• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
ahoj holky,tak ko dobre, byl videt jen gestacni vacek tak ze 14 dnu jdu na ko. Brali mi taky krev vysledky budou az v pondeli
13. led 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 krev ti brali kvůli Hcg?
13. led 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se k vám rada přidala, v úterý jsem na testu objevila //, poslední MS jsem měla 18.12., takže se k doktorovi zatím ještě nechystám....Ale už se nemůžu dočkat,až se objednám... :grinning: Jinak TP, co jsem si zkusila vypočítat tady na netu mi vychází 20.9....ale vše může být ještě jinak :wink:
14. led 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram jj abychom vedeli jak vysoke je hcg protoze na utz jdu az za 14 dni :wink:
14. led 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vám hlásím :grinning: :grinning: . Termín mám 3.září.. Vůbec nic mi není, jen jsem unavená..
14. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schimi Já jsem taky stále unavená, až hrozné ...
14. led 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem pořád utahaná a dopoledne mi je docela zle,můžu jíst jen ovoce a po troškách. Odpoledne je to lepší, ale nemůžu skoro nic jíst a pít jen vodu s citrónem :sweat_smile:
14. led 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schimi vidím, že už máš taky dítka "trochu" odrostlejší :grinning:
14. led 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 tak budu držet palce,ať je Hcg pořádně vysoký :slight_smile:
14. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram Ahoj,my se už známe.. tak už se ti to zadařilo,tak to jsem ráda.A co holky zadařilose někomu // Taky jsem měla poslední 1.12. testík mě vyšel už 28.12. první den očekávané Ms.Ted jsem 7tt.Hrozně se bojím.. Takže termín as taky v září..Za dva týdny kontrola a UZ.

14. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tiše se připojuji.. nechci nic zakřiknout
14. led 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka ahoj :slight_smile: :slight_smile: takže jsme na tom stejně. :slight_smile: Já byla na UTZ včera a už bylo srdíčko. Ale samozřejmě, pořád mám hrozný strach a další kontrola mě taky čeká za 14 dní. Nikomu jsme nic neřekli a pokusíme se to utajit co nejdéle, protože vím, že radost by byla ještě moc předčasná.
14. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě.. já jsem ráda ale zároven strach je u mě veliký a dokad mimi neví na světě a v náručí nic není boužel jisté.Vždyt víš o čem mluvím.. přišlo mi směšné dohadovat se o termínu,já si to ještě ani nepočítám.. a týden sem týden tam na tom nesejde.Je tam stejně rozmezí 38tt až 42tt
14. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka já když šla k dr., tak mi zuby jektaly hrůzou a než se vyslovila, co vlastně vidí, tak jsem byla na kolaps. Pak ohromná úleva, protože v minulém těhu jsme to ani na srdíčko nedotáhli, ale teď už zase jen strach. Ale pořád si říkám, že je to prostě na přírodě a stejně s tím nic neudělám.
14. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram jj příroda je mocná a někdy krutá,tam musíme věřit že to bude dobré ale bude to dlouhé co? :wink:
14. led 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se hlásím do klubu a doufám, že to spolu do toho září hezky všechny dotáhneme :slight_smile:
Já měla poslední MS 10.12., TP cca 17.9. :slight_smile: Taky mám pořád hrozný strach a dokud neuvidím na UTZ srdíčko,
nebudu mít klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí kontrola u dr. už ve čtvrtek, tak snad už mrňouska uvidím :wink:
14. led 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fram : no dítka jsou kapku starší a ještě nic nevědí :grinning: :grinning: .. Vlastně nikdo.. Ale já můžu jíst cokoliv.. Vůbec mi není zle.. A to ty první dvě těhu mi tedy takhle dobře nebylo.. Ale nikdy jsem nezvracela :wink: .. Spíš tak jako nevolno - jako po draku :grinning: :grinning: ..
15. led 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka jo, bude to nekonečný, už aby byl srpen :grinning:
@martule20 gratuluju a držím palce na UZ :slight_smile:
@schimi my to taky ještě nikomu neřekli, až po 1.trimestru, ví to jen moje ségra, aby mě držela, když hysterčím, protože manžel je často pryč :slight_smile:
15. led 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram Ahojky,taky jsem to nikomu nechtěla říkat,jenže kolegině s práce se o to postarali a vykládaj to na potkání čůzy.. Dr mi totiž poslala obratem na nemocenskou.Takže at chci či ne tak spousta už to ví.
15. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mě je taky dobře,žádné nevolnosti vlasně jsem to neměla nikdy.Jen jsem nafouklá a prsa větší..
15. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fram: dívám se, taky jsi o něco starší :wink: .. Mně bude v květnu 37, tak už je to přece jenom jiný.. Když jsem měla 20, tak mi to připadalo všechno nějak jednodušší :grinning: :grinning: ..
16. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla poslední MS 26.11.. Tak to je TP hned 3.9. tak jsem zvědavá...
16. led 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mohu se k Vám připojit? Dvě // jsem objevila ve středu. Termínek vychází dle PM na 21.9. K dr.se zatím nechystám. S prvním jsem šla brzy a zbytečně mě doktor stresoval, že tam není nic vidět...Raději si tentokrát počkám.
16. led 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@karusta vítej a gratuluju. Pokud nejsou problémy, není potřeba k dr. spěchat.
@schimi když jsem byla poprvé těhotná, neměla jsem přístup k internetu (neuvěřitelné, že :grinning: ) a nevěděla o těhu ani desetinu toho, co vím teď a proto jsem si ho krásně užívala. Teď se pořád bojím :sweat_smile:
@kolebka já se to snažím se všech sil v práci utajit, není to moc jednoduchý, když je mi celý den špatně, ale zatím se daří.
16. led 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram To víš to je težké,kort když ti je špatně.. a nevyzvídaj?Hlavně nic netahej..Dceru mám 4 letou a před tím jsem taky neměla internet a vůbec mi to nepřišlo,měla jsem knížku a tam vše podstatné bylo :wink:
16. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram Děkuji za přivítání. Jojo, přesně tak, nikam nespěchám. S prvním prckem jsem měla bolesti, tak jsem jela brzy, no a zbytečný stresy, který trvaly měsíc. Tak si teď pěkně počkám :slight_smile: V práci je to asi těžké, abys to utajila, když ti není dobře. Já to měla s mladou dobrý. Nikdo to nevěděl, krom přímého nadřízeného a pár blízkých lidí až do pátého měsíce. Pak se začali divit, že jsem přibrala a bylo to venku :grinning: Teď je to jednoduché, jsem ještě doma, takže pohoda. Jen nosit několikrát denně 11 kg asi není to pravé ořechové....

Jinak všem přeji krásné a pohodové těhu a zdravá mimča :slight_smile:
16. led 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, hlásím se asi též do party :slight_smile: A koukám, kolik bude zářijových miminek :sunglasses: Já jsem 8tt a byla jsem dnes na první kontrole, vše v pořádku. No až na nevolnosti, hoooodně velký, zvracím pořád a všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem, tak se taky pomaloučku přidávám :wink: TP mi vychází na 26. září a k Dr, jdu ve středu už podruhé :sweat_smile:
17. led 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
dneska jsem byla u svého gynekologa :slight_smile: a zatím nic:unamused: podle UTZ jsem teprve v 5tt takže srdíčko ještě nebylo jen dutinka :slight_smile: na KO jdu zas za 14 dní :slight_smile: u prvního prcka jsem to měla skoro stejně tak doufám že příště bude blikat srdíčko :wink:
@karusta jj já tahám několikrát denně 12 a půl kila takže taky nic moc :wink: :grinning:
@fram jj přístup k netu jsem taky neměla dlouuuho až se snažením o první mimi(před skoro 3 lety) jsem ho začla používat :wink: jináč to pro mě byla španělská vsnice :grinning: :grinning:
17. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi jé, gratuluji. Známe se z biodítěte. Ale zatím pst, ještě to nechci všude zveřejňovat. :slight_smile:
17. led 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek