• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@dasty79 ahoj, tudle trojkolku si strašně chválila jedna paní tady na koníkovi, ale co jí chybělo byla nožní brzda
20. kvě 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se pak na nej podivam... :wink:
21. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já má termín 15.9. , tak jestli neva, taky se trochu zapojím.
Teda já ještě nic moc nesháněla, ale jak to tady čtu, už se do toho taky pustím :o)) aby mě nezaskočila pak to vedro s největším břichem :o)))
21. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl - ahojky,já ještě nebyla ani těhu a toužím už asi 5let po 3-kolce a tahle má přední brzdu na rukojeti + zadní kola s parkovací brzdou :slight_smile: Ty máš po Barborce kočárek?
21. kvě 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 - Danny sport prestige - se mě líbí,co maj barviček :slight_smile: Taky jsem o něm přemýšlela.Ale pak nakonec jsme zvolili PP,my nechtěli Polskej a tamten myslím je....Ale kažej má jinej názor.Někdo zase nechce 3-kolku...
21. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty 79: a co například kočárky značky TAKO Jumper X ? I ty se mi líbí, fakt nevím, jaký vybrat.... :frowning2:
21. kvě 2011 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 - to záleží na tom,co se vám líbí :slight_smile: Nám se taky líbil jeden z kolekce Tako - takovej hnědej.
Ale u mě to je mínus,ta Polská výroba.Ale jinak si je někdo chválí.A já prostě měla vysněnou tu tříkolku....
Takže u nás byla jasná volba.Tako a Danny sport prestige - ty maj taky ty zajímavý kola - je to čtyřkolka,ale
v předu jsou ty kola blíž u sebe,než u klasický čtyřkolky.Jsou pěkný!do klasický čtyřkolky bych nešla,ty se dělali
dřív a mě nezaujali.Tady je výhoda,že máš spoustu barev a dezénů - je fakt z čeho vybírat :slight_smile:
Jsem zvědavá,co vyberete. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahoj, kočárky máme 2,nejdřív jsme koupili 3kolku Quinny Speedy kvůli tomu, že je to hodně skladnej kočárek do auta.Manžel nejdřív 3kolku nechtěl,ted na to nedá dopustit,ale jezdil se zaaretovaným kolečkem, dokud to ještě fungovalo.Ten máme na ježdění s autem a já do Prahy,když jezdím MHD.Pak jsme koupili ještě 4kolku,tu mám po okolí tam u nás, oba jsme maximálně využily,dcera se v nich do ted vyspí a oba jsou lehký (8 a 12 kg).Oba jsme koupily už použitý,ale jako nový, takže máme za cenu 1 nového 2 :slight_smile: .
22. kvě 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl - tak co výsledky pořád nemáš?To máte nejlepší - víc kočárků :slight_smile: To já budu pořád v přírodě,bydlíme na vesnici a nebo pak někam autem,takže to je v pohodě.Já zas hledala pořádně stabilní kočárek a dobrej do terénu - pořádný kola,...My jsme takový teréńáci :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahoj, mám jen předběžný,ty jsou v pořádku, další asi za 10dní
23. kvě 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl - jo tos psala,že máš jen předběžný.Já jen,jestli už nemáš ty další výsledky....
Ale pokud je vše v pořádku,tak bych se nebála :slight_smile:

Včera jsem byla u zubáka a za 5minut jsem byla venku - tak jsem ráda :slight_smile:
A dnes jsem v poradně dostala žádanku na cukrovku - tam se mě teda moc
nechce,ale tomu se nevyhnu :unamused: Jak to holky probíhá?A je to opravdu tak hnusný?
24. kvě 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahoj. četla jsem že jsi z nachodska, tak se chci zeptat odkud přesně. já Broumovsko.
24. kvě 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak - ahoj,já jsem Hronovsko :slight_smile: k jakému chodíš gynekologovi?A nebudeš chodit na předporodní kurz?
24. kvě 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 já chodím ke Kozderkovi, ještě nevím jestli budu chodit na předporodní kurz. ten je kde? v náchodě ?
24. kvě 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak - aha,tak toho dr. neznám - ten je asi v Broumově,ne?Já chodím k dr. do Ná.
A docela uvažuju o předporodním kurzu - je v Náchodě,tak se tam třeba potkáme :slight_smile:
Mrkni na: www.tehotenske-kurzy.cz
24. kvě 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ähoj, já dneska byla v těhu.poradně, tak nález máme v hlavičce pořád skoro stejný :angry: .
Pak jsem byla u zubařky, taky jsem byla venku v cuku letu, ale mám pár věcí, které mně chce zubařka po porodu řešit :unamused: .
Pro mě bylo u testu na cukrovku nejhorší to, že jsem nemohla 2 hodiny pít.Nalačno ti vezmou krev, pak ti daj vypít roztok glukozy a za hodinu by ti měli vzít zase krev a za 2 zase.Celou dobu bys neměla nic pít a jíst a být v klidu.Ale když jsem slyšela sousedku, jak to dělali jí, tak jsem nevěřila.Krev jí brali nalačno a pak za 2 hodiny, sestra jí ještě uvařila čaj a v mezičase si došla na nákup, takže výsledky jsou na 2 věci :grinning: .
24. kvě 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 jj ten dr je v Broumově, je to super aspon nemusím nikam dojíždět. jj třeba se tam uvidíme ještě se rozmyslím jestli budu chodit :slight_smile:
25. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky termín mám 23.září ,můžu k vám?
25. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ada80 : vítej !!! Mimo jiné, dneska jdeme objednávat kočárek, těším se jak malá holka! Nakonec to vyhraje Tako warrior, korbička GT , buď černo-červená, nebo zelinková. Oboje půjdou jak ke klukovi, tak i k holčičce. Protože to musí být pěkný stydlínek, ještě nevíme.
25. kvě 2011 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
allye1.díky,aspoň máte překvapení,když se vám prcek nechce ukázat
25. kvě 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak čas běží a my stále ještě nevíme pohlaví......už jsem napnutá jako tětiva......jsem zvědavá.....prý vypadají naše fazolky jako jednovaječný........ale uvidíme.......8.6. jdu ráno na testy na cukrovku......a potom odpo na gynekologii.....a tam nám už pan doktor snad řekne jestli holky, kluci nebo kluk holka......no a když nee.....tak 11.6. jdeme do Gennetu na 3D ultrazvuk..... a tam nám to určitě řeknou.....teda fakt už doufám.......jinak pomalu začínám schánět kočárek.....a hlavní podmínka je aby měl autosedačky které pasují na kolečka.......tzn.....chtěla bych trojkombinaci......scháním ale je to celkem drahé.....takže kdybyste nějaká věděla o nějakém.....dejte určitě vědět...... :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 13:11  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@machajda1 mne se libi jane powertwin, ale v plne vybave vcetne korbicek a autosedacek vyjde tak na 20tis. jinak semi libi easy walker ale ten je taky dost drahy :frowning2:
25. kvě 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@machajda1 jej alem bych zapomnela na baby jogger city select :slight_smile: ten budeme kupovat my ale pro sourozence :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj.....moooc díky za pár nabídek......mě se hodně líbí Teutonia....ale je hodně drahá....a easy walker je také fajn....ale nevím jestli na to budu mít, do toho že čekáme dvojčátka tak musíme ještě udělat ložnici, jsme ve stáriu izolace střechy a zdí....atd.........spíš budu schánět něco staršího.... :slight_smile: ....
25. kvě 2011 ve 13:52  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
...objednán kočárek...Tako warrior, korba GT zeleno-černá... tak snad budeme mít štěstí a bude "fachat" tak ajk má a nebudu problémy. Cca za 3 týdny přijde a povezeme ho k nastávající prababičce, prý chce přes léto trénovat :slight_smile:
26. kvě 2011 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidim, ze se stale resi kocarky... Pristi tyden jedem na 3D do Brna, tak se konecne porozhlednem a snad uz vyberem :slight_smile: Inak mam ted mnoho zarizovani, v sobotu se vdavam, tak snad nebude prset. Jeste se mi zrejme objevila aritmie, tak uvidime co rekne zitra dr.
Teutonia je taky pekny kocarek, ale ta cena :unamused: chceme koupit nejdrive levny kocarek s velkou korbickou, pak budem vybirat sportak a u nej uz setrit nebudu :grinning:
26. kvě 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, tady se vybírají kočárky :slight_smile: Tak dejte fotečku,co jste vyraly :slight_smile:

@boobinka - ty se vdáváš v sobotu?tak to si ten krásnej den moc moc užij :slight_smile:
Na počasí se vyprdni - i kdyby pršelo,tak vám bude pršet štěstí :wink:
Pak dej fotečky,jaká jsi byla krásná nevěsta s bříškem :slight_smile:
26. kvě 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka gratuluji a v sobotu si to hezky užij :slight_smile:
26. kvě 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ... dekuji, urcite si ten den uziji :wink: o fotecky se pak urcite podelim :wink:
26. kvě 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek