• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@lennetfrigg - to já v porodnici byla jen na utz ve 20tt a ve 30tt.Ale na monitor budu chodit normálně do poradny na gyndu.Jdu 2.8. - tak jsem na to zvědavá.
A teď máš tlak ok, od té doby co tě v pá pustili domů?
21. črc 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl ahojky muj prcek ma dneska ve 30tt 1730g :slight_smile:
21. črc 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 tlak se drzi, az na vcerejsek. To bylo spatne, nastesti ne tak moc, abych znova musela do nemocnice. Ale hodne me ovlivnuje i pocasi, nejhorsi jsou ty prechody. Tady bylo cele dopoledne dusno, az odpoledne prisla bourka a ochladilo se. No a vecer uz byl tlak ukazkovy.:grinning:

Dneska se chystam ke kamaradce, udela mi melir a trochu ostriha. Uz se tesim.:grinning:

@klarisak tak to je taky velike miminko. :grinning: tak at jen jeste roste.

Jinak se holky nezlobte, ze nekdy pisu jak ted(bez hacku, carek). Nekdy se pripojim mobilem a nechce se mi to vypisovat.:grinning:
21. črc 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malování postupně uzavře porodnice v krajských nemocnicích
Poslední aktualizace: 21.7.2011 12:19
Kvůli malování se během prázdnin a v září vždy na několik dní postupně zastaví provoz porodnic v nemocnicích Královéhradeckého kraje. Dočasné zastavení provozu kvůli malování se dotkne postupně nejdříve nemocnice v Trutnově, v září pak porodnic v Rychnově nad Kněžnou a v Náchodě. Porodnice jičínské nemocnice má letošní malování již za sebou. Ve všech případech jde o pravidelnou provozní přestávku, malování v porodnicích probíhá pravidelně.

Od zítřka, 22. července, do 8. srpna se nebude rodit na porodnici v Trutnově. Nemocnice o zastavení provozu kvůli malování již informovala a rodičkám z její spádové oblasti budou během malování sloužit sousední porodnice v Náchodě a ve Vrchlabí.

V porodnici v Rychnově nad Kněžnou přestanou ze stejných důvodů přijímat rodičky 8. září o půlnoci a znovu tam obnoví provoz 16. září od 6 hodiny ranní.

Poslední malování porodnice, ve druhé polovině září, proběhne v Oblastní nemocnici Náchod. „Na porodnici se u nás maluje každoročně. Porodnice bude uzavřena od půlnoci 13. září a znovu začne přijímat od 26. září. S malováním nejsou spojené žádné mimořádné náklady, provádí se v rámci běžných provozních výdajů,“ uvedl Lukáš Holub, vedoucí personálního oddělení náchodské nemocnice.

21. črc 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak - taky pěkně velkej prcek :grinning: to je dobře,jen ať pěkně rostou prckové

@lennetfrigg - to je fajn,že ti je líp.tohle léto je nám celkem přáno,že ?nejsou takový dusna,jako třeba loni,že?
21. črc 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 @klarisak @lennetfrigg @leryl @allye1 @barbarkaaa @milkyyyy
Ahoj holky, tak jsem vás konečně "dočetla" :grinning: Celkem fuška, ale spousta supr novinek :wink: Dnes mi taky přišlo už i DVD se cvičením na pánevní dno, co tu doporučovala lennetfrigg...díky...zkusím ho :wink: Už jsem teď nakoukla i do těhu diskuze, tak to možná někdo bude číst podruhé..dnes jsem byla v té poradně, natáčeli prckovi srdíčko...pěkně tluče, o 106 A vcelku pravidelně, až na začátek, kdy mi sestřička připnula ten přístrojek, to se mu nějak nelíbilo, pak se to zklidnilo. Na zádech jsem kupodivu vydržela celých 20 minut. Sestřička říkala, že se většinou za těhotenství chodí na monitor 2x - 3x...vypadá to, že já půjdu už jen jednou, prý to nevadí...pak jsem si "oběhla" město, ale dneska to teda je venku "za trest", nákup mi zmoknul, vypadala jsem v tom větru jak čarodějnice, opravdu dnes akorát tak skočit do postele :grinning: S tím tlakem se ti, @lennetfrigg, vůbec včera nedivím...počasí bylo jako na houpačce! Chvíli dusno, pak zase zima...ale musíme to už nějak doklepat..tak zatim ahoj, holky :slight_smile:
21. črc 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se nějak rozjíždí diskuze o monitoru :slight_smile: Já jsem na něm byla, když jsem byla chvíli v nemocnici, malé se to moc nelíbilo, jak ji mačkali...
@jajapaja23: no to se nedivím, v Praze pršelo od včerejška do dneška asi do tří hodin, teď je klid, ale je docela zima, takže jsem dneska ani venku nebyla.
21. črc 2011 v 19:27  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 ahoj, ibalgin už ne, ten se nemá od 28tt,leda tak paralen, mě už bolí 2 dny hlava :angry:
21. črc 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že někdo jde na monitor už ve 34tt, já byla s Barčou až někdy v 38tt, když jsem začala chodit na kontroly do porodnice.
Tak mám z Vás suveréně nejmenší mimino, ale je pravda, že já jsem prcek, manžel sice zase dlouhán, ale vypadá, jako bych mu nedávala najíst :grinning:
21. črc 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa gratuluju k novému bydlení, tak at se Vám tam dobře žije :slight_smile:
21. črc 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - to teda nevím,jestli vydržím na zádech 20 minut :grinning: A tak to břicho nějak hodně stáhnou?
Hlavně,že je vše v pořádku :slight_smile: taky mě včera přišlo CD,co tady doporučovala lennetfrigg :slight_smile:

Tady začalo pršet ve středu večer a prší a prší pořád.Ale řekla bych,že teď to konečně trošku ustává.

@leryl - buď ráda,že máš nejmenší mimčo,aspoň se nebudeš tolik trápit u porodu.My až budem rodit 4kg to bude..... :confused:
22. črc 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl Myslím, že v těhu je nejlepší paralen, ale jak někdo píše...všem nezabírá...musím zaklepat, že od tý doby, co jsem těhotná, mě celkem bolesti hlavy ustaly, dřív to byla hrůza...teď když to přijde, tak si většinou čelo a spánky potřu jen takovým gelem Kosmín, je to šetrný a vcelku to pomáhá nebo pak studený obklad a být v klidu :slight_smile:

@dasty79 Mně ležení na zádech dělalo vcelku problém, ale spíš na tvrdý podložce...tady to je na lůžku, takže fakt pohoda. Přes břicho dají takové dva pásky se sondami (nebo jak to nazvat), jedna sleduje činnost dělohy a druhá činnosti srdíčka mimča...nic nepříjemnýho to naštěstí není. :wink: s tím počasím to tu máme nastejno...začalo ve středu v noci a prší doteď v kuse...ale aspoň to nejsou takový ty přívalový deště!

Holky, můžu se zeptat...dělá z vás někomu problém teď v těhu grilovaný maso??? Díky
22. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi před chvílí dorazily poštou už i ty vzorky Nivea zdarma pro mrňouse...supr :slight_smile:
22. črc 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 problém s grilovaným masem teda nemám, spíš naopak :grinning: . Vzorky zdarma? Kde jsi na ně přišla? Objednala bych si taky :wink:
22. črc 2011 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 jeee ja sem taky registrovaná a nic mi nepřišlo..... :(
22. črc 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 @michaela132 Doporučovala nám to tu @lennetfrigg a fakt je to zdarma :slight_smile: Mrkněte na http://www.corewellness.cz/program-promaminky/o-programu-promaminky/ a http://www.vzorky-zdarma.e-blog.cz/vzorky-pro-deti/. Tam si můžete objednat DVD se cvičením a vzorky výrobků Nivea pro mimča zdarma. :wink:

S tím masem nevím, co to mělo včera být...dala jsem si jeden plátek + grilovanou zeleninu a prostě mi bylo v noci strašně zle :unamused: Takže dneska radši dieta. Tak snad to byla jen něj. momentální nevolnost :unamused:
22. črc 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 ty stránky jsou super, objednala jsem i i nějaké další vzorky, tak uvidíme jestli přijdou. Každopádně jsem zvědavá :slight_smile:
23. črc 2011 v 11:58  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám objednáno :grinning: CD už dorazilo.A teď čekám na vzorky dětské kosmetiky a čajíčků :slight_smile:
23. črc 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj spolutěhulky, už tu řešíte monitory? Já při prvním těhu začala myslím v 38tt ale pokud má někdo problémy tak ho dělají dříve. Mě ho budou dělat v porodnici kam přejdu po 36tt. Jinak UTZ v 31+3tt dopadl asi dobře, malej je v pořádku ale odpovídal 30+2tt, měl něco málo přes 1500g a při tom všichni ostatní už mají k 2kg a i víc :frowning2: tak snad to doženeme. Máte někdo taky tak malé mimi v tomto stáří?
Dnes už jsme 33+0tt a další kontrola 1.8. kdy dostanu vypsanou mateřskou.

Tak se držte holky
23. črc 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikeskab - ahoj spolutěhulko :slight_smile: My jsme měli minulý týden ve 30+5tt 1900g - my budeme mít asi obříka :grinning:
Ale ta váha je prej odhadní....Myslím,že @leryl taky řekli podobnou váhu....
Jinak máte krásný jméno pro 1.holčičku :slight_smile: a pro chlapečka taky :slight_smile: - pokud budeme mít kluka,tak se bude jmenovat taky Tadeášek :wink:
23. črc 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za odpověd :slight_smile: Je to zajímavé, Tadeáška jsme měli už při prvním těhu a byla to jediná volba i ted. Do t doby mi to přišlo jako nepoužívané jméno a ted se s nima roztrhl pytel :slight_smile:
23. črc 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikeskab @dasty79 @millkyyyy Ahoj holky, tak to je supr, že vám to došlo...taky jsem uvažovala ještě o dalších vzorcích, tak si možná objednám! :slight_smile: Já byla na monitoru teď na začátku 34. týdne, problémy nemám, tak doufám, že je to normální...pak půjdu prý asi už jen jednou, tuším okolo 18.8....s tou velikostí miminka nemůžu moc nic napsat...na ULT jsme byli posledně 1.července a s manželem si pamatujeme, že měl mrňous okolo 1500 g, ale teď váhu nevíme...ale dr. říkal, že je vše v naprostém pořádku, takže jsme klidní :wink:

Dneska jsme si dovezli hotový kočárek, ale foto nemám, nechali jsme si ho ještě zabalený rovnou u tchánovců, nechtěli jsme ho mít doma. Ale je parádní :slight_smile: Foto kdyžtak pak dodám :slight_smile: Pořídili jsme ještě pár dalších věcí, co nám chyběly, tak jsem ráda, že toho už nezbývá tolik. A od známé jsme dostali krásné zimní věcičky, které ona nevyužila na svoje dítko, tak to mě taky úplně nadchlo, prostě parádní den :wink: Pěkný zbytek soboty všem! PA
23. črc 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikeskab: ahojda, já jsem byla asi tři dny v nemocnici, tak tam mi dělali asi třikrát monitor, jinak až v prenatální poradně :slight_smile: No já teď ani nevím kolik má malá, příští týden jdeme na kontrolu. Naposled jsme byli na konci června a to vážila něco okolo 1500 g, tak netuším jak může být velké teď, každopádně mě přijde hodně těžká :D

@jajapaja23: nám naši přivezou kočárek za dva týdny i všechny ostatní věcičky, těším se na chystání a praní :slight_smile:
23. črc 2011 ve 20:46  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@millkyyyy
@jajapaja23 My máme kočárek už skoro 3 týdny, byla jsem netrpělivá tak jsem ho sestavila a vyzkoušela zda je vše v pořádku. Ted už čeká až se malej narodí u tchýně :slight_smile:
U nás se ještě bude předělávat ložnice tak že praní a chystání postýlky přijde až potom. Už se těším...

Vaši prckové už budou mít kolem 2kg, já už se ted váhu asi nedozvím protože už žádné utz nebude a mimi uvidím až se narodí :slight_smile:
24. črc 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikeskab Kočárek jsme měli sestavený v obchodě, když jsme si ho vyzvedávali, tak doufám, že je vše ok...jinak taky už nejdeme na UTZ, takže asi váhu budeme vědět taky asi až u porodu :wink:
24. črc 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 já jsem Barču rodila nakonec císařem, takže to vypadá, že budu mít císaře i podruhé
24. črc 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 kousek od na Lídlem teď to je takovej velkej orientační bod a se zubama si nezahrávat, mužeš paralen celej ale radši řešit se zubařem, od bolesti zubů bylo hodně předčasných porodů.
@dasty79 pořád nevím a možná si to nechámajko pžekvápko, já věřím ty druhý holce. Jinak na véču mě nevzal za 2a půl roku co jsme spolu, jen na oběd v rámci vejletu a to se radši nehlásím,.. 2krát svíčkovou s omi a má to snědený dřiv jak já rajskou s pěti :D

já se dozvím váhu za 3 týdny , Maruška měla rovný 4000 tak očekávám že to bude podobné

ja se zas kochám po nocích fotkama svých kamarádek, to bude poňuchňáníčko http://www.flickr.com/photos/veronika_photostream/
třeba tady
25. črc 2011 v 01:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa tu část města celkem i znám :slight_smile: . Jinak ta bolest od zubů není. Byla jsem radši i v nemocnici, ale tam mi doktorka řekla,že je to už pěkně rozjetej zánět zvukovodu :cry: , takže nějaký antibiotický kapky. Ale asi začínají působit, protože je to mnohem lepší a denska pro u¨změnu na kontrolu. Mám pocit, že jsem teď pořád někde u doktorů :cry: , fakt super. Paralen se znažím brát tak max.1 a to ještě půlku.
25. črc 2011 v 05:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy, vy co už jste přepírali pidi oblečení na miminka, jakou značku pracího přášku jste používali? A používá se i aviváž?
25. črc 2011 v 06:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zdravím po náročném víkendu:slight_smile: Pořád tady u nás prší, tak ani nejde jít ven. My jsme o víkendu konečně malovali. Zatím teda dětský pokojík a příští týden nás ještě čeký kuchyň. No a teď už ještě budeme čekat, až nám dovezou skříň pro Tedika. Byli jsme ji kupovat v pátek a zůstala jsem celkem v šoku, když mi řekli, že skříň bude tak do měsíce. :confounded: Tak jsem jen říkala, ať to teda stihnou do porodu, protože přeci jen, věcičky bych ráda ještě přestěhovala a nachystala.

@allye1 název už nevím, ale byl to prací prášek určený přímo pro děti. Aviváž jsem nepoužívala, prý by se neměla. Jinak na další praní používám mýdlové ořechy. Miminko to nijak neznečistí a je to eko. Ale na to první vyprání jsem fakt použila kvalitní prášek, aby vše bylo čisťounkéééé. Hodně věciček jsem měla schované, některé putovali po rodině, tak to chtělo pořádnou očistu:slight_smile:

Jinak ty vzorečky chodí dost pomalu, i třeba až za měsíc. Mně rychle dorazily čajíky z Megafytu. Žádala jsem ale i třeba o vzorky kávy, granulí pro kočičky a ty třeba přišly až tak po měsíci a půl
25. črc 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek