• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@michele13 Určitě ano :slight_smile:
30. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím všechny :slight_smile: ,
můžu se přidat? Termín porodu mám 4. září...
Doma máme už dvouletou Terezku.
1. dub 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čtu tady o císařích, Terča se narodila akutním císařem, doktorka mi řekla, že pokud druhé by bylo taky císařem, třetí těhotenství se už nedoporučuje. Někdo to zvládne třeba 5 x :wink: , ale taky to může být problém.
1. dub 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckacr vitej mezi nami :slight_smile:
ale nejak nechapu proc bys mela zase rodit ciarem??? :confused:
1. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj adelko89,
to člověk nemůže vědět, doufám, že to půjde přirozeně samozřejmě, ale je to tak 50 na 50. Může se stát, že bude mimčo šptně otočené, nebo nad 4 kila (děti 4 kg a víc se po císaři rodí zase císařem, hrozí prasknutí jizvy :(
No ale fakt doufám, že to půjde klasickou cestou!
1. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že jsme se tu rozrostly, tak vítejte :slight_smile:
3. dub 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devcata, uz vam nektere mrne kope? :slight_smile: Hlasim, ze mne ano, ale mozna je to tim, ze je to druhe a nase prvni kopalo docela brzo.
3. dub 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
čekám druhé, u prvního jsem cítila pohyby kolem 20. týdne, ale teď je cítím už od 16:slight_smile:, prý je to možné, mám placentu vzadu...
4. dub 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zatím cítím občas šimrání, kamarádka cítila pohyby taky už v 16tt
7. dub 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já už taky pohyby cítim zatím je to takové roztomilé, ale až se zase rozkope, tak to budou opět šlupky :slight_smile:
7. dub 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem, tak ja se taky pridavam. TP 22. zari. Prvni miminko, pry holcicka. Simrani v brisku citim uz pres tyden (tedy od 16tt), je to taaaaaaaaak roztomily - mozna proto, ze jsem hubenour (180cm/64kg). Zatim se tomu neda rikat kopani, teda uz se mi zdalo ze jo, ale pak jsem si vzpomnela, ze jsem mela k obedu fazole :o). Holky pribrala jsem zatim jenom 1kg, maximalne 2kg. A to jim jak blazen, jak jste na tom vy?
8. dub 2011 v 15:18  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nabrala 2 kg hned na začátku a od té doby nic, jinak včera večer jsem cítila pohyby když jsem měla ruku na břiše
9. dub 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám nahoře 3 kg. Doufám, že přiberu max. 12. Při prvním to bylo 16 a 2 mi pořád jaksi zbývají, ty nešly a nešly shodit... :angry:
9. dub 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já poprvé nabrala 12kg a při kojení jsem měla o 6 kg míň , než před těhu, to bylo super.Bohužel jak jsem přestala kojit, kila šla nahoru vcuku letu.
9. dub 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Diky! Ja prave vsude ctu, kolik kdo nabral na konci, ale me to zajima tyden po tydnu. Tak dobry, 2 a 3 kila nejsou tolik jina od mych 1.5 (priblizne). Tak to nemusim mit strach. Moje tehu je prvni. S vahou mam jinak obrovsky stesti, bez nejaky zvlastni snahy mam stejnou vahu uz vic nez deset let, tak jsem zvedava, jak mi s tim tehu zahazi :o)! Budu radsi kdyz priberu vic, aby mimi nic nechybelo. Jak nemam zkusensti s zadnyma dietama, tak nemam strach z toho, ze to pak neschodim (no doufam, ze se nejak zasadne nepletu :slight_smile: ).

@leryl: Pohyby s rukou na brise? Supr, gratuluju :slight_smile:! Ja ji jeste rukou necitim, jenom jako kdyby mi po brisni stene lezl krab :slight_smile:, musi nabrat vic sily :slight_smile:!
11. dub 2011 v 09:55  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckacr jj tez cekame druhe a taky mam placentu vzadu a jde to krasne citit :slight_smile: Uzasny pocit
12. dub 2011 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky,termín máme 25.září :slight_smile: chtěla jsem se zeptat kdo byl na krvi nějak cca kolem 16tt a musel pak jít na velký ultrazvuk,že se něco nezdálo na krvi,mě dneska řekly výsledky,že tam něco je,ale at neplaším mi řekla dr.ale výte po dlohé době se nám povedlo otěhoptnět tak mám trochu strach.
12. dub 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my máme termín 2. září. S tou krví zkušenost nemám, v 16. týdnu mi ji nakonec nebrali, tak doufám, že to taky tolik nevadí. Posledně mi taky dr. řekl, že nemám plašit kvůli křečím v podbřišku, že je to normální, ale když je to poprvé a vůbec to neznám, tak jsem se taky bála. Pohyby mrňouse zatím vůbec necítím a to máme teď už 20. týden! :sweat_smile: Tak přeju flagicko, ať se krev dá brzy zase dokupy a jsi v pohodě! :slight_smile:
12. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, velký UZ ve 20. týdnu se dělá vždy a neznamená to, že triply dopadli špatně :slight_smile:
12. dub 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flagicka Ahoj, precti si tohle http://ona.idnes.cz/zastaraly-a-nepresny-test-desi-tehotne-zeny-pojistovny-na-nem-ale-trvaji-1lp-/zdravi.aspx?c=A100824_173803_zdravi_lf . Doctes se ze tyhle triple testy jsou tak nespolehlivy, ze vubec nema smysl se kvuli nim stresovat. Na ultrazvuk bez, to neni pro mimi zadnej problem, alespon si mimi znovu prohlidnes :slight_smile:! Ale kdyby te posilali na odber plodovy vody, tak si dej pozor, pri tom je dost velika pravdepodobnost potratu (rikaji az jedno procento), tak bych se zeptala na nazor radeji vic doktoru nez jednoho. Preju at je vsechno v poho!! Ja si rikam, ze dokud nic neni potvrzeny tak nema smysl stresovat, jelikoz to je pro mimi horsi nez prtata pravdepodobnost, ze neco neni v poradku.
13. dub 2011 v 11:16  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_zd odběr polodové plody sice jedno procento, ale neublíží to jenom 9 z 10 těhotných.
13. dub 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flagicka presne jak rikaji holky, tripply jsou na nic a utz ve 20tt se dela vsem takze se fakt neboj :slight_smile:
13. dub 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
taky už cítíte pohyby?já možná ano - když si dám ruku na bříško,tak cítím takové vlnění :slight_smile:
Tak nevím,jestli to je ono :slight_smile: Ale manžel když mě dal ruku na bříško,tak to cítil taky :slight_smile:
A jak hodně přibíráte????
13. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Já jsem přibrala jenom první měsíc i když nechápu, jak se mi to povedlo a od té doby se to naštěstí zastavilo a doufám, že to ještě stát bude.
13. dub 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_zd děkuji moc,já jsem tak nějak v klidu jen mě to včera prostě vyděsilo,uvidíme v pondělí,díky :slight_smile:
13. dub 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 díky holki za podporu :slight_smile: těším na pondělí až vám napíšu jak jsem dopadla :slight_smile:
13. dub 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už cítíte někdo pohyby,nebo je jěště brzy???
13. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flagicka Já už cítim. Ale je to jenom ťukání.
13. dub 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis - v prvním měsíci jsi nabrala?To já v prvních třech měsících 3kilča zhubla
a teď mám teda 2kg nahoře :slight_smile:

Já tento týden začala cítit pohyby - teda snad to je ono - ne kopance,ale takový bublinky když si dám ruku na bříško a když si tam dal manža ruku,tak říkal že to taky cítí :slight_smile:
13. dub 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 No ono je každé těhotenství jiné u prvního jsem deset kilo schodila a rodila jsem jenom s 2kg nahoře, takže to byla pohoda a teď jsem nabrala a zase se to zastavilo, tak bych nemusela zase nabrat tolik
13. dub 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek