• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@leryl -ahooooj,tak co na utz bylo vidět?Je to Čenda? :grinning:
Já bych taky asi nemusela Čendu - jo Martínek a Ondrášek je pěkný jméno :slight_smile:
Mě se líbí Tadeášek :slight_smile: Tak pak dej vědět,co jste tam viděli :confused: :slight_smile:
5. kvě 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahoj, na ultz jdeme až 12.5., takže ještě týden budem napjatý :grinning: .Tadeášek je pěkný jméno, kamarádka má zase Tobiáška.
5. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl - aha,já myslela tento čt. Tobiášek je taky pěkný jméno.Tadeáš se mě líbí,akorát nevím jak mu zdrobněle říkat:Tadík,Tádo,.....?No uvidíme třeba to bude holka :slight_smile: Nám je to fuk,hlavně a´t to je zdravý :slight_smile:
Tak příští čt písni, co budete mít :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se přidat? Já jsem teda až řijen , začátek (5.11¨) a všechny řijnové jsou tu 2 jsou zamčené. Teď teda nevím jak budu stíhat, poněkud se nám zvrhlo budování před stehováním, do toho resty s fotkama, ale na diskuzi s prvním dítkem Listopad 2006 vznikla báječná parta. Tak se budu snažit udržet tempo. :o) Věřím že tady bude taky pohodička . Přeju pohodové těhu.
15. kvě 2011 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mě dr. dala termín na 29.9.2011. Je to moje první mimčo, další termín zatím není, tak uvidíme, jak to celé dopadne. Ale max. zařátek října to jistí :sweat_smile:
16. kvě 2011 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. my máme termin dle Pm 29.9.2011 a dle Uz 27.9. 2011, takže minimálně koncem zaří už budeme tři. :wink: kéž by to už bylo :slight_smile:
16. kvě 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahoj, tak co to bude ještě nevíme, ale dneska jsem byla na odběru plodové vody, protože ultrazvuk nedopadl uplně dobře
17. kvě 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vítám nově příchozí
17. kvě 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem novým příchozím :slight_smile: to bude miminek v září :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@leryl - muselas na plodovku? :frowning2: Prej to je hodně nepříjemný :unamused: A jak ti vyšly předtím tripply,dobře ne?
a bylas na screeningu v 1.trimestru?Copak se jim na utz nezdálo??????Uvidíš,že všechno bude v pořádku :slight_smile:
Hlavně se nestresuj.Ono to dopadne dobře.Kdy budeš vědět výsledky?Moc na tebe myslím,ať je vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leryl držim pěsti , já byla včera taky právě na velkým utz v Hradci kvůli vyloučení špatných vysledků z triplů a vše v pohodě. Píďalka má 350g a 25cm. Človek je fakt vystrašenej, já to mám navíc z první ruky, holky rozjely projekt Dotek světla. jedná se o bezplatné focení předčasně narozených děti do 1 roku a nemocných dětí. Jsou zapojení profíci co maj aťasy a i amatéři co to uměj. Podmínkou je jen zverejnění přibehu na blogu. Aby ti co s tímhle všim bojujou a potká je to, aby prostě si přečetli přiběhy bojů se štasným koncem a ti jež nám dají přiběh mají zas krásné fotky zadarmo. Takže se setkávám s tolika přiběhy, že člověk nebude v klidu nikdy. Neboj vše dopadne dobře.
http://doteksvetla.blogspot.com/
18. kvě 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehulky... muzu se pridat mezi vas? tp mam 8.9. v zamcene diskuzi jsou uz holky zakecane a vidim, ze tady se to rozrusta.... :slight_smile:
18. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka ahoj, určitě můžeš :slight_smile:
18. kvě 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahoj, výsledky krve jsem měla v 1. i 2. trimestru v pořádku,ale mimi má cysty v mozku a placenta je větší než by měla.Proto mně doporučili odběr.Rychlý výsledky máme v pořádku, tak snad budou dobré zprávy přibývat.
Koukala jsem, že jsi z reg.HK, odkud přesně, já pocházím z Chlumce n.C.
18. kvě 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka ahojky :slight_smile: vitej mezi zarijovkama :slight_smile: myslim, ze jsem ti uz jednou psala :slight_smile: pochazim z Uherskohradistska a ted bydlime v Brne ale za rok se chceme stehovat zpet, tak treba se nekdy s detmi potkame :slight_smile: taky budeme mit holcicku :slight_smile:
18. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji za privitani....
@adelka89 zrejme mi to uniklo, tak doufam, ze se pak opravdu potkame. :wink:
18. kvě 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
boobinka vítej, já mám sice rijen, ale nikdy nevíš, že tak jsem tu taky :D leryl, držím pěsti všechno bude v pohodě
18. kvě 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, taky se vám zdá, že to nějak moc rychle utíká :slight_smile: ? Mě přijde, že tý týdny jen přeskakuju. Chci se zeptat, kdy Vám mudr. dal/a druhý termín. Mě ho urřila podle posledního dne menstr. A druhý zatím nenám. Díky a mějte se hezky, počasí k tomu nahrává.... :wink:
19. kvě 2011 v 06:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa ... presne tak, nikdy nevis. Prvni syn mel byt 7. srpen a je 19.cervenec.
@allye1 ... tak ten pocit mam taky, ze to rychle utika, kor kdyz me zamestnava jeden hyperaktivni certik.
Inak tp mam jen podle posledni ms, druhy nemam.
19. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
boobinka: to já sice chodím ještě do práce, ale přijde mi, že měsíční uzávěrky jsou snad čím dál tím časteji. Tobě věřím, že si čas ubíhá prvorozeným. No není nad to, když je na co se těšit,.........
19. kvě 2011 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl - určitě to bude dobrý :slight_smile: A pokud jsou rychlý výsledky ok,tak to je jasný :slight_smile: Hlavně žádný nervy,to miminko neprospívá.Tak držím pěstičky.Já jsem z Náchodska.

Taky se mě zdá,že ten čas tak letííííí a to jsem doma.kdybych chodila do práce tak nestíhám asi vůbec nic :grinning:

@allye1 - já mám taky termín pouze dle poslední ms.Akorát pak dle utz je mimi asi o 5dní větší.Pak v jednech papírech ze screeningu jsem měla TP napsanej o 5 dní dřív.Ale můj gynekolog to pořád bere dle ms.
19. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,už kupujete na mimčo věcičky?A co kočárek?Já už pomalu začala - ale teď v těch teplech se mě nějak nic nechce :unamused: Co budem dělat v létě? :grinning:
19. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 druhy termin se urcuje kolem 12tt kdy se jeste da urcit podle velikosti mimca, pak uz roste kazde mimco svoji rychlosti,takze ted uz ti ten termin nikdo asi nezmeni, mozna mimi odpovida terminu podle ms tak ti ani druhy termin neurcovali :slight_smile:
Ja mam podle ms 13.9. podle utz 20.9 :slight_smile:
ale jak rika boobinka nejake terminy jsou k nicemu fyziologicky porod je od 38 - 42 tt takze mesic sem mesic tam :slight_smile: nas prcek je taky o 19 dni driv :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
výbavička pro mimčo ? Já ještě chvíli počkám, tak 14 dní (příští kontrola teď u uterý, tak už doufákm, že mi mudr. řekne, co se mi to tam vrtí), du tak trošku řídit modrávs. růžová. Jo a myslíte si, že jsem blázen, kdybych chodila do práce (dělám v kanceláři u pc účtařinu) do konce srpna? Samozřejmě, když mi to "prcek" dovolí, aspoň taková je moje vize. Díky
20. kvě 2011 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už mám výbavičku kromě kosmetiky kompletně přichystanou. Jen si dokupuji pár růžových oblečků. A kočárek, ještě nevíme jaký :unamused:
inak sluníčka si zatím užíváme, protože v létě nevystrčím ani paty z domu :sweat_smile:
20. kvě 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám pár věciček od švagrový a kámošky a přichystaný postýlky (máme domeček - tak jedna bude dole v obýváku a jedna nahoře v ložnici)- nečekám dvojčátka :grinning: No a kočárek už taky máme - tříkolku Peg Perego a jsem moc moc spokojená :slight_smile: ta je uložená u babičky.No ale ještě mě spoustu věciček čeká.Já budu kupovat neutrální,protože nevíme co to bude...

@allye1 - pokud ti to prcek dovolí,tak pracuj,když tě to baví.
Já jsem ráda,že jsem doma :slight_smile: Nic mě nechybí a vše si v klídku přichystám a ten čas tak letíííííííí :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ... zrovna dnes jsem narazila na tento kocarek PP gt3 a asi do nej pujdu az budem prechazet na sportak :wink:
20. kvě 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka - nám přišel zatím jen sporťáček a korbu objednám jinou barvičku :slight_smile: Ale je stabilní,velký kola,fakt je suprááááááckej :slight_smile: Už se těším,až vyjedeme.Akorát každej rok dělaj jen 4barvičky na sporťák.
Toto je náš kočárek pro mimíska:
20. kvě 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ... je krasny.... a nezda se ti ta korbicka moc mala?
20. kvě 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne,právě že hluboká korba je hooooodně velká.Co jsme hledali,tak jsme našli jen asi 1korbu větší,než je u PP.
Nejmenší korby jsou u těch polských kočárků,apod.Tohle je tank!Ta korba je fakt velká.celkově je ten kočárek takovej robusní a velkej koš na nákup...
Mrkni někde v prodejně a pak je dobrý si ho pořídit přes net.Nás vyjde asi o 4000levnějc z netu,než z prodejny.
20. kvě 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a co kočárek značky Danny Sport Prestige? Docela o něm přemýšlím,líbí se mi jak hluboký, tak i sporťák. Co vy na to ?
20. kvě 2011 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek