• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@kacikaci ve Kbelech je vojenské muzeum tuším.. no prostě muzeum s letadlama a to je manžel fanatik:slight_smile: Miluje vše, co má křídla:slight_smile: Taky jsem si říkala, že 6000 kč, to už můžem jet i k moři:slight_smile: Jo jo, musíme to naplánovat:slight_smile: Nakonec jsem ale ubytko sehnala, vyšlo na 1500 kč za obě noci pro nás všechny... Je to teda dál, tramvajkou 25 minut, ale tak ráno vyjedem..večer se vrátíme:slight_smile: Je to kousek na Letohrádek Hvězda... tak to zkouknem i tam:slight_smile:

Jo, ten Tvůj odkaz jsem si držela v záloze, ale i tak nás by vyšla 1300 kč noc - jsme čtyři, Dorotka má ještě zdarma, ale Tedík už né, i když platí poloviční cenu. Navíc jsem chtěla samostanou koupelnu a wc, tak jsem nakonec našla jiné přes booking.com. Už to mám i telefonicky potvrzené:slight_smile: Tak se teším, snad nic do toho nevleze, děcka bodou zdravé:slight_smile: Na dovču nejedem, tak aspoň výletík:slight_smile:
8. únor 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg Tak to je paráda, že vám to takhle klaplo, to si určitě celkově užijete, i když toho máte hodně v plánu a třeba vše nevyjde, ale třeba ano. Ale na jaře je v Praze krásně, budete jen žasnout :wink: To už se těšíme na fotečky :grinning: Taky bych nedala teda šest tisíc za dvě noci, to už máš skoro jak někde u moře...
8. únor 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jsem zpět z wellnesu bylo to úúúúžasnééé, ale krátké :slight_smile: čokoládové koupele i masáže + pivní koupel s masáží... přijela jsem plná energie a teď už zase realita...:slight_smile: vůbec se mi nestýskalo ani trochu a po návratu mě nejvíce vítal můj věrný milovaný pejsek pak manža a Miky ten se neobtěžoval prostě mě nemá rád ... už se koukám na další wellnesík....holky doporučuji je to parádní relax :slight_smile:
11. únor 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dzajnach ahojky, to je skvělý, že sis to užila naplno, tak to má být..jinak s tím vítáním Mikyho - určitě to není, že by Tě neměl rád, Amy mě taky někdy nepřivítá, když je třeba celý den u babičky, myslím, že to ještě moc neumí tyhle malý špunti..ale chápu, že to zamrzí, mě to taky je vždycky líto, když nepřijde očekávaná reakce..

holky chci se zeptat, dáváte ještě prckům ty kupované dětské /kojenecké kaše? nebo dáváte už klasickou krupicovou s kr. mlékem?
11. únor 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Tak to je paráda, že sis to takhle užila :wink: I na tu krátkou dobu to byla určitě fajn změna, taky bych to někdy brala, ale nám snad vyjde ta dámská jízda na horách, tak se taky těším a vůbec mi nevadí, že s dětma...máme plán je pěkně utahat a večer klábosit, klábosit, klábosit a hodit si nožky nahoru :grinning: :grinning: :grinning: S tím vítáním je to u nás podobný, tak si z toho nedělej hlavu...Vojťulka mě vítá jen někdy, když se mu chce...nebo mi dá pusu později a to se rád ještě přitulí, ale když nedá, dám mu jí já a je to :slight_smile: Chápu, že to zamrzí, ale ještě si spíš ani neuvědomuje. Vůbec bych to nebrala tak, že tě nemá rád, to je blbost!!!!!!

@kacikaci My jsme je přestali dávat už před několika měsíci, přišlo nám, že je už moc nechce, tak jsme začali dávat k večeři spíš ovoce nebo jogurt nebo pečivo s něčím. Výjimečně mu jí dáme a jak to je vzácnější, pěkně to zblajzne :wink: Ale častěji teď vaříme krupičnou nebo rýžovou kaši a ta mu chutná ještě víc :grinning: Vlastně nám všem :wink:
11. únor 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 takže klasicky z mléka? a co mu do ní dáváš?
11. únor 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach tak super, že bylo parádně:slight_smile:jojo, chce to někdy vypnout:slight_smile: A jak piškou holky, z vítání si nic nedělej, Dorotka mnohdy taky raději vítá tašky (nákupní) než mne. :wink:

@kacikaci tak u nás kaše už nehrozí.. nechce nic, co jen konzistenci připomíná kaši...takže ani puding. Dorča má už normální večeře, to co Tedík. Když jí neleze, tak ji dám ovoce, jogurt..před spinkaním flaše Sunaru:slight_smile: Jinak normální mlíčko už normálně dávám - bramborovou kaši třeba s ní a tam má mlíko.
11. únor 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Amy právě ještě moc třeba chleba namazanej něčim nechce, spíš zvlášť, a to tak že sní třeba sýr který má na chlebu a chleba potom nechá..tak to je večeře na nic..proto ještě řešim tu kaši..nevim, jak jí naučit na klasiku i na snídani, ráno si dá UM a pak chce ještě něco, ale když jí dám chléb nebo něco takovýho tak to prostě nechce..
12. únor 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci no, já mám výhodu staršího sourozence. Dorotka dřív taky jen tak chleba, třeba se sýrem, nechtěla, ale naučila se, že to vidí u brášky. Ale nesní toho moc, třeba půl krajíčku bez kůrky. Z počátku třeba jedla chleba jen s vajíčkem, pak vzala na milost i ostatní pochutiny:slight_smile: Taky má ráno mlíčko, pak teda něco málo, co s jí bráška...a co třeba jogurt s vločkami, nebo cereáliemi. To by Ti nesnídala?
12. únor 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg jogurt, cereálie miluje, ale to má ke svačině..no budu zkoušet dál, asi to chce čas, ona jinak fakt nemá problém s jídlem, jí snad všechno na co přijde, ale tohle se jí nějak nelíbí :slight_smile:
12. únor 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci Jojo, dělám ji klasicky z mléka...a buď vaříme rýžovou nebo krupičnou...občas mu do toho přidám nastrouhaný jablko nebo hrušku, podle toho co máme doma a zblajzne to raz dva :wink: A s tím, že ti malá nejí třeba ten chleba, tě úplně chápu....my to máme totiž téměř každou snídani, že nechce pečivo...tak dáváme Sunar a pak něco malýho k tomu, třeba spíš ovoce. Chleba nebo rohlík chce jak kdy a spíš mu to chutná, když vidí nás. Jinak taky dáváme bramborovou kaši, tu fakt Vojta miluje, sice v ní je mlíko, ale když to není přímo, tak to snad nevadí.

@lennetfrigg Pudink je u nás moc oblíbený, i u malýho....a když v tom jsou třeba piškoty, tak to fakt je malej schopnej sníst celou svou mističku! :slight_smile: Se starším sourozencem jí pak to mladší všechno, viď? Tak to my teprve časem poznáme, ale známá taky říkala, že při druhým je to prostě jiný, všechno rychlejší...ale u toho jídla je to určitě spíš výhoda :wink:
13. únor 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 tak to je fajn, že mu chutná. Výhoda staršího sourozence je jak v čem:slight_smile: On Tedík hodně věcí nejí, nemá rád. Ale zase třeba ty chlebíky a rohlíky zbaští. U nás teda hodně děckám i chutná pečená houska, nebo toustík.. Ale je asi fakt, že u druhého hodně věcí už člověk tolik neřeší. :wink: Lumpárny, ty se ale od sebe naučí hned. Ono ale Dorotka je hodně jiná, je taková zručnější. Ale říká se, že to holčičky bývají. Ale vztekloun je úplně stejný. Zase už mně to ale tolik nerozháže, ona většinou někde sebou plácne a začne kopat nohama a řvát.. U Tedíka mně to hrozně štvalo, teď to už ignoruju:slight_smile: :wink:
13. únor 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach tak to je super, jsi jinej člověk, co?
Což o to, já bych jela taky :grinning: , ale co s prckem? :grinning: :grinning: :grinning: Leda, že by si manža vzal dovču :wink:
15. únor 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ bylo to super manža to taky tak vyřešil v pátek dovča a pak pánská jízda :slight_smile: ale moc se mu to líbilo a malej byl prý hodnej :slight_smile:
15. únor 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacikaci já mám zásobu ovesných vloček, ty mu uvařím a rozmixuju ... strašně mu to chutná s jogurtem nebo ovocem. To je naše kaše :grinning:
15. únor 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach už jsme taky uvažovaly, že bych si dala nějaký oddech a asi aspoň na půl den něco vymyslím bez prcka. Ještě jsem bez něj nebyla, mě asi bude smutno z toho nezvyku
15. únor 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ já taky bez něj nikde nebyla a bylo to fakt super a vůbec se mi nestýskalo až když jsem již jela domů tak jsem se na ně těšila a nejvíce mě vítal náš malý pejsek a pak manžel :slight_smile: a malej vůbec nic žádná odezva jen něco v tom smyslu ááá už je zase doma :slight_smile::slight_smile:
15. únor 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ pesan byl celý víkend jak bez života říkal manža neradoval se ani jíst mu nechutnalo a jen co jsem dorazila tak ožil :slight_smile:
15. únor 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach a jakého máte pejska? Ono ty zvířatka jsou fajn, takové věrné. My máme kočičku Hubertu:slight_smile: a ta teda taky špatně snáší, když mne není.. ráno se mnou jde na wc, večer by ráda u mně spinkala. Ale málo kdy ji nechám, nemůžeme mít pootvírané...

A co jinak? Nás teda Dorotka nenechá chvíli v klidu:slight_smile: Už delší dobu si umí otvírat dveře, ale na schodiště neuměla, ty se otvírají dovnitř. No, teď už přišla na to, že nesmí dát stoleček až ke dveřím, pak stačí pootevřít, odsunout stolek a je to. Takže pořád vše, na co může vylézt uklizené, obědváme na zemí, nebaví mně pořád nosit ke stolu židle....Snad jí to časem přejde:slight_smile: A co Valentýn? Slavili jste? U nás né, manžel měl odpolední, tak jsme byli sami samotní:slight_smile::slight_smile:
16. únor 2013 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ To zní taky dobře, tuhle kaši jsem ještě nezkoušela, přitom to není těžké, že? Díky za nápad :wink: A s tím prckem...určitě bys to odloučení zvládla, to malej je na hlídání docela často a moc rád...teď mě šíleně bolela tři dny v kuse hlava, tak mě tchyňka zachránila a vzala si malýho i přes noc, hodně mi to pomohlo, přeci jen se o něj starám převážně já, tak mi to bodlo a to vítání teď bylo krásný...hnedka pusinka, no je to náš brouček :grinning:

@dzajnach My taky uvažovali o pejskovi, ale stále nejsme rozhodnutí, přeci jen jsme často pryč a nevím kam bychom ho dávali, všude ho brát nejde a ani nemáme ještě plot. Máme aspoň kocourka, kdysi jsme ho měli i doma, ale pak mi zjistili alergii, tak je venku, ale už si zvykl a je hodně přítulný, takže Vojťulka je z něj úplně mimo a pořád ho muchlá a každý den sleduje za oknem nebo venku :wink:

@lennetfrigg Tý jo, tak to máte teda veselo....Vojtíšek jenom zkouší vytahovat klíče ze dveří, ale na kliku ještě nedosáhne, naštěstí :grinning: Ale ono to taky přijde. Ani se nedivím, že tě nebaví stále nosit židle, ale ono to určitě zase přejde, my měli období, že musel stále na schody a teď si jich ani nevšimne :wink: Valentýna nijak neslavíme, ale možná někdy bych to brala, nevím...
17. únor 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg čtu to s tím Tedíkem. Jak to dopadlo? Jeli jste k Mudr.?
18. únor 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ nejeli, on hrozně vyváděl, jen když jsem řekla nemocnice a protože to už nekrvácelo, tak jsem ho uspala a pak ještě ošetřila, nechtěl si na to ani nechat sáhnout, umýt nic. Tak jsem mu to udělala, až když spinkal. Ta rána mi přišla tak na hranici - asi 1,5 cm, tak jsem si říkala, že je to tak na jeden steh, tak jsme váhali. Kdyby to měl víc, tak jasně, že bychom jeli, ale teď mi to šití, pro něj, přišlo jako horší varianta. :frowning2: Prospal se a hraje si, má to zalepené a určitě to bude OK. Jizva asi bude, má to přesně v obočí, ale zas je to kluk... a pár jizviček asi ještě bude.

@jajapaja23 no ona ze země taky nedosáhne, ale použije cokoli, aby byla výše:slight_smile:
18. únor 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg máme maltézáčka, ale nevyrostl nám :slight_smile: v dospělosti měl mít okolo 4 kg my nemáme ani 2kg :slight_smile: je to takový celoživotní štěňátko :slight_smile: mazlíček náš milovanej má blbý jméno Česťa :D je mu 6 let, ale chová se jak šťěně s malým řádí a mají se rádi a hlavně nelíná... spí s náma v postýlce spíše se mnou a pod dekou v posteli je jako první :slight_smile: jsou to takový malý akumulačky v zimě příjemně hřejou a v létě je to nic moc to ho odháním ať si lehne na peřinu... to si spíš lehne někde k posteli na plovoučku...
18. únor 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg tak dobrý. :wink: Já se tohodle děsím, Štěpa je jak střela a tohle se stane hned. Taky bych nevěděla jesli jet, když to tak špatně snáší.
18. únor 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg ty jo, tak přeju aby se mu to brzy zahojilo..ale děti se hojí dobře, a většinou i jizvičky nezůstanou, když je to malý zranění..
Amy na podzim spadla přímo čelem na hranu skříňky, měla ho trochu rozseklé, nejeli jsme na šití, jizva jí zmizela až někdy v průběhu ledna..takže třeba Tedík taky nebude žádnou..
18. únor 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg Ahojky, až teď čtu to s tím Tedíkem, doufám, že je to už OK!!! Úplně mi to připomnělo našeho Vojtu...byl jednou na hlídání, ani mu nebyl rok a hlavou narazil do stolu a rozrazil si část v obočí asi na 1cm, prý krve šíleně, ale taky jsme to nakonec nechali a naštěstí ok. Jizvu tam ale bude mít asi už na pořád. Tak přejeme, ať se to brzy zahojí!!!!!
19. únor 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dočítala jsem, ale nějak se mi to pomíchalo co komu

@lennetfrigg v tobě mám jasno , vy si to užijte . Hele ještli s Evičkou plánujete Vyšehrad nebo cos to psala, mě se ty části pletou tak bych se teoreticky mohla přidat at je větší švanda. Já bych jela k ní už to plánuju dlouho , ale bojim se autem do Prahy sama se dvěma dětma. Tohle by se dalo metrem.

Jinak Luci čistění zubu miluje, třepe se na to
období vzdoru má luxusnííííí u Marušky mě nějak minulo, ale já v ní vidím tátu., Vydupat si to co chce ona, ne druhej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak šilený období Maruška zánět močáku a podobně, děda mrtvičku, nasledně LDN , chlap je u něj každej den , tak jsme doma sami pořád. Začíná mě to nějak vyhovovat ... bohužel

@jajapaja23 Lucinka si rozrazila hlavu na Mikuláše, padla do plochy dveři a šklíba jak blázen. Taky má ještě bílou jizvičku. Dali jsme teda šicí náplast.

Chybíte mi ale nestíhám nakukovat denně . Aspoň že některé potkávám na FB. Ten mám zapnutej pernamentně a tam to naskakuje tak nějak samo a reaguju na co stihnu.
aspon trosku se mi rozjelo focení, naštěstí, jinak bychom byli fakt už o hladu, rymečka je prevít. A hlavně mě to baví.
20. únor 2013 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peču Štěpovi k obědu pstruha a batáty, díky němu ochutnám věci, který by mě dřív ani nenapadly :wink: To dítě mě toho tolik naučí :grinning: :sweat_smile:
20. únor 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa vidím, že se doma nenudíte, tak přeju, ať je šílené období brzy za Vámi! drž se..
@nelina_ jj je neuvěřitelný, co všechno se rodiče od dětí naučí, přitom je všeobecně rozšířená lež, že rodiče učí děti a ono to funguje oboustranně, to je super, to mě hrozně na rodičovství baví, že se učím i já...denodenně.. jinak pstruh u nás taky vede na plný čáře, malá sní na posezení celýho i s přílohou..takže za nás fakt doporučuju..
20. únor 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky můžete mi doporučit a inspirovat mě? co všechno děláte s prckama? jaké aktivity, hry, apod? už mě dochází nápady..
20. únor 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek