• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@lennetfrigg Tak já nakonec teď hodně pokukuju po tom legu Duplo...a zatím asi na www.funkids.cz, tam jsme objednávali v zimě sáňky a nějaké drobnosti pro Vojtu a byli jsme maximálně spokojení, jen stále váhám, co pořídit...u známých si hodně hrál s vláčky i autíčky a zvířátky, ale ty sady nejsou úplně levné, tak nevím...i když na těch stránkách je to o víc než polovinu levnější než na letáku Duplo, tak třeba se nějak domluvíme i s babičkama :wink:

A jak se jinak všichni máte? Tu je stále vcelku pěkně, tak jsme hlavně venku. Opatrujte se, papa :slight_smile:
21. kvě 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 u toho dupla je asi fajn koupit do začátku spíš nějaký boxík, my třeba koupili tento:
http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=Lego+Duplo+5507+Box+s+kostkami+De+luxe

Hodně používám i srovnavače a někdy je ta cena opravdu i poloviční. Pak jsme různě dokupovali, Tedík ten miluje auta, takže jsme pak třeba na narozky dokoupily jednu sadu z Cars, a některé postavičky pak už jednotlivě na MMB. Vláčky jsou pravě hrozně drahé, takže do toho jsme nešli a koupili právě jen to, co jsem tu dávala odkaz. Dorotce taky něco dokoupime holčičího, ale spíš až na Vánoce. To i Tedík dostane lego.

Co se týká těch dřevěných vláčkou, tak jsem myslela přesně ty, co píšeš. Je to vdečná hračka a dá se fajn rozšiřovat...

Řekla bych, že jak to duplo, tak ty dřevěné vláčky dlouho vydrží, Tedík má 5 a hraje si stále s obojím.

Jinak u nás deštivo, Dorotka zrovna usnula, tak jdu dovařit oběd, zatím před spaním měli jen polívku. Tedík lehne k pohádkám a ja se dám do úklidu:slight_smile:

Máme teď doma veselo, Dorotka hrozně napodobuje Tedíka u čurání...jenže jaksi nemá to, co on :grinning: Tak se jí tak nasmějem :wink: stojí u záchodu, drží si bříško a jakože straně čůra a směje se u toho :grinning: :grinning:
21. kvě 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky všem, doufám, že se máte fajn!
@lennetfrigg s tím čúráním si mě pobavila, co ty děcka nevymyslí :grinning: Amy zase, když vidí u táty to, co nemá ona, tak se tomu děsně chichotá a chce mu do něj pinkat :grinning: a pak ukazuje na sebe a říká není

jinak teď řešíme ten vzdor, malá se pěkně rozjela a někdy ty situace jsou dost náročné a pořádně nevíme, jak s e stím vypořádat, abychom to udělali co nejlépe..malá porstě chce dělat všechno třeba i chodit přes silnici, což je pro mě za čarou, takže z toho vždycky vznikne scéna - už se mi kolikrát válela na silnici, jakože nepůjde dál :unamused: nebo prostě zkouší dělat věci o kterých ví, že je nesmí, a čeká, jak budeme reagovat..no někdy je to na budku..tak se snažím teď prolouskat nějakými knížkami, které se tohoto týkají, jestli nenajdu nějakou inspiraci, jak na to..
kdybyste měly nějaké tipy, jak se v těchto situacích chovat, sem s nimi :slight_smile:

v pondělí jsme byli na prevenci u zubaře, malá si nechala kupodivu sáhnout do pusinky, a prý jí rostou všechny 4 stoličky najednou..a máme čistit a čistit, ale jak to máme udělat, když se nenechá, to už nám zubařka neřekla..Amy kouše kartáček, dělá, že si čistí zuby sama, hraje si s pastou, ale od nás ani ránu..

a co se týče mého těhu, je to teda fakt už síla :grinning: ani sem nečekala, že to bude tak náročný..a už se skoro i těším, až budou kluci na světě, i když to bude taky pěkně náročný..nicméně nám mudr včera v rizikovce kluky přeměřila, mají už přes dvě kila, a odpovídají jednojčatům, tak snad budou velcí..ale hlavně zatím to vypadá, že bychom mohli rodit přirozeně, včera byli oba v ideální poloze, B se tam ještě torchu přetáčí, ale prý už tam moc místa nemá, A už nepřetáčí asi 3 týdny a že bychom mohli vydržet do 38.tt, což by byla paráda..tak snad!
doufám, že Vy si drobečky v bříšku užíváte a že je u Vás vše v pořádku!
@jajapaja23 @dasty79
22. kvě 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama. ”
22. kvě 2013 ve 14:26 • 111safary
@kacikaci tak držíme pěsti, ať si kluci v bříšku hoví:slight_smile::slight_smile: hlavně hodně odpočívej:slight_smile:

se zoubky jsme na tom podobně...Dorotka taky okusuje kartáček, čistiti si je moc nenechá...dělal to i Tedik, ale tan nejedl moc sladké, nepil sladký čaj a hlavně nebyl kojený. Tak jsem se o ty zoubky tolik nebála. U Dorotky je vše jinak, dr. tvrdil, že noční kojení nevadí, když se zoubky ráno a večer pořádně vyčistí...ale i u nás platí:slight_smile: Jak na to? :grinning: :grinning:

vzdor máme taky, děla to i Dorotka, že lehne na zem, kope a řve. Abych řekla pravdu, moc to neřeším. Prostě platí, co jsem řekla a konec...ať si vyvádí, jak chce:slight_smile: U Tedíka jsem byla měkota, nějak mi i třeba vadilo, že mi na veřejnosti křičí. Teď už to moc neřeším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vysvětlím, že to nejde a přijde mi, že prostě už chápe, že mně neobměkčí:slight_smile: Chce rozhodovat sama o všem možném, pokud to není problém....jako který si vezme jogurt, které si obuje boty, tak ji nechám..ale prostě když třeba někam spěcháme a ona si postaví hlavu, že chce na hřiště...no, tak hold půjdem s orchestrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg já se taky snažím stát si za svém, a fakt ji nechávám, aby se rozhodovala co nejvíc sama, ale nevím, co v těch situacích, kdy prostě to nejde..viz třeba ta silnice - odtud ji prostě musím vzít v podstatě násilím a odnést na chodník, což se mi moc nelíbí a nevím, jestli je to ok, ale jinak to asi nejde, přece ji nenechám zajet autem
22. kvě 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacikaci
@lennetfrigg jo holky s tímto problémem taky bojujeme :( je to o nervy... chce aby vše bylo po jeho.. a když hold není tak vyvádí lehne a řve a řve a řve kope nohama když mu něco zakážu tak co je nejblíž tak to praští nebo převrátí .. tuhle praštil po hlavě o 6 měs. mladšího chlapečka to byl trapas, ale hold jsem mu to vrátila dostal na zadek to se prostě nedělá a dělat nebude jestli to pochopil bůh ví :slight_smile: venku mě nechce poslouchat vůbec jen někdy a nevím jak na něj, ale když si ho půjčí sousedky tak je poslechne na slovo... tak nevím jestli je to tím, že jsem na něho tvrdá a rázná... někdy mě to pěkně štve a čtu a googlým na netu co se dá... ale nervy mám jenom jedny... a s tou silnicí to máme to samý a nemůžu mu vymluvit, že se tam prostě nechodí... tuhle zastavil 3 auta a já měla smrt ve vočích :( holky kdy už to skončí....ale jak jsme doma tak je tak zlatej pomáhá čteme knížky prostě zlatíčko, ale venku? no děs běs :slight_smile: taky bych potřebovala nějakou radu...
22. kvě 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacikaci
@dzajnach chce to to vydržet, ono je to přejde...hlavně prostě neustoupit, pokud jednou řeknete, že to a to se nesmí. Ale je to fakt někdy o nervy, kolikrát to bohužel u nás schytá Tedík, že mně vytočí Dorka, pak stačí nějaká maličkost a slízne to chudák on. Pak mně to hrozně štve... :confounded: Dorotka třeba dělá i to, že bouchá pak ze vzteku hlavou o zem. Na to bohužel taky nic nepomůže...Naštěstí venku to nezkouší, jen doma o podlahu, gauč..už dostala i na zadek, ale nepomohlo to. Tak si taky ráda nechám poradit :grinning: :grinning:

My jsme teď bez auta, potřebovalo údržbu, tak jsme jeli po dlouhé době autobusem, Tedík ten jezdí rád, Dorotka snad jela potřetí v životě:slight_smile: Byla jsem vyzvednout jejich občanky, chcem jet do Polska a bez dokladů to nechci riskovat. Ale jít s nimi dvěmi někam...Dorotka se předvádí, tak dělá blbinky a Tedík, ten místo aby seděl a jako spořádáný brácha, byl sestřičce za vzor, tak se přidá a chová se jak mimino. Hlavně, když mají obecenstvo. No, nervy moje...jsem vždy z nich KO
22. kvě 2013 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg @kacikaci @dzajnach Ahojky holky, moc vás zdravíme. My teď byli skoro na týden odjetí v Bratislavě za manželovou babi a dědou, tak jsem byla trochu mimo net. Ale bylo to moc fajn, odpočinuli jsme si maximálně, oni se převážně starali o malého, takže paráda :slight_smile: Taková pravá dovča :wink:

Co se týče toho Dupla, ještě to musíme probrat s manželem, i když mi přijde, že jemu je vážně jedno, co malému koupíme, tak to stejně asi rozhodnu pak já :slight_smile: Jinak s tím vzdorem, úplně mi mluvíte z duše...nám to teď taky pěkně předvádí, trvá to tak měsíc a někdy se hodně držím, abych nebyla agresivní a netrestala ho moc....s tou silnicí teda zkušenost nemám, ale co se týče těch ostatních situací, taky ho většinou musím nějak odvléct, protože jinak nejde a nechám ho většinou vyřvat a vyvztekat...to bylo třeba včera v tom vlaku, začal tam brát hračky druhému chlapečkovi a přivlastňovat si je a házet je na zem, tak jsme ho vzali a dali na uličku, v tu chvíli propukl hysterický pláč a volal máma máma...tak jsme ho nechali a pomohlo to, pak to teda předvedl ještě jednou, ale pak byl klid...asi pomůže hlavně důslednost, což se nám většinou daří dodržet, ale někdy úplně zuřím a říkám si, jestli je tohle možný, co teď dělá, ale koukám, že podle toho co píšete vy, to prostě k tomuhle věku patří a určitě to ještě nějakou dobu trvat bude :unamused: Takže musíme asi hlavně vydržet!!!!!!!!
Zuby nám taky nejdou čistit, jen olíže trochu pasty, kartáček kouše a kouše a konec...už na něj nemůžu pak ani sáhnout....to kope okolo sebe a řve, jinak mi to naštěstí moc nedělá, to spíš řeší tím řvaním a to se vcelku dá, i když jak kdy...někdy ho dám do ložnice ať se vyvzteká a je to :wink:

@kacikaci Fajn, že jsou kluci tak akorát velcí, aby tě u porodu moc nepotrápili...snad ještě chvíli v bříšku vydrží, moc držíme pěstičky, ať vše klapne jak má!! Úplně chápu, že toho máš někdy dost, já cítím břicho už dost a to nečekám dvojčata a ještě mám pár měsíců čas...a jak hormony? Cítíš nějaké větší změny třeba v náladách? U mě se to docela uklidnilo, i kdy mi teď je spíš líto, že to druhé manžel vůbec neřeší, neptá se na něj, bříška se dotkne minimálně, nevím no...asi mu to ještě nedochází nebo nevím...chlapi to mají prostě holt asi trochu jinak :unamused:
27. kvě 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 to je moc fajn, že jste si takhle odpočinuli :wink:

holky u nás pěkně přituhlo, dneska mě ve dvě ráno vzbudily tak silný poslíčci, že jsem myslela, že pojedeme..trvají do teď..ale zabírá teplá sprcha, na chvíli se to uklidní, pak to sice zase začne, ale až za delší dobu, tak doufám, že se kluci ještě ven nechystají..ale asi moc dlouho už to trvat nebude :unamused:
co se týče hormonů, tak ty mám pekelně rozházené..mnohem víc než tenkrát s Amálkou..normálně se mi stalo, že mě rozplakala hádka cizích lidí na ulici, nebo jak cizí maminka nadávala svému dítěti venku na hřišti..no síla, co se to se mnou děje..a nejhorší je, že vím, že to nejsou normální stavy a situace ale nejde to ovládnout, někdy si přijdu jako blázen
a co se týče prožívání druhého těhu, tak to je úplně o něčem jiném než s Amy..člověk si četl, co se děje v bříšku v jakém týdnu, apod...teď nestíhám sledovat nic, trochu mě to mrzí, ale prostě to tak je
a co Vojta? vnímá bříško? hladí ho? Amy teda myslím, že fakt moc neví, co se děje, ale chodí mě občas sama od sebe pohladit, poslední dobou ještě víc, nevím, jestli to vycítila, že už se blíží finále..pořád si představuju, jaké to bude pro ní, až tu nebudu a pak najednou přijedu se dvěma mimčama..doufám, že to zvládne..přemýšleli jsme o dárku od miminek pro Amy, myslíte, že to má smysl u takhle malýho prcka, že to pochopí? (a dárek od amy klukům)
27. kvě 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci Jojo, byla to fakt paráda, hlavně každý den nevařit a tak :grinning: :grinning:

Tý jo, tak že bys měla poslíčky takhle brzy? Ještě chvíli by to kluci mohli přeci jen vydržet, v bříšku jim je líp! Tak doufejme. I když v dnešní době dokážou dr. zachránit i děti mnohem dříve, ale snad to byl jen planý poplach a budete ještě chvíli pohromadě :wink: U mě ty hormony pracovaly hodně v prvním trimestru, teď je to lepší, i když jak v čem...přijde mi, že jsem víc lítostivá sama k sobě, což nechci!!!!...ale někdy si nemůžu pomoct :unamused: Ostatní situace mi přijdou stejné jako předtím. Tobě to snad s porodem nejdéle odezní! A i když si teď popláčeš, ber to jakože to k tomu těhu teď u tebe patří a je to...nijak se tím netrap, poplač si a ono to snad zase přejde. Jinak si druhé těhu určitě "neužívám" naplno tak jako s prvním, ale ne že bych se nějak odbývala nebo nějak mimi stresovala nebo jak to říct...samozřejmě jsme zapřažené hodně s tím prvním, ale i tak se to snažím hodně vnímat, v čemž mi pomáhá mrňousek svýma většíma a většíma kopancema, ale jak to jde, prostě si lehnu po obědě s Vojtou a už to neřeším, dřív bych šla místo toho uklízet nebo žehlit, teď to tak nedělám, takže asi i při druhým mimi budu dělat někt. věci jinak, uvidíme :wink: Ale ani s prvním jsem si nenačítala co, kdy a jak se s mimi děje, jen výjimečně, ale i tak jsem si to vychutnávala do poslední chvíle...ale určitě bylo víc času na takovou tu péči nebo užívání si sama sebe i toho okolo. Jinak Vojta bříško vnímá zatím jen trochu, říkáme mu, že je tam mimi, ale asi jinak nerozumí, že budeme mít doma od září miminko opravdu doma...jsem taky zvědavá jak to přijme. U vás to bude dvojnásob. Ty dárečky nevím, nemám zkušenost a upřímně myslím, že tomu ještě nerozumí, ale jestli chcete něco pořídit, proč ne. Jednou na to budete všichni určitě rádi vzpomínat :wink:
27. kvě 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci
@jajapaja23 my dáreček pro Tedíka měli, ale to byl samozřejmě starší...asi bych ale i tak nějakou maličkost koupila. Spíš proto, aby to bylo i pro sourozence šťastná událost:slight_smile:

@kacikaci no ja právě včera koukala na Tvém fotoblogu, že už fakt máš do porodu celkem blízko. Utíká to šíleně...a neboj, kluci jsou už velicí, tak kdyby něco, určitě to zvládnete:slight_smile: :grinning: :grinning: A Amálka to zvládne, myslím, že Tobě se bude v porodnici stýskat možná i víc než jí:slight_smile: Ja v porodnici brečela každý den :wink: Hormony jsou prostě hormony a člověk s tím nic neudělá.
28. kvě 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg musím teda nad tím dárkem zapřemýšlet
porod se blíží, už fakt trnu, kdy to přijde a jestli to přijde samo nebo jestli nebudu ležet v nem. - s Amálkou jak mi to vyvolávali, tak jsem si vůbec "neužila" ten šok, jakože už a že se jede do porodky, tak doufám, že to teď zažijeme, snad nějak v klidu :slight_smile:
29. kvě 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacikaci Přesně tak, taky myslím, že se ti bude víc stýskat po malé, ale já to vidím úplně stejně s Vojtou, asi to bude pro mě v porodnici hodně dlouhý a že ty hormony po porodu pracovaly hodně, aspoň u mě :unamused: Ale třeba nás to obě překvapí a bude to ok. Doufejme, že v nemocnici dřív ležet nebudeš a že pojede "na čas" jak si přeješ :grinning:

Co říkáte na tu rodičku paterčat? To je teprve mazec, co? :slight_smile: Hlavně aby byli mrňouskové zdraví!!!!
30. kvě 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci
@jajapaja23 holky, hlavně nebojte, děti to zvládnou...ono se to nezdá, ale až budete s mrňouskama doma, bude hned dobře. Ja byla v porodce s Dorotkou 10 dnů a zdálo se mi to šílené:frowning2: Ale chlapi to doma zvládli a Ti Vaši to zvládnou taky, nebojte:slight_smile:
31. kvě 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Díky za podporu, když my teď právě trochu bojujeme s tím, že muž se moc o malého nestará, když přímo nemusí, tak i proto mám určité obavy :unamused: Ale snad se to spraví...nevím, je to teď nic moc...
31. kvě 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, doufám, že se Vás nikoho netýkají povodně, to počasí tomu dává na frak co? :frowning2:
@lennetfrigg no snad to doma nějak zvládnou, budou mít premiéru, tak uvidíme..
@jajapaja23 to jsou určitá období ne, určitě to brzy zase přejde..třeba je jen unavený a potřebuje vydechnout, já když mám krizi, tak to taky nechávám spíš na muži a nebo naopak..

chci se Vás zeptat, baští ještě prckové UM? mě přijde, že to má Amy jen ze zvyku, že stejně když si ho ráno dá, tak za chvilku chce normální jídlo, ale někdy je těžký jí něco dát, když ještě pořád blbne s jídlem..a teď při těch zubech ho chce někdy i v noci, ráda bych ho už vyškrtla z jídelníčku, ale nevím, jak to mám udělat, jestli jakoby najednou, schovat lahev, um, a všechno co s tím souvisí a prostě říct, že už nebude, nebo jestli odnaučovat postupně?
ono totiž když zrovna nestávkuje s jídlem, tak jí pěkně, mléčné výrobky, maso, ryby, ovoce, zeleninu ve velkým, takže myslím, že nepotřebuje doplňovat vitamíny z um..
2. čer 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci no ty povodně, to je hroznéé:frowning2: naštěstí u nás dobré. Máme i výhodu, že bydlíme v horách, takže se nám to vždy vyhne...

UM stále dávám..ráno při probuzení a večer při usínání. Zatím to moc neřeším, dokud bude chtít, tak ho bude dostávat...denně sní třeba jeden jogurt, ale více mléčných výrobku moc nechce. Ještě občas nastrouhaný sýr. Tak uvidíme, jak dlouho ho bude chtít. Má to trochu i k pitnému režimu, moc jí čaje nejedou:frowning2: Tedík mi pil UM nějak do dvou let, pak přestal sám od sebe. Ale pak jsem teda dost bojovala, protože přestal jíst i mléčné věci :frowning2:

Jinak zrovna bojujem s nějakou střevní potvorou :angry: Nám se to s Dorotkou zatím vyhnulo, ale taťka a Tedík jsou KO. V sobotu máme jet na výlet ze školky, tak uvidíme, zda pojedem :frowning2:
3. čer 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 je to pochopitelné, že se staráš, ale oni to Ti chlapi zvládnou, třeba po svém, ale zvládnou...max. bych jím namrazila nějaké jídlo, ale jinak se určitě s tím poperou :grinning: :grinning: :grinning: Neboj:slight_smile: A babičky pomůžou? Nebo to bude jen na taťkovi?

@kacikaci a kam vyrážíš, že bude mít taťka premiéru? Jinak u toho mlíčko, mně jen napadá, to třeba nahradit...bílá káva, mléko, kakao. Ale pokud vše baští, tak už určitě mlíčko mít nemusí, neboj :grinning:
3. čer 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg premiéru jsem myslela až budu v porodce, už právě nikam nevyrážím, jsem ráda, když se projdu pár metrů kolem domů a jsem vyřízená :grinning:
3. čer 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci :slight_smile::slight_smile: ja si právě říkala, že bys jela na nějaký relax před porodem :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg velice ráda bych, ale fakt už to nejde, ale Amy pojede od čtvrtka do víkendu k babičce na Moravu, tak alespoň takový relax tu s taťkou budeme mít :wink:
3. čer 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacikaci @lennetfrigg Holky, díky, ono bude zase líp. A musím věřit, že to kluci pak spolu zvládnou. Máme ještě v záloze babičky, tak kdyžtak i ony částečně pomůžou, i když chodí ještě obě do práce....uvidíme.

Povodně se nás naštěstí taky netýkají. Když vidím, co se děje jinde, je mi z toho fakt hrozně...ještě že nemáme v okolí žádnou řeku ani velký potok. Síla co se děje...snad to brzy přejde a lidem bude zase dobře!!!

@kacikaci My dáváme UM už jen ráno, asi 120 ml, mám ještě dvě krabice, pak asi přestaneme, mléčné výrobky se snažím malému dávat hodně v jogurtech, miluje krupičnou kaši, takže mléka má dost v ostatním jídle než jen v UM, ale taky nevím jak pak přestaneme...asi postupně snižovat dávky nebo nevím. Ale on naštěstí úplně nějak extrémně to mléko nevyžaduje, tak to bude snad v pohodě :wink:

@lennetfrigg Teda vás ty virózy nějak trápí :unamused: Přejeme, ať se z toho kluci co nejdřív dostanou, zrovna střevní chřipka je dost otravná a bolestivá :frowning2: Držte se!!!
3. čer 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máte? Už se u vás taky trochu uklidnilo počasí? U nás bylo dnes konečně i teplo a po dlouhé době bez deště a sluníčko, takže paráda, hned jsme posekali co se dalo...většina je ještě ale dost podmáčená, ale aspoň něco. I malej se pěkně venku vyběhal, prostě jiná písnička než když chodil jen v gumákách a cákal se v kalužích :grinning: Mějte se hezky a užívejte sluníčka!
6. čer 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 tak u nás trochu hezky taky konečně:slight_smile: I když včera ta bouře, co přišla...to jsem ještě nezažila :fearful:

Tedík už je lepší, za to od včera to trápí Dorotku...a to jsem si říkala, že už to asi nedostane :unamused: Co Tedík začal chodit do školky, tak je to pořád něco. I když tohle dotáhl spíš taťka. Dorotka je bez mléka, v podstatě jen na čaji, banánu a piškotech. Ale zatím to zvláda, dneska jí udělám rýži s mrkvičkou. To, že nemá UM zvládá dobře, nevadí jí to vůbec. Jen kojení, to by asi obrečela...ale protože moc nepije, tak jsem ráda, že má to kojo.
9. čer 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prší, prší, celý odpoledne, tak si pouštíme pohádky a já toho využiju a jdu se na vás juknout :grinning:
Poslední dobou to nějak nezvládám fyzicky (Štěpán opět v noci nespí), manžel má teď noční dvanáctky, dneska poslední a pak bude mít 4 dny volna, tak se fakt těším, protože si bude s prckem hrát nebo půjdou ven lumpačit a pro mě to bude zase trochu změna :grinning:
9. čer 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, co tak malým prďolkům při průjmech? Nějak nevím, co Dorotce dát...máloco chudák sní, je to vlastně třetí den. Je už celá pohublá, piškotky a banán už nechce ani vidět. :unamused: Rýži s mrkvičkou taky odmítá. Včera snědla jen pár uvařených suchých brambor:frowning2: Máte nějaký tip, co jste ještě dávaly?
10. čer 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg co laktobacilky + smecta + iontový nápoj kulíšek kvůli dehydrataci jo a pak ještě rýžovo mrkvový odvar proti průjmům to nám vždy pomohlo tak ať jste brzy fit a Dorotka je zase plná života a síly :slight_smile:
10. čer 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach děkuju:slight_smile: smectu i lactobacilky dostává, rýži nesní... :unamused: spíš řeším jaké jídlo...nejí rohlík, nechce banán, piškoty, rýži. Má jen pití a kojení:frowning2:
10. čer 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg co jí zkusit udělat vývar se zeleninou a brambor do toho? ona si dá něco až jí bude líp, určitě to zmákne, nám když je špatně, tak toho taky moc nesníme..myslim, že když ještě má mlíčko od Tebe, tak nějaký ty živiny má..a na těch pár dní jí to stačit bude, a za chvíli jí už bude líp, tak si dá něco většího..přeju, ať jste brzy zdraví!!!
10. čer 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek