• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@klarisak ... taky dekuji :wink:
26. kvě 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, ty se vdáváš... my se brali loni v září a věř, že to bude jeden z nejhezčích dnů, co můžeš zažít. I kdyby vám pršelo, bude to mít svoje kouzlo. MOC GRATULUJU !
26. kvě 2011 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
... to je on, mého srdce šampion ..... :slight_smile:
26. kvě 2011 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka taky přeji, at Vám ten velký den vyjde co nejlépe :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Tak to je paráda, že jsi to vydržela...já ještě stále nejsem rozhodnutá, manžel by to taky rád věděl. Minule nám doktor řekl, že si není jistý a ani my jsme ještě nebyli rozhodnutí, tak nám to neřekl. A na další, asi už jistější ULT jdeme nejspíš až na začátku července, tak uvidíme, co z toho vyleze! :slight_smile: Včera jsme zrovna na prcka pár věcí dostali, tak jsem se kochala a kochala! :grinning:
26. kvě 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl Čenda je teda správňáčky, jak píše dasty. Vždycky si při vyslovení vybavím Čendu Jirsáka z Bylo nás pět :slight_smile: Manžel chtěl původně Alexe, asi mě spíš zkoušel, ale teď jsme se tak nějak dohodli na jiných jménech, uvidíme, co nakonec vyhraje! :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka Ahojky, tak to máme termín kousíček od sebe....rozrůstá se to a to je dobře, i když teď jsem tu dlouho nebyla a nestačím se divit, jak se to posunulo kupředu :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Já ještě výbavičku nekupuju, hlavně tak nějak nevím, co je vše potřeba...pár věcí na mrňouse jsme už dostali, pár mám ze sekáčku od známé a fakt nádherný věci. Zatím máme taky vše neutrální, uvidíme, jak to nakonec dopadne :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@machajda1 To byste měli parádní...kluka a holčičku! :grinning: Půl na půl...já jsem taky z dvojčat a neměnila bych :grinning: Ještě máme staršího bráchu, takže naši tenkrát museli taky shánět dvojkočár...v té době byl "lehčí" výběr, takové ty kožené...my měli oranžový a drží dodnes! :slight_smile: Jinak my ještě vybraný kočárek nemáme...snad to bude stačit tak v průběhu června nebo prázdnin :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - Jen si to taky nechte jako překvápko :slight_smile: Když vám to neřekli na utz ve 20tt na utz,tak teď bych to už vydržela...Od července to měsíc už pak vydržíte a mimi bude překvápko :slight_smile: Akorát je blbý s tou výbavičkou - ale já kupuju neutrální věcičky - a taky dostávám od kamarádek a švagrový a taky koukám po hrabákách.A až se mimi narodí,tak se pak dokoupěj ty barvičky modrý/růžový :grinning:
A tak jaký máte jména - pochlub se :sunglasses:
Já právě chci teď za červen toho hodně koupit a vyprat a hlavně vyžehlit.Pak o prázdninách pokud budou nějaký pařáky,tak se mě nebude chtít někde lítat s tím pupkem a schánět něco a nebo doma žehlit....
Já jsem si vyjela na netu,co je potřeba pro mimi a nebo se ptám kámošek.Ale taky nevím a jen tak bádám :grinning:

@machajda - jo to by bylo pěkný páreček :slight_smile:
27. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 - tak kočárek už máte koupenej?ten tvůj šampion :grinning: je pěknej - pěkná barevná kombinace.
Ale nemá malou korbičku?To se bude drandit,co?Už aby to bylo :slight_smile:
27. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 - když jsme byli na prodejně s kočárkama a porovnávali jsme ostatní, nebyl mezi nima extra rozdíl. Ale po zkušenostech od kamarádky (má podobný) si myslím. že to bude v pohodě, tedy když se nám nenarodí "otesánek". :astonished:
27. kvě 2011 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 No myslím, že teď by to vydržet asi už šlo, ale....uvidíme! :wink: Jakmile to ale bude vědět náhodou manžel, nevydržím to, to vím jistě...na druhou stranu, chtěli bychom překvapit pak aspoň ostatní, ale všechno se ještě uvidí jak se to vlastně nakonec vyvine. :slight_smile: Jinak máme taky převážnou většinu věcí neutrální, takže pohoda. Přes prázdniny to bude asi s pupkem mazec, ale zase to nechci řešit nějak moc předčasně...ale ráda bych to tak nějak do konce července měla připravený, člověk nikdy neví...kdy to přijde! :grinning: :grinning: Jinak se dál asi taky budu spíš ptát a ptát a pídit se, co shánět! :wink:
27. kvě 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaký budete kupovat chůvičky?a monitor dechu také?a co odsávačku mateřského mléka?Já vůbec nevím bez čeho se obejdeme a co je nutnost....
27. kvě 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o chůvičce a monitoru dechu jsme ještě neuvažovali, ale co tak měli známí, tak jim stačila chůvička něj. obyč. a odsávačku měli kvůli tomu, že museli dokrmovat odsvávaným mlékem do lahvičky, malá pak nechtěla z prsu...ale jestli to budeme muset taky řešit, to vůbec netuším... :unamused:
27. kvě 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 já jsem měla odsávačku půjčenou makuální od Aventu a použila jsem jí asi 3X, radči jsem malou měla pořád u sebe, než odstříkávat a když už, tak mně to šlo i rukou.Monitor dechu jsme na Barču neměli, ted nám ho půjčí kamarádka a chůvičky jsme kupovali až před rokem kvůli dovolené, předtím jsme si je půjčili, když bylo potřeba a byt máme tak malý, že nejsou potřeba :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok,tak odsávačku řešit nebudu.A asi ani monitor dechu ne.Ale určitě si pořídíme chůvičky.Máme baráček,takže se 100%využijou :slight_smile: a kolikrát pak třeba sedíme i před baráčkem na terásce,takže budu aspoň v klidu :slight_smile:
28. kvě 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 ahojky, taky jsem si to nechali řict co to bude, i když mě občas hrže v hlavě že bych to rada veděla, ale držim se :slight_smile: manžel to taky vedět nechce.... a je docela sranda pozorovat příbuzné a známé jak typují a sazejí se co se nám to vlastně v září narodí :slight_smile: je to naše první miminko, takže nám to je jedno co to bude, hlavně když to bude zdravé :slight_smile:
29. kvě 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, můžu se k vám přidat ?

@ada80 ahoj :slight_smile: taky se poohlizim po nove skupince :slight_smile: ta "naše" uz je nějak plná nových neznámých mamin a maji termíny spíš v zimě, než na podzim :slight_smile:
29. kvě 2011 v 17:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak Ja si taky u prvniho nenechala říct, co to bude, u druhého jsem si říct nechala a dozvedela jsem se, že zase kluk... teď napotřetí jsem si říkala, že hoka to být prostě MUSÍ :slight_smile: no a co ... je to zase pindík :grinning:
manžel asi nic jinýho neumí :slight_smile: no napočtvrté to už pokoušet nejspíš nebudeme ....
29. kvě 2011 v 17:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak - vždyť to je pěkný překvápko.Ono to uteče jako voda a dozvíme se to všechny :slight_smile: Jo to u nás taky typují,to je sranda :grinning: mě dost lidí typuje kluka,co tobě? Přesně tak,hlanvě ať je miminko zdravé a je to jedno,jestli bude mít pindíka a nebo kávové zrno :grinning:

@mimys - vítej :slight_smile: ty brďo třetího kluka,to je teda pěkný :slight_smile: Vždyť to je jedno,co to bude.Ale věřím,že když už máš doma "3 chlapi",že sis přála holčičku :slight_smile: Tak,že by na počtvrté???
29. kvě 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys :grinning: moje mamka to zkoušela 5 krát a vždycky to byla holka :grinning:
@dasty79 no většinou u me typují kluka a už asi třikrat typli holku.... někteří se i sazeji :slight_smile: dokonc i manžel s moji kolegyní z práce :slight_smile: ...... manžel tvrdí kluka a kolegyně holku :grinning:
29. kvě 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, manžel se vsadil s naší kamarádkou o autodráhu, když budeme mít kluka, tak jí kupuje ona a když holka, tak jí koupí on jím.
29. kvě 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je povedený s těma sázkama, to u nás se zatím nikdo nesází, jen jsou spíš netrpěliví, že neví, co to bude, neví co mají na mrňouse kupovat atd...ale ještě uvidíme. Jen my s manželem si tipujeme jinak, já kluka a on holčičku! :slight_smile:
30. kvě 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys To mi připomíná jednu známou, ona měla tři kluky, další mimčo nechtěli, ale nějak jim to asi "uniklo" :slight_smile: a tak mají čtvrtýho kluka! Teď už si prý nedokáže ani místo něj představit holčičku, že by prý mezi těmi zlobidly neměla jednoduchý, ale hlavní je, že jsou všichni 4 zdraví, tak to musí taky zvládnout. Tobě přeju hladký průběh a hlavně malému zdraví! :wink:
30. kvě 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To u nás se teda zatím nikdo nesází.Jen každej typuje - to je sranda.A třeba tchýni hrozně vadí,že neví co budeme mít - u ní v práci co jsou nastávající babičky,tak ty se všechny pochlubily co budou mít jejich dcery a nebo snachy a moje tchýně ne,tak je strašně dožraná.Myslí si,že to víme a nechceme to říct.A zkouší to zjistit kde se jen dá :grinning:
U nás taky já sebe typuju na kluka a manža mě typuje na holčičku :grinning:
To jsem zvědavá,co nakonec budeme všechny mít :slight_smile: Hlavně,ať to je zdravý!!!
30. kvě 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to sranda pozoravat jak každy typuje a hadá :slight_smile: nás zitra čeká kontrola u dr, už se těším až zase toho našeho drobečka uvidim :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ono i když si to necháte říct, tak ten ultrazvuk není na 100%. Nám řekly, že to bude kluk, ale i tak to beru s hooodně velkou rezervou, mám okolo sebe holčiny, co jim ještě před porodem doktoři trdili, že ví naprosto jistě, co to bude a netrefili se ... jooooo to je pak překvááápko :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys to se nedivím, že čtvrtej pokus už radši nedáš :grinning: :grinning: :grinning:
Kluci si budou určitě víc rozumět :wink:
30. kvě 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky už jsem zas tady
mimys.ahoj jj taky hledám
31. kvě 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek