• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
vitam nove tehulky :slight_smile:
hezky se nam to tady rozrusta a to je dobre :slight_smile:
17. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz já už tě viděla na první stránce :dizzy_face: :grinning: taky gratuluju :slight_smile: neboj, budu jak hrob :wink: já to zveřejňuju jen tady, na MK a ví to manžel, jinak to asi dlouho nikomu neřekneme, moje potřeba sdílnosti se vybije tady :grinning:

Jinak já to začala se zánětem moč. měchýře, proto jsem byla u gyn. tak brzy :unamused: ted jdu pozítří, ale říkám si, že dutinka stejně asi ještě nebude vidět :unamused:
17. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 Gratulu alespoň k dutince.. proto já půjdu raději později. Chci už rovnou vidět srdíčko :slight_smile: S těma prckama je to mazec, ale říkám si, že jsme na to zvyklé, není to pro tělo žádný šok, tak snad bude vše ok
17. led 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta děkuju za gratulaci :slight_smile: no mě se hlavně ulevilo že tam nejsou 2 dutinky :wink: :grinning: to bych těžko rozdýchávala :wink: no mě právě podle poslední MS vychází 7tt :confused: a to jsem si říkala že by tam už srdíčko mohlo být :wink: no co tak aspoň vím že to není mimoděložní a že je tam jen jedno :wink: :slight_smile: a s prcem doma ten čas utíká docela dost rychle :wink: :grinning:
17. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi tak držím palec aby byla dutinka a ať se zánětu močáku brzy zbavíš :wink: je to pěknej prevít takže hodně pij :wink: i nějaké urologické čaje a dlabej brusinky :slight_smile:
17. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82díky :slight_smile:
jojo, brusinky mám i brusinkovej čaj sice mi to moc nejede, ale snažím se...jinak mám ATB, takže už je to lepší, ale byla to fakt krize :sweat_smile:
17. led 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 tak toho se taky bojím, že by tam mohly být dvě :grinning: Byla jsem v listopadu na preventivce, říkala jsem dr, že minulý měsíc se těhotenství neudrželo, tak mi udělal i UZV a zrovna jsem měla před ovu a byly tam nachystaný dva velký folikuly, tak jsme si s m dělali srandu, že budou dva. v listopadu se nezadařilo, tak jsem zvědavá, kolik jich tam bylo teď. Ovu bolesti jsem měla šílený.

@aemmi tak ať to brzo přejde.
17. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé super to nás bude :wink: Tak nám všem přeji aby jsme mimi uspěšně donosily :slight_smile:
17. led 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 jo, však 7.tt už je na kontrolu v pohodě. Já jsem dneska teprve 4+6, takže času je opravdu spousta..snad se těch srdíček brzy všechny dočkáme a doufejme, že i v řádných termínech pěkně naživo :wink:
Jojo, s prckama čas prchá jak mrcha, to je pravda. Teď mi tu zrovna sedí na klíně a řádí jak černá ruka :grinning:
17. led 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz jsem si říkala u prvního těhu by ty dvě ani tak moc nevadily,ale teď si to prostě nedokážu představit :astonished: :rolling_eyes: :grinning: jinak hodně holek říká že je po porodu začla ovu bolet :unamused:

@kolebka jj v září to tu bude samej mimísek :dizzy_face: doufejme :wink:

@karusta tak náš čertík právě řádí dole u babi :wink: (bydlíme s tchyní v baráčku) a tak si užívám chvilku klidu po dlouhé prošce do krámu :wink: :grinning:
17. led 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 to se máš, já ji mám na krku pořád... teda, manžel mi hodně pomáhá, já ale začala učit dětičky, tak když hlídá taťka, tak učím. A je pravda, že někdy hlídá babička. Moc času jen pro mě nezbývá. A bude hůř :grinning: Jo a co se týče dvojčat, tak nad tím ani raději nepřemýšlím, to si prostě nedovedu představit ani náhodou..
17. led 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přesně před rokem jsem objevila // a teď chovám naši maličkou :wink: Všem vám tady přeju, abyste porodily zdravá a krásná miminka :dizzy_face: Užívejte si bříška, strašně rychle to utíká.
17. led 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejka1 děkujem za přání, je to od tebe hezké :slight_smile:
17. led 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta Já to děsně prožívám i s jinými :grinning: Ale opravdu upřímně vám to přeju :dizzy_face: Píšeš, že učíš děti - já taky (tedy před MD) :grinning: Koukám, že se děsíte dvojčat - já je mám :grinning: :grinning: :grinning: Nebojte, lze to přežít :grinning:
17. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejka1 Já už mám jednoho prcka taky za sebou. Bude jí rok a půl... A peďák jsem vystudovala, tak teď se to aspoň hodí.. :wink: A dvojčat se děsím, páč mít tři děti, tak to bych asi opravdu nedala...Obdivuju všechny maminy, co to zvládají.
17. led 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta jj na hlídání je to fajn :wink: ale zas nemáme moc soukromí :unamused: takže prostě jak se říká všecno zlé je pro něco dobré a naopak :wink: :grinning:
@kejka1 jj to máš pravdu že to strašně letí :wink: minulé těhu jsem taky na začátku zkuhrala že se to vleče a pak hup najednou byl prcek venku :wink: :grinning: a jo dvojčata by se taky přežili :wink: :grinning: kamarádka to tak měla,doma 20-ti měsíčního syna a do toho dvojčata holčičky :wink: a děkujeme moc za přání :slight_smile:
17. led 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@lovaa @aemmi vítejte a gratulace :slight_smile: :slight_smile:
@katka82 za ty dvy týdny už určitě bude srdíčko, ale kdo má vydržet to čekání, viď? :wink: Máš krásnýho chlapečka :slight_smile:
@kolebka @karusta kolegyni jsem to dnes musela říct, protože jsem pořád unavená a fakt mi není dobře, tak mě teď nechce nechat nic dělat, abych se neunavila :grinning: ale šéfům to oznámím nejdříve po 12.týdnu, naštěstí je nevídám tak často, takže to doufám nepoznají.
17. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram díky :slight_smile:
17. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram děkuju :slight_smile: jo krásnej je po tatínkovi(a chytrej po mamince :wink: :grinning: ) :grinning: :grinning: ale je to pěknej čertík :slight_smile: a to čekání mi určitě zkrátí :wink: tak to máš hodnou kolegyni :slight_smile: to je dobře že ti tak pomáhá :wink:
17. led 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 Jo, tak to máš pravdu!!! Naprosto souhlasím. Jsem ráda, že to u nás je tak, jak to je :grinning:
17. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram jé, to je od ní hezký, to je dobře, že bere ohledy, jen aby jí to vydrželo :wink:
17. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning: :grinning: ... Já zažila strach i u dcery... Měla jsem nějak špatný testy, tak jsem musela na genetiku - což tenkrát rozhodně všechny těhulky nemusely.. Ale bylo všechno v pořádku.. Malá se narodila zdravá a teď s ní začíná mlátit puberta :grinning: :grinning: ..
18. led 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja jsem si vcera uplne zapomnela zavolat na ty vysledky krve hcg tak mi psala vecer mudra mail, ze v patek bylo hcg 515, takze je to vsechno v poradku.
vidim, ze se tu hodne resi dvojcatka :slight_smile: to u nas podle hcg bude diky bohu snad jen jedno. Nevim jak bysme to zvladali 3 mrnata a jeste do toho studium :sweat_smile:
18. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, děkuji za přivítání :slight_smile: Co se dvojčátek týče, taky jsem měla :grinning: krapet obavy :grinning: Máme v rodině...A když jsem vyšla z ordinace a řekla manželovi, že teda jedno, tak on: "sakra, jsem tam trošku doufal, že dvě" :grinning: Se asi zbláznil :grinning:
Já jsem co se genetiky týče, trošku zmatená. U dcery si pamatuju, že jsem platila cca 1200 kč za genetický screening (to mi dělal dr. na 3D utz, měření šíje apod.) Krev byla taky, ale to i nevybavím, zda se to týkalo tohoto anebo klasický odběry. A teď když mám jiného dr., tak mi povídal o biochemickém screeningu a že mi bude brát krev v 10tt a zaplatím 1500 Kč. Jak k němu půjdu v 10tt, tak bude i utz. ještě mi říkal, jak je to novinka posledního roku. Takže je to to samé anebo ne? :sweat_smile:
18. led 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajaj, můj pradědeček byl z dvojčat a ted je má jeden z jeho vnuků, tátův bratranec, tak nás to snad mine :sweat_smile:

Holky, v kolikátém týdnu je vidět gestační váček?
18. led 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji všem novým :wink:
@aemmi Ahoj myslím že v 5tt a srdíčko asi 6tt až 7tt
18. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je tu někdo kdo bude rodit v Táboře nebo v Českých Budějovicích?Je to ještě brzy ale tak mě to napadlo :sweat_smile:
@fram Tak ještě že je kolegině ohleduplná,já u prvního mimi tak nák proplouvala,vše bylo v pořádku ani strach nebyl tak velký prostě nebyl důvod.Ale pak u druhého když jsem o něj nečekaně přišla ve 27tt..Tak ten stach je ted nepopsatelnej.Ač se snažím ta myšlenka tam naskočí..
18. led 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka jsi z jižních Čech? My se sem nedávno přistěhovali a nejbližší porodka je ve Strakonicích, na ty jsem ale neslyšela moc pozitivní ohlasy... :unamused: tak taky přemýšlím, kam eventuálně půjdu rodir...
18. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi Aha, já jsem teprve asi 4 tt, tak to tam zejtra asi ještě nic vidět nebude... :unamused:
18. led 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka Aha, já jsem teprve asi 4 tt, tak to tam zejtra asi ještě nic vidět nebude... :unamused:
18. led 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek