• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@kacikaci tak jak malá chůva????A co dvojčátka,jsou hodní kluci?Musí to být mazec - dvoletá holčička a ještě dvojčátka :slight_smile: Ale pěkněj mazec viď?A nežárlí?
6. zář 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg krásný fotečky a ještě krásnější dortík, tos pekla sama?
já se chystám zas nějaký uplácat, ale rozhodně to nedopadne takhle dobře :grinning:

@dasty79 taky jsem v prvním těhu nevěděla, co jsou poslíčci a teď s klukama přicházeli už od 6. měsíce, ale zase jsem se jim líp na porod připravila, trénovala dýchání, apod. a vyplatilo se

Amálka už se trochu zklidnila, ale teda občas se s ní člověk zapotí, když si postaví svoji hlavu, tak je to šílený..
chce VŠECHNO dělat sama, takže je teď boj, snažím se jí zapojovat do většiny činností, domácích prací, ale u něčeho to prostě není možný a ona si to neenchá vysvětlit.. jak vidí kluky, že pijí mlíčko, tak chce pořád lahev s UM, kravský odmítá, ale z UM má zácpu, takže další boj..no je s ní teď veselo

kluci jsou strašně hodní (ťuk ťuk ťuk), už začínají koukat, broukat, tak je s nima hned větší zábava, v noci začali vstávat jen jednou, tak doufám, že jim to vydrží nebo že se za chvilku vyspíme celou noc :wink: jsou úžasný, snažím se užívat si každičký moment, ale tak rychle to letí..vidím to na Amálce, je z ní už fakt dítě, to maličký mimčo je pryč

@dasty79
@jajapaja23 holky držím Vám palce, abyste měli pohodový zbytek těhu a porod takový, jaký ho chcete mít, ale hlavně zdravá mimča!
6. zář 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Tak si s tím už nelámej hlavu, nedivím se, že jsi to chtěla mít oslavené později, když ti řekl, že budeš rodit dřív...ale pak si to užijete taky, uvidíš! :slight_smile: Těžko se to podle mě odhaduje, jestli to bude dřív nebo ne...předevčírem porodila naše sousedka o dva měsíce dřív, nikdo by jí to prý neřekl, měla teprve nastupovat na MD a najednou je mimčo venku, fakt síla. Já si stále říkám, že bych to nemusela mít dřív, ale na druhou stranu co je těch pár dní oproti dvěma měsícům, že? Jen se mi do toho nějak stále nechce, ale je mi jasný, že to přijde a budu muset :grinning: :grinning: Oproti prvnímu těhu mám hodně smíšený pocity, stále nějak nemůžu najít tu těšivost nebo jak to říct, ale snad to přijde, až prcka uvidíme :slight_smile:

@kacikaci Díky moc, snad to klapne a bude vše v pohodě...mimčo cítím hodně, určitě víc než při prvním těhu, tak se ale vždycky uklidním, že se hýbe a že je to ok. Poslíčky už asi mám, občas to je takový silný jakoby stah, hodně mě teď bolí ve slabinách, tak někdy fakt sotva jdu a to mám vlastně jen břicho, naštěstí. Nevím no, vůbec se necítím extra špatně, ale ani nijak extra hbitě teda...spíš někdy dost unaveně, bojím se, abych pak našla při porodu sílu... :frowning2: Ale stále věřím, že to zvládneme!! :slight_smile: Tebe obdivuju s dvojčátkama, ale jak už jsem psala kdysi o mamce, jak nás měli po bráchovi, tak taky si už věděla mnohem víc rady než kdybychom se se ségrou narodily jako první, tak to máš asi taky tak. Jsme moc rádi, že tě nezlobí a pokud se budí teď jednou za noc, tak to je úplně senzační!!! Tak ať jim to vydrží. Opatrujte se a s Amálkou přejeme pevné nervy. Já se teď pozoruju, že dost na Vojtu vyjíždím, jak toho mám někdy dost a to nemáme ještě ani mimčo doma, ale už je taky větší, už začíná pěkně lumpačit, taky vidím, jak to letí a jak se nám mění před očima, mazec...ale je to jinak zlatíčko, hlavně se spaním a jídlem, to je k nezaplacení....papa :wink:
6. zář 2013 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám aspoň pár fotek z oslavy :slight_smile: Jen nevím proč se mi fotky na výšku nezobrazí normálně, tak se omlouvám ... :frowning2:
6. zář 2013 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kacikaci děkuju za pochvalu, jo jo, dělala jsem sama...manža pomohl s kytičkama. Taky není bůhvijaký, ale dělany s láskou:slight_smile:

@jajapaja23 super fotečky a dortík úžasný....něco takového bych si přála pro Tedíka. Nemá moc rád sladké...jen čokoládu, tak mám něco takového v plánu:slight_smile: I když teď ojídal i marcipán:slight_smile: :grinning:
8. zář 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Díky. Ty máš fakt krásný dort, já takový obyčejný, ale jak píšeš, je dělaný s láskou a to je důležitý! :wink: Já bych někdy chtěla taky zkusit marcipánový, ale stále asi hledám odvahu! :sunglasses: Kdybys chtěla recept, pošlu ti ho...je to fakt jen čokoláda a smetana, vcelku lehké a rychlé...podklad je z rozdrcených sušenek s máslem. A fakt chutnal všem. Pokud má rád Tedík čokoládu, tohle je asi ideální :grinning: Já jinak malému moc sladké nedávám, ale kamarádka mi tohle doporučila a říkala jsem si, když má Vojta narozeniny, ať si to užije a dlabal jako nikdy :grinning:
9. zář 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Za receptík budu moc rádá, pošli, děkuju:slight_smile: Jinak marcipánu se neboj, ja si ho teda vždy vyráběla, ale na Tedíkové narozeniny se mi vůbec nepovedl a černý je dost problém udělat, tak jsem koupila a super...hodně ulehčená práce:slight_smile:

Ještě hodím jednu fotečku Dorotky, sice foceno až po...
9. zář 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg Přidávám slíbený recept na čokoládový dort podle mé známé...

Doporučuju všem, obstál i v největším vedru a v lednici vydrží i 4 dny, nemusí se péct, je jednoduchý jak facka, nezamaže se moc nádobí, obsahuje všehovšudy 4 hlavní složky a uspokojí všechny náročný čokoholiky.
Jediný možný úskalí, s kterým je nutno počítat, je tuhnutí přes noc v lednici.

Potřebujete:
2 balení máslových sušenek (v receptu je 250 g, já dala dvoje Club po 140 g a dobrý, poslouží i dvoje obyčejné červené Bebe, prostě sušenkový základy jsou pro mě vděčný v tom, že se vždycky povedou, i když nejsou přesně navážené)
cca půlku másla
3 kelímky smetany ke šlehání (po 200 ml) 33 - 40% - já dala z Kunína
2 a půl tabulky (stogramové) hořké čokolády (v receptu není specifikovaný podíl kakaa, já dala jednu a půl tabulky sedmdesátiprocentní a jednu padesátiprocentní na vaření z Lidlu
lžička vanilkového extraktu

1. vrstva:
Sušenky jsem rozdrtila, smíchala s rozpuštěným máslem a vtlačila na dno rozkládací dortové formy vystlané pečicím papírem, na který jsem předtím formu obkreslila. Nepeče se, nechala jsem jen vychladnout (beru si příklad na cheesecaky).
Kdo chce dort ultračokoládovej, může dát i čokoládový sušenky jako v původním receptu (třeba věnečky), ale to už bylo i na mě moc :slight_smile:.

2. vrstva:
Do kastrolku jsem si nalámala jednu z tabulek hořké čokolády (dala jsem tu 70%). Nalila jsem na ni něco přes půl kelímku smetany a na mírném ohni ji v ní rozpustila a dohladka rozmíchala. Vrstvu jsem nalila na sušenkový základ a opatrně rovnoměrně rozetřela. Nechala vychladnout a strčila na chvíli do lednice ztuhnout.

3. vrstva:
Mezitím jsem si připravila čokoládový základ na třetí, pěnovou vrstvu. Do kastrolku po předchozí vrstvě jsem nalámala zbylou čokoládu (tabuli a půl) a nalila na ni smetanu, která mi zbyla v kelímku z předchozí vrstvy a ještě jeden další kelímek smetany. Na mírném ohni jsem zase rozpustila čokoládu ve smetaně, důkladně rozmíchala, cákla do ní vanilkový extrakt (domácí) a nechala zchladnout.
Třetí kelímek vychlazené smetany jsem vyšlehala dotuha a zašlehala do ní po částech zchladlý čokoládový základ (trochu jsem se bála, že vrstva neztuhne jak má, když byl čokoládový základ vlažný, ale ztuhla krásně) a pěnu jsem nalila na předchozí dvě vrstvy dortu z lednice.
Nechala jsem ztuhnout do druhého dne, krájela a zdobila :slight_smile:

http://2.bp.blogspot.com/-wjb3TtAKR_A/Ufa6qldKJJI/AAAAAAAAB6E/euRyqYdsbEk/s1600/3.jpg
13. zář 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 moc děkuju za receptík, už jsem si ho překopírovala:slight_smile: Panečku, 4 dny do termínu :wink: myslím na Tebe a držím pěsti :wink:
@dasty79 a co Ty? Stále jsme s mimiškem v bříšku :wink: Taky držím palečky :grinning:
16. zář 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Vůbec není zač, jen si ho zkus udělat do menší formy...já ho dělala do klasické dortové a mám ji dost velkou, tudíž byl dortík dost nízký...ale za to výborný :grinning: Jinak díky...dnes na kontrole u dr. vše ok,, jen podle vyšetření se ještě nic nechystá, tak uvidíme, kdy si řekne "ven", protože jinak prý příští čtvrtek na vyvolání a to bych nerada, radši bych, aby to šlo přirozeně samo :wink: Dnes na monitoru a ve vedlejší místnosti byl slyšet porod v přímým přenosu, tak se mi trochu udělalo teda mdlo, přeci jen ten křik mi není úplně vlastní a fakt mi bylo zle, pak mě chytla migréna jak dlouho ne, takže nakonec supr odpoledne :frowning2: Malej spí u babičky už druhou noc, kdyby to náhodou přišlo v noci, prot. jsem teď měla dvě noci po sobě bolesti, tak ať to máme případně "v klidu"...ale chybí mi, brouček.
17. zář 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 ahojky, tak co už máte broučka u sebe? myslíme na Vás, abyste byli všichni zdraví!

@dasty79 jak si užíváte malého? co na něj říká ségra?
22. zář 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 pořád 2v1?
22. zář 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci ahojky jo malej je zatím zlatíčko ťuk ťuk ťuk - pořád jen spinká a hamá :slight_smile: jako opravdový miminečko :slight_smile:
já to totiž vůbec neznám - nám Vikča pořád jen řvala a řvala už v porodnici a doma taky hrozně malinko spala a pořád brečela.Tak uvidime jak to bude teď.Jinak Vikča je chůva - pořád nosí plínky,chce dávat malýmu dudu,...Jen zabrečí a už mě táhne za ruku,že brečí ...Pořád ho hladí a pusinkuje.Kočárek vozí.Je spokojená :slight_smile: Akorát když kojím tak se pak nudí- to je malej přisátej skoro hodinu.,jinak to zatím celej den zvládáme a to taťku doma nemáme - ten je buď v práci a nebo dělá venku okolo baráku.
Tak snad to tak bude i dál.Jen musím hlídat Vikču aby ho nekopla,nebo nechytla nějak za hlavičku apod. - to znáš viď.
A jak ty to zvládáš - klobouk dolů,neumím si představit dvojčátka + ještě malou.
22. zář 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasty79 Jejda, tak jsem něco zaspala:slight_smile: Obrovská gratulace k Filípkovi :slight_smile: A jaký byl porod...co a jak?
23. zář 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jajapaja23 už porodila 20.9. chlapečka Tomáška :slight_smile::slight_smile: tak Jani veliká gratulace :slight_smile:
23. zář 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasty79 tak to je dobře, že máte doma zlatíčko, jen tak dál! Vikča je velká pomocnice, přeju, aby jí to zůstalo :slight_smile:

já teda musím říct, že občas jsem fakt na prášky, ale ne kvůli klukům, ale kvůli malý..je občas šílená..všichni se ptají na dvojčátka, o kterých skoro nevíme, a zatím Amy nám dává pořádně zabrat..kluci se budí jednou za noc, Amy někdy i 6x, apod.... nevím, co to je, ale modlím se, aby jí to brzy přešlo, jinak z toho zešílíme

jinak nás v sobotu pustili z nemocnice - Miky měl od pondělí vysoké teploty, CRP 105 :zipper_mouth: takže okamžitě hospitalizace, dělali mu strašně testů, sono ledvin, apod. nakonec z toho vyšel zánět ledvin, chudáček dostával kanylkou antibiotika, hrozili mu umělou výživou do žíly, protože nechtěl pít, nečúral, ale nakonec se po sražení teplot zase rozjedl, takže na poslední chvíli jsme toho byli ušetřeni, Matýsek tam byl s námi, Amy hlídala prababička..ještě že jí máme, protože muž musel chodit do práce, takže docela prekérní situace :( no ale snad už to bude dobrý..akortá nesmí moc ven, tak se s námi Amy asi unudí doma :(
a museli jsme bohužel přesunout Amálky oslavu narozek na příští víkend, to mě hrozně mrzí, ona se na to už dlouho těší, pořád vypráví o tom, jak bude zfoukávat svíčky a kdo všechno přijde, apod. tak snad tentokrát to vyjde

@jajapaja23 gratulujeme k chlapečkovi! ať jste zdraví!
23. zář 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg díky moc :slight_smile: Jo porod úplná nádhera - ani nevím,že jsem rodila :grinning:
Ve 20:20 příjem a ve 21:49 byl Filípek na světě :slight_smile: ale asi to bylo tím,že jsem pila maliník,jedla lněné semínko,dlabala homeopatika před porodem a cvičila s Epinem :slight_smile: a jen 2 malé kosmetické stehy,jak se malý dral rychle na svět.
Při vizitě si ze mě dělali srandu,to je ta co rodí za chůze :grinning: a že na mě nemaj co kontrolovat :grinning:
A malej je zlatíčko - pořád spinká a nebo je pak hodinu přisátej.
A co vy to třetí?????
23. zář 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach @jajapaja23 velká gratulace k Tomáškovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
23. zář 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci a taky máte pořád dudu?Vikča ho mimi nedala,já už prostě nevím jak jí to odnaučit :confounded:
Fakt se kluci budí jen 1x za noc?to je nádhera :slight_smile:
Tak hlavně,že už jste doma - jo to znám být s prckem v nemocnici :cry:
To přejeme hodně zdravíčka :slight_smile: ať už to je ok.Taky jsme měli zánět ledvin a pak V vůbec nepila
a museli jí dávat kapačkou pít :cry: + taky atb - jsou to malinkatý chudáčci...
Pořádně oslavte 2.narozeninky - přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka a krásné dětství :slight_smile:
23. zář 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 dudu už nemáme, ale možná taky proto je to peklo s ní, jsou to tři týdny, co ho malá měla na záchodě a když pormluvila, spadl jí přímo do mísy, tak jsem ho vyhodila a měla jsem ten nejhorší nápad - už jí nedáme další, teď máme dobrý důvod, prostě byl ble a je v koši, mylsím, že rozumově to přijala hned, ale pocitově dodnes není smířená s tím, že ho nemá, prostě bylo brzo :( pokazili jsme to, ale už není cesty zpět, byla na něm prostě závislá a my jsme jí tu závislost vzali a bylo to špatně :confounded:
děkujeme za přání :slight_smile:
23. zář 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci my teď zkoušíme Vikču do dětskýho pokojíku - manžel tam s ní spí.Ale je to taky boj.Brečí,že chce do
svý postýlky :cry: Jenže to by jsme se do ložnice nevešli.Jak vy prosímtě spíte - v ložnici máte 3postýlky?
Nebo Amy je šikulka a je v pokojíčku?No my teď bojujem s tím spinkáním,takže dudu musí chvíli počkat.
Pak ho dá asi čertoj a bude,když se nám do té doby to nepodaří.
23. zář 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Amálka je v pokojíčku od půl roku, a neměla tedy nikdy problém tam být sama, je tak rpostě zvyklá..naštěstí..my jsme se s manžou dohodli, že prostě chceme mít v ložnici alespoň přes noc soukromí, a tak děti budou porstě spát v pokojíčku..akorát když budou nemocný, tak budou moci být u nás..možná trochu sobecký, ale my chceme mít chvilku pro sebe, kterou prostě teď se třema dětma přes den nemáme, ani vteřinu..
a v roce a půl jsme jí koupili už velkou postel - páč už se stejně do postýlky skoro nevešla
no a vložnici máme zatím jednu postýlku, v který spí kluci, až se tam nevejdou, tak nevím, kam dáme tu druhou, máme malinkou ložničku :grinning:
tak jeslti má dudlíka jen na noc na spaní, tak je to ok, ale amy ho třeba chtěla nosit i ven, a to už jsem si říkala, že bych se styděla, že moje dvouletý dítě chodí venku s dudlíkem, proto jsme se rozhodli takhle..ale kdybych mohla, tak to vrátím
23. zář 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 @kacikaci @dzajnach @lennetfrigg Ahoj holky, moc vás zdravíme. Už to víte...je "to" za námi a 20. září se nám narodil Tomášek...52cm, 3410g...byl větší o půl kila než Vojta, ale zvládli jsme to. Jsme v pořádku. Už i doma, tak si pomalu zvykáme na to být tu ve čtyřech, tak nějak všechno sladit dohromady a tak...první noc doma byla šílená, to jsem spala tři hodiny, dnes to bylo lepší, tak uvidíme jak to bude pokračovat :wink:

@dasty79 Dodatečně gratulujeme k Filípkovi, taky mi to tu teď po přečtení příspěvků trochu uteklo, pak jsem to viděla :slight_smile: Tak přejeme hlavně zdravíčko a ať se máte dobře a malej nezlobí :wink:
26. zář 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj holky, jak se všechny máte? my oslavili druhé narozky, Amy si to myslím dost užila, a dárky naštěstí měli úsoěch všechny, kolo - odrážedlo zatím zkoušíme, zatím to na něm moc neumí, ale to přijde časem, jinak velký úspěch mělo nádobíčko - set na kávu - takže neustále vaříme a pijeme kávu :grinning: a velký kočárek, když krmím brášky, tak si krmí panenku, apod.. tak to mi dost ulehčilo :slight_smile:

jinak stále máme plínky na noc, ale přes den už naštěstí zvládáme bez nich, akorát si teda neumím moc představit, jak to budeme dělat v zimě venku, když bude mít na sobě třeba kombinézu, jak bude čúrat venku :unamused:
@jajapaja23
@dasty79 jak zvládáte miminečka a starší drobotinu? doufám, že vše u Vás ok..
5. říj 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci Amálce dodatečně všechno nejlepší:slight_smile:

U nás celkem fajn, spíš teď takové starosti s Tedíkem okolo školky, logopédie atd. Dorotka je šikula, taky jsme přes den bez plíneček i na spinkaní. Na noc ještě má..ale to má čas. Jinak čůraní v zimě, nejlépe vyčůrat ještě než se obléka a jde ven, pak by měli mrňousci vydržet. My spíš zažíváme takové akce s kakáním. Většinou chodí dopoledne,ale když někde jsme..tak kaká na travičku, kdekoli:slight_smile: Tak uklízím jak za pejskem :grinning: :grinning: :grinning: Nebo nám běhá nahatá po hřišti, jde čůrat, tak se sama posvléká a než dojdu, tak tam lítá s nahatou dupulou:slight_smile:

Jinak holky klobou dolů s miminečkama, ale nic nezbává, co? Člověk to musí zvládat. Mně stačí Ti naši dva lumpoši...Dorotka je strašný agent, spíš takový kluk..i když hrozně se teď taky stará o panenky...do školky jezdíme s takovou velikou, tak to mám jak dva miminka v kočárku:slight_smile:

@jajapaja23 nádherné sluníčko:slight_smile:
10. říj 2013 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci @lennetfrigg Ahojky, moc vás zdravíme. Prima, že se Amálce narozeniny vyvedly. A s tou kávou, to si umím úplně představit, to máte veselo, viď? :slight_smile: My taky pořád "pijeme" kávu nebo čaj...teď dokonce začal Vojta napodobovat praní prádla, to je taky sranda. No, nenudíme se. Tomíka přijal, myslím, hezky...pusinkuje ho, nijak moc snad nežárlí nebo se mi to aspoň nezdá, jen občas napodobuje to jakoby byl zase menší...třeba že mi nechce moc jíst sám a vyžaduje krmení, tak to někdy ustojím, někdy ne...ale většinou ho přesvědčím a zase jí sám...prostě to zkouší, aby byla pozornost i na něj, ale to se snažíme, nechceme ho nijak odstrkovat. Plínu máme taky ještě na spaní a v zimě si to neumím představit vůbec...venku se mi teď taky ještě občas počurá, natož v kombinéze, nevím jak se to pak dělá....a odnaučování bez plíny přes noc, taky nevím...prostě to pak asi začneme zkoušet......Jinak si pomalu zajíždíme režim a i to ranní vstávání s oběma už vcelku jde. Vlastně se řídíme podle Vojty, prot. jak je vyspalý, musím vstát taky...výjimečně se mi podaří je uspat oba najednou aspoň po obědě, tak si třeba dáchnu na pár minutek, ale to je fakt tak max. dvakrát do týdne...ale půjde to líp a líp, věřím :slight_smile: A co u vás nového? Mějte se krásně!
16. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás teď bývá někdy pořádně bojovo...Dorotka si hrozně prosazuje svou a jak má vysoký hlas a silný, tak je kolikrát řev na celý barák:slight_smile: Jinak to celkem jde, jen ranní vstávání..musím je oba budit do školky, tak je to takové na nic...oba by spali:frowning2: Dorotka doprovází Tedíka pocitvě do školky, je tam hodná paní učitelka, tak než se Tedík převleče, ona si tam hraje..pak nechce jít domů.

Včera měla úrazový den, spadla z gauče přímo na nosík, až ji krev tekla..no vypadalo to příšerně:frowning2:

S tím čuráním to bude dobré, uvidíte:slight_smile: Hlavně vyčurat než se jde ven. Ja už občas uvažovala i nedat plínu na noc, protože parkrát už byla suchá a čurala až ráno na nočník..ale zase v noci stále kojo, tak zas nechce to uspěchat. Jinak nového nic:slight_smile:

16. říj 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 to je dobře, že jste si našli režim, to je nejdůležitější, pak už to jde jen líp a líp :slight_smile:
@lennetfrigg jejej, tak snad bude Dorotka v pořádku, ty jejich pády a úraz jsou občas dost šílené, ale dost často to vypadá hůř než to doopravdy je..vůbec si to ranní vstávání neumím představit, jeslti Amy vezmou příští rok do školky, tak oblíkat ji i kluky, to bude peklo..doufám, že to bude zvládat kdyžtak manža ji tam doprovázet..a teda doufám, že ji vezmou, bude trochu problém s tím, že je narozená až na konci září :unamused:
Amy je pěknej ďáblík a te%d odmítá spát ve svý postýlce, tak s ní manžel spí v obýváku :( asi se začala teprve naplno projevovat žárlivost a chce mít jednoho z nás prostě úplně pro sebe, tak jak tomu bylo dřív :frowning2: je to šílený, musím teda říct, že se to dost odráží i na našem vztahu s manžou, nemáme na sebe v podstatě žádný čas a je to pěkně znát, no snad bude líp
17. říj 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Snad se vám to zase upraví a Dorotka bude v pohodě. Asi přichází takové období, že si chce prosadit svou...u nás to začíná trochu taky. A občas fakt už dost vyjedu, pak mi to je líto :unamused: Je fajn, ž se jí ve školce už teď líbí...a jak to máte s místy v MŠ, vezmou vám ji potom? U nás je téměř všude plno, i na vesnici...
A jak ten její úraz, je to už dobré? Když tohle se stane prostě hned...Vojta se pořád někde tříská a pak naříká...ale většinou to není tak vážné, spíš si tomu přidá tím naříkáním :wink:

@kacikaci Krásné fotky kluků, jste moc pěkná rodinka!!! A klobouk dolů jak to všechno se třemi dětmi zvládáš...já jsem dnes ráno padala doslova na .ubu...měli jsme horší noc, malej prdí o sto šest (Taky vás to tak trápí??) a už jsem nevěděla co s ním a z čeho to měl...v jídle se hlídám a i tak hodně naříká...ale první to měl taky, tak to budeme muset holt asi vydržet :unamused: Se školkou si to taky neumím stále přestavit, hlavně to vstávání...no uvidíme, ještě je čas. A prosím tě, ještě se radši zeptám...jaký vliv na to, jestli nám děti do MŠ vezmou, má kdy jsou narození? My ho máme na začátku září...díky.
Spaní v posteli teď malej taky trochu bojkotuje...hlavně to odpolední...ale zatím se drží. S Amy to určitě přejde, není to pro ni jednoduchá pozice, když má najednou dva bráchy, teprve postupně ji možná dochází, že vás nemá už sama pro sebe (tohohle se úplně děsím, že to teprve přijde) a tak si to vynahrazuje asi takto...a pro vás je to taky změna...musím říct, že u nás to občas taky zaskřípe kvůli dětem, ale prostě se to musí nějak zvládnout. Věř, že bude líp!!! Držíme pěsti! :wink:
22. říj 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek