• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
holky já vím na 100procent že to bude kluk,byla jsem totiž na plodovce
31. kvě 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 no jo, tak to je tutovka, to asi růžovou ve výbavičce vynecháš, co?
31. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Našim známým taky právě vadí, že to nevědí....a trochu se zlobí, že to tajíme, ale my to taky zatím nevíme, takže asi tak! :slight_smile: Dnes jsem byla v poradně, vše je ok, slyšela jsem srdíčko mrňouse a poslední ULT, kde se případně můžeme dozvědět, co to bude, máme až na začátku července, ale i tak se těšíme. Šílený, jak to všechno letí..už jen tři měsíce a měl by být prcek na světě, mazec! :wink:
31. kvě 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ Ahojky, právě proto se trochu asi toho "vědění" pohlaví trochu bojím. Slyšela jsem o dosti omylech, ale...uvidíme, jak to nakonec dopadne! :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nakukuju
ono je to fuk co to bude , hlavně že to je zdravý. :o)
Maruška prohlásila že je to Terezka a za tím si stojí i v připadě, že by to byl kluk :grinning:
Jinak bych to i věděla, byli jsme na velkým utz kvůli blbým vysledkům z triplů. Maruška tam dostala za odměnu že byla hodná střikačku. Onaje zlatá, fakt ji mužu brát všude sebou, je to sice čertik, ale když je třeba seká latinu, ale když přišla na to jaká je legrace strkat mě střikačku do nosu při UTZ byla k neudržení. Tak v záchvatu smíchu všech jsme to zamluvili.
Jinak odsávačku jsmeměla jakousi prastarou ještě značky Barum, šlo to s ní, ale nikdy jsem to nepotřebovala. Na chůvičky tehdy nebylo kvůli tomu co nám začal vyvádet jeji otec, byli jsme rádi, že jsme přežili. Tak myslím že přezijem i ted, nebo poridíme po někom, spíš je používáme na srazech kdy jsou deti na pokojich a večer se plká.
1. čer 2011 v 00:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
nelina:růžovou budu muset fakt vynechat a to mám plno růžových věcí po malý
1. čer 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 - tak to budete mít páreček,to je pěkný :slight_smile:

@jajapaja23 - jo taky jsem slyšela,jak se kolikrát dr. spletli.Pokud máš nakoupený na holčičku modrý,tak to ještě jde....Ale kluk v růžový :grinning:

Včera jsem byla u dr.,protože o víkendu mě bolelo třošku bříško,jako taková ms bolest :unamused:
Tak mě dr. napsal magnézko a musím se víc šetřit....Zkontroloval mě čípek a říkal,že je na hraně.....
Že se neotvírám,ale abych se šetřila,aby se to nerozjelo.Tak teď doma odpočívám a modlím se,
ať je vše v pořádku :slight_smile:
1. čer 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 tak se hlavně opatruj a držime pěstičky aby vše bylo v pořádku...
1. čer 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty79.už jsem si na to že to bude páreček zvykla,ale myslela, jsem že to bude holčička,nakonec na pohlaví nezáleží hlavně aby bylo všechno v pořádku
1. čer 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak termin mame konecný na 30.září tak se uvidí jak se Terezka rozhodne :wink:
1. čer 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak - jo díky,snažím se polehávat s nohama nahoře...
1. čer 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 Ahoj tak uz máš výsledky?
myslela jsem na tebe, snad teda všecko dobrý !!! Gratuluju ke kloučkovi, co by za páreček by kdekdo dal a vam se to povedlo..!

1. čer 2011 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimys:jj výsledky mám a je to v pořádku.Jsi hodná,že jsi na mě myslela :slight_smile:
1. čer 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neodpovidam vam vsem jednotlive, tak se nezlobte.. :slight_smile: uz jsem tri kluky rozdýchala :slight_smile:, no co, hlavne ze bude v pořádku.. otřepaná fráze..
Ted jsem strašně nachcípaná, bolí mě dutiny, rýma jak blázen a ke všemu se mi přidal pásový opar a bolí mě cela záda...tak si opravdu užívám těhu.... Ani jsem nenašla kapky do nosu, ktere bych v těhu mohla... nos už mám rozedřený :-/ pohodička
Snad to mimísovi nevadí.. ( alespon doktorka byla v klidu) ten opar snad vadi jen v prvnich mesicich, tak doufám, že to nějak překlepu.... ach jo..
1. čer 2011 v 18:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 Tak to ti spadl kámen ze srdce, to jsem za tebe ráda. Ted uz nezbývá, než se těšit a nakupovat v bleděmodrém :slight_smile:
1. čer 2011 v 19:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimys:přeju Ti a´t tě všechno brzo přejde a jsi brzo v pohodě
1. čer 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráda jsem,ale moc toho kupovat nebudu.
1. čer 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 no ja taky nechtela moc nakupovat, ale prisla pani ktera bydli o tri domy dál, že videla, ze mi roste brisko a prinesla deset tašek obleceni, ze at si pry neco vyberu, ze tam má cenovky....
vsecko bylo 20 -30 kč .. no nekup to :grinning: tak ted mam snad uz vsecko od zavinovaček po capáčky. Až je mi trošku líto, že nemusím courat po obchodech a vybírat :slight_smile:
1. čer 2011 v 19:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettulka jé tak ty máš termín přesně stejný jako já :slight_smile: taky jsi to dostala naposledy na vánoce :slight_smile:
1. čer 2011 v 19:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimys:jé tak to se máš,škoda,že taková paní není u nás
1. čer 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já zavinovačky a další věci mám po vandulce,takže Marečkovi koupím jen nějakou hezkou soupravičku do porodnice a možná něco co mi padne do oka,ale nebudu to přehánět :wink:
1. čer 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys v těhu můžeš do nosu třeba pinosol nebo mořskou vodu apod.
1. čer 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že se to tu pěkně rozkecalo :slight_smile: .Já byla dnes na kontrol.ultrazvuku a cysty v mozku už mimi nemá, pro změnu mě zase posílají do motola na kardio kvůli srdíčku, tak snad to bude v pořádku a budeme mít už vybráno.
1. čer 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahoj, tak se šetři, at jste v pořádku
1. čer 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys Ähoj jj dostala jsem to jeden den pred stedrym dnem a v lednu uz jsem vedela ze jsem vtom :slight_smile: je to krasna predstava kdyz na silvestra jsme s mojim pousteli balonek stesti a prali si miminko a ono skutecne prislo jsme strasne radi :slight_smile: :wink:
2. čer 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
leryl:tak ať to dobře dopane a nic to není
2. čer 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl - tak to je dobře,že cysty na mozku mimi nemá :slight_smile: uvidíš,že srdíčko bude v pořádku :slight_smile:
Jo jo šetřím se,díky :sunglasses:
2. čer 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Ahojky, taky držím pěsti, ať ti je dobře a jste v pořádku...já občas tyhle ms bolesti taky cítím, ale dr. právě říkal, že na to pomáhá hořčík, tak mi ho předepsal. Je taky potřeba odpočívat, což já moc neumím, ale krotit se občas musím. :slight_smile:
2. čer 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl Držíme pěsti, ať vše dobře dopadne!! :wink:
2. čer 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla bych vás poprosit o radu...jsem v 27. týdnu, tento týden mi brali krev (krevní obraz, glykémie) a moje dvě známé byly ještě na glukóze, ale mě tam doktor neposlal. Mám se ho na to zeptat nebo to neřešit? Vyšetření se totiž dělá do 28. týdne. DÍKY :confused:
2. čer 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek