• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@klarisak: tam mám příbuzné :slight_smile: jak ten svět je maličký :slight_smile:

Jinak jak tu někdo psal o Trutnovské nemocnici, tak kamarádka tam teď rodila nedávno. Malému pozdě odhalili vývojovou vadu, tak pak expressem do HK a tam ho zachránili, ale prý to byla hrůza. Sestry maximálně nepříjemné. Říkala, že i když je přímo do Trutnova příště kamkoliv jinam :slight_smile:
17. črc 2011 v 08:25  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaaa Tak to chápu, to je ženská práce a hlavně jak píšeš, když si to tam porovnáš sama, bude to nejlepší!!! Pamatuju si, jak nám kuchyň montovali a to byl samý takový ten miniprášek, prach, maličkatý odřezky nebo jak to nazvat, nejlépe vysát a pak setřít... :wink:
@lennetfrigg Já taky na volánky nejsem a do kočárku, myslím, stačí opravdu převážně ta deka...teď mají tak pěkný výběr dek, že o peřince neuvažuju. Mrknu na odkaz, díky :slight_smile: Ještě se zeptám na ty vzorky zdarma, tam není opravdu nějaký háček, že musím třeba poskytnout mé osobní údaje, kt. oni pak někde dál rozešlou nebo tak něco? Já mám z těchlech věcí celkem strach :unamused: díky
17. črc 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennetfrigg Tak to DVD jsem si objednala :wink:
17. črc 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaaa Já teda teď trochu bojuju se spaním, jakmile lehnu večer do postele, tvrdne mi břicho a okamžitě jdu pro hořčík...ale že se nemá brát tři týdny před porodem jsem nevěděla...už jsem si dala pod hlavu větší polštář, abych byla v polosedě, prot. jakmile se mi bříško natáhne, je to dost hnusná bolest...si pořád říkám, co budu dělat ještě ten měsíc a půl :unamused:
17. črc 2011 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@millkyyyy jj ten svět je malinký, už nekolikrát jsem se přesvědčila.
když ono si s porodnicema nevybereš, já ted slyšela docela blby nazor na Náchod. paní měla jít cisařem ale doktoři že ne, že pujde přirodní cestou.... no a když to opravdu nešlo a rozhodli se že pujde cisaře tak už bylo pozde a mysely mimi tahat kleštěma a málem se udusilo..... ono si nevybereš, vždycky së najde par případů se špatnou skušeností :frowning2:

lennetfrigg: my už mame zaplat pán buh vymalováno, ted už to jen doklidit a odpoledne leháro u vody :slight_smile:
17. črc 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@klarisak Přesně tak, všude se něco najde...moje kamarádka rodila v ÚO první a měla šílený komplikace, prý něco doktoři zanedbali, ale byla nakonec ok...pak tam šla rodit i podruhé! Chtělo to asi odvahu, ale potíže můžou nastat asi kdekoliv :frowning2: Pěkně si užijte válení u vody, já bych tak brala bazéééééén :wink:
17. črc 2011 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@millkyyyy - já taky pocházím z Náchoda z Plhova a ty?

@jajapaja23 - já kupuju povlečení do postýlky přes net - třeba na mimibazaru - super ceny,je nový a pěkný :slight_smile:

@allye1 - YAL - to je jakoby klystýr.Třeba u nás v porodnce každá ženská dostane klystýr (teda pokud s ním souhlasí - můžeš i odmítnout) a když nechceš klystýr - můžeš se buď vyprázdnit doma pomocí YAL a nebo si to vzít do porodky.Ten Yal se totiž platí (2lahvičky stojí 100 nebo 200 kč - teď teda nevím..)Roztok je ale prej účinnější,prej ta teplá voda pěkně rozproudí i porodní cesty :slight_smile:
17. črc 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@millkyyyy - taky jsem slyšela samý negativa na Trutnov.Proto se mě tam vůbec nechce...A hledám jiné řešení.A taky ten personál - hrůůůůza!

Já taky nejsem na kraječky a volánky - taky budu dávat pod mimi nějakou flauš.deku :slight_smile:
17. črc 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky mám napsanej hořčík a docela pomáhá.Jo mě dr. říkal,že se má tak 3týdny před termínem vysadit.
Aby se rozjel porod :slight_smile:
17. črc 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennetfrigg - díky za odkazy objednám si vzorečky i dvd :slight_smile:
to je dobře,že seš doma a že je malej spokojenej :wink:
17. črc 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, uvažujete někdo o Epinu?? Pořád váhám, jestli do toho jít a zkusit to...ale když čtu ty komentáře, asi to hodně porod "ulehčí"... :unamused:
17. črc 2011 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 no ja ne, je to hrozne drahe a penize ted potrebujem investovat jinak. Ale urctite aspon zkusim masaz, taky to pry pomaha.
17. črc 2011 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 - já už mám Epino doma :slight_smile: Když mě to ulehčí porod,tak to zkusím.Ještě tak 3-4 týdny a začnu cvičit.I manža mě to schválil.Koupila jsem si po jedné holčině a pak ho zase prodám....
17. črc 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79
@jajapaja23 že se tak blbe ptam, co to je to Epino? :frowning2:
17. črc 2011 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@klarisak - mrkni na www.epino.cz a nebo tady na koníkoj na diskusi Epino :slight_smile: Zaujala mě ta diskuse - píšou tam holky o epinu -to je takový balonek,se kterým cvičíš cca od 36tt a tím se pomalu připravuješ na porod...A většina holek,porodila prcka bez nástřihu,či bez roztrhnutí :slight_smile: Prostě to je zázrak.Pročti si pár příspěvků - 4kg porodit bez sebemenšíého poranění a z porodního sálu odejít do spršky - no nezní to hezky?
Vždyck může nastat nějkaý problém....,ale já už to mám doma a určo to zkusím :slight_smile:
17. črc 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaaa on totiž manžel dělá v nemocnici, tak jsem ho jen vyslala na porodnický. No a seznam je doma :slight_smile:
17. črc 2011 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 takže teda teď nevím, jestli je YAL nutný, nebo ne :unamused:
17. črc 2011 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@allye1 - tak to nevím jak to je u vás...Zkus se zeptat dr. Ale většinou klasický klystýr ti udělají všude :slight_smile:
17. črc 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennetfrigg no hořčik práve trochu flákám, s tema přesunama jak porád něco stehujem si vždycky vzpomenu, že si ho vemu a mám ho v druhý domáctnosti. Ale ve středu přý nastane prohození a tak už nebudem tak litat a kakm si ho dám tam ho budu mít. Děda vždycky inociativně uklízí co nemá a pak zapomene kam. A hlavně budu od středy spát na svým letišti. Mě fakt stači, když muzu pokrčit nohy, což ted na siřce madrace 120pro dva nejde. Jde, jenže na levým boku prostě nemuzu usnout :grinning: No od středy se budu moct rozvalit.

no copak o vytření tý kuchyně, to jde i když už mi to nejde ani v kleče :D děsně mě táhne bricho dolů, spíš rozrovnat asi 70krabic to bude mazec
YAL byl pred 5 lety hrazenej pojištovnou, no jo, všecjno se mění
a hořčík jsem teda brala do konce a porod mi jel parádně, já začínala na stahách po 8 minutách :D
18. črc 2011 v 00:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@allye1 vidíš já zapoměla, mám ted v hlavě takových věcí.
18. črc 2011 v 00:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaaa až se dneska dostanu domu a vyzbyde trošku času, napíšu ti ho sem. A ty koukej myslet i trošku na sebe, vždyť čekáš miminko :wink:
18. črc 2011 v 05:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky... tak povlečení do postýlky jsem kupovala v babyparku a pak na www.mamitati.cz - přijatelné ceny a dobrá kvalita.

Peřinky do kočárku nemám a neměla jsem, ono by se to k našemu ani nehodilo, pod malýho jsem dávala tetra plenu a na přikrytí bavlněnou deku, nebo pak deku normální a pak fusak.... Rychlozavinovačku jsme používala jen doma a klasickou jsme ani nevytáhla - taky už letěla z domu :slight_smile:) Z peřinek by se malej asi zbláznil je hrozně horkokrevný což mi trvalo půl roku než jsem na to přišla, byl jinak pořád děsně osypaný a nevěděli jsme proč. Dodnes podle některých mamin chodí hrozně vyletněný i když na to prý není počasí :slight_smile:
18. črc 2011 v 07:23  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@michele13 :my peřinky taky asi nebudem kupovat. Jedny máme od známýho, ale nechám je jen na zahradu, ne do města a "mezi lidi". Do města jsme koupili takovou deku a přijde mi super i na zimu (samozřejmě s fusakem). A navíc jsem viděla jen takový kanýrkový a krajkový. A to opravdu můj styl není. :slight_smile:
18. črc 2011 v 07:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Já koupila pěknou teploučkou flaušovou deku na www.fantom.cz (Fantom Vrchlabí),
sama jsem si nakombinovala barvičky -z jedný strany máme béžovku a z druhé zelinkavou :slight_smile:
A bude fakt pěkně hřát a je moc příjemná!
18. črc 2011 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 hodně podobnou mám od druhý mamky. Akorát růžovo - fialovou a z jedný strany má takový vyšší chlup. Je strašně příjemná na dotek. Koukám, že nakupujeme hodně podobný věci :grinning:
18. črc 2011 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@allye1 -jo tak to je něco podobnýho :grinning: Je příjemňoučká a měkoučká a bude na podzim a zimu pěkně hřát.
No to teda - máme podobný věcičky :grinning: A jakej máte kočárek????
18. črc 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 koukni na fotoblog, mám ho tam vloženej.
18. črc 2011 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@allye1 - krásnej! :slight_smile: Nejdřív jsem taky chtěla Tako (takovej hnědej s kytkama),ale stejně jsem měla v hlavě pořád tříkolku.To byl můj sen - tak jsme nakonec vzali tříkolku....Máte pěknou barevnou kombinaci :slight_smile:

18. črc 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 no a vidíš to, mě tříkolku rozmluvili. Bydlíme kousek od hor a sněhu máme víc, proto 4 kola. Ale osobně se mi líbí moc, ta hluboká korba je naprosto úžasná ! :slight_smile:
18. črc 2011 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek