• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@lennetfrigg snad ne, ale tak zase je výhoda, že už pak budete mít od nich klid..
20. bře 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Bumbálku znám,tam to je taky pěkný - mám ráda takovýhle chaty,kde je malej vlek,kde se můžou vyřídit děti.
Má to takový svoje kouzlo.No jo tady s tím počasím to je naprd.to není jako třeba v Alpách.Ale i tak si ty hory tady užíváme :slight_smile:
20. bře 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg co měla Dorotka dobrého? :grinning:
Taky takhle jíme podobně.Brambůrky,jogurt apod. to už je docela v pohodě,ale když hamá sama polívku
tak to je všude...
Jo jsem ráda,že to vyšlo zase na září :slight_smile:
20. bře 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg a Dorotka zatím nemá neštovice?Buďte rádi,budete mít pak už pokoj :slight_smile:
A teď stejně venku ještě nic moc...Horší to pak je,když je venku krásně a nikam se nemůže.
20. bře 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 to měla bramborové placky - nevím, určitě se to dělá i jinde - ale je to ze syrových brambor, na plotně se na sucho upečou, potřou máslem a jí se to se zakysanou smetanou :wink: Ale ta jí moc nejede, placky má ráda, ale tu smetanu spíš jen patlala po sobě :grinning: :grinning: :grinning:

@kacikaci právě, už bude pak klid
20. bře 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 zatím né, ale ta inkubační doba je i 14 dnů. Tedík to přinesl ze školky (lehla většina děcek) a Dorotka si myslím, že to bude mít od něj později. Zatím ale nic:slight_smile: Jo, ja si taky myslím, že čím menší je to dítě, tím líp. Ale zas kdyby to měla i v puse, tak by mi asi nic nechtěla jíst... no nebudu strašit, nemusí to mít tak silné, jak Tedík :slight_smile:
20. bře 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Tak to moc držíme pěsti, ať je zase líp! Dorotka je šikula, super fotka!!! Náš malej včera jedl sám jogurt, ale vcelku to šlo, zatím to zkouší spíš lžičkou :wink: Jen se trefit do pusy, to je boj :grinning:

@dasty79 No vidíš to, tak to je dobrá náhoda, že to znáš, ono těch Bumbálek je totiž v Krkonoších víc. Jojo, bylo to fak supr, jen počasí nám moc nevycházelo, ale užili jsme si to i tak :wink:

Jinak pro vás mám taky novinu, už máme po screeningu, tak to může "ven"....naše přání vyšlo a druhé mimčo čekáme taky v září jako @dasty79. Jsme šťastní, tak snad klapne vše jak má :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jajapaja23 ooobrovská gratulace!!! tak to jste se dobře s dasty79 sešly :slight_smile: ať jste zdraví!!!! to budete mít pěkné, zase v září, taky bych to brala, bylo to fajn :slight_smile: a budou od sebe chvilku, tak to si spolu pěkně vyhrajou..
21. bře 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 OOOOObrovská gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg bramborové placky taky takhle dělám,ale pak s uzeným a zelím :slight_smile:
Ale fotečka super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak hlavně ať Dorotka nemá takovej průběh :frowning2:

@jajapaja23 - tak to je supeeeer :slight_smile: velká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A kdy ti vychází termín?Taky to bylo plánované miminko?To je super.
21. bře 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacikaci - červenec máš náhodou taky pěknej měsíc na narození miminek :slight_smile:
nebudeš chodit s pupkem přes celý léto.A prďolkové nebudeš muset moc balit.
To my na konci září,než nás pak pustěj z porodky,tak pak už bude třeba kosa....
No ale to je jedno jakej měsíc se miminko narodí,hlavně ať je zdraví :slight_smile:
21. bře 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 máme sice červenec, ale toho se určo nedočkáme :grinning: budeme rádi za červen s dvojkama..jinak já si to teda přes léto posledně moooc užila, nebylo takový vedro, takže to šlo, a když bylo tak sem byla na koupáku naložená v bazéně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je pravda, že budeme moci snad brzy po narození ven, a že je nebudeme nabalovat hned od začátku, apod..
teď mám akorát nevýhodu, že už mám tak obr pupek jako s Amálkou v 8. měsíci a nezapnu svou zimní bundu, takže chodim v manželový, která mi je taky tip ťop, a věci, který jsem s Amy nosila až do konce, už teď mi jsou jen tak tak - teda hlavně trička, svetry.. takže to je sranda..a je Ti dobře? doufám, že nemáš těhu nevolnosti, a že si to jen užíváš :wink:
21. bře 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci no to je fakt, s dvojčátkama to bude dřív :grinning: To souhlasím,když jsme byli těhu vr. 2011,tak nebylo tak hrozný léto,že by byly vedra -docela nám bylo přáno,až nějak ten týden v srpnu,to byl pařáček.Jo tentokrát jsem si objednala těhu plavečky,tak se s Vikčou budem chladit v bazénu.
Tak bříško ti už pěkně roste?No musí,když tam máš 2 chlapáky :grinning: To já mám jen jedno a jsem ve 14tt a mám pupek jak v 6.měsíci :grinning: a strašně žeru :grinning: takže to nechci vidět kolik přiberu :frowning2: Ze začátku mě bylo pořád tak divně - hrozně unavená jsem byla a párkrát jsem i zvracela,ale nebylo to tak hrozný,jako s Vikčou - to jsem se celý 1.trimestr dávila na wc.
To tobě bylo asi hůř viď?No jo musíme si to protrpět,když nás čeká za chvíli krásný uzlíček :slight_smile: tebe 2 uzlíčci :slight_smile:
Jsem ráda,že to vychází na září :slight_smile: A tobě už nevolnosti skončily?
21. bře 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79
@kacikaci
@jajapaja23 né že holky utečete do jiné diskuze září 2013 a červenec 2013 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lennetfrigg neboj :grinning: :grinning: :grinning: Stejně teď je míň času,než když jsem si tady vegetila sama s pupkem :grinning:
Ale s těhulkama se tady roztrhl pytel :grinning: Kdopak bude další???
21. bře 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 mám už 115 cm přes pupík, takže nechci vidět, kam až to dojde, už teď si dveře otvírám břichem, ruka už je moc krátká :grinning: ne to kecám, ale je to obr pupek, nahoře mám 10 kg, s Amy jsem měla při porodu 12 kg , takže to mi teď asi nebude dopřáno
říká se, že u druhýho je to bříško větší..asi jak už tam jednou to místo bylo, tak se hend zase vytáhne
tak to je dobře, že je Ti celkem ok, ta únava je normální, když to není s každodenním zvracením, tak to jde..já naštěstí už nezvracím, ale denně jsem kámošila s wc mísou do 18.tt, takže mazec..chvilkama to vypadalo na kapačky, měla jsem dny, kdy mi žaludek neudržel nic, no naštěstí je to pryč..a teď zase pro změnu mám tak scvrklej žaludek, že jim jako naše zářijové dětičky, takže pidi porce :grinning: ale snažim se jíst pravidelně a co nejvíc zdravě, tak snad se to vyplatí, zatím roste jen břich, ostatní části těla zdají se být poněkud hubenější, tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Jani veliká gratulace ať je vše jak má být a jste šťastní :slight_smile: a kdy v září to čekáte? My jsme se na Mikouška nadřeli tak uvidíme kdy to klapne u nás a budu vám moci říct velkou novinu počítám s příštím rokem tedy doufám.... Miky trval 14 měs. tak proto jsme začali již teď od března tak uvidíme....
22. bře 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci - máš jen krásnej pupík :slight_smile: to závidím :slight_smile: Pak budeš mít takovou honičku se 3 dětma,že kila půjdou krásně dolů neboj a pokud to máš jen v bříšku,tak není co řešit.Vždyť tam máš dva! To já se nechci vidět po porodu - no pak budu muset na sobě zamakat!Hlavně ať je mimísek ok.To se nedivím,že moc nepřibíráš,když jsi nejdřív do 18 tt zvracela a teď jíš pidi porcičky.To já toho sežeru- hrůza, já teď pořád jím samý nezdravý věci:párek,klobásu,pak si koupím třeba 30dkg teplý sekaný a sežeru to hned - no prostě fuj fuj fuj!

@dzajnach - uvidíš,že to brzy dopadne :slight_smile: Druhej prcek bejvá většinou rychle.Není čas na to myslet.
My jsme na Vikču čekali 4 roky a teď se nám zadařilo hned 1. měsíc :slight_smile: takže u nás to byla psychika!
Přeju hodně štěstí,ať se brzo přidáš k nám :slight_smile:
22. bře 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 jo jo chutě, to je jedna velká kapitola :stuck_out_tongue_closed_eyes: já ujíždím na tlačence s cibulí a octem nebo třeba utopenci, to je věc :grinning: užívej si, že můžeš jíst a že Ti chutná, když je to s mírou, tak proč si neužít, ne :grinning:

holky užijte si víkend, i když má bejt zase hnusně a zima :frowning2: já ho strávím ve škole, tak aspoň v teplíčku..
22. bře 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je to moje pupendo s chlapákama :grinning: jen pro představu, na 25. tt slušnej výkon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kacikaci sluší ti to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Krásnej pupíček :slight_smile:
Jo to já mám taky chuť na ocet a cibuli,včera jsem říkala že si musím koupit gothaj a dát si ho s octem a cibulí :grinning:
A v ne budu dělat segedín,kterej normálně nesnáším :grinning: a teď se na něj úplně klepu :grinning:
To je sranda s těma chutěma.

Taky přeju krásný víkend.Má být zima a nic moc.
Ale nám to neva - od včera má Vikča zánět průdušek,tak stejně nemůžeme ven.
22. bře 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, všem moc díky. Snad vše dopadne tak jak má. :wink:

@dasty79 Já jdu na kontrolu zítra, tak přesnější termín budu vědět až tam...ale co jsem byla tenkrát na potvrzení těhu, dr. to odhadoval okolo 20.září, tak uvidíme, jak se strefil :slight_smile: :slight_smile: A jinak jsme mimi plánovali už od podzimu, tak jsme rádi, že to tak vyšlo :wink:

@kacikaci Moc ti to sluší a je vidět, že se kluci mají dobře! :slight_smile: Ale máš fakt jen ten pupík, krásný.Třeba to nebude dřív, třeba jo...já jsem z dvojčat a jsme zhruba o měsíc dřív, ale znám i dvojčata, kt. byla téměř na termín, tak uvidíte. Každopádně ten červen / červenec bude s dětičkama fajn, hlavně ohledně strojení a pobytu venku :slight_smile: Ale i tak spoléhám na to, že září bude stejně pěkný jako v r.2011, to jsme byli pořád venku, bylo nádherný babí léto. Loni to už bylo horší...ale i tak jsem ráda, že nebudu rodit třeba v zimě:grinning: I když je to na druhou stranu fakt jedno, hlavně když jsou dětičky zdravý!!! :wink: To je v dnešní době vcelku vzácnost.

@dzajnach Tak přeju, ať vám to taky klapne, Jani :slight_smile:
25. bře 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jajapaja23 tak to vám to vychází o jeden den TP a Vojtíšek je s Vikčou taky myslím o 1 den :grinning: To se povedlo :grinning:
tak ať je vše v pořádku.A jak ti je?
25. bře 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23
@dasty79 holky já teď řeším, že si budu muset za chvíli žádat znova o ppm od zaměstnavatele a zrušit rodičák, naštěstí jsem ho měla na dva roky, takže přijdu jen o tři měsíce dovybrat..ale jen pro info, jestli ho máte na tři roky, tak si ho zkuste navýšit do toho září, abyste si vybraly co nejvíce
25. bře 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 díky, no moc si přeju, abychom vydrželi oc nejdéle, aby se kluci mohli dopéct u mě v břiše, ale uvidíme, jak vše bude, všichni straší, že dvojčata v termínu ani náhodou, ale snažím se to moc neposlouchat a bejt pozitivně naladěná..tak snad...
@dasty79 díky :slight_smile: tak ať je Vikče co nejdříve dobře, my třeba dneska taky nebyly venku, je tu snad hurikán a teploty se drží pod nulou, takže na procházku to dneska fakt nebylo :unamused:
25. bře 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci jo jo jo já si dala rodičák na 3roky a už ho mám od ledna od pozitivního testíku navýšenej.
Stejně o nějaký kačky přijdu :cry: nemám to maximum,co dávaj.
Ale co se dá dělat.Hlavně ať jsou dětičky zdraoučký :slight_smile:
26. bře 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci tady je ten ošklivej vítr asi už od minulého čtvrtka.Takováhle vlezlá kosa nebyla za celou zimu brrrrr
26. bře 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci Jojo, já taky navyšovala, ale vlastně téměř na začátku, kdy jsem začala brát nižší částku, pak jsme si řekli, že bychom rádi mimi do dvou let, tak už mám maximum...nevím ani jak mi to vyjde, ale myslím, že dobře, tak skoro o nic nepřijdu...kromě těch třech měsíců ze začáku s nižší částkou, uvidím, musím se na to na úřadě ještě pak zeptat. :slight_smile: Jinak řeči ostatních moc neposlouchej, však oni si kluci sami řeknou, kdy budou chtít "ven"...takhle mi to jednou někdo řekl a vcelku mi to pomáhalo...když jim už v bříšku nebude dobře (to zní teď ale blbě)...řeknou si ven, když naopak, třeba se to protáhne a vydrží do termínu :grinning: Držíme pěstičky!

@dasty79 Tady taky dost fouká, tak jsme se včera byli jen projít ke švagrový a zpátky...dneska asi nikam nepůjdeme, malýmu začíná zase rýma, tak to nebudu riskovat a je tam fakt vlezlo :unamused: Lépe v teplíčku za oknem :grinning: :grinning:
26. bře 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 jak jsi dopadla u dr.?
26. bře 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Díky, vše je ok, takže až za 6 týdnú na velký ultrazvuk...potvrdil mi jinak termín opravdu na 20.9. :wink: :wink: Jinak mi je převážně dobře, jak ses ptala minule. Co ty? :slight_smile:
26. bře 2013 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek