• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@millkyyyy Ahojky, vítej! Já budu v Ústí nad Orlicí :wink:
15. črc 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1: děkuju moc :slight_smile: Jsem zvědavá, jestli to fakt bude září :slight_smile:
15. črc 2011 ve 21:48  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@millkyyyy Já mám termín 2.9. tak jsem taky zvědavá! :wink: Ale radši nad tím nechci přemýšlet, jestli to bude dřív nebo pozdeji...
15. črc 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou nějaké faktory, které ukazují na to, že to bude dřív? :slight_smile:
15. črc 2011 ve 21:55  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg vítej doma

@millkyyyy vítej
16. črc 2011 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 - jo jo černá+limetka :slight_smile: Budeme mít stejnej :grinning: je nádhernej...a dá se zkrátit do hlubokýho a pak do sporťáku prodloužit...A ta barevná kombinace taky super :slight_smile:
Taky jsem uvažovala o chůvičkách Philips SCD 470 -ale ty maj jen 2 kanály.A to prej tam furt něco ruší.
Tak my budem objednávat Philips SCD 480 - ty maj 16 kanálů

Já mám pjišťovnu českou národní průmyslovou (205) - a ta přispívá 2000,-Kč na krémečky,vitamínky,screening,kurz pro těhulky,...= ale já už mám vyčerpáno...
Na tu VZP se zeptej .....

@lennefrigg - to věřím,že máš radost,že tě pustili domůůůůůůůůůůůůůůůů :slight_smile:
To bylo doma uvítání,že? Tak ať jsi fit!!!!!!

@milkyyyy - vítej
:slight_smile:

@klarisak - není zač.Snad nám to bude něco platný a do Náchoda to stihnem.Vy víte kam by jste kdyžak jeli?
16. črc 2011 ve 04:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem byla na UTZ a prcek má 1900g a vše je v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak jsem ráda,jak pěkně roste :slight_smile:
16. črc 2011 v 05:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a hlavičku máme už dole -tak jsem zvědavá,jestli se ještě nepřetočí.
16. črc 2011 v 05:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahoj, no pokud nas to chytne dřív tak pojedem trutnov :slight_smile:

holky mam otazku? potřebuji koupit papir do linky. kde se kupuje ? nikdy jsem ho jeste nekupovala :frowning2:
16. črc 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79: jéé vy už máte tolik :slight_smile: to je mazec, my jsme byli naposled na velkém ultrazvuku minulý týden v pondělí a tam měla 1600 g, na další máme jít za dva týdny, tak uvidíme jestli už bude dvoukiláčkem :slight_smile:
16. črc 2011 v 09:05  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 nas čeka velky utz ve čtvrtek tak jsem zvedava, jak budeme velky, a zrovna bychom se meli dozvedet vysledky těh. cukrovky na které jsme byli včera
16. črc 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak - my taky asi Trutnov,ale moc se mě tam nechce

@millkyyyy - včera jsem byla 30+5 ,ale dle utz to je 31+5 :slight_smile:
Fakt jen 1600g?to je docela rozdíl.to mě čeká asi tak 4 kg prcek :grinning:
To já už na žádný utz nejdu.Tohle byl poslední - te´d jen odběry a poradny a monitory....
16. črc 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak - tak to jsem zvědavá na vaše míry :slight_smile:
Cukrovka bude určo ok
16. črc 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 no taky se mi do do trutnova nechce, jenže bohužel nam asi nic jineho nezbyde. :slight_smile:
16. črc 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Tak to máte pěkný, my měli na posledním UZ 1.7. tuším kolem 1400 g...při porodu by to mělo být prý cca 3300g, takže nás čeká za poslední měsíc a půl ještě půlka váhy...je to možný? :slight_smile: Jinak zatím o jiný porodnici než ÚO nepřemýšlím, to by musela být asi náhoda, abych byla úplně někde jinde a museli jsme jet třeba někam jinam nejblíž! :slight_smile: Ale v srpnu už se chci držet raději poblíž domova, abych nemusela plašit :grinning:

@klarisak Myslím, že v papíráku ho seženeš určitě, je to takový ten omyvatelný, ne? :wink:

@millkyyyy Nevím, jestli se dá podle něčeho určit, že porod bude dřív...leda nějaká infekce nebo komplikace?
16. črc 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 jj je to ten omavatelný. děkuji
no to my bychom s Dasty79 taky nepřemyslely o jiny než o nachodsky porodnici, jenže ona je od 13 do 25 zaří uzavřena kvuli malovaní :slight_smile:
16. črc 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak - sice jsem na Trutnov moc chválu neslyšela....Ale Rychnov taky nevím :unamused:
Já musím doufat,že se prckovi bude chtít na svět dřív.

@jajapaja23 - nestraš mě,že jste měli jen 1400g.To je teda pořádnej rozdíl.Začínám se bát porodu :unamused:
16. črc 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 :ale to jsme byli v 29+3, já jsem taky byla na posledním velkém, ale doktorka mi dělá ultrazvuk pokaždé, když jdu na kontrolu, i když ho tam vlastně neváží. Tak asi až v prenatálce.

@jajapaja23: tak snad zatím dobrý :slight_smile: nikdo nic neříkal, budeme doufat, že bude na termín :slight_smile:
16. črc 2011 v 09:41  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak Jo takhle, tak to já jsem přehlídla...no a co Rychnov? Ten si podle mě lidi docela chválili, známá tam rodila před 2 lety a byla moc spokojená! :wink:

@dasty79 No pokud si to dobře pamatuju a doktor nebo já jsme se nespletli, tak jsme měli fakt takovou váhu...ale oproti vám je to fakt míň, tak nevím :unamused:

@millkyyyy Doufejme, že budeme mít všichni porod bez komplikací! :slight_smile:
16. črc 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@millkyyyy - to mě teda utz nedělá při každé kontrole.Jen okolo 20tt a 30tt

@jajapaja23 - pokud nedopadne Náchod,tak buď Trutnov a nebo Rychnov....
Švagrová byla v trutnově a nic moc....Kámoška byla v RK spokojená?
16. črc 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Jojo, byla, ale jak říkám, je to víc než dva roky, nevím jestli je to tam pořád dobrý, ale v tý době to bylo srovnatelný s Ústím!
16. črc 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 no ja zas doufam že vydržime do terminu, a když ne tak jedu trutnov, zas až do rychnova se mi nechce. me take děla utz témeř při každé poradne, ale já to mam psana v teh. prukazce po prvni scraningu, tak nevim :slight_smile:

@jajapaja23 když ja už slyšela na každou porodnici něco, takže si človek nevybere a jen musí doufat že bude spokojeny :slight_smile: a bez komplikací :slight_smile:
16. črc 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79: na těch jsem právě byla v porodnici. Ale na kontrole to je vždycky, jen kontrola srdíčka a čípku jinak nic velkého.
16. črc 2011 v 10:23  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@millkyyyy : taky jsem zvědavá, jestli to bude září, nebo se to přehoupne na říjen :grinning: , ale mám takový vnitřní pocit, že jičínskou porodnici navštívím ještě před termínem :grinning: . Jenže já můžu mít pocity nějaký, ale o tom kdy to bude si stejně rozhodně miminko :wink:
16. črc 2011 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 - v Jičíně je taky porodnice?a nevíš,jestli ji chválej?

Koukám,že jsem tady většina z Královehradecka: Ústí,Jičín,Náchod,Broumov :slight_smile:
16. črc 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, miminko si samo řekne,kdy půjde za náma :slight_smile: Hlavně ať je vše v pořádku a bez komplikací a my všechny za chvilku držíme v náručí krásná zdravá miminečka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. črc 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zřejmě byl Královehradecký kraj v období Vánoc plodný :grinning: , jojo, v Jičíně je porodnice taky a co jsem slyšela, tak skoro samou chválu. Ale víš jak to je, u někoho stačí např. jedna nepříjemná zkušenost a už je rázem po kladech. Ale co mám známý, nemůžou si na Jičín stěžovat. tak uvidíme :wink:
16. črc 2011 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 to naprosto musím souhlasit, na nás to až tak nezáleží :slight_smile: . To jsem si v příspěvkách všimla, že víte zhruba váhu mimča. Na posledním UZ jsem se mudr. ptala, jak jsme veliký (v gramech) a ona mi akorát odpověděla, že se to nedá určit, prý jen podle tabulek. Tak já nevím, jestli mám schopnou mudr. :unamused: . Ale naposledy (tuto středu) jsme měli prý (podle tabulek) cca 1700 gramů.
16. črc 2011 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 taky jsi přemýšlela o Jičíně?
16. črc 2011 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ta otázka o Jičíně měla být pro tebe a a ně pro mě :grinning:
16. črc 2011 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek