• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
ahojky, dočetla jsem vás.
Koukám že Alye je takřka sousedka :slight_smile:
Já na cukrovce byla v uterý, když jsme zaukolovala chlapi (protože budujem a stehujem a potřebujem to co nejdřiv mít hotový, tak pořád dělám z ukolu takovou skládačku aby šlo vše hezky a logicky po sobě a rychle to odsejpalo :DDD )) tak jsme měla po mnoha dnech aspon 2 hodiny volna :grinning: píchání mě fakt nevadí. zato muj chlap se zvrátil málem, jen když viděl náplast :ODDDD u nás berou teda krev jen po 2 hodinách.
Jinak na kontrolu jdu zítra tak mě čeká aspon kousek volna. Už se těším až bude hotovo a zvolním.
Leti to což?

13. čer 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa : ahoj Jičíňačko :wink: . Vážně skoro "sousedky". Byla jsi jičínský nemocnici (jakoby v bývalý zubárně v lipách)?
14. čer 2011 v 06:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 - mě známý doporučili chůvičky Philips Avent (stojí okolo 1500Kč)Hlavně ne Sencor,na ně jsem moc chválu nečetla...Taky právě vybíráme :slight_smile:
14. čer 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu ve čt na test cukrovky - tak jsem na to zvědavá
14. čer 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 : moc díky za tip, otěchto chůvičkách jsem si už taky četla a zdá se mi, že nevypadají špatně.
14. čer 2011 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa : tak mě cukr neminul, mám žádánku v "kapse". Mám jít do Jičína, tak se tě chci zeptat, jak to tam probíhá a na jak dlouho si mám vyšetřit čas. A je to vážně tak hrozný? Půjdu v příštím týdnu.
14. čer 2011 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
allye1:ta sladká oda je fakt humus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
voda
14. čer 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 : óda na sladkou vodu, 3x hurá :grinning:
14. čer 2011 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
allye1:to teda :grinning: ,už mám asi těhotenskou demenci :grinning:
14. čer 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 : dělí nás pouhý týden těhu, tak to se už na 26 tt těším :grinning:
14. čer 2011 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se těš máš na co :grinning:
14. čer 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
čtu, že řešíte chůvičky, my máme Philips už skoro 2,5 roku denně v provozu a bez závad :slight_smile:
Na testu na cukrovku jsem byla před 14 dny a dobrý, při prvním těhotenství mi bylo hrozně zle :confounded: , ale teď vůbec nic a to i poprvé to dopadlo dobře a cukrovku jsem neměla. To tělo je záhada :wink:
14. čer 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
: nemáte někdo tipy na www stránky, kde bych našla kompletní seznam výbavičky pro mimčo? Už nakupujete?
14. čer 2011 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 Ahojky, my měli takový nějaký ospalý víkend, ale i tak fajn, něco málo se udělalo, takže pohodička...prostě žádnej stres! :wink: Aj ak u tebe?
14. čer 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajapaja23:já jsem skoro pořád s malou venku,pořád chce na hřiště a shání děti.ještě že jde v září do školky,už potřebuje kolektiv jako sůl.jinak normálka prala jsem žehlila atd.vždyť to znáš viď?
14. čer 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli některé z vás zjistili těhucukrovku a jak se sní perete, díky
14. čer 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka ahoj jsem taky 27tt a dneska me Dr.řekl,že OGTT nedopadlo uplně dobře a druhá hodnota je vysoká,tak mě žene zítra na glykemický profil,z toho mám fakt radost,protože budu muset během dne 3x na odběr.dneska zatim držímdietu,odpustila jsem si svuj oblibeny chleba s máslem a medem,nebo marmeládou a budu si to muset odpustit i zítra a další se dozvim až za týden podle výsledkú toho profilu,tak to je zatím můj boj s těhu cukrovkou a co bude dál nevim
14. čer 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 chodí se tam na 7h , vezmeš si pořadové číslo, jak te zavolají tak ti odeberou krev a daji vypít tu sladkou žbrundu. Mě fakt nevadila. Při Marušce mě nevadilo nic, ted mě v tuhle ranní hodinu nakopává všechno , jist mě jde až po půl 9 ale tělo to ustálo. Po ranním jidle házím šavle doteď . Pak si tam na 2 hodiny sedneš, akorát ted zřidili fajnovej koutek s velice pohodlnýma křeslama na to čekání, já tam byla minulý týden a měl přemiéru, skoro jsem tam usnula :DDDD za 2 hodiny ti odeberou krev, pak se musíš najist a můžeš jít domů :slight_smile:
14. čer 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulle neboj a kdyby dá se to, moje designérka ji taky měla a dokáže si sestavit tak užasnej jidelníček, že kdybych si to nedělala jen pro sebe, tak tak vařim a mám boule za ušima. Navic shodila a je ž ni čupr baba teď ,a le to je případ nás kuliček :ODDD I když na medu jsem ted už 3 dny závislá, dostala jsem ted čerstvě vytočenej on našich včeliček a je luxusní. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. čer 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
lifinka:ja těhu cukrovku mám zatím jsem na dietě tak uvidíme jselti to zvládnu jen s dietou nebo budu mít inzulín jako v prvním těhotenství
15. čer 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulle prosím a nevíš jaká byla ta hodnota já měla 11,1
15. čer 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lifinka:Já snídám v 7 pak v 10 mám svačinu,o půl jedný nebo v jednu oběd ve tři svačinu v 18-až 18:30 večeře
a ve 22 druhou večeři
15. čer 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
na OGTT jsem měla nalačno 4,6,druhá hodnota 10,5 a pak 8,7
15. čer 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka ja měla 4,6 na lačno a pak po dvou hodinách 8,1 a ta se mu nelíbí,dnes už mám dva odběry za sebou ted čekám na 16hod. a pojedu po třtí tak snad to nebude tak děsný,uvidíme.
@barbarkaaa no ja taky nejsem žádná hubenina já vím že se jídelníček nechá přizpůsobit a co by jsme pro ty naše vytoužene prďousky co nosíme neudělaly,ale ten med ten mě bude chybět :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 @gabulle
mě čeká glykemický profil v pátek. Zítra jenom poradna. Týden byla dieta, tak jsem taky zvedavá, jak to dopadne.
Na tom glakemickym profilu jak to chodí? bere se krev na lačno a pak nejak po jídle za jak dlouho ? několikrát ?¨já abych veděla, jak si zorganizovat den. ..
15. čer 2011 ve 21:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 inzulínu se MUSÍME vyhnout !!! držme si palce !!! Snad když člověk bude tu dietu striktně dodržovat, tak tu glykemii udržíme na nějaké přijatelné úrovni. těch 250 doporučených gramů sacharidů se udržet dá, docela jsem se divila. Tak musíme doufat, že se s tím ty naše slinivky nějak vypořádají.
15. čer 2011 ve 21:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drzím pěsti at se vyhnete inzulínu. Já koukám na Sitinu večeři a z fleku bych se do tý diety pustila :D
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/252931_1761481759287_1306372994_31520214_1633058_n.jpg "zapečený wrap s krůtími kousky na saturejce, sýrem a plátkem slaniny, nekolečkový, kostičkový (líp se mi to napichuje :slight_smile: salát ala caprese s olivami" a včerejší
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/249903_1757443738339_1306372994_31515782_1325372_n.jpg "grilovaná paprika a houbičky na bylinkovém másle, zbytky pečeného kuřete ze včerejška, čerstvá okurka, rajče a little gem salát, olivy"
když si vzpomenu jak se ted odbejváme houskou s něčím a k tomu kus zeleniny :DDD
15. čer 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys
rano se jde na lačno odber je z prstu,nevim jak je to u vás ale tady maj časy 7-11-17,alejá jsem šla 6-10-16,protože jsem to nevěděla tak jsem tam klusala hned na 6hod naštěsti mě tam nenechali hodinu čekat a časy mě upravili.ráno nalačno pak jsem jedla tak nějak normálně,teda spiš méně a vždy jsem se najedla až po odběru abych měla čas to vstřebat do dalšího odběru,tak uvidime jak to dopadlo hlavně jsem neměla ani tuk sladkýho :unamused:
16. čer 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dnes byla na testu na cukrovku a bylo mě po tom vypití pěkně blbě :unamused: Ještě,že byl se mnou manžel.
Já byla objednaná na 6:45,to mě hned vzali a odebrali krev z prstu - to říkala,že je hodnota ok.Přitom mě hned nabrala krev z ruky a dala vypít ten roztok - ten docela šel - bylo to slaďoučky,ale šlo to.A pak asi za 10minut se mě zamotala pěkně hlava a bylo mě i na zvracení.Mě totiž vadí,když nejsem najedená.Nesměla jsem od půlnoci jíst.A pak jsme tam měli přijít za dvě hodiny v 8:45 a to mě zase nabrala krev a pak jsem se konečně najedla a dobrý...Výsledky nevím,to pošlou na gyndu.Tak jsem zvědavá...
16. čer 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek