• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@beisis - a jak se u tebe projevujou ty pohyby?A kde to cítíš? Já okolo pupíku :slight_smile:
Týýý brďo 10kg jsi schodila?Je to vůbec možný v těhotenství?a dr. na to nic?
13. dub 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, stíháme to ještě v září,přesně na muj svátek 26.9. :D
13. dub 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Doktorka se tim moc nezabývala. Ono mimčo jinak prospívalo, tak nebyl důvod to řešit a zvracení pro ní bylo naprosto přirozený. Takže Ona se tim vůbec nestresovala. Já jecítim v okolí žeber mám mimčo hodně vysoko. :slight_smile:
13. dub 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis - tak to buď ráda,že jsi moc nenabrala :slight_smile: Tak to máš vysoko mimčo,to já cítím u pupíku - nebo nevím,co to je... :sunglasses:
13. dub 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja prcicka citim na stranach kousek pod pupikem. Takovy nepravidelny simrani, tukani, obcas ted uz se da citit i rukou. Manzel ale jeste nic necitil :(, tak snad brzo bude kopat dost silne, aby si to mohl uzit i on.

U te vahy taky hodne zaleni, kolik jsme mame prirozene. Ja kdybych shodila 10 kilo, tak ze me bude kostra (180cm, 64 kg normalne) .... musim se zase brzo zvazit, stehujeme byt a jeste jsem nevybalila vahu :o)! Ale brisko rozhodne roste. Pred dvema dny se me neznama prodavacka v supermarketu zeptala, jestli jsem tehotna. Poprvy, co to nekdo, kdo me nezna, poznal!
14. dub 2011 v 11:43  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_zd No u mě to tenkrát nikdo nepoznal až do 7 měsíce až mě to štvalo, protože to vypadalo, že jsem fakt jenom tlustá. No a teď je to vidět krásně už teďkon.
14. dub 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Já mám nahoře zatím jen něco málo přes kilo, až se sama divím. Takhle by se mi to dál líbilo! :grinning: :grinning: Pohyby zatím stále necítím! :unamused: Ale ještě je asi čas a asi to je u každýho jiný. :slight_smile:
14. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky se musim pochlubit tak tohle je náš mimísek http://www.youtube.com/watch?v=IF9KNKxtD4k
14. dub 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_zd Na mě to taky "poznal" někdo cizí jen jednou. :slight_smile: To spíš asi náhodou, zatím velký bříško nemám a hlavně nosím pořád kvůli počasí bundu, tak to není ani moc vidět. :wink:
14. dub 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já včera ukazovala břicho pokladnímu v globusu, protože jsem si stoupla s nákupem k pokladně do 5 položek a těhotné ženy :grinning:
14. dub 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, jsem tu dnes prvně a termín mám dle UTZ 15.9. a jsem 17plus7 :o)) a zatím čekám obojživelníčka :wink: tak snad už to příště bude jasné. Je tu někdo tak postejnu jako já? Pupík mám už veliký, ale mímo ještě nečutá :o)).
15. dub 2011 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - a ty seš v kolikátém tt?Jo u každýho jsou ty pohyby cítit jinak.Někdo až po 20tt,někdo už v 16tt -ale to mě připadne hodně brzo.Záleží prej kde je placenta.A jak je těhulka štíhlá a nebo baculka :grinning:

Koukám,že skoro nikdo moc nepřibírá :slight_smile: Každá tak 1-2kg :slight_smile:

@leryl - muselas ukázat břicho pokladnímu? :grinning: :grinning: :grinning: Tak to se mě ještě nestalo :grinning:
15. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.....můj původní termín byl 26.září ale 6.4. sem se na ultrazvuku dozvěděla, že čekáme dvojčátka.....no byl to šok zjistit to ve čtvrtém měsíci.......a proto předpokládám že termín porodu bude asi dřív..... :wink:
15. dub 2011 v 11:51  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl Tak to je pěkný, že si to musel ověřit tak, že mu ukážeš břícho! :slight_smile:) ani nevím, že něco takovýho v obchodech existuje. :wink:
15. dub 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Teď máme 20. týden. I tak mi přijde, že to hrozně letí, týden se převalí, ani nevím jak... :slight_smile:
15. dub 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Dnes už vlastně 21.tt :slight_smile:
15. dub 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@machajda1 - tak to musel bejt opravdu šok!!!!!!!! :slight_smile: Ale takovej pěknej!!!!
A ty seš po IVF?To se teda ten jeden prcek pěkně schovával celou dobu.
To je úplně neskutečný :dizzy_face:

@jajapaja23 - 21tt - to už seš za půlkou :slight_smile: taky mě připadne,že to strašně letíííííí
Ty první tři měsíce ani ne,ale teď to je teda mazec.A léto se překulí taky pěkně a
my budem za chvilku rodit :slight_smile:

Holky už pokukujete po kočárkách?Jaký máte favority???
15. dub 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 No upřímně, ani mi to stále právě ještě nepřijde, že za pár měsíců mě čeká porod...děsím se toho hrozně, na střední jsme jednou viděli nějaký video o porodu a od tý doby se toho strašně bojím, ale uklidňuje mě to, že porodilo tolik ženských, že to přeci musím zvládnout taky! :slight_smile: Po kočárkách nekoukáme, ale máme tip od známých, nějaká firma přímo ve Vesně v Opatovicích nad Labem, cca do 7,5 tisíce bychom se měli vejít, což je vcelku pěkný! :wink: Myslím, že je to ve variantě kočár, vnitřní fusak a golfáč...nechceme nic předraženýho a malýho, což někt. moderní kočárky jsou. Ty už máš vybráno? :wink:
15. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl :grinning: :grinning: :grinning: no to jsem se teda nasmala, kdyz jsem cetla o tom Globusu. Jen tak dal ;)!

@machajda1 to snad neni mozny!?! A kdy jsi mela UTZ predtim? Kazdopadne gratulace, at dobre rostou!

Jinak rekapituluju ja mam termin 22. zari, ted 18tt+2dny a dva doktori se shodli na holcicce. Citim ji uz 2 tydny, ale vsude ctu, ze to je bezny spis az pro druhy tehu, ne pro prvni. A jak holky psaly, taky jsem cetla, ze to zalezi to na mnoha ruznych vecech. Takze @jajapaja23 v poho, urcite to brzo zacne :slight_smile:!

15. dub 2011 ve 14:01  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@machajda1 Tak to bych byla asi taky překvapená...nás doktor ujistil, že čekáme jedno, ale jak tak koukám, o překvapení není někdy nouze. :wink: Já sama jsem z dvojčat, tak bych se tomu vůbec nebránila, i když je to určitě náročnější.....ale hlavně když budou mrňousci zdravíííííí, to je hlavní! :slight_smile:
15. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj...šok to teda byl....měla jsem předtím dva ultrazvuky kde vždycky bylo vidět jen jedno......fotky mám v albu...... :slight_smile:
15. dub 2011 ve 14:03  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_zd Věřím, že to začne brzy, hlavně pupík pak vyroste asi dost rychle, co jsem viděla u známý...pak je to fofr a budu ráda, že se pohnu! :grinning:
15. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Co se porodu tyce, moc se na to pravda jeste nepripravuju, ale nebojim se. Uklidnuju se tim, ze pro prcicka to je mnohem vetsi sok nez pro nas, my alespon vime, co nas ceka. Takze hlavne doufam, ze to pujde hladce a budu tam moct bejt aktivne pro ni a pritisknout ji k sobe a ujistit, ze je vsechno v poradku a ze jsem porad s ni.
15. dub 2011 ve 14:07  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajapaja23 no byli jsme překvapení oba dva.....přítele jsem vzala na první ultrazvuk a zrovna tohle......byl z toho chudák celej pryč.......teď v úterý jsem byla na krvi.....tak doufám, že budou obě fazoličky zdraví......to je opravdu to nejdůležitější......k doktorovi na kontrolu jdu až 27.4. ale už se nemůžu dočkat ......doufám, že mi už řekne co čekáme.....moooc bych to chtěla vědět ....zvlášť teď když budou dvě......myslela sem na to že sotva utáhneme jedno......natož když budou dvě....no bude to síla......ale mám velkou radost......druhej den mi to došlo .....tak sem bulela jako želva....měla sem strach že to nezvládneme....ale už to přešlo a moooooc se na ně těším.... :slight_smile:
15. dub 2011 ve 14:08  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@machajda1 - to věřím,že to musel být pro přítele ooobr šok,když jsi ho vzala na 1.utz a viděl dvojčátka :slight_smile:
Tak si necháte říct,co čekáte???

@jajapaja23 - nám taky ve škole porod pouštěli a vůbec se mě to teda nelíbilo.....Ale my to zvládnem a budem
držet krásný miminka v náručí a hlavně zdravíííííí :slight_smile:
My pokukujem po kočárkách a líbí se nám tříkolka peg perego :slight_smile:

Holky mě se dnes celej den motá hlava a odpo jsem ještě zvracela :unamused: Tak nevím,jestli se mě nevracej nevolnosti....
15. dub 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty79 jj.....určitě si necháme říct co to bude....ale otázka je jestli se budou chtít ukázat.....i vzhledem k tomu, že do teď bylo vždycky vidět jen jedno.....tak to budou asi pěkný nezmaři.... :wink:
15. dub 2011 v 19:01  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Me bylo vcera vecer taky spatne .... asi jsem se prejedla :(. Taky me vcera dvakrat, v noci jednou a dneska jednou chvili pichalo v levym trisle .... ale asi se jenom vic pozoruju nez normalne. Miminkum zdar!
15. dub 2011 v 19:41  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Jejda, nestraš...to bych nerada zase zažila, i když to u mě naštěstí nebylo ze začátku tak moc divoký jako u jiných...ale už jen ten pocit na zvracení nesnáším! :unamused:
Jinak se samozřejmě na mrňouska v náručí moc těším, to pak člověku ty pocity z porodu vynahradí...zapomene a za nic by to nevyměnil! :slight_smile:
15. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 původně chtěl ukázat průkazku, tak jsem mu řekla, že tu s sebou nemám,takže mu ukážu to břicho :grinning: .
Už se mi to stalo v Globusu 2X, maj hrůzu z toho, abych náhodou nechodila na rychlejší pokladnu bezdůvodně
15. dub 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@machajda1 tak to muselo být teda překvapení :wink:
15. dub 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek