• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@ada80 doufám a držím nám palce :slight_smile: v pátek jdu na tu křivku, tak uvidim, no.
Nic jineho než doufat nemuzeme, bohužel.... jak jsi se naučila píchat injekce? bylo to těžký ?
12. čer 2011 v 16:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
když mi sestra ten inzulín přinesla tak jsem jí řekla,že to si nikdy nepíchnu a ona ale píchnete a pak už to bylo v pohodě.prostě když musíš tak musíš.Ale neboj snad to zvládneš bez něho :slight_smile:
12. čer 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na diabetologii budu teda v úterý volat a jinak mám kontrolu až 30.června a poradnu 27.6.
12. čer 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimys:a už tu dietu držíš?
12. čer 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
...teda holky, docela mi naháníte strach s tím "cukrem" :unamused: , sice mi mudr. ještě nic o cukru neříkala, ale snad to nebude takový horor (myslím tím výsledky), jak tady čtu. Poradnu mám příští týden, tak jsem vážně zvědavá, jestli mě tam pošle, ale asi mě to nemine, co? :frowning2:
12. čer 2011 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě, včem spočívá ta dieta, když jsou výsledky nic moc?
12. čer 2011 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
allye1:prý tam posílají všechny těhulky nad 25 let,ale nevím to jistě
ta dieta spočívá v tom že musíš jíst pravidelně po 3 hodinách já mám 275 g sacharidů za den.prostě nesmím žádný sladkosti.
12. čer 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 no dietu uz drzim, ale teda nic o odvažování jídla mi neřikali... jen ze mam vynechat cukry, jist pravidelne snidane svacina obed svacina vecere a druha vecere v malych davkach bez cukrů a pecivo jen celozrný a hodne zeleniny...ty si jidlo vážíš? :confused:
12. čer 2011 v 17:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevím jak to půjde bez sladkýho. Před tím, než jsem zjistila, že jsem těhotná, jsem se sladkýho ani nedotkla, ale teď zase den bez aspoň bombonu nedokážu představit...
12. čer 2011 v 17:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 no ono když ti řeknou že žádný sladký, nebo injekce 4 krat denne, tak tě ta chuť brzy přejde... :slight_smile:
12. čer 2011 v 17:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
... pro změnu jiná otázka : začínáme pokokovat po chůvičkách, ale nabídka je tak veliká, že nevím, jakou značku koupit. Nemáte nějaké už vyzkoušené, na které se můžu spolehnout? Hlavně, aby se nerušily s ostatníma v baráku.
12. čer 2011 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys : tak to je celkem síla. To se rychle člověk odnaučí.... :slight_smile:
12. čer 2011 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 ajeste jsem se chtela zeptat.. ten cukr si měříš z krve, nebo z moči? .. když glukometr.. tak asi z krve, co? kopíčko do prstu ?
12. čer 2011 v 17:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimys:já si mám odvažovat přílohy,ale já si to neodvažuju,pamatuju si to z minula.Já mám taky snídani,svačinu,oběd,svačinu ,večeři a druhou večeři.
12. čer 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 s chůvičkama zkušenosti nemám :-/ nejlepší chůva je člověk sám :slight_smile: a nespoleha na elektroniku..
12. čer 2011 v 17:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimys:jj z krve vždycky se píchnu do prstu,když si mám měřit tak se musím píchnout před snídaní pak po snídani,po obědě a po večeři.Papírky na moč jsem taky dostala a to si měřím jen občas a zatím to mám v pohodě.
12. čer 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
allye1.já při vandulce žádnou chůvičku neměla takže nevím te´d jí taky pořizovat nebudem.
12. čer 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 no ja si proste davam tak od oka střídmě, abych nebyla nijak přejedená tak podle instinktu :slight_smile:
a co ovoce... jíš ovoce i to sladký ? jako třeba broskve?
12. čer 2011 v 17:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
allye1.ty jsi přímo z Nové Paky?
12. čer 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimys:já si dám spíš víc masa to nemá žádný cukry a přílohy míň.ovoce si dávám tak jablko a prý si třeba do jogurtu můžu dát tak 3 jahody,ale malý
12. čer 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
broskve nejím,taky v dia poradně říkali,že si mám dát pozor na přezrálý ovoce,takže já jen ty jablka,ale každej diabetolog to bere jinak
12. čer 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 : jojo, jsem z Nové paky
12. čer 2011 v 17:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam jsem jednou byla ségra tam dělá
12. čer 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 : to já jsem, jak se jim říká, "naplavenina". Krásný byt, parádní cena a manžel tady má práci. Tak jsem se stěhování ani tak moc nebránili.
12. čer 2011 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
allye1.tak hlavně,že se vám tam líbí. :slight_smile:
12. čer 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak zítra jdu k mudr a jsem vážně zvědavá, jestli mi dá žádanku na jistě vámi "oblíbený cukr" :unamused: . Ach jo, ale co bychom pro ty naše miminka neudělali, co :wink: . Vypadá to na sluníčkový den, tak si ho hezky užijte...
13. čer 2011 v 07:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Moje dvě známé měly Chicco a každá říkala něco jiného, jedna spokojená byla, druhá ne...tak taky nevím, jak my se rozhodneme. :unamused: Další značky neznám, zatím jsme to ještě neřešili.
13. čer 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: jak je po víkendu?
13. čer 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak u nás po vikendu je suprově.... měla jsem klidny vikend, takže jsem se spiš povalovala a odpočvala :slight_smile: a jak vy?
13. čer 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ted tady čtu stím cukrem, nebudou ty testy jen nad 25let, jelikož me sestře je 22 a byla na testech a me sestricka na minule kontrole řikala že 28.6. až pujdu na kotrolu tak že napíše žadanku.... takže me to začatkem července taky čeka...... :frowning2:
13. čer 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek