Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

Kdo máte termín taky v Září?
barbarkaaa
16. kvě 2015
@jajapaja23 díky 🙂 jo jo je nás víc, já našla jak se zapíná upozornění tak snad mě to někdy upozrorní, jsem to nemohla najít 🙂
nelina_
17. kvě 2015
Ahojky, mě se moc ohledně dětí nedaří, tak radši nepíšu nic, abych na někoho neuvrhla deprese. Vždycky si říkám, když nemáš co říct pěknýho, tak radši mlč 😃 Takže né že bych vás nesledovala 😉
barbarkaaa
17. kvě 2015
@nelina_ no já ne, že bych neměla co říct, ale nenám kdy 😃 už takhle ponocuju do 2-3 ráno a vstávačka v 7 😃
barbarkaaa
18. kvě 2015
Posílám jednu aktuální foceno před 2 dny, tomu poli se nedalo odolat
kacikaci
19. kvě 2015
@jajapaja23 Ahojky! moc Tě zdravím! Tak to je dobře, že jste to s prací nakonec sladili a vyhovuje Vám to..
u nás vše ok, děti rostou jako z vody..Amálka jde do školky od září, zrovna dnes jsem byla na info schůzce a musím teda říct, že nevím, jak se smířím s tím, že bude někde celý den s někým jiným, myslela jsem, že to dám a teda asi budu mít problém :-| jak to zvládáte Vy? a to nemám problém odjet na víkend bez dětí, aby je hlídala babička nebo tak něco, ale tohle je něco jinýho a trošku mě to děsí.
@barbarkaaa nádherná fotka!!! a gratuluju k přírůstku!
jajapaja23
20. kvě 2015
@barbarkaaa Krásná fotka teda, to je přímo bomba!!! 🙂
@kacikaci Úplně upřímně...mně tohle nedělalo moc problém. Miluju ho nadevšecko a prostě věřím úžasným paním učitelkám, které máme a Vojta je spokojený a to je pro mě hlavní. Tam se mu celý den věnujou mnohem víc než já, protože s Tomíkem a domácností mám mnohdy den zabitý úklidem, vařením, žehlením nebo s Tomíkem venku...Vojta se ve školce naučil spoustu věcí, které nám doma třeba nešly anebo jsme se k nim ani nedostali, takže za mě rozhodně školka ANO! Držím palce!!! 🙂 🙂 A mějte se krásně.
barbarkaaa
20. kvě 2015
@kacikaci
@jajapaja23 díky, jo jo topole je uchvatný, ještě se tam chystám, tohle byla rychlovka, ale ted pořád pršííí

@kacikaci u první jsme to taky taky brala huř, že mám jako po miminku, u druhé jsem ráda, dopoledne jsme konečně něco pořádně udělala . Oni se tam spoustu věcí naučí
jajapaja23
22. kvě 2015
@barbarkaaa No tak na rychlovku to vypadá vážně fantasticky!!! U nás teď kvete na polích jen olejka...tak se mějte krásně 🙂
barbarkaaa
22. kvě 2015
@jajapaja23 no jo, mamča potřebovala na zahradu a já veděla že navečer při zpáteční už bude na šaty zima, tak přibrzdit, převlíct, šup do pole, cvak, cvak a šup jet na zahradu 😃 a měla jsem navíc vracet ty půjčený šaty a nevěděla jsem, kdy paní pojede. Ona si je blokla na bazárku dřív a půjčila mi je na focení a já věděla jak pasují barevně do jetele tak jsem ten den ty fotky mít musela no 😃 blázen. saty mě nakonec zustaly juch 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli