• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
holky tak s emusím přiznat, že mám velkou krizi, už fakt nemůžu, nevím, co mám dělat, Amálka prostě nechce jíst, ale neustále chodí do lednice, do skřínky s přesnídávkama, všechno vyndá, ale nesní nic, nakrájím jí jablko, pomeranč, udělám různé druhy kaší, polívky, všechno možný, denně ušpiněných a načatých tak 15 různých jídel a misek, k obědu sní bud jen brambory nebo rýži s omáčkou, maso prostě vybere, jogust nechce, ani pitomýho pribináčka, nic, ale neustále dokola opakuje ham ham, nejhorší je, že se začala budit v noci a chce mlíko, takže to dohání takhle, dneska vypila dvakrát za noc 180ml..jsem z toho unavená, nechci jí do ničeho nutit, ale když pakcelý křičí a je protivná, že je haldová, tak co s tím..budu ráda za každou radu
28. bře 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci možná bych jí toho tolik nenabízela a nechala jí víc vyhladovět. Asi nemá chuť. U nás je to teď podobné, ale spíš to bude těma očekávanýma neštovicema. Nechce ani mlíko, to už je co říct. Nevím, kolik toho Amálka spapá, ale třeba Dorotka dneska snědla 1 misku polévky na oběd, to samé na večeři. Mezitím vypila čaj a jednou 180ml mléka, toť vše. I když je fakt, že má kojení - to neodmítá a v noci kojím taky. Ale mlíčka zas nemám tolik. Chleba se ani nedotkne, s babčou kousla 3 x do koláče, ovoce nechtěla, jogurt taky né. Vím, že jsem to jednou měla i s Tedíkem, nechtěl téměř nic, ale přešlo to. Ja se ptala na čaje atd, ale nic jsem nesehnala. Jestli nejsou nějaké homeo na nechutenství nevím. Pak už leda dr. a zvážit, jestli nehubne:frowning2:
28. bře 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ja mam termin 13.9.:slight_smile:Zatim jsem v Anglii,domu letim ve 28.tydnu...jinak pece je tady trosku jina ale snad vse bude v poradku...
28. bře 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg díky za odpověď..no ráno většinou si cucne mléka, nebo sní pár piškotů, pak většinou nějaký ovoce, někdy ani to ne, k obědu brambor, br. kaši, rýži nebo těstoviny jen s omáčkou, když má k tomu maso, tak to nechá, někdy si vezme kus zeleniny, odpolko někdy sní suchou housku, kukuř. křupku, večer většinou mlíko, rajče, sal. okurku - kalorií 00 nic, alespoň že pije, takže tekutiny má, ale to je vše..bojím se, aby jí něco nechybělo..hlad má, ale chuť tam asi není nebo nevim
možná to moc řeším, jsem teď hodně přecitlivělá, mám toho teď nějak věeho plný kecky a asi mě Amálka pěkně rozmazlila tím, že vždycky vzorně jedla, a když je najednou problém, já se hroutím, jak pako, i když to možná není zas tak třeba..nevím :angry:
29. bře 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci S tím pocitem hroucení tě úplně chápu, malej totiž taky pořád jí a teď pár dní mu prostě nechutná, taky mi to přijde najednou divný! Ale jak píše @lennetfrigg, možná bych zkusila taky víc asi vyhladovět, já to někdy tak dělám (naštěstí výjimečně) a přijde mi, že to většinou zabere, teď je spíš otázka, co jí trápí, možná má jen nechuť, pokud jí rostou stoličky nebo nevím, co jinýho by ji mohlo trápit. Ale zase je fakt, že to už trvá dost dlouho viď? :unamused: Věřím, že ji to nakonec přejde, není možný, aby ji takhle z ničeho nic přestalo chutnat, to je divný! DRŽTE SE!!!!!!!!!
29. bře 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunelka Paráda, že nás je víc, moc gratulujeme! :wink:
29. bře 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci ještě mně napadá, zda nemá moc nápojů, někdy pitím děti zahánějí hlad. No, věřím, že jsi z toho utrápená, ono když to trvá dlouho a bez příčiny, tak je člověk bezmocný. Může to být i jarem..ono tělo se čistí a děti jsou v tomhle mnohem citlivější. u nás pomáhá to, že jí sama... Ale to Amálka asi baští,co? Když třeba Dorotku chci krmit - tak nejí, ale jakmile může sama, tak baští. Ale podle toho, co popisuješ, si myslím, že má co potřebuje... Je maličká, už neroste s takovou rychlostí, jak v tom prvním roce.

Jinak s masem to je asi u více dětí. Hlavně, aby měla bílkoviny jinde...tvaroh, vajíčka. Mně nejí maso Tedík, ale vůbec. Jí vlastně jen tuňáka, šunku. Miluje vajíčka a sýry, tak to asi dohání tak :dizzy_face:
29. bře 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunelka taky gratuluju:slight_smile:
29. bře 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23
@lennetfrigg díky za podporu, stoličky zatím žádné nevidím, takže jestli je to tím, to nevím, vypije max. litr tekutin, někdy ani to ne, takže určitě jich nemá přesmíru, a ve většině případů pije obyč. vodu, občas ráno čaj a někdy zředěný džus, to je vše
Amy právě už krmit nechce dlouho, takže fakt jí všechno už sama, a bílkoviny právě moc ničím jiným nenahrazuje, proto se bojím, ale snad to nebude už dlouho trvat a nějak se to zlepší..už je to cca měsíc a půl beze změny
zkusím jí teda nenabízet tolik věcí a fakt jí nechat vyhladovět, i když mi to bude ais nepříjemný, a budu se muset obrnět trpělivostí, uvidíme, co to udělá..ještě jednou díky
29. bře 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci no, ono to nemusí byt nikterak drastické... Třeba ráno nabídnu snídaní, nechce... dobře. Pak jdeme ven, jídlo už znova neřeším a domů příjde unavená a i ten hlad se probudí, tak pak sní obídek. Ale není to tak vždy, ale když nechce, tak nechce. I když to štve, vím. Mně třeba Dorotka začala odmítat na večer Sunar, nechápu. Vždy vypila plnou flašku - ještě jsem i kolikrát musela přidělávat a teď cucne a nic. Nevím, asi zkusím jinou láhev. Zkusila jsem teď i koupit jinou značku. Ochucené se mi moc kupovat nechce, škoda, že neprodávaj vzorky... Je to trápení s těma lumpama :grinning:
29. bře 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přejeme Vám všem krásné velikonoce - i když teda zasněžené. No, ja bohužel zalehla s chřipkou a Dorotce se už vysypaly neštovice :unamused:
31. bře 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky Vám přejeme krásné Velikonoce, i když na sněhu, ale ono bude zase líp :slight_smile:

@lennetfrigg Tak to se držte!!!! Ať je vám oběma zase brzy dobře!!! :wink:
1. dub 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 děkuju. No, bohužel je to spíš horší než lepší...ja myslela, že mám chřipku a mám holky taky neštovice. Ze z toho pos.... :confounded:
1. dub 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Jejda mane, no tak to je teda mazec! :unamused: Tak to jsi je neměla asi v dětství, viď...moc držíme pěstičky!!!! Držte se, všichni!!! Nás to teprve čeká...
1. dub 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg :frowning2: :unamused: nic příjemnýho teda, ale třeba lepší teď než v těhu nebo až budeš v práci..tak to nějak přežij bez úhony, ať Vás neštovice zase brzy opustí a ať Vám není moc zle!!!..a tos je teda neměla v dětství?
1. dub 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23
@kacikaci no, holky asi né, mamka nevěděla.... No, Dorotka má teď asi nejhorší fází, má i horečku, ale zabrala jí tabletka, tak tu teď řádí jak čert, má to hodně kolem očiček, pusa... Ja se zatím osypávám, ale asi bude jak muchomůrka... jen kdyby ty teploty mi aspoň ustoupily :confounded:
1. dub 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - tak to je super ten stejný termín zase :slight_smile: Mě už je taky jakžtakž dobře.
2. dub 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci - nám teď lezou 4 stoličky najednou,už jsou krásně prořízlý :slight_smile: takže Vikča už jí docela pěkně (teda kromě masa)
To bude fakt asi zoubkama.

My jsme byly minulý týden u dr. s tím kašlem,to brala 6dní Spiropent a pak ještě nějaký sirup a 3dny měla horečky kolem 39,tak toho moc taky nejedla a hlavně nechtěla vůbec pít,byla jsem z ní úplně zničená no a 6.den najednou 40 horečka!
Tak jsem jela k dr. s močí - tak nás hned hnala do nemocnice.
Byly jsme 5 dní v nemocnici zase se zánětem ledvin a ještě zápal plic :frowning2:
Teď už jsme doma,ještě pod atb,už je Vikča veselejší a hamá a bumbá :slight_smile:
2. dub 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - ty brďo tak to holky nějak zvládněte.To si neumím představit mít v tomhle věku neštovice a ještě takový horečky.Držím pěstičky,ať jste brzo zdravoučký :slight_smile:

To já mám taky atb na kašel a proti tomu zápalu plic,ale naštěstí ne horečky.
2. dub 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Ty jo, to jsou teda zprávy, úplně tu na to koukám. Mrzí mě, že i vy takhle bojujete...snad máte nejhorší za sebou. Když ten močák nebo ledviny, to je hned, mi přijde....stačí trochu prochladnout a je to. Já na to hrozně trpím, malej je zatím v pohodě. Hlavně, že už jste aspoň doma, tam je nejlíp! A že malá jí, to je dobře. Věřím, jak jsi byla nešťastná, nám se to stane občas a pak vůbec nevím co mám dělat. :unamused:

@lennetfrigg I tak vysoký horečky? To nám je líto. Moc na vás myslíme, ať je vám líp, musíte to nějak přečkat, těžko něco poradit :frowning2: Držte se!!!
2. dub 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 teda vy si taky pěkně užíváte :(, to nejhroší je snad za vámi a teď už se to bude jen zlepšovat--držím palce, ať to zvládnete..opatrujte se!
2. dub 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - no hlavně že to už je za náma a snad už si za chvíli budem užívat jaro.
Ale je to mazec - za 1,5 roku podruhé v nemocnici :unamused: Ale hlavně,že jí tam pomohli.
Právě,že Vikča už jednou zánět ledvin měla a pak se to prej často vrací - mám sousedku a její
dcera do 18ti byla každej půl rok v nemocnici - mazec :frowning2:

@kacikaci taky díky za podporu.Snad už bude dobře :slight_smile: A co malá?Už hamá líp?

@lennetfrigg - jak bojujete kočky?Myslím na vás,ať už nemáte aspoň ty teploty :cry:
3. dub 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 jí pořád stejně, ale už jsem se s tím trochu srovnala, tak to není tolik náročné, prostě věřím, že je to dočasné..jinak oproti vám to je prkotina..nedovedu si představit, že bych malou vezla do nemocnice, musí to být šílené :frowning2:
3. dub 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci - věř tomu,že to je fakt dočasné.U nás to tak taky bylo.A věřím,že to bylo tím,že se jí klubaly stoličky - trvalo to teda tak měsíc,ale teď už má dvě pěkně na půl venku a u dvou tam jsou takový bílý tečky a už hamá pěkně,i maso :slight_smile:
Jo jo co se dá dělat - když jsme byly v nemocnici před půl rokem,tak jsem z toho byla hodně špatná.ALe byli tam horzně hodný a hlavně jí rychle pomohli a ulevili a já se doma nemusela nervovat.Je to blbý skočit ve špitále.ALe když má doma 40ky tak já jsem vždy hrozně na nervy a bojím se i usnout,atd.A tam jsem byla fakt víc v klidu.Ale snad už máme vybráno a nebudem tam už nikdy muset :slight_smile:
3. dub 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkujeme za podporu:slight_smile: Ja doufám, že to nejhorší už máme snad za sebou. Dorotce se začínají pupinky měnit, tak už jí to nebude tolik svědit. Ještě měla ale ráno teplotu, tak uvidíme...

@dasty79 tak hlavně, že je Viky v pořádku:slight_smile: A držím pěsti, ať se jí to nevrací. :wink:
3. dub 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg taky díky za podporu.No kéž by se to už nevracelo.
A jak je Tobě?Musí to být naprd v tomto věku - celá osypaná a ještě horečky k tomu.
Tak aspoň,že Dorotce se už pupínky mění a nebudou svědit.Ať už je po neštovicích.
3. dub 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Tak to doufám, že máte taky už s tou nemocnicí "vybráno" na dlouho a hlavně, že se to nebude vracet jak píšeš o té známé!!! :unamused:

@kacikaci To jsme moc rádi, ž je to trochu lepší s tím jídlem. Snad to bude jen dočasné. Držíme pěstičky, ať malé chutná víc a víc :wink:

@lennetfrigg Snad vám už je taky líp. Ustoupily aspoň ty horečky? Myslíme na vás, držte se!
4. dub 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79
@jajapaja23 holky moc děkuju:slight_smile: Dneska jsme s Dorotkou raději i zašli k MUDr. Měla pořád teploty, tak jen pro jistotu, zda k těm neštovicím nemá i nějakou virozů. Ale né, má to jen z těch neštovic, má prostě silný průběh :frowning2: Je už ale lepší, už jí to nesvědí - jen pár, co se jí vyhodilo později. Jen taky nejí, Sunar nepije. Jen kojit chce, ale já nemám tolik mlíčka.. takže hubne. Naštěstí měla těch faldíčku dost a snad se jí ta chuť vrátí. Je to ale hrozné, takový nemocný bobek.

Ja jsem taky o dost lepší, teď jsem spíš KO z těch nocí než z neštovic. Ani to tolik nesvědí, jak každý říkal. Nebo tím, jak musím řešit Dorotku, není čas tolik nad tím přemýšlet :slight_smile: :slight_smile: Síla se mi vrací, teploty nemám. Dorotka teď večer taky bez teploty, tak snad to bude už jen a jen dobré :wink:
4. dub 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak náš současný stav:slight_smile: Už je líp, to je hlavní:slight_smile:
5. dub 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg To je bobánek, hlavně, že má úsměv na rtech, ať je to jen a jen lepší!
7. dub 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek