Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

Kdo máte termín taky v Září?
adelka89
13. led 2011
ahoj holky,tak ko dobre, byl videt jen gestacni vacek tak ze 14 dnu jdu na ko. Brali mi taky krev vysledky budou az v pondeli
fram
13. led 2011
@adelka89 krev ti brali kvůli Hcg?
monu27
14. led 2011
Ahoj holky, taky bych se k vám rada přidala, v úterý jsem na testu objevila //, poslední MS jsem měla 18.12., takže se k doktorovi zatím ještě nechystám....Ale už se nemůžu dočkat,až se objednám... 😃 Jinak TP, co jsem si zkusila vypočítat tady na netu mi vychází 20.9....ale vše může být ještě jinak 😉
adelka89
14. led 2011
@fram jj abychom vedeli jak vysoke je hcg protoze na utz jdu az za 14 dni 😉
schimi
14. led 2011
Ahoj holky, tak se k vám hlásím 😃 😃 . Termín mám 3.září.. Vůbec nic mi není, jen jsem unavená..
modelis
14. led 2011
@schimi Já jsem taky stále unavená, až hrozné ...
fram
14. led 2011
Taky jsem pořád utahaná a dopoledne mi je docela zle,můžu jíst jen ovoce a po troškách. Odpoledne je to lepší, ale nemůžu skoro nic jíst a pít jen vodu s citrónem :-N
fram
14. led 2011
@schimi vidím, že už máš taky dítka "trochu" odrostlejší 😃
fram
14. led 2011
@adelka89 tak budu držet palce,ať je Hcg pořádně vysoký 🙂
kolebka
14. led 2011
@fram Ahoj,my se už známe.. tak už se ti to zadařilo,tak to jsem ráda.A co holky zadařilose někomu // Taky jsem měla poslední 1.12. testík mě vyšel už 28.12. první den očekávané Ms.Ted jsem 7tt.Hrozně se bojím.. Takže termín as taky v září..Za dva týdny kontrola a UZ.

kolebka
14. led 2011
Holky tiše se připojuji.. nechci nic zakřiknout
fram
14. led 2011
@kolebka ahoj 🙂 🙂 takže jsme na tom stejně. 🙂 Já byla na UTZ včera a už bylo srdíčko. Ale samozřejmě, pořád mám hrozný strach a další kontrola mě taky čeká za 14 dní. Nikomu jsme nic neřekli a pokusíme se to utajit co nejdéle, protože vím, že radost by byla ještě moc předčasná.
kolebka
14. led 2011
No právě.. já jsem ráda ale zároven strach je u mě veliký a dokad mimi neví na světě a v náručí nic není boužel jisté.Vždyt víš o čem mluvím.. přišlo mi směšné dohadovat se o termínu,já si to ještě ani nepočítám.. a týden sem týden tam na tom nesejde.Je tam stejně rozmezí 38tt až 42tt
fram
14. led 2011
@kolebka já když šla k dr., tak mi zuby jektaly hrůzou a než se vyslovila, co vlastně vidí, tak jsem byla na kolaps. Pak ohromná úleva, protože v minulém těhu jsme to ani na srdíčko nedotáhli, ale teď už zase jen strach. Ale pořád si říkám, že je to prostě na přírodě a stejně s tím nic neudělám.
kolebka
14. led 2011
@fram jj příroda je mocná a někdy krutá,tam musíme věřit že to bude dobré ale bude to dlouhé co? 😉
martule20
14. led 2011
Ahoj holky, taky se hlásím do klubu a doufám, že to spolu do toho září hezky všechny dotáhneme 🙂
Já měla poslední MS 10.12., TP cca 17.9. 🙂 Taky mám pořád hrozný strach a dokud neuvidím na UTZ srdíčko,
nebudu mít klid :-p Naštěstí kontrola u dr. už ve čtvrtek, tak snad už mrňouska uvidím 😉
schimi
15. led 2011
fram : no dítka jsou kapku starší a ještě nic nevědí 😃 😃 .. Vlastně nikdo.. Ale já můžu jíst cokoliv.. Vůbec mi není zle.. A to ty první dvě těhu mi tedy takhle dobře nebylo.. Ale nikdy jsem nezvracela 😉 .. Spíš tak jako nevolno - jako po draku 😃 😃 ..
fram
15. led 2011
@kolebka jo, bude to nekonečný, už aby byl srpen 😃
@martule20 gratuluju a držím palce na UZ 🙂
@schimi my to taky ještě nikomu neřekli, až po 1.trimestru, ví to jen moje ségra, aby mě držela, když hysterčím, protože manžel je často pryč 🙂
kolebka
15. led 2011
@fram Ahojky,taky jsem to nikomu nechtěla říkat,jenže kolegině s práce se o to postarali a vykládaj to na potkání čůzy.. Dr mi totiž poslala obratem na nemocenskou.Takže at chci či ne tak spousta už to ví.
kolebka
15. led 2011
Jinak mě je taky dobře,žádné nevolnosti vlasně jsem to neměla nikdy.Jen jsem nafouklá a prsa větší..
schimi
16. led 2011
fram: dívám se, taky jsi o něco starší 😉 .. Mně bude v květnu 37, tak už je to přece jenom jiný.. Když jsem měla 20, tak mi to připadalo všechno nějak jednodušší 😃 😃 ..
schimi
16. led 2011
Já měla poslední MS 26.11.. Tak to je TP hned 3.9. tak jsem zvědavá...
karusta
16. led 2011
Ahoj, mohu se k Vám připojit? Dvě // jsem objevila ve středu. Termínek vychází dle PM na 21.9. K dr.se zatím nechystám. S prvním jsem šla brzy a zbytečně mě doktor stresoval, že tam není nic vidět...Raději si tentokrát počkám.
fram
16. led 2011
Ahoj holky,
@karusta vítej a gratuluju. Pokud nejsou problémy, není potřeba k dr. spěchat.
@schimi když jsem byla poprvé těhotná, neměla jsem přístup k internetu (neuvěřitelné, že 😃 ) a nevěděla o těhu ani desetinu toho, co vím teď a proto jsem si ho krásně užívala. Teď se pořád bojím :-N
@kolebka já se to snažím se všech sil v práci utajit, není to moc jednoduchý, když je mi celý den špatně, ale zatím se daří.
kolebka
16. led 2011
@fram To víš to je težké,kort když ti je špatně.. a nevyzvídaj?Hlavně nic netahej..Dceru mám 4 letou a před tím jsem taky neměla internet a vůbec mi to nepřišlo,měla jsem knížku a tam vše podstatné bylo 😉
karusta
16. led 2011
@fram Děkuji za přivítání. Jojo, přesně tak, nikam nespěchám. S prvním prckem jsem měla bolesti, tak jsem jela brzy, no a zbytečný stresy, který trvaly měsíc. Tak si teď pěkně počkám 🙂 V práci je to asi těžké, abys to utajila, když ti není dobře. Já to měla s mladou dobrý. Nikdo to nevěděl, krom přímého nadřízeného a pár blízkých lidí až do pátého měsíce. Pak se začali divit, že jsem přibrala a bylo to venku 😃 Teď je to jednoduché, jsem ještě doma, takže pohoda. Jen nosit několikrát denně 11 kg asi není to pravé ořechové....

Jinak všem přeji krásné a pohodové těhu a zdravá mimča 🙂
lovaa
17. led 2011
Ahoj všem, hlásím se asi též do party 🙂 A koukám, kolik bude zářijových miminek 😎 Já jsem 8tt a byla jsem dnes na první kontrole, vše v pořádku. No až na nevolnosti, hoooodně velký, zvracím pořád a všude :-p
aemmi
17. led 2011
ahojky všem, tak se taky pomaloučku přidávám 😉 TP mi vychází na 26. září a k Dr, jdu ve středu už podruhé :-N
katka82
17. led 2011
Ahojky
dneska jsem byla u svého gynekologa 🙂 a zatím nic:-| podle UTZ jsem teprve v 5tt takže srdíčko ještě nebylo jen dutinka 🙂 na KO jdu zas za 14 dní 🙂 u prvního prcka jsem to měla skoro stejně tak doufám že příště bude blikat srdíčko 😉
@karusta jj já tahám několikrát denně 12 a půl kila takže taky nic moc 😉 😃
@fram jj přístup k netu jsem taky neměla dlouuuho až se snažením o první mimi(před skoro 3 lety) jsem ho začla používat 😉 jináč to pro mě byla španělská vsnice 😃 😃
betelgeuzz
17. led 2011
@aemmi jé, gratuluji. Známe se z biodítěte. Ale zatím pst, ještě to nechci všude zveřejňovat. 🙂