• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
ahoj holky, jak to udelate s letošní dovolenou... my chceme jet koncem července a rodit mam koncem září, tak si řikám jestli to není risk :frowning2: a navíc si řikam jestli věci a pokojiček mit připraveny už před dovolenou nebo to stačí až po dovče :frowning2:
16. čer 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak - my chtěli jet,ale prdíme na to.Pojedem až za rok s prckem.Nemá se už moc cestovat ke konci těhu.A mě ty vedra nedělaj ani moc dobře....My si to v klidu vše přichystáme :slight_smile:
Jinak věci bych určo připravila,pokud bych někam jela (všechny věci na miminko + postýlka taška do porodnice) - člověk nikdy neví....Pokojíček my budem malovat a dodělávat až třeba na jaře -stejně budu mít miminko u sebe v ložnici v postýlce :slight_smile:
16. čer 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny Vás zdravím! Už nějaký čas sem občas nakukuju (přes den se internet většinou nedostanu, a proto nemůžu psát nějak pravidelně), tak by bylo na čase se představit :slight_smile: Termín mám v půlce října, čekáme chlapečka a bude to náš první a hodně vytoužený prcek. Jsem téměř od začátku na neschopence. Z výbavičky mám zatím jenom něco málo a postupně se rozkoukáváme.
16. čer 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvám se, překlikla jsem nechtěně do vedlejší diskuze. ale taky Vás zdravím :slight_smile:
16. čer 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 no uvidíme, chceme jet do České Lípy na chatu na 14dní (do ciziny bych ted nejela).... jo taky cipísek bude spinkat u nás v ložnici, ale právě si říkam přichystat ted nebo až po dovoleny.... no domluvím se s manželem a uvidíme :slight_smile:
16. čer 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak Já mám termín na přelomu srpna a září, takže maximálně pojedeme na začátku července třeba na dva dny někam poblíž, možná přes ty svátky :wink: Určitě ne cizina a nic delšího, vedro mi začíná dost vadit a někde v tom cestovat, fuj! :unamused: Pokojíček vůbec neřešíme, to počká, až mrňousek trochu vyroste, stejně tam nemůže být sám a nějak hrotit to pak taky nechceme, v horním patře máme takový pokojíček pro přespávající hosty, tak to uděláme asi pak z toho :slight_smile: Věci na mimi budu asi dochystávat na konci července, kdyby to náhodou přišlo dřív. :sweat_smile:
16. čer 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Taky budeme mít miminko v ložinici u sebe a jinak tašku do porodnice přichystat radši asi předem, co? :wink: I když doufám, že to nebudu dřív potřebovat :grinning:
16. čer 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, me doktor řekl, že mám mít tašku přichystanou od 24 týdne! přiznám se, že jsem se na to ještě vykašlala.
dneska v poradne mi dal dr. magnesium proti deložním stahům, ale snad se ještě neotvírám. To by bylo fakt moc brzy. Jen doufám, že to alespon měsíc ještě doklepu!
No a zitra ta glykem. křivka, tak jsem zvedava. S tou dietou asi nepřiberu ani kilo..... snad to tomu broučkovi nevadí.
16. čer 2011 v 17:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem začala pomalu prat věci co se mě vrátily po 7letech z pudy,ale kdy to budu zehlit to nevim v tomhle vedru je to sebevražda :sunglasses: .Malej bude taky spát s náma v ložnciuděláme mu tam takovej malej koutek,manžel zrekonstruoval komodu po babičce tak mu do ni pak někdy až vyžehlím naskládám oblečky,a začala jsem s tim pranim protože jak se mě ty oblečky vrátily tak se mě to tady všude válelo,kufry a krabice no děs,ale tašku budu připravovat taky až na konci července a i kočárek chci objednat na konci července,termín mám14.9.tak snad máme času dost,ale nějaké věci co vidim v akcích tak uz nakupuju,třeba plinky a dětskou kosmetiku.............
16. čer 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimys:ahoj třeba žádnou dietu mít nebudeš
16. čer 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys neboj určitě se neotvíráš to by ti doktor řekl, na zítra ti budu držet palečky at to dopadne co nejlíp at nás moc netrápěj
16. čer 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabulle@ty jsi nějaká pilná já ještě nemám připraveno vůbec nic
16. čer 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nezaložíme si soukromou skupinu?
16. čer 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 to neni pilnost to je nutnost,tady už se nedalo chodit,přes ty kufry a krabice,ale zase nevyprany se mě to nechce uklízet do skříněk
16. čer 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabulle:tak to jo,ale steně jsi pilná.mě pořád připadá že mám čas
16. čer 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 no můžeme založit :slight_smile:
16. čer 2011 v 18:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimys:aby si to tady nečetl každej
ale já nevím jak se to dělá
16. čer 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 no uvidím, každopádně i kdybych zítra dopadla dobře, budu pro jistotu chutě držet na uzdě. Naštěstí jsem zeleninovo- salátový maniak, tak mi to ani tak nevadí.
16. čer 2011 v 18:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 no ja taky nevim :slight_smile: zkusim se podivat jak na to :slight_smile:
16. čer 2011 v 18:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 nejsem,neboj. a navíc se stále moc bojim abych si těma přípravama nepřivolala nějakej pruser co se týka těhotenství ,mám toho za sebou strašně moc a to že jsem těhotná je velkej zázrak,mám totiz nepruchodne vejcovody dle nemocnice na Homolce,manžel má genetickou chromozomálni mutaci(pry nemuze mit děti dle genetičky má to vliv na plodnost),mame zasebou 3 IVF bez uspechu, máme zažádáno o adopci,kterou se ted bojime zrusit,ale pokud to doklepem do zdarneho konce tak to pak stopnem,no a ted jsme otěhotněli přirozeně,prostě zázraky se dějí.
16. čer 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimys:určitě ti to dobře dopadne.V kolik jdeš?
16. čer 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabulle:tak to ti přeju a určitě všechno dobře dopadne-musí!!!!!!
16. čer 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kéžby taky tomu věřim,holky sleduju vás tady a čtu od samého začátku,když mě vemete mezi sebe budu ráda,nepsala jsem vám sem i toho jsem se bála ale uz jsem přes 27 tt tak snad uz to dobře dopadne a nejen mě ale i vam vsem drzim palecky
16. čer 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimys:tak jsi na to přišla?
16. čer 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabulle:jasně že tě vezmem :slight_smile:
16. čer 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. čer 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabulle:a už víte pohlaví?
16. čer 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo je to kluk ,uz mám jednoho z prvního manželství a tomu už je 14,5 to uz je mazák a ja jsem jak prvorodička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: možná jsem na tom ještě hůř
16. čer 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabulle:a jak se bude jmenovat?Jsem zvědavá viď?
16. čer 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 asi Romanek,mě se teda líbí spousta jiných jmen ale na tomhle jsme se tak nějak schodli všichni,jinak do 20 tt to podle nás byla Adélka to ti bylo překvapeni,ted uz pupiku jinak neřeknem než Romčo
16. čer 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek