• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@lennetfrigg Přesně tak, aspoň že se směje. I tak přejeme dále ať vám je každým dnem líp :wink:
7. dub 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jo jo, už je dobře:slight_smile: Sice malá pořád vypadá hrozně, ale to je tím, že to má na té pusince...to se zahojí. Hlavně, že už jí to nesvědí a cítí se dobře. Už se trochu i chuť k jídlu vrací, včera jsem jí konečně mohla okoupat, tak z toho měla velkou radost a bylo vidět, že jí to pomohlo:slight_smile:

A jak jste holky strávily Velikonoce? Ja v podstatě celé proležela, ani úklid se moc nekonal, jen jsem stihla uklidit náš ložnice-pokojík:slight_smile: Pak už jsem byla KO, tak kuchyni uklidil taťka... Ale víte jak to vypadá, když uklízí chlapi :grinning: :grinning: :grinning:

A co počasí? U nás sníh, ale sluníčko svítí:slight_smile: I když stejně ještě budeme doma..
8. dub 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg beruška malá :slight_smile: Hlavně ať to je lepší a lepší :slight_smile: Dorotce to sluší i takhle chudáčkoj malýmu :slight_smile:
8. dub 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - u nás taky sníh a sluníčko,ale taky ještě ven nechodíme.Snad na konci týdne.
Ale už jsme aspoň bez teplotek - jen ještě ten kašel.

Co vám zabírá na kašel?

A dáváte něco prďolkům na imunitu?
8. dub 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 děkuju:slight_smile: Tak ještě že i vy jste už lepší:slight_smile: To jaro si dává na čas, tak to těm malým prďolkům dává zabrat:slight_smile:

Na něčím na imunitu taky uvažuju, ale zatím nedávám nic - jen třeba čaje s rakytníkem apod. Ale Tedíkovi jsem jednu dobu dávala takový vitaminový sirup (ja ho tehdy taky chvilku užívala jako těhule), tak možná něco takového koupím do čaje:slight_smile: Název už nevím:slight_smile:

Holky prosím, nemáte někdo domácí pekárnu? Uvažujeme že koupíme, ale nemám přehled a tak bych uvítala nějaké tipy. Ty ceny se dost liší a někdy i celkem drahé, mají špatné recenze :unamused:
8. dub 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Paráda, že už je na tom Dorotka o tolik líp, hlavně že už jí chutná, to je pak lepší i pro tebe :wink: My Velikonoce strávili dopoledne doma, manža s Vojtou byli na koledě, pak jsme byli u našich na obědě, takže paráda. S úklidem to nehrotím ani když jsem zdravá, tak si z toho nic nedělej, ale hlavně že ti manžel aspoň trochu pomohl, to se hodí vždycky. :slight_smile: Jinak je u nás pořád trochu sněhu, ale otepluje se, tak to vypadá nadějně, jen to bláto všude kolem domu, to je síla, máme totiž naveženou hlínu, chceme upravit terén a zatravnit, ale než to bude, tak se pořád zvenku budeme asi vracet jak prasátka, jako včera, hlavně teda malej :grinning: Pekárnu doma máme a jsme nad míru spokojeni. Pečeme v tom chleba, zadělávám těšta na housky, bulky, bagetky, buchty, prostě to střídám, aby se nám chleba nepřejedl. A dokonce i ušetříme, protože nechodíme do obchodu pro pečivo a neutratíme za další zbytečnosti :slight_smile: My máme značku Eta delicca. myslím, že nás stála dva tisíce a měli jsme k tomu ještě nástavec na pečení bagetek. Už máš nějakou vybranou? :slight_smile:

@dasty79 Držte se a přejeme, ať je vám líp. To jaro by se už šiklo. Ale vypadá to už nadějně :slight_smile: Na kašel nám zabíral docela Mucosolvan junior a Sinecod (ten jsme měli dávat před spaním) a k tomu jsem mu vařila čajíky na kašel. Na imunitu nic nedáváme, snažím se spíš dohánět to ovocem. :slight_smile:

Holky, nemáte, prosím, někdo typ na to jak se zbavit častých bolestí hlavy? U prvního těhu mě naopak přestaly, ale teď při druhým, fakt mazec, bolí mě hlava téměř každý den, pak absolutně nefunguju a jsem protivná na malýho i manžu a štve mě to. Výjimečně si vezmu třeba půlku prášku, i když bych teď vůbec neměla, tak si to pak vyčítám. Začala jsem cvičit na záda, ale asi to nestačí, prostě už nevím. Přitom psychicky jsem teď v pohodě. Máte někdo podobný problém? :unamused: Díky za radu.
9. dub 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 tak s tou bolestí hlavy je mi to moc líto... Bohužel příliš neporadím. Manžel na to třeba dost trpí, ale on to řeší práškem. Je jasné, že Ty moc nemůžeš:frowning2: A nějaké homeo nebo masáže? Neulevily by Ti? Mně občas bolívá hlava od krční páteře, když třeba špatně spím...ale to přejde po dni, dvou:frowning2:

Jasné, ovoce je nejlepší... Ale Dorotka mi příjde po těch neštovicích dost oslabená. Ona ale má ráda ovoce, jen banán moc nemusí, jinak sní z ovoce prakticky vše. :grinning:

S tou domácí pekárnou děkuju za tip. Právě na Etu jsem koukala, jen delicca má hodně špatné recenze na tu vnitřní vaničku...že se loupe ten teflon. Kamarádka jí má ale taky - možná stejnou jak Ty - taky měli nadstavce na bagetku:slight_smile: a je moc spokojená. Navíc v tom jde vařit i džem, což bych taky uvítala. Zatím vůbec nevím..spíš procházím recenze. Zaujala mně i tahle..http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=Kenwood+BM+900
ale vzhledově se mi moc nelíbí.
9. dub 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. dub 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dneska u nás první opravdický jarní den, bez studeného větru, slunce a 10°C, skoro se mi nechtělo věřit :grinning:
@jajapaja23 zkus si dojít na masáž šíje..mě teda hlava moc nebolívá, ale když tak mi pomůže masáž, nevím, jaký máš ty ten primární problém, ale mohlo by to pomoci, a plavání, tam si člověk taky narovná páteř, protáhne..jinak bych se asi zkusila zeptat mudr..jinak když je bolest k nevydržení, tak si půlku prášku myslím nemusíš vyčítat...musí to bejt nepříjemný, snad Ti to poleví
@dasty79 na kašel nám pomohl spiropent v kombinaci s mucosolvanem

dneska Amálka poprvé doopravdy telefonovala s taťkou, jakože mu i odpovídala, bylo to hezký :slight_smile: jinak s jídlem jsme zkusili jednu věc a to, že jí dáme hned najednou vybrat ze tří věcí, s tím, že nic jiného není na výběr a ona je pak spokojená, že si sama vybrala, a sní to...takže to s tim jídlem pravděpodobně je začátek odbobí vzdoru..naznačujou to i jiný situace, hodně si teď všechno "vyřvává", zkouší, apod..už máme za sebou i dlouhý hysterák, trval asi 20 minut, kdy měla zabořenou hlavu v polštáři, křičela na celý kolo a dupala vztekle nohama..no šílenost, ale asi na dlouho nám to tu bude dělat společnost..tak teď s mužem pročítáme litaraturu a nějaký články, jak se nejlíp k děcku ve vzdoru chovat...spoustu věcí má člověk automaticky, ale občas si ve vzteku některý vzpomenu a připomenu si - aha, musim počítat do deseti, nedělá to schválně, apod... jak je to u vás? jak řešíte hysterický scénky třeba venku?
9. dub 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg taky chci koupit nějaký sirup na imunitu
My nemáme pekárnu,tak neporadím.

@jajapaja23 Mucosolvan nám teda vůbec nepomohl.A Sinecod jí nemůžu dávat,dala jsem 2x před spaním a
vyzvracela ho.Tak dr. říkala,ať ho nedávám.A s tou bolestí hlavy,to mě povídej.V prvním těhu jsem to vůbec
neznala a teď taky trpím.Asi 2x jsem si vzala 1/2 Paralenu -ale moc se mě do toho nechce.Tak když to jde,
tak si jdu třeba po obídku s Vikčou lehnout a většinou to pomůže.Jinak nevím...

@kacikaci taky máme Spiropent,tak uvidíme jak zabere.Ale už to máme fakt dlouho :frowning2:
Pěkně ti ty týdny naskakují :slight_smile: u prvního jsme počítali každej tejden a tady se človek
jednou za čas jukne a nestačí se divit,jak to letí.
To je Amálka šikulka,že takhle telefonuje s taťkou.to Viki jen posílá třeba pusinku
a nebo řekne ahoj,ale jinak moc do telefonu neodpovídá.
Jídlo my jsme měli opravud kvůli těm zubům,teď nám vylezly 4 stoličky,
to měla možný i teplotky k tomu.
Můžete mít nějaký vzdor....i v jídle.Naše Vikča si vykručí na co chce koukat v tv,
jestli na broučci a nebo tanečky :slight_smile: Ale jinak je docela v poho.Ani se nějak moc
nevzteká - to přijde :grinning:
9. dub 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 tak snad zabere, nám nezabral hned, ale nakonec jo..
co se týče týdnů těhu - je to mazec, vůbec to nestíhám..pomalu už začínám na prcky prát, a připravovat vše potřebný, protože bůh ví kolik nám zbývá času..o víkendu budu balit do porodky..když už má člověk doma jednoho prcka, tak nemá čas vnímat tolik ty očekávané..u Amálky jsem si poctivě četla info o každém týdnu těhu na netu, v knížkách, časopisech, sháněla všelijaký info, apod..a teď? si skoro nepamatuju, v jakém jsme tt :grinning: dneska jsem byla na UZ a kluci už mají každý 1000 g, už se pěkně pronesou, a začínají se usidlovat do konečné polohy, tak moooc doufám, že se otočí správně a že bude přirozenej porod..jinak mi zjistili zvýšené hodnoty u glukozového testu, takže se musím objednat na diabetologii, a asi bude dietka...to už je snad páté odborné pracoviště co během tohodle těhu navštívím, už si přijdu, že nedělám nic jinýho, než chodim po doktorech..
tímto Vám přeji, abyste se tomuhle všemu vyhnuly a byly jste zdravé a prcci samozřejmě taky! :wink:
9. dub 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Tak my máme úplně stejnou pekárnu jako tvoje známá a jsme fakt spokojení. Třeba tchýně má úplně jinou a tu vaničku má oloupanější mnohem víc, ale nevím co je to za značku. My jí máme něco málo přes rok a máme ji trochu louplou asi na třech místech, jinak ne. Taky záleží určitě na tom jak často se bude používat. :wink: S Kenwood nemám zkušenosti, tak asi víc neporadím. Jinak o džemech jsem taky slyšela, ale zatím nezkusila.

@kacikaci @dasty79 @lennetfrigg Holky, díky. Já jsem někdy tak zoufalá, že už fakt nevím co dál....byla jsem na několika masážích, vždy mi řeknou, že nemám záda až tak moc zablokovaný, že to bude spíš psychický...anebo že je to od krční páteře. Ale ani rehabilitace mi před rokem moc nepomohly. Chtělo by to asi fakt už jen víc cvičit nebo nevím..musím zatnout zuby a zkusit to dál vydržet. Teď si chodím fakt takový měsíc po obědě lehnout jak spí i malej a někdy ani to nezabere, viz včera, musela jsem si vzít kousek prášku, ale mám stále divný pocit kvůli mimi, prot. jsem se o tom zmiňovala ze začátku i na gyndě a tam mi řekli, že prášky nesmím a že je v žádném případě nemám brát, ale někdy se to fakt nedá vydržet.Zkusím asi i to plavčo!!
9. dub 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci Já se na ten vzdor taky chtěla zeptat, jen jsem ráno zapomněla...přijde mi celkově, že jsem i já teď víc podrážděnější než dřív a na malýho fakt někdy už vyjíždím, prot. si začíná prosazovat hodně svou a když už je to třeba podesátý, prostě vypěním, pak mi to je líto. Přitom jsem měla vždy trpělivosti dost. Ale asi to je i tím těhu, hormony nebo co :unamused: A jakmile se mi vzteká venku, řeším to většinou tak, že ho nechám ať se vyvzteká (když to není teda před zrakem dalších deseti lidí :grinning: ) anebo ho prostě chytnu a jdeme domů, občas s ním udělám jakoby letadlo a najednou se směje a je klid :slight_smile: :slight_smile: Jako dnes, když nechtěl jít po hodině a půl venku domů...ale myslím, že nás ještě to horší období teprve čeká. :grinning:
Moc Ti držíme pěsti na té diabetologii, ať jsou výsledky lepší a lepší a kluci dál pěkně rostou! :wink:
9. dub 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 děkuju za info, u těch Et je to divné, stačí jen jiná série a recenze stojí za houby. Ač většinou dávám přednost českým značkám, tak tady asi šáhnu jinam. Stejně jsou prý vyrobeny v Číně:frowning2:

Jinak kousek prášku bych si nevyčítala, mně třeba u Dorotky hrozně potrápily zuby a bez kousku prášku bych se zbláznila. Vím, že třeba Ibalgin by se neměl brát na konci těhu, že trochu ředí krev. Zbytečně bych se tím netrápila ale asi bych to taky zkusila řešit s dr. Třeba je něco, co bys mohla v těhu normálně užívat.

@kacikaci to tak bývá u prvního prcka má člověk na vše čas... A počkej až se mrňousci narodí. Je to ale krásné, takoví dva velcí chlapi už :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak co se týče Dorotky, tak je protivná hrozně. Během těch neštovic si úplně jakoby odvykla si sama hrát, pořád ji mám , s prominutím, u zadku :grinning: :grinning: Jinak vynucuje si už hodně věcí, momentálně chce pořád dolů (my jsme v patře). Dopoledne se to dá, to chápe, že je babi v práci, ale odpoledne neděla nic jiného, než kričí a chce jít za ní...Už si otevře sama dveře, a když jí tam nepustím, tak sebou plácne a řve. Většinou jí ignoruju, ať si ječí... Ale třeba včera už mi nervy pracovali, tak jsem jí odnesla do postýlky a zavřela...Jinak bych ji asi jednu plácla přes zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přiznám se, že nemám na ní tolik trpělivosti, co by si asi zasloužila... Někdy mně to mrzí :cry:
10. dub 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci no jo s dvojčátkama nikdy nevíš,kdy budeš rodit :slight_smile: ještě by to chtělo to sluníčko,ať ti to pěkně proschne na sluníčku.Já taky při prvním vše četla a studovala v knížkách,na netu,v časopisech :grinning:
A ty nemáš doma vše růžové?Já teda jo :grinning: Já kdybych měla mít teď kluka,tak musím změnit pro mimi
úplně celý šatník.Pro mimi ani tak ne,to jsme měli překvápko,tak to mám neutrální barvičky,ale
když se pak Vikča narodila tak to pak byla samá růžová - od ponožek,bot až po mikiny,trička,..... :grinning:
Kdyby to byla červená,tak to bych klukoj případně nakombinovala,ale růžový botky mu asi nedám :grinning:
Třeba maj zkreslený výsledky a žádná dietka nebude.Držím palce,ať to dobře dopadne.Ať si můžeš dopřávat
na co máš chuť.
@jajapaja23 - víš ono to nebude od krční páteře.Prostě v těhu to je normální,že bolí často hlava-bohužel.
Chce to fakt hodně odpočívat a nebo být na čerstvém vzduchu. :slight_smile: Někdy je blbej tlak a nepomůže nic.
Včera tady na oníkoj jsem četla,že hodně těhulek si stěžovalo na bolest hlavy,až na omdlení....
Jo a někdy mě pomůže slabší kafčo :slight_smile:
10. dub 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde vám prďolkové spinkají?Myslím jestli v dětské postýlce a s vámi v ložnici?A nebo jestli už jsou případně ve svém pokojíčku a ve velké posteli?
10. dub 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 já mám taky teď míň trpělivosti než před těhu..a hormony se mnou pěkně cloumají, pořád se jen dojímám a brečím :D

@dasty79 růžových máme spoustu věcí, ale naštěstí i jiných barev, věděla jsem, že budeme chtít další mimi a tak jsme pořizovali i modré, a neutrální, apod..takže něco kluci unosí i po ní..hlavně jsem od sestřenky získala k růžový docela odpor, oblíká svý dvě dcery i sebe do celorůžovýho oblečení, a když někam jdou společně, vypadají jakoby utekli z blázince..takže růžovou jasně ale rozumně :slight_smile:
Amálka spí ve své postýlce od narození, nejsme zastánci spaní rodičů s dětmi v jedné posteli, a od půl roku využívá na spaní i svůj pokojíček..s námi v posteli spí jen u babičky, protože tam není víc místa, ale to jsme vždycky s manžou tak vyřízený, nevyspalí, že se těšíme domů do svojí postele, ona je hroznej vrtič, a fakt se to s ní nedá..takže jsem ráda, že je zvyklá na svoje místečko..teď akorát jak měla tři dny horečky, tak jsem s ní spala v posteli, abych měla jistotu, že je ok, a aby i ona cítila bezpečí..
10. dub 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Tak paráda, přeju ať vám pekárna pak pěkně slouží :grinning: Jinak ty prášky asi fakt moc řešit nemůžu, někdy to holt jinak nejde, ale i tak prostě ten vnitřní pocit, to je něco...ale ťukám, že teď mám tři dny vcelku klid :wink: Jinak občas taky řeším vztek tou postýlkou, když už je teda nejhůř :slight_smile:

@dasty79 My spíme s malým v ložnici, on má svou postýlku, my svou postel a paráda :slight_smile: Teď v květnu plánujeme přesun do větší místnosti do patra, tak mu vedle nás postupně zařídíme asi pokojíček, prot. dolu bychom se už s mimčem nevešli, je to malá místnost. Ale je fakt, že se mi do patra asi moc nebude chtít, po těch schodech, no...snad si zvyknu, místnost to je krásně prosluněná už od rána, takže paráda :grinning: Co se týče těch věcí na malý, tak my máme dost věcí neurálních, ale i dost modrých, takže to budu řešit až později, ještě jsme se pořád nerozhodli, jestli si to necháme říct :slight_smile:

@kacikaci Trochu mě uklidnilo, že v tom nejsem sama...já teda moc nebrečím, ale lítostivá jsem určitě víc než dřív a hlavně to moje vyjíždění, už někdy nevím, kde se to ve mně bere a chtěla bych to změnit :frowning2: Snad se to zase vrátí do starých kolejí.
10. dub 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, určitě to bude pak ok:slight_smile: Hormony dělají svoje:slight_smile:

@dasty79 tak my máme děti u sebe:slight_smile: Dorotka sice večer ulehá do postýlky, ale v průběhu noci si jí beru na kojení a pak už u mně zůstane:slight_smile: No a Tedík ten má s náma postel. On se v nocí bojí, takže to prostě neřeším. Ja to beru tak, že dokud jsou malí, tak ať jsou u nás, věčně s náma spinkat nebudou - pak se mi po tom bude stýskat. Ale chápu i druhý pohled, každému to vyhovuje jinak a myslím, že nic není špatně nebo dobře. Každý jsme hold jiný:slight_smile:
11. dub 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, spí vám děti přes den ještě dvakrát nebo jednou? My jsme to druhé spaní odbourali už okolo Vánoc tak trochu nechtěně tím, že jsme jezdili na plavání a už pak nechtěl podruhé spát, ale teď se to znovu vrací tak, že by ještě dopo spal, ale třeba okolo půl dvanácté, kdy není ještě ani po obědě. Změnilo se to teď tou změnou času, samo se mu to posunuje na dřív a dřív, tak asi začneme znovu spát dvakrát. Jak to máte s prckama vy? Díky. :wink:
11. dub 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 tak to máme dost podobné, Amy spí jednou denně od 13ti měsíců cca, začla teď poslední dobou vstávat dřív, někdy i v půl šestý :frowning2: a tím pádem chodí spát dopolko už v deset až v jedenáct, a pak samozřejmě odpolko je zase znovu unavená a chce si jít sama lehnout..někdy jde někdy ne, pak podle toho v kolik spala odpolko chodí spát veče, má to teď takové rozházené, a je to plus mínus od té doby, co se změnil čas, tak nevím, jeslti je to jen náhoda, nebo je to tím..ale musím se přiznat, že jsem raději, když jde jen jednou, když jde dvakrát, nechce jít večer spát a čumákuje ještě v jedenáct, kdy já už bych dávno spala..
11. dub 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Dorotka spí jednou, už celkem dlouho. I když teď to měla rozhozené těma neštovicema... Vstává tak kolem půl osmé, a pak usíná kolem poledne, večer chodí o půl desáté:slight_smile:
12. dub 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 tak to buď ráda, že spíte 2x denně :slight_smile: my spíme 1x od 10 měs :( jinak chodí spinkat pravidelně v 12.30h. a spí tak 1.5 - 2h. má furt stejný režim i po posunutí času vůbec to nezaregistroval :slight_smile: večer jde spinkat v 19.30h. a vztává v 7.30 - 8h. takže noci paráda i přes den ... už je počasí na to být pořád venku... ty domečky jsou zlatý na tohle počasí neumím si vůbec představit, žebychom bydleli v paneláku... nic proti panelákům, ale na tohle je to bída když má člověk děti :slight_smile:
Jinak Mikoušek je teď vážně zlatíčko .. chce si hrát jen se staršími dětmi jako by to vycítil když máme návštěvu a mají mladší dítko to ho vůbec nezajímá :slight_smile: i v kočárku už vydrží krásně... no snad jsem to nezakřikla a bude už jen líp...
Holky užijte si konečně jarní počasí a mějte se a smějte se :slight_smile:
15. dub 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, mám dotaz, máte lego DUPLO? A hrajou si s ním takhle malí prckové?
16. dub 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ máme a nehraje :( možná někdy později až bude starší tak tomu třeba přijde na chuť :slight_smile:
16. dub 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach Díky za odpověď. právě že na krabicích píšou od roku a půl, tak jsem nechtěla prcka podceňovat, ale zdálo se mi, že Štěpánek by to asi taky neocenil. Díky moc :slight_smile:
17. dub 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, venku je konečně nádherně, tak hezky užívejte sluníčka :wink: My jsme venku co to jde a je hned mnohem lepší nálada, až na ty blbý bolesti hlavy obden :unamused: Ale držím se, snažím se to vydržet bez prášků kvůli mimču. Tak se mějte a užívejte. :slight_smile:
17. dub 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ máme něco podobnýho jako je duplo a malá to akorát zatím jen hází do krabice a zpět ven..skládání žádný..takže bych ještě počkala..

jak rychle prckům teď myslíte porostou nožky? přemýšlím, jestli schovávat zimní botky, jestli to má cenu a budou jí ještě za půl roku nebo jestli je už prodat..ty co jsme měli na podzim jí teď už nejsou..

jinak malá zažívá každý den horor při odchodu z hřiště, hrozně se jí líbí prolejzky a houpačky, co tu máme a nemůžu jí odtud dostat, takže jí nesu s brekem chudáka pryč :grinning: snad si brzy zvykne, že se zase zítra může vrátit..kupovali jsme teď pro ni na jaro nové botky, a trvalo jí tři dny než mi dovolila jí je nazout, chtěla prostě pořád ty teplé zimní...špatně se jí srovnává s těmito změnami

manžel byl poprvé o víkendu pryč, a malá byla teda dost rozhozená, každý večer mě ukecávala, aby mohla spát na jeho místě v naší posteli, chodila spát hrozně pozdě a celé dny se na něho ptala, někdy i trochu zaplakala..je to tak hezký vědět, že ho má takto ráda, i když ho vidí tři hodiny denně..ale msuím teda říct, že si nedovedu představit, že bych byla s prckem úplně sama..asi bych to nedala :unamused: fakt obdivuju všechny maminky, které to zvládají..

užívejte krásné jarní dny!
17. dub 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci botky bych asi prodala taky nám s podzimku 20 nejsou bačkůrky má 23 a zimní měl taky :slight_smile: jarní má týden kupovala jsem adidasky na jaro a má 22 prý mají větší číslování pač 23 byli fakt velký... pak má na zahradu plátěnky také 22 myslím, že na podzim a zimu už bude mít 24 :slight_smile:
Jinak my jsme celý den na zahradě já pracuji a on také... hraje si sám takže paráda koupila jsem pískoviště ještě chci houpačku a skluzavku... takže je to super, ale věřím že kdyžbychom se vydali ně nějaké hřiště tak to bude taky s brekem :slight_smile: u nás táta chodí pozdě z práce takže když ho vidí 30 min. tak je to až až spíše ho vidí jen na fotce a o víkendech někdy se mu zadaří odejít dřív z práce tak ho vidí třeba 1h. jinak ne taky se ptá a říkám mu že je v práci :slight_smile: hold u nás je táta živitel rodiny a musí chodit do práce :slight_smile:
Takhle by mohlo být celoročně nesnáším vedro a zimu tohle počasí je bájo....
Holky mějte se a smějte se
17. dub 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci takže stejně jako @dzajnach, kouzlo dupla zatím neobjeveno :grinning:
S těma botička nevím, nevím. Myslím, že jí už nebudou. Našemu prckovi třeba nožička moc neroste a najednou skokově zjistím, že sotva obujeme botičky. Kdyby zima trvala déle, tak já musela kupovat nové zimní a to měl docela dost velou rezervu. Ale taky mě to zajímá. Chce to někoho, kdo už větší děti. @lennetfrigg použila jsi někdy na děti botičky na dvě sezony?
17. dub 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek