• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@jajapaja23 díky :slight_smile: jo jo je nás víc, já našla jak se zapíná upozornění tak snad mě to někdy upozrorní, jsem to nemohla najít :slight_smile:
17. kvě 2015 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, mě se moc ohledně dětí nedaří, tak radši nepíšu nic, abych na někoho neuvrhla deprese. Vždycky si říkám, když nemáš co říct pěknýho, tak radši mlč :grinning: Takže né že bych vás nesledovala :wink:
17. kvě 2015 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ no já ne, že bych neměla co říct, ale nenám kdy :D už takhle ponocuju do 2-3 ráno a vstávačka v 7 :D
18. kvě 2015 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posílám jednu aktuální foceno před 2 dny, tomu poli se nedalo odolat
18. kvě 2015 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jajapaja23 Ahojky! moc Tě zdravím! Tak to je dobře, že jste to s prací nakonec sladili a vyhovuje Vám to..
u nás vše ok, děti rostou jako z vody..Amálka jde do školky od září, zrovna dnes jsem byla na info schůzce a musím teda říct, že nevím, jak se smířím s tím, že bude někde celý den s někým jiným, myslela jsem, že to dám a teda asi budu mít problém :unamused: jak to zvládáte Vy? a to nemám problém odjet na víkend bez dětí, aby je hlídala babička nebo tak něco, ale tohle je něco jinýho a trošku mě to děsí.
@barbarkaaa nádherná fotka!!! a gratuluju k přírůstku!
19. kvě 2015 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Krásná fotka teda, to je přímo bomba!!! :slight_smile:
@kacikaci Úplně upřímně...mně tohle nedělalo moc problém. Miluju ho nadevšecko a prostě věřím úžasným paním učitelkám, které máme a Vojta je spokojený a to je pro mě hlavní. Tam se mu celý den věnujou mnohem víc než já, protože s Tomíkem a domácností mám mnohdy den zabitý úklidem, vařením, žehlením nebo s Tomíkem venku...Vojta se ve školce naučil spoustu věcí, které nám doma třeba nešly anebo jsme se k nim ani nedostali, takže za mě rozhodně školka ANO! Držím palce!!! :slight_smile: :slight_smile: A mějte se krásně.
20. kvě 2015 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacikaci
@jajapaja23 díky, jo jo topole je uchvatný, ještě se tam chystám, tohle byla rychlovka, ale ted pořád pršííí

@kacikaci u první jsme to taky taky brala huř, že mám jako po miminku, u druhé jsem ráda, dopoledne jsme konečně něco pořádně udělala . Oni se tam spoustu věcí naučí
20. kvě 2015 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa No tak na rychlovku to vypadá vážně fantasticky!!! U nás teď kvete na polích jen olejka...tak se mějte krásně :slight_smile:
22. kvě 2015 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 no jo, mamča potřebovala na zahradu a já veděla že navečer při zpáteční už bude na šaty zima, tak přibrzdit, převlíct, šup do pole, cvak, cvak a šup jet na zahradu :D a měla jsem navíc vracet ty půjčený šaty a nevěděla jsem, kdy paní pojede. Ona si je blokla na bazárku dřív a půjčila mi je na focení a já věděla jak pasují barevně do jetele tak jsem ten den ty fotky mít musela no :D blázen. saty mě nakonec zustaly juch :D :grinning:
22. kvě 2015 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek