci být překvapená.Když to bude 1.mimčo :slight_smile:
Ale v okolí se všechny divěj proč si to nenecháme říct.A třeba mamka a ségra - ty na mě vybafly,že to
chtěj vědět.Ale já i kdybych to věděla,tak to nikomu stejně nepovím :grinning: Jen ať pěkně tipujou :grinning:
21. bře 2011 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pettulka - tak ti nedá nic ani sociálka?To je teda hrůza.A mateřskou budeš mít???
21. bře 2011 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 Já jsem to u prvního chtěla vědět kvůli výbavě, ale tak teď u druhého jde spíš o to, že si strašně přeju holčičku, a tak se radši chci vyrovnat stim, že to bude kluk než porodim :D
21. bře 2011 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek