• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@allye1 Tak se koukej pořádně kurýrovat! S uchem to není žádná sranda :unamused: Drž se! :wink:

@dasty79 Já jdu právě zítra zase do poradny, už budou mrňouskovi natáčet srdíčko...tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat, snad to nebude moc nepříjemný :wink: S tím horčíkem to nechám tak jak to je, případně se na to dr. radši zeptám, ale teď mi předepsal balení 100 tablet, tak to vypadá celkem na dlouho! Pro kočárek bychom si měli jet teď o víkendu, včera nám volali, že je hotovej :slight_smile: Jsem zvědavá, jak bude nakonec vypadat :grinning:
20. črc 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda, chtěla bych se zeptat, jestli vám taky někomu tak strašně otékají prsty na rukách a nohách..? Jestli je to normální nebo bych to měla hlásit doktorce?
20. črc 2011 v 18:12  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
no, tak kapky používám zatím jeden den a žádná změna :frowning2: .
20. črc 2011 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@millkyyyy jojo, malinko. Ale jen na rukou, cítím to hlavně na prstýnkách, už je jen dobře nesundávám :slight_smile: . Ale já si myslím, že je to v našem týdnu už asi běžný, ne? :wink:
20. črc 2011 v 18:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@millkyyyy radeji nahlas, protoze otoky muzou signalizovat i problemy s tlakem. Ale je to urcite i do jiste miry normalni, ale pro klid duse..

@jajapaja23 neboj, je to super, mne to prave nataceli v nemocnici. Ten zaznam musi byt dvacetiminutovy, takze budes lezet a srdicko se bude zapisovat. Horsi je, ze ja treba lezela na zadech, tak uz me pak bolely krize. Ale i na boku se to da merit, jen me mrnousek utikal.:wink:

A ja dneska den na nic, neni mi vubec dobre, i tlak zlobi. Ale aspon neco, prcek se mi otocil, tak ted jen, at mu to tak vydrzi.:grinning:
20. črc 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennetfrigg gratuluju k otočení mimča :wink:
20. črc 2011 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, dneska jsem byla na utrz ve 32tt a malá má jen 1300g, tak mám přijít za 20dní na kontrolní ultz.
Kolik měli vaši prckové v tomhle období?
20. črc 2011 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@millkyyyy Mně zatím neotéká nic, takže asi neporadím...ale myslím, že u někoho je to takhle, snad to nebude nic vážného.

@lennetfrigg Těším se :wink: Taky gratuluju k otočení mimča a přeju ať to tak zůstane. My ho máme, doufám, stále hlavičkou dole :wink:

@leryl Myslím, že náš prcek měl před třemi týdny taky zhruba 1400g, pokud jsem to nepřeslechla...takže nemůžu říct najisto...ale doktor nám neříkal, že by byl prcek malinký, že by to vadilo...
20. črc 2011 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@millkyyyy jí teda neotýkám vůbec, ale na tvým místě bych to taky raději nahlásila, může to sigmalizovat i problém s ledvinama a chce to omezit solení ......
20. črc 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@leryl já jdu na ten ultrazvuk teď v pátek, tak ti sem písnu kolik vážíme :wink:
20. črc 2011 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@millkyyyy je to normální, ale mudře to řekni. Mužou bejt klasický i znamenat problém. Moje kamarádka scraperka je měla, ač je hubená jak lunt tak musela proti otokum držet dietu. ne nijak drastickou, prostě se něčemu vyhýbat a neco jist víc, ted nevím. Jen co blikne na skypu, mužu zjistit, nebude to hned, dnes rodila, skoro nedojeli, ale udajně má naťas v porodnici, tak jen co nabere síly.

@leryl já nakukuju sem, ale všechno je orientačně. Do dožene , neboj
http://www.rodicum.cz/kategorie-clanku/tehotenstvi-tyden-po-tydnu/19/2/

Jinak zdravím z druhé části města kterému od dneška budu říkat doma. Takovej záhul jsem dlouho nežažila a asi nezažiju, věřim že je do porodu poslední.PO dnešku si zaslouzím odměnu tak si dávám si k slavnostní večeři smažené kalamáry z akce (poprvé a jsou užasný) a ledový čaj s přichutí coly ( taky prvokošt). ještě nás šeká hodně práce ,ale finále už je na dosah.
20. črc 2011 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@barbarkaaa nový domov, nový začátek, za chvíli mimčo, no krásné :slight_smile: Na jakém konci města teď bydlíš?
21. črc 2011 v 06:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennetfrigg a teda když malinko otýkají prsty (jen na rukou), ale k tomu mám nízký tlak, tak to je "v pohodě"? Asi k tomu nepřispíva vysoký tlak, ne? :unamused:
21. črc 2011 v 06:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@allye1 neboj, to je urcite v pohode. A treba otoky nohou jsou take bezne. Vim, ze se maji hlidat otoky na rukou a ve tvari. Treba u Tedika jsem byla fakt otekla cela. Ale to mi delal ten vysoky tlak. Tam uz jsem mela poskozene i ledviny, a bylo to fakt znat. Az jsem se skoro po porodu nepoznala. Ted otoky moc nemam, nohy-pri dlouhe chuzi, ale to je normalni. A prsty taky, musela jsem treba sundat snubni, ale to taky miva hodne maminek. Navic, pokud mas tlak nizky, tak to urcite nic neni. Neboj.:grinning:

@barbarkaaa tak blahopreju k novemu zacatku a preju, at je krasny a at jste STASTNI.:grinning:

No a me dr. ani nerekl hmotnost a delku miminka. Jen ze odpovida tydnum. Takze jsem klidna, fakt ty miry jsou jen orientacni a nejsou presne.:wink:
21. črc 2011 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@millkyyyy - já snubák nemám už asi od 4.měsíce.....Začali mě tak puchnout prsty,že jsem ho radči včas sundala,aby se mě to pak vůbec podařilo.

@lennetfrigg - gratuluju k otočení mimíska :slight_smile: to se na tom monitoru musí 20 minut ležet a ani se nehnout?a fakt na zádech?to se mě už pěkně blbě leží....

@leryl - já byla ve 31tt a náš obřík měl 1900g :slight_smile:

Já mám tlak v celku ok a někdy v těch vedrech se mě úplně ztratěj kotníky :grinning: to mám takový báně :grinning:
Ale při tomto počasí to je ok.

@barbarkaa - taky gratuluju k novému začátku - novému domovu a za chvíli k druhému mimískovi :slight_smile: Co vy budete mít,Víte to? A zasloužíš si zajít někam na pořádnou véču :slight_smile:
21. črc 2011 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
můžu si vzít na bolest Ibalgin? Nebo nějakou jinou obdobu prášku na utlumení bolesti?
21. črc 2011 v 08:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@allye1 - myslím,že se může paralen.Ale radči přečti návod a nebo radči cinkni dr.
Mě taky kolikrát něco bolí,ale snažím se to bez prášků přetrpět - nejlíp zaspat.....
21. črc 2011 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 chci si něco vzít na ten pitomej zánět, bolí to jako čert !!! Ale aspoň do teď jsem měla povolený paralen, ale sama se bojím si něco vzít... ale něčím se nadopovat, usnout a mít klid.
21. črc 2011 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@allye1 - věřím ti,že to jenepřííjemný.Ale já bych šla maximálně do paralenu.
21. črc 2011 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 tak tě poslechnu, paní doktorko :grinning:
21. črc 2011 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@allye1 - já ti dám paní doktorku :grinning: Ten vím,že ten jedinej se v těhu může.
Snad taky zabere.Běž se vyspat kočko,a´t ti je líp.
Stejně tam je hnusně.dobrou :wink:
21. črc 2011 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 jenže já su v práci :unamused: Sice jsem tu už jen do počtu a stříhám metr do konce, jsem tu jen do 10 a domu chrnět! Takže až v hod dobrou noc :wink: :grinning:
21. črc 2011 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@allye1 - ty asi dostaneš na zadek! :grinning: Ty máš být doma v posteli!!!!!!Vyprdni se na práci a hurááá odpočívat :dizzy_face:
21. črc 2011 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 dopiju v práci kafíčko, nasnídám se a frčím. Jo a doma bych v posteli nebyla, mám plnou šňůru narvanou k žehlení, ale pak relax, neboj :grinning:
21. črc 2011 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 ne, muzes lezet i na boku. Mne ale mimis na boku nesel najit.:grinning:

@allye1, tak at Te ta bolest brzy pusti. Mne treba Paralen na bolest nepomaha. A jak me v 2.trimestru bolely zuby, tak mi dr. povolila i Ibalgin. Ale pry ke konci tehu se nema, ze redi krev a mohly by byt u porodu komplikace. Ale do porodu to je jeste nejaky ten tyden, tak zkus fakt zavolat dr. at se zbytecne netrapis.
21. črc 2011 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@allye1 - koukám,že seš jako já.Taky bych potřebovala vypotit ten kašel,ale copak mě někdo udrží v posteli? :grinning: Taky se chystám žehlit pidi věcičky -ale ty malý věcičky mě bavěj :slight_smile: Taky jdu snídat, už mám hlad.
kafíčko a snídaně - to je dobrá práce :grinning: A pak nezapomeň na ten relax! :grinning: Já si jdu udělat kakavíčko :grinning:
21. črc 2011 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 na práci si nestěžuju, teď jsem tady jsk v bavlnce, všichni hodný a to je pořád :"nepotřebuješ něco, nechceš něco,.....". Ráno vstanu, do práce jedu a když jsem tu jen na půlku, není to špatný :slight_smile: . Pidi věcičky mám v plánu prát a žehlit až odejdu na mateřkou, tj. cca za necelý měsíc. To víš, abych měla co dělat :grinning:
21. črc 2011 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennetfrigg - no já jsem zvědavá na ten monitor,jak to bude probíhat.A to se chodí každý týden?

No já být @allye1 - tak radči si neberu ten Ibalgin - sice to do porodu pár týdnů ještě je,ale allye1 je workoholik - podívejte jak dře: samý kafíčko :grinning: tak aby ještě neporodila předčasně :grinning:
21. črc 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď jsem objevila tyto stránky: www.angero.cz - nemáte s níma někdo zkušenost?Líbí se mě tam chůvičky - cena je o něco levnější,než v nějakém jiném internetovém obchodě,ale je na to jen rok záruka.
co by jste radči koupily????Dražší a se zárukou 2 roky a nebo levnější a se zárukou 1 rok?
21. črc 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 S tím monitorem fakt nevím, jak často se chodí. Mně to fakt dělali až teď v porodnici, v poradně mi nic dr. neříkal. Jdu tam v úterý, tak uvidím, co se dozvím. V prvním těhotenství jsem na monitor do poradny nechodila vůbec, až když jsem už začala chodit do nemocnice, tak myslím, že fakt jednou týdně. Ale já pak v nemocnici už ležela, takže fakt nevím, tam mi točili ozvy co druhý den. Ale to bylo skrz těch komplikací. :wink:
21. črc 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek