• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@lennetfrigg U nás taky dnes upršeno, ani jsme nakonec nevyšli ven, protože tu máme okolo jen samé bláto jak máme rozhrnutou hlínu, ale ještě stále nezatravněno, tak to snad brzy trochu vyschne, aby se s tím dalo něco dělat. O víkendu snad bude líp. My dnes měli docela odpočinkový den, spíme teď trochu líp, takže třeba i do osmi si užíváme válení v posteli a odpo chodím s malým taky spát, dokud to jde :grinning: Nějak mě víc pobolívá břicho než při prvním těhu, tak využívám každé volné chvíle :slight_smile: Je nám líto, že u vás teď nic moc...ale držíme pěsti, ať to brzy přejde!!!! My měli krizi od prosince do března, jak jsme byli pořád doma zavření, všude tma, teď už je to lepší, že můžeme být i venku...nebo vyrazte i s dětma někam jinam než být jen doma, nám v únoru vcelku prospěla ta zimní dovolená, prostě jen nemuset pořád vařit, uklízet, taky je to pak jiné, i mezi vámi!!! DRŽ SE!!!
Co se týče Dorotky, hlavně že se jí nic nestalo!!! Takový pád, to je prostě hned :unamused: S fotkama je to teda pech, ale úplně vím jak se cítíš...jen s tím rozdílem, že já tenkrát fotila celý foťák, takže fotky taky v tahu. A jak se ti karta pokazila, z ničeho nic, to je divný? Nebo se zkusit zeptat někde v elektru?
2. kvě 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, jak se všichni máte? počasí je sice trochu upršené, ale my si to i tak užíváme, je teplo a sem tam vykoukne i sluníčko, všechno kvete, takže super..maličkou hrozně baví pozorovat mravence, brouky, apod..takže toho teď moc nenachodíme, spíš se vždycky na hodinu zasekneme u něčeho takového :grinning:
co se týče krizí - je asi potřeba najít si více času sami pro sebe bez dětí..teda nám to vždycky tak jako osvěží vztah :slight_smile: nebo alespoň večer, když zalehneme do postele, povídáme a povídáme, mazlíme, apod... to je asi základ, alespoň ta chvilička strávená spolu o samotě..

jinak malá má od čtvrtka velkou postel (koupili jsme klasickou 90x200cm), když ji taťka smontoval, dali jsme na ni matraci, abychom viděli, jak to vypadá, postavili ji už na místo v pokoji, kde bude, a malá na ni s tak lačnou radostí skočila, že jsme ji odtud nemohli dostat ani když jsme ji chtěli povléknout :grinning: spí teď celou noc, až do 8 hodin, což je zázrak!!!! dneska dokonce šla spát v poledne po obědě a spí doteď! takže paráda, snad to nezakřiknu, ale asi jsme vybrali dobře :slight_smile:

ve čtrvtek oficiálně budeme mít přesně dva měsíce do porodu kluků, tak jsem zvědavá, jak dlouho u mě ještě pobudou, snad aslespoň ten měsíc..mám už 118cm přes pupík a 15 kg nahoře, s Amy jsem měla při porodu 115 a 12 kg, takže jsem zvědavá, kam ty míry až povylezou...teď mi začíná náročných 14 dní, kdy musím zvládnout tři zkoušky, snad stihnu dokončit semestr do porodu..

mějte se všichni krásně!!!
6. kvě 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lennetfrigg @kacikaci Tak krize dorazila zase i k nám a to tady něco radím jo? Zhruba týden...hrůza, nemám tak ráda, když spolu nedokážeme mluvit a to je asi hlavní problém všech krizí ve vztazích v této době, naštěstí je zase klid, dneska jsme byli na velkém ultrazvuku ve 20. týdnu, tak jsme viděli mrňouska, hýbe se teda o sto šest, pohyby cítím určitě dřív než při prvním, ale aspoň o mimi vím :slight_smile: Tak to pro nás celkově bylo hodně veselé a jsem ráda, že tam byl i manžel. Všechno je v pořádku, tak jsme fakt rádi. @kacikaci Tobě to teda utíká, to je mazec. Moc držíme pěstičky, ať zvládneš ty zkoušky a pak máš "klid" aspoň od školy. Kil se neboj, hlavně že kluci pěkně prospívají a tobě je snad dobře, to je hlavní, kila se pak shodí, hlavně abyste byli v pohodě :wink: S tou postelí je to supr, já právě už taky přemýšlela jak to vyřešit s malým od září, jestli ho už naučit ve velké posteli (kterou ještě teda nemáme) nebo ještě v postýlce? Ale ta by se mi spíš hodila pro mimčo, i když mi švagr jednu novou prý vyrobí, tak to nějak snad sfoukneme. Během léta chceme dát dokupy naši ložnici a Vojtův pokojíček, tak to vyřešíme asi až s tím...ale když ten čas tak letí...to je síla. Myslíme na vás, ať se klukům nechce ven o moc dřív a jsou v pořádku. Držte se. PAPA
7. kvě 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 u nás byla taky krize, malá protivná, mě bylo blbě, nic jsem nemohla, takže všechno nic moc, a to se odrazí i na tom vztahu, ale naštěstí to vždycky přejde a je zase dobře..prostě jednou nahoře jednou dole, asi je to normální...
díky moc, jsi hodná!
my právě s tou postelí chtěli už teď trénovat, protože kluci budou v postýlce po Amy, tak aby si nemyslela, že jí ji třeba "ukradli" nebo tak něco..a fakt musím říct, že si malá tu postel užívá naplno...dneska zase spánek do osmi..mylsím, že jak je veliká, tak tam má dostatek prostoru na rozvalování, a nebouchá se o špricle, což ji asi v malé postýlce rušilo a tak spala hůře..takže fakt můžu jenom doporučitt :slight_smile:

moc gratuluju k UZ a k dobrým výsledkům :slight_smile: to už jste tedy v půlce, letí co? necháte si říct pohlaví nebo bude překvápko? tak ať je prcek i ty v pořádku!
7. kvě 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro představu, jaký mají kluci domeček 9 týdnů před porodem :grinning:
7. kvě 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lennetfrigg hlavně že se Dorotce nic nestalo :slight_smile: Je vidět,jak pořád fotíš - máš krásný fotečky :slight_smile:
8. kvě 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 taky se přidávám ke gratulaci k dobrým výsledkům z utz :slight_smile: A tak víte,co to bude?Nebo chcete překvápko?A co jména?
8. kvě 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci sluší ti to :slight_smile:
Tak to zavidím,že malá tak krásně přešla do velké postele.My jsme Vikču zkusily taky dát do nové postele do pokojíčku a řev a řev - tak spí pořád v ložnici v postýlce.V pokojíčku jen,když tam s ní někdo spinká.Snad to do září stihneme,než se mimi narodí :slight_smile:
To teda letí - za chvíli budete velkáááá rodina.To jsem zvěddavá,jak dlouho kluci u tebe vydrží :slight_smile:
8. kvě 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci Holt krize do vztahu patří no :unamused: A musíme to nějak všichni vždycky zvládnout...ale už je líp. Já se právě taky děsím toho, až bude třeba těsně před porodem, že už toho nebudu moct dělat tolik co teď, hlavně venku, přijde mi, že je to pak těžké i pro manžela, kt. nemá rád, když mi prostě není dobře, ale ani já ne...ale nějak se to musí přežít. A pro mě to budě těžší hlavně vydržet nic nedělat, když tu bude to malý :wink: Zatím si to vůbec neumím představit a to nás čeká jedno. Ale věřím, že to zase přijde a že do toho tak vplujeme, že to zase s tím miminkem budeme "umět" :slight_smile: S postelí je to fakt supr, že vám to takhle klaplo, třeba to fakt bylo těma špriclema, nám se malý taky občas do nich bouchá, i když máme mantinel, ale spí naštěstí jak dudek až do rána :slight_smile:

@kacikaci @dasty79 Díky, holky. Snad bude dál vše tak jak má být. Byl to takový krásný pocit vidět mimíska zase naživo....i když je fakt, že o sobě dává vědět určitě dřív a hlavně víc než tenkrát Vojta, ale jsem ráda, aspoň mi pomalu dochází, že nás bude víc a jsme za to vděční, v dnešní době to někomu pak nejde a z toho mi je vždycky smutno, viz několik našich známých :unamused: Tak se radujeme co to jde. Co se týče jmen, zatím jsme to moc neřešili a když už chvíli řešili, tak jsme se moc neshodli, ale ještě máme čas....a pohlaví? Zatím ještě nevíme, zda si to necháme nebo nenecháme říct...já mám pořád takový smíšený pocity a okolí mi stále tvrdí, že to bude kluk, zřídka kdo, že holka, podle toho, že prý nemám beďary a tak....ale na tohle moc nevěřím....přáli bychom si holčičku, ale kdo ví, podle mě se to moc ovlivnit nedá....ať to bude "kdokoliv", hlavně ať je to zdravý. Tak uvidíme. :slight_smile:
8. kvě 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci MOC Ti to s bříškem sluší, jsme rádi, že se kluci u tebe v bříšku mají dobře, hlavně ať jim to vydrží co nejdýl!! :slight_smile:
8. kvě 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak koukám holčiny, že jsem tu jediná, které se to rozšiřování rodiny nedaří. Moc vám to přeju, je to fakt (i přes ty potíže, co to doprovází) krásný období. :grinning:
Holčiny, poradíte mi, jestli vám prckové jezdí na odrážedle? A jesli ano, jaké jste pořídili? Stačí ta malá motorka?
9. kvě 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci to jsem ráda, že to píšeš s tou postýlkou. Nás prcek taky pořád naráží do těch šprušlí a mám pocit, že ho i budíme my. Třeba když se manžel otočí, tak pozoruju, že se taky trochu hejbe. Pořád v noci několikrát vstávám (nemá hlad ani žízeň) a protože jsem už vyzkoušely snad vše, tak mu chceme teď udělat pokojíček, koupit postel a doufám, že se trochu vyspíme :wink:
9. kvě 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ co s etýče odrážedla, tak malá ho dostala k vánocům, ale začala na něm jezdit až teď - nebo jezdit - teprve přichází na to, jak se na tom jezdí..jinak si ho dala jakoby mezi nohy a jen s ním chodila, nechápala ten systém..a máme tu obyč plast. motorku, kterou jsme měli i my jako děti a myslím, že na nějaké to popojíždění na hřiště a zpět to stačí..
jinak k té posteli a pokojíčku, určitě bych pokojíček už zařídila, my jsme fakt spokojení, a myslim, že i malá, má svlůj klid, my ji nerušíme chrápáním, převalováním, apod..a my neslyšíme ji..máme ještě teď zapnutou chůvičku, i když je hned přes zeď, tak mám větší jistotu, že ji uslyším rychle, když něco potřebuje..a postel - už si tam chodí i hrát a začala pomalu využívat pokojíček jako svůj prostor, nosí is tam hračky, sedne si tam a pobude tam chvilku...konečně se nám trochu uvolnil obývák :grinning: na chvilku :slight_smile:
@dasty79 možná bych Vikču zkusila dát spát do pokojíčku v malé postýlce a až si zvykne na to místo, tak teprve změnit postel?
9. kvě 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacikaci bříško super, jsi moc pěkná maminka:slight_smile:

@kacikaci
@jajapaja23 už se holky teším na ty Vaše sluníčka, jen tu už asi nebude tak často, co? Ale nebojte, ja myslím, že u druhého je to tak nějak jednodušší:slight_smile: Dorotka je třeba proti Tedíka hodně uplakaná, ale zase už člověk věděl co a jak, a nebyl už ze všeho tak vynervovaný:slight_smile:

Jinak s tou krizi je to, tak jak píšete:slight_smile: Někdy líp a někdy hůř :grinning:

@nelina_ časem to bude lepší, uvidíš:slight_smile: My to máme jak kdy, když se Dorotka v noci budí, tak jí nakojím a spíme třeba i do osmi. Ale už měla pár nocí, kdy spinkala až do půl šesté... To už ale pak vstáváme a spí pak dopoledne. Jinak bych řekla u těch odrážedel, že jsou stabilnější autíčka, ale motorky jsou taky fajn. Je Dorotka jezdí na všem:slight_smile: až jí mam někdy plné zuby, protože i třeba vůbec nehraje na zahradě, pořád někam ujíždí:slight_smile:
9. kvě 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tohle jsme holky dneska potkali na procházce..mně málem piclo...Ještě že jsem měla Dorotku v kočárku a Tedík si jí všiml
9. kvě 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg ty jo to si děláš srandu....tak to je dobrej kusanec
9. kvě 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - souhlasím,je to super pocit vidět mimi na utz :slight_smile: Dnes jsem byla a je to nádhera :slight_smile:
U nás to jsou taky dohady s jménama :grinning:
@kacikaci vyzkoouším to :slight_smile: díky za radu,zkusíme dát Vikču do dětského pokojíčku s její postýlkou :slight_smile:
10. kvě 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg fůůůůůůůůůůůůůj!!!!!! :angry: :angry: :angry: No to je teda hnus!!!!
10. kvě 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg jsem to odbouchla nějak rychle....
Já hady úplně nesnáším.Ještě,že jsi měla Dorotku na kočárku a Tedík si toho hnusnýho hada nevšiml :angry:
10. kvě 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ my máme taky tu klasickou motorku a paráda!!!Naše Vikča jak dlouho začala chodit,tak dřív jezdila na odrážedle :slight_smile: tak teď drandí doma,venku - jednu máme doma a druhou venku :slight_smile:
10. kvě 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci to je super, že je Amálka tak soběstačná... i když ona spinkala, pokud se nepletu - na pár vyjímek, hezky už od narození, že?

Pokojíčky Vám holky trochu závidím, my letos ještě né. Nevyjdou na to prašule a ani se mi nechce mít tady zas všechno vzhůru nohama. Budeme dodělávat koupelnu, ať máme vlastní na patře a pokojík plánujeme na rok. Ono stejně bych musela asi spát s nima. Zase někdy je to fajn, když se ráno třeba vzbudím a každý je přitulený z jedné strany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak ten had, to byl teda šok. Třeba v lese bych ho čekala, ale nebylo ani moc teplo a byl prostě uprostřed cesty v trávě. Dorotka mi tam ještě chvíli před tím běhala, pak jsem jí dala do kočárku...a musela jsem kolem ní úplně projet, neviděla jsem jí. Až volám na Tedíka, ať jede za náma. Tak mi říká, že né, že se bojí..Tak říkám čeho a on že je tam ten jedovatý had z obrázku. Jdu kouknout a fakt. Tak jí ryhle objel, ale přiznám se, že pak jsem pořád jen koukala pod nohy a celkem se i těšila, až budem na asfaltce:slight_smile:
11. kvě 2013 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávám fotečku z dneška:slight_smile: I když teda náročný den, byli jsme na ušním, logopedie...všude čekat. Dorotka neposedí, Tedík taky né, tak mi dali zabrat:slight_smile:
11. kvě 2013 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ My máme takové to úplně nejobyčejnější odrážedlo a jsme spokojení! Má dvě kolečka vzadu i vpředu a stabilita supr, už na tom malej drandí o sto šest, naučil se krásně zatáčet, couvat, zvedat kolečka jak potřebuje, úplná spokojenost! :slight_smile:

@lennetfrigg Tak to bych se taky lekla, tohle potkat na procházce, já hady fakt nesnáším. :angry: Ještě, že se nic nestalo a Tedík si toho všiml. Jinak máš úžasný fotky dětiček, hlavně ty společný, ta na traktůrku s vlekem je úplně suprová, jak Tedík Dorotku veze, perfektní :slight_smile:
12. kvě 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 děkuju za pochvalu:slight_smile: No, zkouším...než to budou fotky dle mých představ, to ještě potrvá, ale děti zatím neprotestují. Jen vyfotit je společně je mnohdy nadlidský úkol:slight_smile: To tak právě když něco jedí, nebo se vozí:slight_smile:

Holky, teď úplně odbočím...máte už v plánu nějaký dárek k 2. narozeninám. Je teda ještě dost času, ale vůbec nevíme, co koupit:slight_smile: Různé vkládačky, puclíky apod. toho máme hodně po Tedíkovi. Panenky se mi zdají taky zbytečné, Dorotka má hodně ještě po mně a po sestřence...Tak nevím:frowning2: kolo odrážedlo taky zdědí, oblečení taky né:frowning2: Stejně je nejraději venku, doma si hraje tak s plyšákáma a s tím, co zrovna vidí u Tedíka...

Vím, že spíš asi teď řešite vybavičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: apod., ale jestli máte nějaký tip, napište, prosím:slight_smile: :wink:
13. kvě 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Ahojky taky už pokukujeme co k narozeninám a líbí se nám dětský I-phone - nevím jak se to píše je to taky dotykáč dítě se učí čísla barvy - slova je to docela pěkná hračka tak tu mu pořídíme nějaký stojí do 500,- a některý co toho umí více do 1000,- jinak dostane nový nábytek do pokojíčku skříň a velkou postel to mu snad bude stačit :slight_smile: jinak toho má taky hrozně moc a je těžký mu něco vybrat :slight_smile:
13. kvě 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach no, už pokukuju...nerada to nechávám na poslední chvíli :grinning:

nemáš nějaký odkaz na ty dětské i-phony? Dorotka má zatím jen takový notebook, myslím, že ho dokonce má i Mikulášek, že jsem to někde zahlídla na fotkách:slight_smile: a pouští si písničky:slight_smile: To by jí možná bavilo:slight_smile: Ja i uvažovala o nějakém statku/farmě. Má ráda zvířatka...ale takové větší jsou hrozně drahé a pokud by jí to nebavilo, tak dávat za to tolik peněz :unamused:
13. kvě 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg To věřím, že vyfotit je spolu je teda něco...my teď byli na výletě na tři dny v Praze u známé a vyfotit tři děti dohromady...no, podařily se nám možná dvě fotky!! :unamused: Ale užili jsme si to naplno, takže supr :wink: Včera nám dopadla i ZOO, když bylo tak krásně, zvládli jsme i cestu vlakem, tak jsem ráda. I když je to v jednom fakt dost náročný, obdivuju maminky, co jsou na děti samy pořád. Mně to ty tři dny úplně stačilo...přeci jen začínám dost cítit bříško :slight_smile:

@lennetfrigg @dzajnach Jinak s tím dárkem k 2.narozeninám...upřímně, přemýšlela jsem o tom jen párkrát, ale zatím to ještě neřešíme...ale na druhou stranu, taky se ráda nechám inspirovat, je fakt, že těch pár měsíců do září tak uteče, že to budeme muset zařídit stejně včas, ať nás to pak nepřekvapí, ještě k tomu s tím druhým mimi :slight_smile: I teď mi přijde neuvěřitelný, že našim prckům táhne na dva roky, prostě mazec :slight_smile: Mě napadlo taky něco s těmi zvířátky, jestli existuje třeba nějaká jakoby dřevěná farma nebo tak, on zvířátka fakt zbožňuje anebo to duplo, to by ho za těch pár měsíců mohlo víc zajímat, teď si s tím právě pěkně hrál u té kamarádky...doma se nám to teda šíleně hromadí a to jsme mu za celou dobu koupili je pár věcí, zbytek dostal, takže úplně chápu, že při tom druhém je mnohem složitější hledat náměty na dárky a taky nás to čeká.
16. kvě 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja zvládate horka s bříškama? Ještě to teda nejsou takové pařáky a to sluníčko je spíš na zlepšení nálady:slight_smile: Panečku, strašně to letí:slight_smile:

@jajapaja23 no já nakonec statek už objednala...nechtěla jsem teda až tak brzy, ale byl za skoro poloviční cenu - poslední kus, tak jsem ho hned vzala:slight_smile: Vybrala jsem tento:
http://drevene-hracky.heureka.cz/eichhorn-dreveny-statek-s-prislusenstvim/

Jinak nakupuju hodně věcí s předstihem, když jsem to nechávala na poslední chvíli, tak jsem pak třeba nesehnala, co jsem chtěla. No a zářím nám začíná půl rok, kdy máme všichni jmeniny, narozeniny, pak Vánoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a finančně je to pak dost náročné...takže vždy už něco koupím i dřív:slight_smile:

Jinak Duplo je fajn a je přímo i statek, ale třeba pokud nemusíte mít přímo Lego, tak je i toto:
http://ostatni-stavebnice.heureka.cz/jixin-farma-s-vlakem/

Je to teda víc jak polovina ceny z lega, ale zase kvalita je oproti legu samozřejmě horší. My to koupili na Vánoce a kostičky třeba ani nepoznám, co je čí není lego, ale postavičky jsou nesrovnatelné a vlak taky brzy přestal jezdit. Takže manžel ho rozmontoval a už není na baterky, jen posunovací. Ale možná jsme trefili na špatný kus, nevím:slight_smile:
16. kvě 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mně napadá, že je super i třeba dřevěná vlačkodráha...ty koleje jdou lehce složit a dá se takový základ koupit i v Ikei, Tedík měl období, že si nehrál s ničím jiným :wink:
16. kvě 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Já zatím s bříškem dobrý, občas ho cítím jakože mi spíš začíná překážet, ale jen při zvednutí nebo ohnutí, dávám si pozor i tak...jinak horka tu zatím nejsou, takže pohoda. Ale už máme od loňska bazén, takový starý nadzemní od známých, ale úplně to stačí, takže myslím, že to budu v létě jen tam :slight_smile: Jinak tu od včera fičí hrozně silný vítr, tak jsme měli venku včera všichni šátek nebo čepici, i když je vcelku teplo a příjemně :slight_smile: Ta farma vypadá dobře a jak píšeš, je pravda, že jakmile je těch výdajů pak najednou víc, je to nepříjemný, takže pomalu můžu začít po něčem koukat a aspoň to budeme mít vyřešený. My máme doma takovou tu dřevěnou dráhu s vláčkem z Ikei a s tou si teda malej hraje pořád, tak by možná taky nebylo špatný ji rozšířit, už si to umí sám skládat a měnit a dost ho to baví, tak uvidíme. Žádný extra velký dary kupovat úplně nechceme, protože z toho moc rozum ještě nemá a známe naše babičky :slight_smile:

Zajímavý článek z netu a úplně souhlasím. Ještě si pamatuju, kdy ani nás tak naši nehlídali (i když je to v dnešní době fakt většinou nutnost) a vyhráli jsme si s nejvíce v lese :slight_smile: http://www.maminka.cz/clanek/deti-a-materstvi/jak-drive-rodice-vychovavali-deti-bez-internetu-televize-a-casopisu
17. kvě 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek