• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@jajapaja23 to mě mrzí ten atopák, já ho mám taky a vím o čem mluvíš :frowning2: a Amy vypadá, že bohužel půjde v mých šlépějích, ale zatím jsme teda nebyli u mudr. zkouším konopnou mast, docela jí to zabírá, ale bohužel se jí to zhoršuje po vztekacích scénách (stres je častý špouštěč - já měla během zkouškového totálně rozjetý ekzém :angry: ) a taky se doporučuje vyzkoušet eliminační dietu s tím, že zjistíš, jaká potravina ho spouští - často to bývají mléčné výrobky, kakao, čokoláda, kyselé věci, apod..

po osmi měsících jsme s mužíčkem měli noc jen sami pro sebe, manža slavil třicetiny a tak jsme ukecali naše, aby nám prcky pohlídali u nich - všechny tři, no máma se teda na to moc netvářila, ale nakonec souhlasila a i přežila bez újmy :grinning: a táááák moc jsme si to užili a odpočinuli si..
v týdnu jsme byli na dni otevřených dveří ve školce, a malá nechtěla jít domů..sice si mě držela pořád u sebe, tak jsme si tam chvilku pohrály obě s dětmi, a myslím, že si to užila..já teď bohužel s ní mezi děti moc chodit nemůžu, protože nevím, co s klukama :confounded: ale myslím, že se tam těší a že jestli jí vezmou tak dva tři dny si to tam užije..
10. bře 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky. To počasí mě tak namlsalo, že já už mám léto :grinning: Včera skoro celý den v tričku s krátkým rukávem. No na březen luxus :grinning:
14. bře 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg radši mu ten odklad dej a on je narozdíl od Marušky ještě mladší, sama jistě sleduješ tak nám do dali sežrat :rolling_eyes:
atopák nezávidím :(
bez nočních plín jsme asi tři měsíce. Sebrala jsem ji je natvrdo. jak spí lehýnkce tak jsem to jednou riskla bez ní a ona byla suchá ač měla rano plínu nacucanou . Pak ještě jednou a zase dobrý, jsem ji je vzala natvrdo a sem tam si přicrkne, když v noci nestihne dojít na nočník. Spí teda kvůli topmu se mnou na gaučí. Z postýlky to na nočník nestihne. Jinak denní byly dobrý ale ted má něch nehod nějak víc, ale ono si to zas sedne. Ona věčně zbruní.

@kacikaci jsem před necelými 14dny fotila novorozený dvojčata. A koukám oni už jsou táák velký.
20. bře 2014 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny! jak se máte? jak užíváte jaro? my teda moooooc :slight_smile: už jsem si konečně zvykla krmit venku kluky v kočárku, tak už býváme venku celé odpolko.. co mimča? jak zvládáte? žárlí dvouleťáci? doufám, že se máte všechny fajn..

s Amy jsme byli na zápise do školky, a čekáme na rozhodnutí, které by mělo být začátkem května, ale moc to nevidím, prý bylo hodně dětí už čtyřletých a tak..

jinak Amálka prožívá asi nějakou druhou separační úzkost a to teda ve velkém - první proběhla někdy ani ne v roce, ale teď to teda stojí za to, ty scény, když s ní jde babička ven (přitom ji zbožňuje) jsou šílené..já teď dopisuju bakalářku a prostě hlídání občas potřebuju, tak je to nepříjemné, mám výčitky, i když nedělám nic špatného..

a další vývojový období - říká pořád a na všechno zápor - když řeknu bílá, ona černá, když řeknu vždycky ona nikdy..no prostě šílený, a taky poprvé má problém s jídlem v rámci jejích negací - nikdy nebudu snídat, nikdy už nebudu jíst, apod.

ale co musím teda zaťukat, abych to nezakřikla, ubývá scén - a dá se s ní konečně alespoň občas normálně domluvit - přestala si "vyřvávat",protože pochopila, že tím nic nezíská a začala mluvit, takže vynaložená trpělivost a laskavý a partnerský přístup se začíná vyplácet, mám ohromnou radost :sweat_smile:

přejeme krásné slunečné dny
8. dub 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacikaci Ahojky, taky moc zdravíme! :wink: Jaro začalo poměrně brzy, bylo tu nádherně a nějak jsme se toho namlsali, že jak teď bylo dost dní pochmourných a deštivých, najednou jsme museli být víc doma a ty dny byly nekonečné! Ale dnes je zase líp, konečně už zase sluníčko, tak budeme užívat venku. To je s dětma pak hned veselejší než jen doma s hračkama :sweat_smile: U nás Tomík v pohodě, Vojta ho bere, ale ten má teď taky "svoje" období...někdy to stojí za to. Tak nějak podobně jak u vás, zkouší si věci vyřvávat a neustále mi na vše říká "NE"...dokonce začal bojkotovat občasné spaní u babi a dědy, kde byl a určitě je vždycky hrozně rád...prostě se rozhodne, že tam nebude a konec. Nechci ho tam nechávat se řevem :unamused: Ale pak když ho tam nemůžu nechat, tak zase chce, no někdy fakt rostu, ale asi to k tomuhle věku patří. Pak další den jak když utne a je úplně zlatý a na všem se domluvíme. Ale jinak fajn. Tomík dělá pokroky, zkouší používat kolínka, jen ještě nemůže přijít na to posunutí, ale nikam nespěcháme, ono to přijde samo a najednou bude i víc hlídání :grinning: Jinak je fakt zlatý, spí krásně, příkrmy mu chutnají, kašička taky, dokáže si sám hrát a hrozně rád se směje, je to takový naše sluníčko! Jen je to jiný než s prvním, prostě na něj mám míň času, tak se snažím jak to jde mu dávat najevo, že ho máme rádi a tulíme se :wink: My máme zápis do školky prý až na konci května, měli by nám ho vzít bez problému, tak snad ano. Přijde mi, že se doma občas nudí, i když si hezky dokáže hrát a zabavit se. Jenže teď začal říkat, že do školky nechce, tak jsem fakt zvědavá jak to u nás bude probíhat :unamused: Tebe obdivuju, že zvládáš psát se třemi dětmi ještě bakalářku, fakt klobouk dolů, jsi dobrá. Přeju, ať ti vše klapne a školu dokončíš. To se ti uleví :slight_smile: A jak vlastně kluci? Taky rostou jako z vody, že? Vždyť budou mít brzy rok, fakt neuvěřitelný! Mějte se hezky a hodně trpělivosti.
16. dub 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máte? Nějak se to tu zastavilo, škoda :frowning2: Jak jste si s dětičkama užili čarodky a jak užíváte sluníčka? My fajn, když je hezky, je to hned veselejší a jsme pořád venku, jen co počasí dovolí. :slight_smile: Tomík už začíná žvatlat, tak je sranda, taky se začal plazit, takže je víc hlídání, ale nevadí...celkově je to takový naše sluníčko. Vojta má občas ty svoje nálady, ale taky se to musí zvládnout, takže napočítám do deseti a musím být v klidu :slight_smile: Mějte se fajn a dejte vědět jak se máte :slight_smile:
6. kvě 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 ahojky! všichni máme zřejmě plné ruce práce :slight_smile:
My čarodky užili skvěle, Amy se vyřádila na kolotočích, apod. a zůstali jsme až do devíti, hráli u nás YoYoBand :slight_smile: tak jsme si je chtěli poslechnout - Amy s Matýskem vytuhli, Amy byla přesídlena do kočárku a Miky si užil s námi v náručí, řechtal se na celé kolo a užíval si hudbu i lidi kolem..
Jinak Amálka do školky přijata nebyla, prostě je zářijová..mno nevadí, možná jsem na druhou stranu ráda, že si jí užiju, kdy jindy budu mít tu příležitost, kluci už budou větší, tak už budeme moci začít chodit do dětského klubíku, do heren, apod.. a snad si ten další rok všichni užijeme..
S Amy jsem byla poprvé v Montessori herně a moc se jí tam líbilo, nemohla jsem ji odtud dostat :grinning: takže budeme chodit pravidelně a zkoušíme něco podobného doma..a máme v plánu zkusit zdejší přírodní divadlo

Jinak moře jsme letos kvůli klukům ještě zavrhli a tak jedeme na Slovensko k jezeru a ještě něco podobného dáme později v průběhu léta, tak snad to bude ok..doufám, že už kluci budou chodit, protože to věčné přenášení je už nad moje síly

A. zkoušela jezdit na klasickém kole s přídavnými kolečky, ale zatím se dost bála, tak jsme to nechali, byl to jen pokus, protože jsme ho našli v kůlně u tchánovců po neteři..ale času dost, odrážedlo miluje, a už konečně můžeme chodit na pořádný procházky se svižným tempem :slight_smile:

Užijte si zítřejší sváteční den!
7. kvě 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacikaci Tak to jsme rádi, že jste si to užili a k tomu to děti krásně zvládly, to je fajn :wink: A vy máte teda někde poblíž bydliště Montessori školku? To může být supr. Já jdu zítra do MŠ pro přihlášku, zápis je koncem května, tak jsem zvědavá, ale měli by ho vzít, místo mají. Ale vím, že jinde mají fakt plno, tak uvidíme. Kdyby to nedopadlo, hrotit to nebudu a budeme spolu doma :slight_smile: Však já si děti teď tak užívám, když vidím jak ten čas letí, tak je to fakt potřeba, najednou jsou pak tak velký nebo aspoň to vidím u toho staršího. My dovolenou letos ani ještě moc neplánujeme, Tomík je malej a žádný extra cestování s ním podstupovat nechceme, ale pojedeme za měsíc na pár dní do Krkonoš se švagrovcema s dětma, tak se moc těšíme, byla to taková hurá akce :grinning: A o prázdninách možná někam na Moravu, ale to nevíme...nějak se nám ty dva měsíce zaplnili, i prací a akcema manžela, takže to necháme asi nárazově :wink: A jaký máte odrážedlo? My ho vyměnili za takovýto odrážedlo jakoby kolo, bez šlapek a vcelku mu to jde, i když teda nejradši chodí pořád pěšky, ale jsem moc ráda, protože ho nemusím nosit a docela rychle se někam dostaneme. :slight_smile:

A jak jste si, holky, užily den matek? :slight_smile: My jen místní akcí v hospodě, ale bylo to fajn...manžel to ani moc nepostřehl :slight_smile: Mějte se krásně!
14. kvě 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 máme poblíž klub, který pořádá i montessori hernu, divadýlka pro děti, burzy oblečení, hraček, apod. a kurzy pro dospělé, a tak, moc fajn..
jinak do školky ji nevzali, přišel nám dopis oficiální oznámení, kde píšou, že poslední dítě, které bylo přijato se narodilo někdy v únoru 2011, což se mi teda nezdá ale pokud je to pravda, tak jsem ráda, že jsem stále na mateřské a že nemusím řešit, co bude dál..ale síla teda, takže doufám, že příští rok už ji vezmou a kluky díky tomu, že budou mít ségru ve školce pak za dva roky taky.. jsem na jednu stranu fakt ráda, protože jak píšeš, alespoň si to doma ještě užijeme..mám v plánu už s nimi všemi chodit na nějaké dětské akce, apod. s klukama už to od podzimu půjde, tak už nebudeme tolik omezení..
jinak odrážedlo - to kolo odrážedlo - kolo bez šlapek..koupila jsem tady na bazárku moc pěkné za pár kaček, ani nevím, co je to za značku, ale fakt ho miluje
a den matek jsem postřehla jen tak mimochodem, jinak jsme to nijak neřešili :slight_smile:
pěkný večer všem!
14. kvě 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky po delší době nakukuju :grinning:

Dorotka do školky přijatá je, ale ještě se domluvím, jak to bude s naší docházkou. Přiznám se, že zatím spíš já s tím moc nejsem vyrovnaná, jí tam dávat..i když jen dopoledne. Naštěstí mám mateřskou ještě rok, tak si to taky můžem procházet pomalinku. Tedík by měl taky ještě zůstat ve školce, tak jsem ráda, zatím ještě starosti se školou nebudou.

A jak Vám holky dětičky papají? U nás je to celkem boj, někdy. Dorotka moc nechce pečivo...má snad jen 4 jídla, s čím mi sní chleba:frowning2: tak pak snídaně a večerě musím pořád něco vymýšlet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Má rada polévky, ovoce, jogurty...ale jak dojde na chleba, rohlík apod. tak to skoro nejí :unamused: Dneska chudák spadla, tak má celé záda odřené. Nechápu, jak se jí to povedlo:frowning2:

Kola jsou super, na tom taky jezdí moc ráda. Chce jezdit i na šlapatkovém, po vzoru bráchy, ale tam nemá ještě doladěné brzdění. No a samozřejmě trampolína. To je snad u nás nejvíce využitá věc. Tam se vyřádí oba:slight_smile: na dlouho:slight_smile:
19. kvě 2014 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Holky, můžu se přidat? Já mám termín 28.8. ale mám tam napsané, že můžu rodit v období od 25.8. do 9.9. :slight_smile: a u prvního se často přenáší, tak myslím, že porodím na začátku září :slight_smile:. Hledám nějaké těhu kamarádky, které taky bydlí v Pze.
27. kvě 2014 ve 12:34  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janitschka tak gratulace k těhulkování:slight_smile: Jen my jsme tady maminky, které už zářijatka mají :wink: rok 2011 :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ouuu :slight_smile: omyl, pardon...
27. kvě 2014 v 17:06  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tady to nějak umlklo, co? škoda..
jak se všechny máte? doufám, že užíváte začátek léta, i když teď není zrovna letní počasí..
my už máme za sebou první letní dovču na Slovensku u Slun. jezera a moc jsme si to užili..vychytali jsme letní teploty, takže ideál..ale kdybyste viděli to balení pro 5 lidí, ještě jsme vezli dvě cest. postýlky, matrace, no šílenost :grinning:
za pár dní kluci oslaví své první narozky, to to letí..Amálka je úžasná, mluví už zcela bez problémů, slovní zásobu má velikou, občas nechápeme, kam na ta slova chodí..začíná malovat celé obličeje a přidává čárky jakože tělo a ruce..hrozně ráda fotí..a někdy opravdu pěkné fotky, chápe, co má být v záběru, apod..tak přemýšlíme, že jí k narozkám pořídíme nějaký obyč foťák..
s čím bojujeme je česání, a mytí vlásků, nějak se zasekla a nenechá na sebe sáhnout..nemáte někdo nějakou radu, jak na to?

mějte se všichni krásně!
22. čer 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci jste krásní, super fotečka:slight_smile:

U nás je mytí vlásků taky horší, ale pomáhá, když ji dám přes očička ručník...trochu jí tak i zakloním hlavu a neleje se jí to do obličeje. Ručník je sice mokrý, ale na tu chvíli a fakt to takto jde...jinak je to o řevu:frowning2: Česání naštěstí už zvládá i sponečky si nechá dát a to dříve taky nechtěla.

Amálka je teda šikovná, že tak krásné maluje...my jsme zatím u různých kruhů, čar:slight_smile: Ale baví ji to, Tedíka to nebaví ani dnes:slight_smile: Bohužel jí to ale baví natolik, že maluje všude:frowning2: Takže fixy má jen fakt pod dohledem:slight_smile:

Jinak jí focení jde, tak určitě pořiďte. Tedík má dětský foťák, super teda v tom, že je dost pádu odolný..což se hodně osvědčilo a nahrává videa. Ale kvalita fotek teda nic moc, to mně celkem zklamalo:frowning2: Možná je to už deformace, dětem to stačí..ale mně je líto, že kolikkrát udělá fajn fotku a prostě je to nekvalitní :confused:
24. čer 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg a mohla bys mi dát odkaz na ten dětský foťák, mrkla bych na něj :slight_smile:
24. čer 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jak říkám, kvalita fotek nic moc, venku celkem jo. Ale jsou tam třeba rámečky i hry:slight_smile: Tedík ho dostal, aby si mohl fotit houby, ale většinou s ním točí videa..nahrává auta na cestách :grinning:
24. čer 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak jsem ještě při koupi zvažovala tento http://digitalni-fotoaparaty.heureka.cz/gogen-gogmaxifoto/
24. čer 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg díky juknu na ně :slight_smile:
Amy teda naštěstí ví, že se maluje na papír, ale špinavá je od fix vždycky, o vodovkách ani nemluvim :grinning: to s tím ručníkem vyzkouším, já právě sponečky a všelijaké gumičky nakoupený mám, ale jsou zatím totálně nevyužitý..měla to na sobě párkrát a pak se zasekla a nic..no snad to časem přijde, to její háro začíná být hooodně divoký :grinning:
25. čer 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máte? Dlouho jsem tu nebyla. Ale není co dočítat :unamused: Jak bylo krásně, byli jsme hlavně venku, na pc téměř vůbec plus nás trápily hodně nemoci...nejdřív oba kluci laryngitidu, pak znovu nachlazení, pak já antibiotika a Tomík nakonec šestou nemoc, no, na to, že je srpen a léto, tak se v tom nějak nekonečně plácáme :unamused: Snad už bude zase líp. Taky jsme stihli dvě svatby, třetí nás čeká. Kluci dělají velké pokroky, Vojta půjde v září do školky, tak jsem zvědavá jak to zvládneme, hlavně já :grinning: Tomík už si stoupá a začal lézt po kolínkách a dokonce vyleze celé schody do dalšího patra, samozřejmě v mém doprovodu, ale ta rychlost, to je fakt fofr a jeho nadšení každým dnem čím dál větší :slight_smile: Tak se mějte hezky a dejte o sobě vědět. Přejeme krásné léto :slight_smile:
4. srp 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Ahojky, my si teď taky užíváme nemoci - Amy něco někde chytla a jak jinak si to předali s klukama, dneska snad nejkritičtější den, kdy všichni horečky, všichni totálně protivní, já už padám na ústa, protože kluci teď moc nespí, Matymu roste stolička, Miky je prudič :stuck_out_tongue_closed_eyes: no máme veselo..

jinak si užíváme léta, letos je moc hezky, tak jsme pořád venku, byli jsme na dovče v mariánkách, objeli jsme velkou část z. čech, bylo to fajn

Tomík je teda moc šikovnej :slight_smile: kluci mají 13 měs. a teprve teď si sedají a stoupají, jsou to lenoši, ale doufám, že už brzy se to pohne kupředu, protože nosit je, je čím dál náročnější..
Amy byla na týden s tchánovcema a neteří na dovče na slovensku, tak jsem si mohla užít kluky samostné a bylo to tak moc fajn, takový odpočinek :slight_smile: kdo by to byl řekl, že dvě děti jsou relax :grinning:

přejeme hodně zdraví!
7. srp 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci Ahojky, tak to přejeme, ať jste brzy fit!!! :slight_smile: Nemoci jsou protivný, děti pak taky a hlavně v tomhle počasí. Teď je fakt krásně.

Tak to je fajn, že vám vyšla dovča. Nám snad vyjde v druhé půlce srpna, ještě nevíme přesně...sice jsme měli prázdniny dost plno, ale spíš muž nebo jen nějaký jednodenní či delší akce, ale jako rodina jsme nikde nebyli. Plánujeme dovču někde okolo Litovle na kolech, tak snad to bude fajn a klapne to :slight_smile:

Když je jedno dítě jinde na hlídání, je to fakt velká změna, aspoň pro mě určitě a to mám dvě děti. Obdivuju všechny, co zvládají tři a více, mezi nimi i tebe! Fakt klobouk dolů. Máme neteřinku téměř stejně starou jako Tomík a když jsou spolu, jsou jak dvojčátka, k tomu Vojta, no určitě to pak musí jít, ale oba dohromady, když začnou třeba lézt nebo se někam stavět, to je teda něco a ty to máš každý den. Přeju, ať ti brzy nedají tolik zabrat, i když myslím, že jak jsou dva, vždycky je to dvojtá starost, i když si třeba přeješ, aby už chodili. Já si zatím jásám, že mi ještě nikam neuteče, pak to teprve asi začne. Naštěstí na něj Vojta docela dává pozor, i když ho už umí i potrápit, jako správnej brácha :slight_smile: Tak se drže a mějte se krásně! :wink:
9. srp 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak jste si užily prázdniny:slight_smile: uteklo to šíleně:slight_smile:
Ja mám trochu prázdniny teď, děti ve školce, tam mám na starost jen babi a uvařit manželovi. V poledne je už ale budu mít oba doma:slight_smile:

A co školka? Jak zvládáte? Dorotka kupodivu zatím dobře. Oba dny si hned šla hrát, ani se nerozloučila. Tedík má ten odklad, tak taky ještě školkuje. Dneska nás čeká preventivka na tři ročky, tak uvidíme, jak nám slečna vyrostla:slight_smile:
2. zář 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg Ahojky, prázdniny byly hrozně krátké :wink: chtělo by to ještě alespoň měsíc pěkného počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dorotka je šikovná, že to takhle zvládá, tak ať se jí tam líbí..
jinak u nás se školka letos ještě nekoná (poslední přijaté dítě se narodilo v dubnu, a vzhledem k tomu, že Amy je zářijová, tak jsme byli bez šance :unamused: ), takže začínám vymýšlet, jak Mel zabavit doma, je to drak a chce pořád něco dělat, tak je to náročný, ale baví mě to, tak kdybyste měly nějaké nápady a tipy, co děláte s prckama doma, tak sem s nimi :slight_smile: Amálka už se strašně těší na svou oslavu, už od července, kdy slavili kluci, se pořád ptá, kdy bude slavit,a kdy že bude mít dort, apod. tak už pomalu plánuju, co za dárky, apod.

Všem přejeme pěkný podzim!
2. zář 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci i u nás je to jak píšeš, Dorotka taky musí pořád něco dělat. I když teda jsme skoro pořád venku, ale dopoledne většinou vařím, starám o babču, tak se musí zabavit i sama. A proto jsem i na tu školku přistoupila. I když jsem zvažovala, že by ještě nešla..mám ještě rok mateřskou. Ale proto, že fakt dopoledne na ní moc času nemám, tak si myslím, že je pro ní školka lepší. Po obědě už jsou pak oba lumpoši doma.

A na zabavení? u nás vede jednoznačně plastelína:slight_smile: pak i ráda maluje a staví si s legem. Ráda už i s tím malinkým, pro větší děti. Jinak kolo a hlavně kvůli Tedíka jsme skoro každý den v lese. Takže si hraje tam, staví domečky a hledá už i houby. Přes zimu budu muset taky víc vymýšlet čím jím ten čas zpestřit. :wink: :wink:

Dneska jsme byli na tříleté preventivce...tak má 98 cm a 17 kg:slight_smile:
2. zář 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk zdravím, nestíháám: Chci popřát as většinou opožděně těm vašim zařijátkům, vše néééj :slight_smile:
U nás už školka dobrý.
29. zář 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dodatečně všem naším zářijátkům vše nejlepší..........:slight_smile:

A jak se holky všechny máte? My bohužel teď lítáme po dr. s Dorotkou:frowning2: Udělaly se jí na nožkách takové flrky, už známe tedy diagnózu...http://ec.cotot.com/granuloma-annulare

Zítra dorotku čekají krevní testy:frowning2: Mám totiž nemocnou štítnou žlázu, takže jí taky prověří, i cukrovku apod. Tak nám držte palečky, prosím :unamused:
2. říj 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg ahojky, po delší době sem nakukuju a koukám, co řešíte s Dorotkou, to mě moc mrzí :frowning2: je to asi dost nepříjemný, jak to zvládá Dorotka?

já mám plné ruce práce s Amy, jak nechodí do školky, tak pro ní musím pořád něco vymýšlet, jinak se nudí - jak vždycky říká :grinning: jinak je skvělá, snažím se s prckama chodit do místního dět. centra na divadýlka, apod. ale jak kluci ještě nechodí, tak je to dost náročný
no ale užívám si jí, protože příští rok mi uteče do školky a už nikdy nebudeme mít na sebe tolik času

tak se mějte všichni krásně a užívejte podzimu :wink:
5. lis 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci
@lennetfrigg
@barbarkaaa
@nelina_

Ahoj holky, moc vás zdravím...já tu hodně dlouho nebyla. Jak se všichni máte? Možná sem už nikdo z vás ani nechodí jak koukám na pár příspěvků výše...já si až nedávno vzpomněla, že jsem to tu fakt dlouho nenavštívila, tak dnes konečně nakukuju :slight_smile:

U nás je za tu dobu vcelku dost změn...neplánovaně pracuju na dva dny v týdnu, absolutně jsem tohle neplánovala a ani vlastně nikdy nechtěla, ale naskytla se mi možnost vypomoct aspoň takto v jedné škole nedaleko, tak jsem to vzala. Ale ze začátku to byl teda docela mazec, hlavně s hlídáním mladšího, kt. byl vlastně v tu dobu necelej rok. Vojta chodí od září do školky, on i my jsme spokojení, tak jsem fakt ráda, že se mu tam líbí :wink: To je hlavní. Sice občas bojkotuje spaní po obědě, ale aspoň v pátek chodí po obědě, tak je šťastnej :wink:

A jak vy? Co nového?? @barbarkaaa Koukám, že vás je o jednoho / jednu víc?? Super a velká gratulace! :slight_smile:

Mějte se krásně a napište :slight_smile:
16. kvě 2015 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek