• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@lennetfrigg chudáček hlavně, že to není vážný než se ožení tak max bude mít sexy jizvičku :slight_smile:
26. únor 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg tak to je story teda, máte veselo :grinning: hlavně, že to nebylo nic vážného..ranku má teda Tedík pěknou, ale určitě se to brzy zahojí, dobře, že už se tomu směje..
normálně ještě nemám rodičák na účtě, už z toho šílím, doufám, že to nebudu muset řešit, a běhat po úřadech, že to dojde do konce měsíce, mají už jen dva dny..kdybych byla s malou sama a třeba neměla ušetřeno, tak bych byla pěkně v pr...
26. únor 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg tak u kluků zas tolik ty jizvy nevaděj, aspoň bude za drsňáka :grinning:
26. únor 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík:slight_smile: Jo jo u kluku si myslím, že může být i jizva sexy:slight_smile::slight_smile:

No, my dneska na logopedii - musela jsem s oběma, tak bylo veselo:slight_smile: Tedík neumí R, Ř a sykavky mluví přes jazyk. Ale poslala nás ještě i na ušní, zkontrolovat nosní mandle... že se jí zdá, že je může mít zvětšené, ale to oblítám až příští týden - bez Dorotky:slight_smile:

@kacikaci a nezkoušela jsi tam aspoň zavolat..Prý jsou od února dva termíny pro vyplacení mateřské - 15., 25. Ale nevím, mně dorazila 15tého, normálně chodila osmého. Navíc mi to jde ještě přes s-kartu, ale koukala jsem, že ráno to bylo na účtě spořky a večer na mém. Ale je celkově bor.. v platbách. No, řeknu Tí, že my třeba máme ještě plat od manžy..ale teď začátkem roku není práce a tak nemít mateřskou, tak nám to taky rozháže pěkně rozpočet. Fakt maminy, co jsou třeba samy s dětmi v tomhle lituju, protože nemít jistotu, kdy můžu koupit mléko, pleny...ušetřit něco z mateřské, to nejde :unamused:
26. únor 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Tu ránu má teda dost velkou! :frowning2: Ale hlavně, jestli je fakt už ok a vypadá vesele, tak to je hlavní. Vojta má jizvu na stejném obočí, jen vlevo, sice menší, ale taky je pořád vidět. Ale jak tu fakt někdo píše, ono to nakonec bude pak sexy :wink:

@kacikaci To bych už taky volala....mně to chodí jak kdy, kvůli té S-kartě bohužel třeba i s 3-denním zpožděním, ale do toho 15.-tého téměř vždycky. O tom druhém termínu proplácení jsem neslyšela, ale když ta s-karta začínala, paní mi říkala, že je možný, že se dávky zpozdí, ale max. o pár dní, tak to bych se asi fakt zeptala. Nás taky zachraňuje teda manžel, když je potřeba, prostě to tak bereme, i když mi to je někdy hloupý, ale jednou jsme spolu, tak se musíme starat oba :slight_smile: Vůbec si neumím představit, že bych byla samoživitelka, to fakt chudáci maminy :frowning2:
26. únor 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holčiny, teď jsem trochu vypadla. Se štěpou nějak ten Priorix zamával, úplně se děsím přeočkování. Nicméně dneska už se směje, tak snad už se to bude lepšit.
Mám hodnou doktorku, ale asi jsou už nějaké přetažené. V pondělí jsem prostě se Štěpou rozrazila dveře ordinace :grinning: a trvala na tom, aby se na něj Dr. podívala. Ptala se mě od stolu, co mu je a na můj popis jen "to reakce na očkování, to je normální" a sestřička intezivně přikyvovala. Říkám koukně te se, když už jsme taky a ona, ani ho neslíkejte, to nemá cenu. A já "Myslete si o mě, že jsem hysterická matka, ale já na tom trvám a vám to snad nic neudělá" :angry: Kluka jsem vysvlíkla, strčila před Dr. a začala popisovat. Najednou obě kamanej obličej. Prý jsme si špatně rozměly atd, no dostal antibiotika a dneska na kontrole nám řekla, že už je to lepší, já to na něm taky pozoruju :wink:
Není dobré naštvat matku, bojující za své dítě :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nelina_ tak super, že ses nedala:slight_smile: a že je Štěpánek lepší. A co se stalo? Vysoké horečky? S tím očkováním je teda trápení... Mi přijde, že je těch špatných reakcí čím dál tím víc :angry:
28. únor 2013 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ uf ale palec nahoru
1. bře 2013 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ Tak to je teda síla!! :unamused: Ale hlavně, že už je to lepší a že ses nedala, ono je to holt někdy potřeba. Jinak na vše řeknou, že je to "normální" a mají vystaráno :frowning2:
1. bře 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa @jajapaja23 holky díky, já jsem normálně diplomat a fakt hodně klidná povaha, fakt nevybuchuju, všechno si rozmýšlím, ale taky jsem viděla rudě :grinning:
1. bře 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg teploty byly celkem v normě, nejvíc měl 38,4°C, což myslím nebyl žádný horor, navíc na vysoký teploty mě Dr. několikrát upozornila. Ale asi mu proběhly nějaké slabé spalničky, ale jen na té ruce, co byl očkovaný. Hodně ho to očkování oslabilo a jak měl v těch pupínkách porušenou kůži, tak dostal impetigo. Mezi dětma je to hodně infekční a normálně jsem pozorovala třeba co 2 hodiny děsný zhoršení :cry:
No jenom zamezit tomu, aby se mu to nerozlezlo po těle, byla jsem jak doktorka při operaci ve sterilním prostředí :grinning:
1. bře 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ tak to byla bojovka
Tatínek hlídal 10 minut, fotbal vedl... vypila půlku jeho turka k večeři = čtvrtlitr silného turka. Odf rána nespala, jen asi 30 minut v kočáře cestou domů. teď je jak neřízená střela. Usnula v půl 1... ještě dobrý
4. bře 2013 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbarkaaa No máš to teda doma veselo, klobouk dolů, že to bereš s nadhledem! :wink: Krásné FOTKY!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa nádherné fotky:slight_smile:

My dneska byli u dr. - jednak preventivka a taky má Dorotka škaredou odřeninu od plíny na zádech. Koupila jsem větší velikost a nějak jí to nesedí... Pořád se jí to zhoršovalo, tak jsme se raději byli ukázat. No, náš cvalda má 13,4 kg a 82 cm.:slight_smile: Jinak zatím teda mažem Sudocremem a uvidíme, zda se to zlepší..
4. bře 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg tak at se brzo zahojí, Luci se drápe sama a má tam vždycky nateklý pružky

díky však víte, že mě to bavííí :slight_smile:
4. bře 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacikaci a jak jsi dopadla s tou mateřskou? Dorazila?

Asi si všichni uživáte slunička, co? U nás je nádherně, jen dneska dost vítr, tak nevím, zda půjdem znova ven... Ale asi aspoň na chvíli. Ja peru tak šestou pračku, přez zimu se nasbíralo:slight_smile: Jako né, že bych neprala..ale vždy jen to, co se nosí a mám tu povlečení atd. :grinning: :grinning:

No a nás zase postihlo mamankovské období, nevím, co se děje, ale Dorotes se ode mne nehne:slight_smile: Ale aspoň dnešní noc byla fajn, včera byli z venku tak unavení, že Tedík usnul večer bez pohádky a Dorotka se vzbudila až k ránu, no paráda :grinning:
5. bře 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg
já chci taky aby se vzbudila až ráno :grinning:
5. bře 2013 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg Tak to je parádní, že takhle hezky spinkala. U nás taky včera šíleně fučelo, tak jsem malýho ani ven dát nedala....přes týden jsme byli totiž marod, tak chodíme ven zatím jen tak opatrně. Dnes je krásně, tak půjdeme za chvíli :wink: Tu už téměř všechen sníh stál a že ho nebylo málo, tak to už víc připomíná to vytoužené jaro, letos se tak těším jako asi nikdy :grinning:

@kacikaci Dej vědět, ale snad už dorazila, když už je březen. Ptala ses teda znovu na ÚP?
6. bře 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg
@jajapaja23 dorazila 27.! den před posledním termínem...tak jsem zvědavá, jak dorazí ta březnová..
to sluníčko je nádhera, malá je teda pěkně protivná, jak na něj není zvyklá, vadí jí do očí, ale jinak si užíváme naplno..taky už se těším na opravdové jaro jako snad nikdy před tím, tahle zima byla nějaká moc úmorná, dlouhá a zamračená..
Amy má teď novou zábavu, manža mě před týdnem žertovně plácnul přes zadek, Amy se to asi mooc líbilo a tak teď za mnou pořád běhá a plácá mě taky s děsnými záchvaty smíchu..tak máme veselo..v sobotu jsem s ní jela sama vlakem do brna, bavila celý kupéčko..sedla si nějaké mladé němce na klín a spolu si prohlížely knížku, jenže němka nevěděla jak s Amy komunikovat, jak jí popisovat obrázky, na který ukazuje, tak to byla sranda, pak jí Amy začala krmit krekrama telka, a když už jí dávala do pusy snad 15. kousek, slečna prskala smíchy, jídlo bylo všude, její kamarádka tam brečela a nebyla schopná slova :grinning: tak nám ta cesta rychle alespoň utekla..a poprvé jsem se styděla, když jsme šly s Amy ve vlaku uličkou ze záchoda a Amálka na celý vlak křičela "EE", a pak mi ještě ukazovala na "spodek" jakože já jsem byla na záchodě.. :grinning:

doufám, že se máte všichni dobře a užíváte příchodu jara!
6. bře 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kacikaci Tak tvoje zpráva ohledně malé mě upřímně hezky rozesmála...hlavně ta příhoda z vlaku, to nemá chybu :grinning: :grinning: To je teda šikulka, když už teď komunikuje s Němkama :wink: Paráda, že penízky dorazily, i když vcelku pozdě..ale hlavně že dorazily vůbec!!! Krásný sluníčkový den všem, je tam úžasně :slight_smile:
6. bře 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. bře 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kacikaci s tím ukazováním na spodek při potřebě je to opravdu sem tam k zlosti právě na veřejnosti, ale aspoň vím, že už chápe trochu co se děje, větší mazec je, že se mnou musí na záchod, koukat jak močím, říkata AA a pak naházet toaleťák, samosebou nepoužitý, do WC a sama spláchnout, vždycky, když jí na WC proklouznu, moc si to užívám :slight_smile:
8. bře 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@svha tak na to házená toaleťáku naštěstí Amálka ještě nepřišla, ale je pravda, že někdy prostě chce jít se mnou koukat, co tam dělám a popisuje, co tam vidí, jako papír, apod.. :grinning: a když nejde se mnou, tak stejně za vteřinu přiběhne a z legrace ťuká na dveře a chce komunikovat přes dveře, takže klid u potřeby jsem neměla pěkně dlouhou dobu :grinning:
9. bře 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svha @svha holčiny u nás to samé, jen ten toaleťák ještě do WC nehází :wink: Včera byl Štěpánek zaujatý stavbou kostiček s tatínkem, tak jsem po nějaké době zažila klid na WC a věříte, že se mi od tamtud ani nechtělo ... no to bych dřív nevěřila, co bude pro mě relax :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacikaci tím plácáním přes zadek to znám velice dobře...mám doma občas to samé :grinning:
11. bře 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci koukám na ty fotky tvojí holčiny a hrozně mě překvapilo jak vyrostla :slight_smile: Je šikovná. Já bych nemohla dát Štěpovi mince do ruky, okamžitě by je spokl, co najde sní :angry: To puzzle, co si na něm tvoje prdelka hraje, jsem musela dát pryč, protože ukusoval ty spoje a rohy písmenek a polykal to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mu snad chybí nějaký vitamíny nebo co :sweat_smile:
11. bře 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg a prosím tě, co máte za plínky, že jí to tak odřelo? Jen pro info, abych věděla, na co dát pozor. Já se zatím setkala jen s tím, že má prcek vyrážku z plínek pempers spleep and play, ale až po několikátý plínce. Asi je to napuštěný něčím, co jeho kůži vadí :unamused:
11. bře 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ hmm, tak přesně tyhle plenky jsme měli:frowning2: Už jsou pryč, na těch zádech pak měla kolo o průměru 10 cm. Naštěstí už jí to mizí a má ostré jen ty okraje, jinak se jí to pak už začalo dělat i v rozkroku, takže plinky letěly. Myslela jsem, že je to tím, že neměla body - jen triko a že jsem koupila větší balení, tak jí to odřelo. Ale mezi těma nožkama, to bodyčkem být nemůže. A to mažu při přebalování, hodně je nahatá :unamused: :unamused: :unamused: Nepoužívám teda jen jednu značku - vetšinou koupím, co je třeba v akci a i tyhle plinky jsme už měly a dobré. Ale teď!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Myslím, že už je asi nikdy nekoupím.
11. bře 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg no já právě taky kupuju plínky v akci a taky jsem je předtím používala, ale všimla jsem si, že jsou v akcích hodně, tak šly asi s kvalitou dolů :unamused: Už je taky nekoupím, páč na co ti je sleva, když se to nedá nosit :angry:
11. bře 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ hrooozně vyrostla, hrozně to letí, už je to dítě ne mimčo! :slight_smile: teď o víkendu jsme už odvezli kočárek trojkombinaci, co měla od narození, s tím, že budeme používat už jen golfák, úplně mi to bylo líto, že už je to kočárkové období pomalu u ní pryč..tak staršně rychle to uteklo..jinak taky ještě všechno strká do pusy, takže mince jen s dohledem ..a puzzle taky jednu dobu rozebírala a kousala, naštěstí to přešlo..malá teď začala olizovat zeď :grinning: by mě zajímalo, kdy děti přestanou vše strkat do pusy..
učíme jí už docela dlouhou dobu, že když něco potřebuje, tak si má říct, např. když se vzbudí a chce, abychom pro ni přišli do pokojíčku, tak má zavolat máma nebo táta, a dneska jsem poprvé od ní uslyšela po poledním spánku jak volá "máma máma", tak doufám, že to nebyla jen náhoda a že jí to vydrží, je zvyklá si po probuzení ještě třeba 10 minut hrát v postýlce, povídá si tam, skáče po postýlce, apod..a když jí to přestalo vždy bavit, tak pláč..

jinak taky používám sleep and play a jsou v pohodě, akorát s emusí častěji měnit, na noc musím dávat pampersky ty modré, protože u těhle se stávalo, že byly pročůrané..orpuzeninu měla malá taky na pipince a na zadečku, mazali jsme rybilkou, a časem to přestalo, plínky používáme stejné, takže plínkama to asi nebylo
11. bře 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek