• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@lennetfrigg no přesně jak popisuješ Dorotku. Štěpa všude za mnou a fňuká, dokud ho nezvednu nebo nepomazlím. Sranda je to, že ve chvíli, kdy ho postavím, začne nanovo. Já mám oproti tobě výhodu, že mám jen jedno dítě, takže to včera dopadlo tak, že jsem nic neudělala a měla na sobě přicuclé tohle klíště :grinning:
23. led 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg kočárek jsme koupili easy walker duo, je pěknej, hrozně dobře se s nim jezdí, zkoušeli jsme si projet i ty za sebou, ale nebyla bych schopná najet s ním na obrubník, natož něco víc, takže se budu muset smířit s tím, že se nám ten vedle sebe nevejde do výtahu a že budu víc jak dva roky tahat 3 děti, nákup, věci po domě do výtahu a z výtahu do bytu :confounded: to bude pecka..ale tak mám dost času se s tim smířit :stuck_out_tongue_closed_eyes: naši milí konstruktéři zde v domě totiž udělali dveře od výtahu široké pouze 70cm :grinning:
@nelina_ jinak naši bydlí 15 minut od nás, takže ty budou stopro pomáhat a babička a dědeček z moravy budou jezdit na víkendy a pomáhat alespoň ze začátku takhle..tak snad to nějak s jejich pomocí takhle dáme
určitě taky plánujete další mimčo ne? nebo zůstanete u jednoho?

Amy je taky módemanka, má tu neustále otevřený šuplík s čepicemi, šátky, rukavicemi a šálami, a co deset minut je střídá, chodí kolem zrcadla v předsíni a děsně se na sebe kření a chodí se prohlížet :grinning: a jak jí dám tričko bez obrázku, tak je zle, a celý den ukazuje na tričko a říká není, takže jedině trička se zvířátkama :grinning:
23. led 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacikaci já i manžel bychom moc rádi ještě další, ale nevím jestli se to povede. On je Štěpánek taková velká náhoda :grinning: Já se nijak nechráním a doufám :grinning: :grinning: Tak uvidíme, moc by se mi líbilo, kdybych třeba do těch tří let věku Štěpánka otehotněla. Ale, je mi jasný, že já míním a život mění. Přesto jsem optimista. Povedlo se jednou, tak prč by se nemohlo zadařit podruhé. Ale už je to o něčem jiném, když mám Štěpánka, bylo by to úžasný, ale nezblázním se, když ne :wink:
A šla bys i do třetího, kdyby nebyla dvojčátka? Sestra se teď rozmýšlí :grinning:
23. led 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ tak držím palečky, ať se podaří sourozeneček :slight_smile: a třeba i dva najednou :wink:
o třech dětech jsme uvažovali, ale nevím, jak by to nakonec dopadlo nebýt kluků...
23. led 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ ono psychika dělá hodně. Tedíka jsme měli taky jako malý zázrak, po dvou letech. Dorotka byla hned, ani jsme to nečekali. Tak uvidíš... držím pěsti:slight_smile:
23. led 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Tak že bychom byli s těma zubama tak napřed? Ale pokud dobře počítám, fakt mu zbývají jen ty zadní stoličky...v únoru půjdeme k zubaři, tak jsem zvědavá co tam malej předvede, jenom to samotné čištění zubů je docela boj :unamused: Snad nebude hned brečet, že by tam už víckrát nechtěl, uvidíme, ale vůbec se na to netěším :slight_smile: Jinak Vojta se teď chová úplně stejně jak popisuješ Dorotku...nejlépe se pořád tulit ke mně a před chvílí mi zase usnul dopo, tak uvidíme jak bude spát odpoledne, posledně si dáchnul dost i odpo, tak mu to fakt asi pomáhá, nevím :frowning2:

@kacikaci Vůbec nevím, jak to budeme řešit a kdy...zatím máme malého v postýlce u nás v ložnici, tu budoucí v patře jsme teď teprve malovali, dnes dovezou koberec, tak se možná brzy už přestěhujeme, pak uděláme Vojťulovi pokojíček vedle nás v patře, ale kdy, to nevím...možná ale do jara ano, prot. jak začne být venku hezky, už doma nic většinou neuděláme a lítáme okolo baráku, pořád je co dělat. :slight_smile: Zatím si neumím představit dát ho do větší postele jak v noci po postýlce cestuje, ale myslím, že existují takové ty zábrany, že? Mrknu do toho alba @lennetfrigg. Nějak to budeme muset řešit. Možná by nám něco vyrobil i švagr, uvidíme, on začal truhlařit a fakt je šikovný, už i pár polic a skříňky od koupelny nám dělal a velká spokojenost a člověk ušetří :grinning:

@nelina_ No jo, holčičky si na to jejich oblečení potrpí...myslím, že v tomhle to budeme mít s klukama lehčí...to Vojťulovi je to zatím úplně jedno, co mu oblíknu, to má :slight_smile: Asi je na to stejně ještě malý, aby to řešil, ale já jsem ráda :grinning: Jinak se mi taky moc líbí taková ta vyvýšená postel, kde má pod ní prostor třeba na hračky a tak...po něčem kouknu, moc ráda se jen tak kochám, snad něco pak vybereme :wink: Ono to tak letí, že za chvíli to fakt budeme řešit :slight_smile:
24. led 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci Tak to je síla s tím výtahem, jako kdyby je zabilo udělat pár cm navíc, že? V tomhle oni vůbec nepomýšlejí na rodiny s dětma, bohužel :frowning2: No, snad to nějak zvládnete!!! Supr, že máte aspoň babičku blízko, to se vždycky hodí, to já bych se bez nich neobešla...jak chce manžel někde jet, automaticky jsem doma, ale jak se naše zájmy sejdou, musím povolat zálohy :grinning: Naštěstí jsou téměř vždycky fakt po ruce. Tak to je Amálka už pěkná parádnice, já to zatím neznám, ale je fakt, že u těch holčiček je to asi jiný. :wink:
24. led 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 mě se taky líbí ta vvýšená postel, ségra je s ní spokojená, ale já mám pořád takový dojem, že to dítě z toho spadne :grinning: Jasně je to blbost, ale nemůžu se toho pocitu zbavit :grinning: Zase když je menší pokojíček, tak každý koutek na hraní nebo hračky se hodí, no :unamused:
S čistěním zubů taky boje, nevím na kolik je vyčistíme a na kolik jen okouše kartáček :grinning: Ale, tak snad aspoň získá základ. Zubaře ještě neplánuju, to by nedal :unamused:
@lennetfrigg no já právě na to trochu sázím, už jsem po tý psychický stránce v pohodě, tak třeba zrovna to druhý půjde líp. Kdybych si mohla poroučet :grinning: tak bych chtěla děti blíž u sebe, tak do tří let :grinning:
@kacikaci hned dva najednou, jo? Dvěma dětma si jsme docela jistí, ale jestli bychom zvládli tři ... nevím, nevím :grinning:
26. led 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem, tak u nás dneska zřejmě začalo jaro, nebo co..je 10 stupňů, po sněhu ani památky a dokonce po měsíci vykouklo na chvíli i sluníčko :grinning: spíš prílové počasí než lednové..
Amálka mě včera strašně vylekala, ráno jsme spolu ležely v posteli, ležela mi na rameni, a když se po několika minutách zvedla, z pusy jí tekla krev a já rameno celé od krve, vyskočila jsem strachy, co se děje, a nakonec jsem zjistila, že se jí prořezává stolička, tak teď pevně doufám, že to bylo z toho, jinak teda nevim, odkud by ta krev mohla být..
jinak maličká teď zkouší pro změnu chodit se zacpanejma ušima - takže zkouší, co dělá další smysl, zacpe si uši a poslouchá, co kdo říká, a pak ruce sundá a hrozně se tomu řechtá :grinning:
30. led 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci tak to je teda malý chytrolínek. Teda s tou krví.. a nebouchla se třeba nebo nekousla do jazyka? U nás pro změnu máme období vzdoru jak vyšitéé. Někdy už z ní trošku šedivím. Jak není po jejím, tak sebou plácné na zem a kope kolem sebe nebo háže věcma....tahá mně za vlasy, bije Tedíka...No fakt nevím, kde to posbírala:slight_smile:

Jinak holky kdyby jste náhodou některá měla komerční banku a uvažujete o zřízení dětského konta, tak mají teď bonus, že pokud jej dětem zřídíte, tak po dobu mateřské máte vedení účtu zdarma. Ja to nevěděla, ale byla jsem to dneska dětem založit, tak třeba někdo využijete.

U nás ještě sních je, ale cesta je hrozná, jela jsem do města autem a myslela jsem že už se nevrátím...Je z toho na cestách břečka, vespod to je stále přimrzlé, tak auto lítá z jedné strany na druhou... Taky jsem se konečně dokopala zajít na gyndu, no doktor se smál, že po roce a půl mu přišla šestinedělka... prostě dřív nevyšlo::slight_smile:
30. led 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg období vzdoru jo už? ty jo, tak přeju pevný nervy! poprvý od šestinedělí u mudra? to jsi odvážná teda :grinning: jinak s tou krví nevím o tom, že by se bouchla nebo kousla do jazyka před tím, než jí začala téct
30. led 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci no, určitě to hlavní teprve příjde, ale už teď je to malý vzteklínek, hlavně když jí něco zakážem :wink:
30. led 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, už jste nechaly naočkovat spalničky, zarděnky a příušnice?
2. únor 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ my už to máme za sebou... Naštěstí žádné velké horečky, jen byla pár dnů protiva - ta reakce je ale až tak 7-10 den po očku. Nečetly jste tady na MK ten příběh maminky, která psala, co třetí hexa udělala s malým:frowning2: No, maras.... Někdy to očkování fakt víc ublíží než pomůže.
4. únor 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg já to právě četla a začala se bát :frowning2: Jenže neočkovat? To se taky bojím ... No tak snad to taky bude dobrý ..
4. únor 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ ja si myslím, že nejhorší je právě ta třetí HEXA. O té jsem už toho celkem četla víc, navíc mám pocit, že oni kté hexe dávali ještě něco navíc. Ale nevím, musela bych si to znova přečíst. Myslím, že tohle očko není až tak hrozné, aspoň my jsme to fakt měli v klidu. Třetí hexu mi malá prohorečkovala. Jinak byl teda na očkování i Tedík a teda ta hexa vakcína dělá neplechu i těmto starším dětem. Dr. říkala, že dříve na očkování (které měl teď Tedík v 5 letech) nebyly žádné reakce. A teď děti, které jsou naočkování hexou, mají reakce celkem šílené. Tedík měl naštěstí jen zarudlou a oteklou ručičku, ale prý bývá otok až na krk. Ještě, že to už obě děti mají za sebou.
4. únor 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Taky jsem četla ten příběh maminky, hrůza děs....já musím zaťukat, že u nás nebyla ani po jednom očkování téměř žádná teplota natož nějaké horší příznaky, fakt mě z toho příběhu mrazilo, hrůza! Ale myslím, že u nás ta třetí dávka taky proběhla samostatně, ne s něčím dalším. Jinak to dětské konto máme taky a jsem spokojená. Já jsem do toho šla hlavně proto, protože jsem neměla kam dávat penízky, kt. malej dostává a jakmile bych to uložila k sobě, už by je asi neviděl :grinning: A takhle se to šikovně propojilo s mým účtem a fakt díky tomu ušetřím za poplatek vedení účtu i za hloupý rok necelou tisícovku, takže paráda!!! :wink:
5. únor 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy tak mi pořád válčíme .... my jdeme na očko. priorix 20.2. tak doufám, že bude bez reakce ještě na žádné očkování neměl reakci tak uvidíme... 4 týdny jsme bojovali se zoubkami rozhodli se vyrůst najednou mrchy jedny... všechny 4 špičáky a 2 stoličky no byla to paráda co budu vyprávět, ale jsou už vylezlé a jen rostou tak uf uf uf snad bude zase na čas klídek ... byla jsem u Dr. jestli to není autista a na neurologii a nic se nezjistilo tak jsem ráda, že to dobře dopadlo prostě mi bylo opět řečeno, že je to osobnost - temperament :( jinak se mi zdá, že k dětem se začal chovat lépe už je nestrká ani nebije tak snad mu to vydrží... a s tím ječením mě přijde, že je to taky lepší a nebo jsem už tak zvyklá, že mi to nepřijde :slight_smile::slight_smile: od března se budeme pokoušet o mimíse dohodli jsme se s manžou ať jsou brzy za sebou tak uvidíme za jak dlouho přiletí čáp či vrána :slight_smile::slight_smile:
Tento víkend jedu na ten wellnes už se nemůžu dočkat konečně budu sama a relaxovat a myslím, že se mi nebude ani stýskat :slight_smile: je to jenom víkend od pátka do neděle tak pak povyprávím ju?
Holky mějte se a smějte se...
6. únor 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach tak to je super, že je vše už lepší a asi i pro klid duše je fajn, že jste byli na té neurol.... máš jistotu, že je vše OK. Ono se to myslím časem srovná a čím bude Mikulášek starší, tím bude své emoce lépe zvládat, uvidíš. Hlavně si pořádně odpočiň, je to třeba a s mimiškem držím pěsti!!!!!

To je počasí, co? Ani se mi nechce ven, je tu sice sních, ale úplná sra...Děcka jsou hned mokré, je to tak na procházku s kočárem, ale Dorotka delší dobu neposedí.

@jajapaja23 ja si právě taky říkala, že tam budu dávat děckám peníze, které třeba dostanou.. hraček mají hodně a ani oblečení teď nutně nepotřebujem. Ale když to zůstane v peněžence, tak se to prostě utratí. S tím účtem jsem to nevěděla, až jak mi to paní na přepážce řekla a celkem to poteší, že?
6. únor 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach tak to jsem ráda, že ti ty vyšetření dopadla dobře. Já mám taky trochu temperamentní dítě a taky nám zásadně roste víc zubů najednou a právě v tomhle období pořád kříčí, někdy mě fakt už bolí hlava. Lítá po místnosti jak plašan a ještě do toho není moc spavej, takže když se to zkombinuje, je to BOMBA :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu si tady vždycky postěžovat k holkám a docela mi to pomáhá :wink:
Zrovna dneska jsem tu něco chtěla napsat o probdělé noci a najednou tu čtu, že mamice náhle umřel 5 měsíční chlapeček :cry: Je to jak facka a přísahám, že dnes ani nemuknu :frowning2:
6. únor 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg my v nížině :grinning: máme tu výhodu, že sníh už nikde a svítí slunko :wink: Takže tentokrát bude prochajda příjemná. Ale četla jsem předpověď, že si zase sněhu užijete dost :wink:
6. únor 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach já už bych taky klidně brala těhulení :wink: , myslím, že bych to zvládala už se zkušenostma líp, než jak to bylo poprvé :grinning:
6. únor 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ jejda, tak to je hrozné:frowning2: člověk je hned pak rád za to, že má zdravé dítko:slight_smile: Sestřenka třeba měla mrňouska, který jí fakt do 4 měsíců jen plakal a byli z toho KO. Teď je to klidný a hodný chlapeček. Pak měli druhého klučinu a ten zas byl hrozně klidné miminko, ale pořád byl nemocnýýý. Tak říkala, že radši dítě, které je zdravé a ukřičené, než nemocný bobišek. Naštěstí je už malý OK a je z něj pořádný čertík.

Ja se přiznám, ale že třeba nedostatek spánku zvládám příšerně. Ale třeba manža je v tomhle super, že o víkendu mi třeba malou vezme, když má nespavou noc a mně nechá dospat.

Dneska mám nějakou lenivou... nic se mi nechce:frowning2: Dorotka naštěstí usnala a Tedík si hraje.... tam lenoším:slight_smile:
6. únor 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem! tak my na očku priorix byli v úterý, reakce zatím žádná, tak stále čekám, jestli se něco objeví..co se týče různých příběhů, co všechno se může stát, raději už je nečtu, nesleduju, nemám na to sil..jsem z toho pak vyřízená, a neustále pak kontorluju malou, jeslti je vše ok, někdy je lepší některý věci nevědět..i když nevědomost se někdy taky nevyplácí...
@dzajnach gratuluju k vyšetřením a že je vše ok, určitě se to časem srovná..užij si relax víkend!!! :sunglasses: a držím palečky, aby se Vám další bobánek podařil rychle a bezstarostně..
jinak v Pze začíná pomalu jaro - to počasí se fakt zbláznilo, před domem sněženky, pučí kočičky, a KONEČNĚ chvilku svítí sluníčko, nabíjím energii ve velkém :wink: jo a už týden nezvracím, takže oslavuji dvojnásob :grinning:
zítra máme hlídání od rána (musím na poslední zkoušku do školy) až do soboty dopolko, tak se na to moc těším, že si užiju 24 hodin bez prcka, večer skočíme s manžou na véču a na pokec za známými, po dlouhé době..
jinak dámy nejsem ani v půlce těhu a v pase mám 104 cm - kam až to povede??? to jsem měla v 8. měsíci s Amy :grinning: normálně mám 70cm..takže 30 čísel navíc za posledních tak 14 dní až tři týdny..no síla, už teď si nemůžu obout boty a oholit nohy :grinning: kluci si u mě dělají slušnej domeček

mějte se všichni krásně!
7. únor 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Tak to jsme opravdu moc rádi, že už je to u vás lepší...hned je i člověku líp a má jinou náladu, viď? Ono se to třeba časem zlepší, uvidíš. Hlavně, že i vyšetření jsou ok a máte jistotu a klid!!! :wink: Hezky si ten relax.pobyt užij...někdy je to potřeba! My možná vyrazíme s holkama i s dětma na hory, ale jen na dámskou jízdu, tak to snad klapne!!! Potřebuju spíš vypadnou z domu než být jen sama, ale to je na delší povídání :slight_smile:

@lennetfrigg Jojo, ta možnost zbavit se aspoň na chvíli poplatku za vedení účtu se mi fakt líbila a byla jsem ráda, že taková šance je...prý teda sice jen po dobu MD, ale snad doma ještě pár let budu, tak se to určitě vyplatí :slight_smile: A aspoň mám přehled o jeho účtu hned jak se přihlásím na svůj, takže paráda. Jinak je fajn, že ti manža s malou pomáhá, když se nevyspíš, to já moc neznám, ale ani tak si nestěžuju.....spíš jsem to potřebovala dřív než teď, ale to jsem spíš dala šanci manžovi, aby se vyspal a byl fit do práce a ženská to prostě nějak "musí" přečkat....nebo aspoň u nás to tak prostě bylo a asi bude....

@nelina_ Já se taky snažím těmto smutným příběhům vyhýbat, i když se tomu někdy člověk neubrání...zrovna nedávno jsem jeden dočetla výjimečně do konce a bylo mi z toho hodně smutno a ještě k tomu jsem na tyhle věci dost citlivá, tak radši ani nepřemýšlet nad tím, co se může všechno stát!!! :unamused:

@kacikaci To s tím počasím máte super!!! Tu to včera vypadalo jak jaro, ale nic ještě nepučí....sluníčko dnes svítí téměř od rána, to je parádní pocit, nabíjím energii i přes okno :grinning: Tady zbyt po sněhu jen drobný poprašek, ale má ještě chumelit, tak uvidíme co z toho nakonec bude, skoro bych už sníh mít nemusela, i když jsme si ho s malým bohužel letos moc neužili, když to pak většinou hned roztaje deštěm :unamused: Jsme rádi, že se cítíš líp a hlavně bez toho zvracení...a s tím pasem bych si nedělala hlavu, přeci jen čekáš dvě miminka, tak se to někde asi podepíše, ale jsi určitě i tak pěkná maminka a sluší ti to...ony zase ty kila půjdou pak dolů, neboj! Tak se držte a ať je ti dobře i dál s klučíkama! :wink:
7. únor 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarní počasí? Tak holky u nás od večera sněží:slight_smile: a to celkem vydatně:slight_smile:

@kacikaci tak super, že jsou nevolnosti pryč:slight_smile: No a dva mimišci jsou prostě dva:slight_smile: Souhlasím s @jajapaja23 , ono budeš se mít, co otáčet, tak to půjde rychle dolů:slight_smile: A ty jsi teda z Prahy? My jedem na výletík do Prahy v květnu:slight_smile: Vyhrála jsem na FB balíček fotek od profi fotografky, tak se moc těším. Na základě toho jsme se rozhodli udělat takový výlet, ale zatím celkem tápem. Chtěli bychom toho hodně vidět a obávám se, že budem trochu bloudit, navíc to musíme udělat i zajímavé pro děti.. Ale tak zatím hledám na netu...Ubytování je hodně drahé, tak pořád čekám, zda nebude nějaká fajn akce. Uvažujem, že se ubytujem přímo v Aquapalace...ale ta cena za dvě nocí!!! Ale děcka by se vyřádila:slight_smile:

@jajapaja23 manža je v tomhle super, on to bere tak, že jsou to prostě i jeho děti, tak pomáhá. Ale když byl Tedík malý, tak byl hodně pryč, takže péče o něj byla výhradně na mně, takže možná i proto se s Dorotkou více snaží... Navíc on prostě potřebuje málo spánku, což není teda můj případ :grinning:
7. únor 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg gratuluju k výhře, to potěší :slight_smile: a ten odkaz, co jsem Ti posílala, to nevyšlo? to je jen co jsem našla na netu, jinak nevím o jiném ubytku :unamused: nebo koukat někde na okraji, kde to bude levnější.. v květnu by byla dobrá pro děti např. zoo, dá se jet do zoo i praníkem z centra, což je dobrej výlet a děti to baví..kdyžtak Ti můžu něco poradit, klidně se ptej..vůbec nevim, že v aquapal. je i ubytko, ještě jsem tam nebyla, ale tuším, že i ten samotnej vstup na jeden den je teda mazec..

u nás teda mám štěstí, že manža funguje a malou si užívá, takže mi hooodně pomáhá, teď chodí i na nákupy, abych nic netahala, ráno o víkendech vstává s malou, abych se mohla dovyspat..no je to zlatíčko..

tady odpolko už taky sněžilo, ale sníh nikde, jen je mokro
7. únor 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Tak možná sněží spíš v horských oblastech...my jsme spíš podhůří, navečer tu taky trochu začalo, možná bych ještě chvíli sníh brala hlavně kvůli Vojtovi a ještě mají přijet dvoji známí s dětma, tak by to pro ně bylo taky veselejší na sněhu než na bláte, uvidíme, třeba ještě nasněží aspoň na sáňky :wink: Mně spíš vadí ty změny, chvíli sníh, pak zase jen déšť...prostě zima nic moc :unamused: Proto možná už víc vyhlížím jaro a fakt se na něj těším :slight_smile: To s tím balíčkem focení je super!!!! To si určitě užijete a budete mít nádherný fotky. Na ubytko se zkus dívat na slevomatu, skrz.cz nebo na vykupto.cz...to jsou takový šikovný portály na slušný slevy, tak třeba na něco narazíte. Jinak bohužel žádný tip nemám, ani zkušenost. Když jsme náhodně v Praze, tak nám s přespáním většinou vyjdou vstříc přímo ti známí. Ale snad na něco narazíte. A ta ZOO bude v květnu už super! Jinak my jsme s manžou spíš takoví medvědi, co by mohli prospat celou zimu :grinning: Ale teď mi fakt naštěstí spánek nechybí, Vojťulka spí úžasně.

@kacikaci Tak to je fajn, že ti pomáhá, aspoň se můžeš trochu šetřit. Tak to má být, je supr, když chlap v rodině funguje. :wink:
7. únor 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci
@jajapaja23 jo jo holky, slevomaty prohlížím, ale asi jsem náročná nebo nevím... Beru to i tak, že budem potřebovat zabavit večer děti, uvařit čaj, Sunar...Ale ještě mám chvíli čas, jo jo, ZOO máme v plánu a právě jsem koukala, že se tam dá i po Vltavě:slight_smile: Ale ta cesta se mi zdá dlouhá - 75 minut. Ono ty naše děcka chvíli nevydrží na místě... Ale láká nás to:slight_smile: Jojo, v Aquapalace je i hotel, ale právě že cena za dvě noci dělá skoro 6000 kč! To je šílené, je tam sice celodenní vstup do bazénu zdarma, ale zas celý den tam nebudem, že jo. Tak uvidíme, jak to vymyslíme:slight_smile:

Na fotky se těším, snad teda vše výjde, s paní fotografkou jsem se domluvila, že sjedem na Vyšehrad a tam pofotíme... Tak to bude zážitek i pro mne:slight_smile:

@kacikaci ten Tvůj odkaz mám v záloze:slight_smile: Pro mně je spíš problém si představit, jak je vše daleko... Manža chce do Kbel a do Národního technického muzea, pak určitě svět železnic a možná i muzeum lega - to by mělo být v centru. Ale nevím, jak to budeme vše stíhat, hlavně to musí bavit i prďolky... Mně se hodně líbí i toto: http://krouzkynavltave.cz/knv/. Kamarádka pak zas doporučovala Petřín, že je tam i Muzeum Járy Cimrmana, bludiště... Chtěli bychom všude, ale to bychom potřebavali více času a né tři dny:slight_smile:
7. únor 2013 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg no ty brďo, to chce pořádně naplánovat, abyste toho stihli co nejvíc, skoro všude se dneska dostaneš metrem, do Kbel jako na letadla? :slight_smile: tam je to taky dobrý..a Petřín bych dala s dětma taky, lanovkou nahoru, nahoře rozhledna, bludiště, parky, na jaře je to tam nádherný, jak tam všechno kvete, a dolů se můžete projít pěšky, technický muzeum je taky super, taky se tam chystáme, ještě jsme tam nebyli co ho zrekonstruovali, ale malou bych tam teda nebrala, bude to nadýl a nevim, jestli by to roční (no skoro vlastně už dvouletý - ježiš to letí :slight_smile:) dítko bavilo, Tedíka si myslim, že asi už jo, jestli ho zajímají auta, letadla, apod...ty kroužky na vltavě taky super :slight_smile: no máte co plánovat teda :grinning:
jinak svět železnic je super, tam jsme se s manželem zasekli fakt na dlouho, byli jsme tam bez ještě bez malé, a dost jsme si to užili..pak se dá jít i do botanický zahrady což je v Troji vedle ZOO, no je toho hodně

to ubytko co jsem našla bylo hned u metra, když si najdete něco u metra nebo kousek od něj, tak máte vystaráno.

jinak 6000??? to je vtip..šílenost...mají tam postele ze zlata :grinning:
8. únor 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek