• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
v pátek na kontrole měl 1300g takže malý otesánek :grinning: doktor říkal, že tedkom miminka rychle nabývají na váze, tak už se děsím toho že budu rodit pětikilového macíka :wink:
29. čer 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noheli : bereš něco na to pálení žáhy? Já už nevím co jíst, aby to bylo v pohodě. :confounded:
29. čer 2011 ve 14:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 díky :wink: pálení žáhy je to jediné co mě trápí a pomalu jsem to už vzdala, protože jsem zkoušela všechno možné co mi kdo poradil, doktor říkal že si můžu vzít gaviscon, ale ten mi zabral snad jen jednou nebo dvakrát, asi jsem už vůči němu imunní :frowning2:
29. čer 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máte pěkný fotečky z ultrazvuku, taky jsme měli jít, ale zrušili nám to z tech.důvodů a na další pokus bylo pozdě.
29. čer 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noheli ahoj a zkoušela jsi vodu s citrónem?
29. čer 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl ne tak to jsem nezkoušela, asi to rovnou testnu, akorát nemám citróny, myslíš že budou fungovat stejně limetky ??
29. čer 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, krásný fotky miminek, my jsme o tom nakonec ani neuvažovali, ani nevím proč :sweat_smile: Ale na vašich fotkách vypadají miminka krásně, jsou pěkně vidět! My jdeme v pátek na ULT v 31. týdnu, tak jsme zvědaví, miminko bude o 10 týdnů starší než posledně, tak toho bude snad víc vidět. :wink:
29. čer 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný fotky miminek
my ted potrebujem financ na prestavbu a prišlo mi blbý, když Maruška diky mému mudrovi nemá ani fotku cb z utz aby to druhé mělo i 3d. Přišlo mě to nespravedlivý, tak vydržím
ale verim že zážitek je to uzasnej.
29. čer 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa : nak na 3D až s tím třetím, prémiovým :wink:
30. čer 2011 v 06:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, asi trapná :unamused: otázka, ale čím seteď přikrývají mimča v kočárku? stačí zavinovačka, nebo peřinka či deka? Jsem divná, že to nevím co ? :confounded:
30. čer 2011 v 06:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noheli to nemám vyzkoušené, tak až to zkusíš, tak dej vědět-my zase nemáme limetky :wink:
30. čer 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 trapný to není, záleží na tobě,já jsem Barču jako malou měla v rychlozavinovačce a kočár překrytý tou slídou nebo dekou, já osobně jsem peřinky neměla,ale někdo je zase používá :wink:
30. čer 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl : slídou? To je co? A myslíš, že v rychlozavinovačce může mít i v zimě? Přeci jen se mimčo narodí v záží a do jara daleko.
30. čer 2011 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl : jasný je, ze na zimu koupíme fusáček, ale jde mi ot o období podzim, jaro.
30. čer 2011 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 no nevím jak nazvat ten kryt nahoře kočárku, bývá to na zip nebo na patentky.Napodzim zavinovačka a slída, pak tam dáš na zavinovačku třeba slabou deku a v zimě ten fusak
30. čer 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl Tak dneska jsem celý den pila vodu s limetkou, pálení žáhy, bylo v rámci snesitelnosti :wink: tak, že by to aspon trochu zabralo ??? Uvidíme zítra........
30. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noheli to by bylo pěkný, kdyby ti to zabralo, ještě zkus ten citron
30. čer 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Tohle budu asi řešit podle počasí, mám koupené rychlozavinovačky i deky do kočárku, na zimu fusak, klasickou peřinku nemám.
30. čer 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl Dneska jsem na ně úplně zapomněla, když jsem byla nakoupit, tak snad na ty citrony zitra nezapomenu :wink:
30. čer 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Tak to nevím, chlap se bojí o svůj žaludek, abychom se uzivili, neumí se ošidit a nechce šidit děti, asi ho neukecám. Je to divný ale zatím se mi u nikoho prstýnky nesekly. Mě ukazujou 2 holky, jemu jednu. Takže by to vycházelo, ale jak to bude doopravdy, napíše život :slight_smile:
Do kočáru dne počasí no. Já měla od kamarádky půjčenou tašku z jejiho kočáru a do mýho pasovala. a bylo to akorát, zavinovačka plus taška, vyleplená, ale 2006 /7byla mírná zíma. Maruška je konec 11/06
30. čer 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za rady. Na nějaký kanýrky si právě ani moc nepotrpím, proto jsem ráda za tu slídu (už mi došlo, co to je a mám ji taky :grinning: ), deku a rychlozavinovačku. Tak opravdu děkuju. :sweat_smile:
1. črc 2011 v 06:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ve spolek, tak jsem náhodou opět zavítala na MK a vyběhla mi vaše diskuze, tak jsem zavzpomínala, jaké to před rokem bylo. Měli jsme tu diskuzi Září 2010 (přesunuli jsme se na jiné stránky)...ano ano, mám miminko přesně o rok starší, jak budou ty vaše :grinning: a už to ani není pravda, že před rokem jsme řešili věci, jako vy tady :wink:
Radeček má 9 měsíců a kousek a právě se mi věší na nohu a chce se dostat k počítači :grinning:
Je to fakt sranda. Jen jsem vás chtěla pozdravit, popřád hodně zdravíčka prckům i vám a pohodový porod :wink:
1. črc 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@discreet : letí to a člověk se ani nenaděje a skoro rok je za námi. Já loni touhle dobou zařizovala svatbu a teď čekáme miminko.
1. črc 2011 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 tak to máme podobně, nám se taky rok po svatbě narodila Barča a za další 3 roky budeme mít druhý.¨
Všechny důležité události se nám vejdou do září :wink:
1. črc 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 My čekáme první, takže zkušenosti s tímhle nemám, ale zatím máme teplou zavinovačku, pár zimních oblečků a deku ještě chceme koupit. Myslím, že by to mělo stačit, i porodní asistentka říkala, že by miminko mělo mít max. 1-2 vrstvy víc než my dospělí! Tak to snad tak bude a dál doufám na instinkt :grinning:
1. črc 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Čekáme druhé miminko, termín mám 8.9. :wink: Nedočítala jsem Vás, jen jsem nakoukla na poslední dvě stránky, máte krásné fotečky z 3D ultrazvuku. :grinning:

Je super, že se máte fajn a bříška rostou, ja se upřímně těším, až bude po porodu, Všude mě něco tlačí, píchá. To jsem u prvního nezažila. Teď i pořád lítám na wc, občas mám pocit, že mám mimčo snad úplně dole. Ale asi je to tím, že u druhého je více děloha už povolená. Pálení žáhy naštěsti nemám, ale co jsem tak četla, tak prý i mlého pomáhá a spát s hodně podloženou hlavou, aby se žaludeční štávy netlačili nazpátek. :slight_smile:
2. črc 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@discreet jj leti to všechno když si vzpomenu čim vším jsme od narození marušky prošla. Peklo na zemi (diky jejimu biologickýmu agresorovi) za 2,5 roku 4 stěhování, rok v ledovým bytě, kdy bylo bud na jidlo, nebo na topení a predpověd kamarádky, ze budu mít druhý mimi az bude marušce 5 mi prisla neskutečně daleko, tenkrát ji byli dva a všechno se prekuliko a za chvili rodime :slight_smile: a nás byt plnej klidu a pohody se mění v utulný hnízečko. V ktery jsem v nejtěžších dobách ani nedoufala.
Žáha mě dává těžce počoudit a to i za bílýho dne bez ležení, dnes mě bylo zle celý odpolede, misto balení jsem stavěla s Maruškou lego, na víc jsme se nezmohla.
2. črc 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. črc 2011 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak zase o pár dní méně do finále :wink: . Zeptám se, vím že teď je to ještě asi brzo, ale kdy si budete chystat tašku do porodky?
3. črc 2011 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 v prvním těhu jsem měla tašku už sbalenou, měla jsem ale problémy s vysokým krevním tlakem, tak jsem se bála, že budu rodit dřív. Teď ještě nechystám, i když tlak taky zlobí. Ale říkám si, že bych už mohla aspoň vyprat župan atd.:slight_smile: Ale už jsem aspoň koupila plínky do porodnice, víc zatím k porodu nemám:slight_smile:
3. črc 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek