• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@aemmi Jo jo jsem doporučuju Čb :wink: mají tam skvělou péči o nedonošence,inkubátory a tak. :sunglasses: Heje já šla k doktorce hned první den co jsem to nedostala,nabrala mi krev a za 2 dny jsem měla výsledky.Pak jsem šla po druhé a to jsem byla 4+6 to byl právě vidět váček.Příští týden v uterý jdu už po 3 a to už budu 8+6tt tak se snad dovim víc.

18. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka tak díky za doporučení, je to sice ještě předčasný, tak uvidím....taky se rozmýšlím, jestli nepojedu rodit k našim, jsou tam dvě porodky, který mají dobrý reference :slight_smile:

Tak já jsem asi unikát, jsem asi 4+1 a zítra jdu ke gyn. už po 4. :sweat_smile: :grinning:
18. led 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi Jasný je to předčasný.. Prosim tě jak to?
18. led 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka No, začala jsem současně se zánětem moč. měchýře, proto jsem i dost brzo testovala, tušila jsem, že mi dají ATB, tak at to když tak hlásím :sweat_smile: no, šla jsem na obvodní, nebyla tam Dr. jen sestra, ta mě poslala na gyndu, Dr. se na mě kouknul, řekla at přijdu druhý den ráno s močí a na krev a ten třetí den jsem byla pro výsledky a konečně mi dal ATB na ten zánět a jelikož na utz nebylo ještě nic vidět, což je jasný, byla jsem 9DPO tak jdu zítra, ale říkám si, že asi stejně dutinka ještě nebude :confounded:
18. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.můžu se taky přidat?? mám doma už 2 sluníčka,o 1sme přišly před 3měsíci a nyní sme zase v očekávání,tak snad to dobře dopadne.// sem našla 9.1. .u doktorky sem ještě nebyla,podle poslední MS sem 5+1,tak chci ještě aspoň týden počkat :slight_smile:
18. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovaa to bude asi to stejný. TEn screening v 1. trimestru se dělá dvěma způsoby. Buď ti vezmou krev asi v 11. týdnu a pak asi za 2 týdny udělají UZV a výsledky dají dohromady. Nebo se krev i UZV udělají v jeden den. TEn první způsob by měl být přesnější. jestli ti to má dělat tvůj doktor, tak bych si ověřila, jestli na to má kvalifikaci, když už za to dáš 1500. Měl by na to mít speciální certifikát. Kamarádce to taky dělal její gydr, zaplatila za to a nic moc se nedozvěděla. V druhém těhu změnila gydra a na ten test šla na specializované pracoviště a byla překvapená, co všechno tam měřili a jaké výsledky z toho dostala.
18. led 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marulinka vítej a držím palce, ať je to tentokrát úspěšný.
18. led 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuju fram za přívítání a gratuluji oběma novým těhulkám! Máme TP plus minus u sebe, tak jsem ráda, že tady budeme mít oporu. Já měla u prvního těhu taky hned na začátku kolaps a bolesti břicha, tak jsem šla na ko už 5plus5 tt a byla tam jen taková malinkatá dutinka a hcg bylo 533, taky jsem měsíc čekala na srdíčko a hrozně se stresovala. Teď jsem měla v půlce 5tt už hcg 771, tak mě dr objednala na tenhle čtvrtek. Budu končit 6tt, tak moc doufám, že už tam bude srdíčko, abych si mohla oddychnout!!!!
Jo a to tahání dvanácti a vícekilovek si taky užívám každý den několikrát. My už máme skoro patnáct :grinning:

Holky, přeji pohodové těhulkování a opatrujte se!!!!!
18. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 Ahojky, hcg v pátek kolem 500? Já byla ve čtvrtek, mám TP až čtyři dny po Tobě a už jsem měla 771, tak si říkám, aby tam na mě taky nemrkaly dvě :slight_smile:)))
18. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martule20 nene 200 jednotek sem tam to uz nerozhoduje, u nekoho muze vyt v teto dobe i 1000. Hcg roste pak uz strasne rychle, mrkni na ty tabulky :slight_smile: u prniho tehu jsem mela v 5tt 780 :wink:
18. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, uf, tak dobrý :slight_smile:) Kde najdu tabulku, prosím ?
18. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nas tu pribylo,,super,,tak ja ma divno v ustech..vubec nemam chut,,, :unamused:
18. led 2011 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 Ahoj tedy ty budeš mít děcka pěkně po sobě :grinning: Mám kamarádku ta má rozmezí 2 roky a je to zápřach :wink: Ale tak zvádli to jiný tak ty taky.
18. led 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marulinka Ahoj nepotkali jse se už v náké dyskuzy? :wink:
18. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, za screening se platí? Já jsem teda před dvěma lety za to nic neplatila. To mě teda docela překvapuje..
18. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta Záleží, jak kde. Někde na to mají granty, jinde si to musíš zaplatit. Zatím je to nadstandart.
18. led 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz aha, tak doufám, že já to budu mít jako v prvním těhu zdarma..
18. led 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz děkuji za přivítání :slight_smile:
@kolebka ahojky,jojo,potkaly-asi na potratu,co?? tak snad toto téma bude příjemnější a vydrží celých 9měsíců :wink: :slight_smile:
@karusta já sem u předešlých těhotenství ani screening neměla,ale teď sem měla platit 1400,-,bohužel mi tam zjistily že je těhotensví neúspěšné,prodělala sem zamlklý potrat,tak sem neplatila nic....
18. led 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta já za něj v prvním těhu taky nic neplatila :wink:
@kolebka no když bych to vzala podle věkového rozdílu co je mezi mnou a bráchou tak už bych teď měla asi 2 týdny do porodu :wink: :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@marulinka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ahoooj :slight_smile: :slight_smile:
@martule20 ve čtvrtek budu držet palce, ať je srdíčko. Já jdu na kontrolu příští čtvrtek, tak doufám, že bude všechno v pořádku. Jsou to nervy.
@aemmi ty ses na tý gyndě teda zabydlela :grinning: :grinning: Ale moc ti přeju, ať už si tam chodíš jen pro samý dobrý zprávičky :slight_smile:
18. led 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram děkuju :slight_smile: ale jak tam jsem furt, tak z toho zase přestávám mír trauma, když jsem tam jak doma :sweat_smile:
18. led 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz jj zní to logicky, asi to bude to samý :slight_smile: díky za poradu :wink:
A koukám teda, že někde je to zadarmo, to je super! :wink:
Hlavně v dobrým! závidím, že vám je skoro všem dobře :sweat_smile: Já zvracím od rána do večera a v noci nemůžu spát, jak je mi blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mám přislíbenou účast v nemocnici od dr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Při prvním těhu mně bývalý dr. nechal do -10 kg a pak až teda milostivě mně poslal na kapačky. Jen doufám, že se mi to uklidní, nemám ráda nemocnice :rolling_eyes:

18. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi :grinning: :grinning: si budeš s dr. za chvíli tykat a budete spolu chodit na kafe :grinning: :grinning: :grinning:
@lovaa chudinko, mě je celý den blbě, ale naštěstí nezvracím. To si vůbec neumím představit. Tak ať tě to přejde a nemusíš do nemocnice.
18. led 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marulinka to je mi líto, tak snad to teď bude ok a všechny se tu budem setkávat ještě za 9 měsíců a psát si o tom, jak nás ti mrňouskové zlobí či nezlobí :wink:
18. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi však je lepší být pod dozorem, než něco zanedbat :wink:
18. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marulinka jj skutku krásnější téma :wink: ještě že tak :grinning:
18. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovaa no tak to je pěkný to nezávidim :frowning2: Tak at ti je brzy líp a vyhneš se nemocnici..
@karusta taky jsem nic před tím neplatila tak jsem zvědavá ted.. no co by se dalo dělat..
@aemmi určitě lepší než něco zanedbat :wink:
18. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka pravda je, že je lepší si to zaplatit, než to nepodstoupit, to je jasná věc. Ovšem taky doufám, že to bude zdarma :wink:
18. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram tě pěkně následuju,co?? :wink: tak snad tu zůstaneme celých 9měsíců a vše nám dobře dopadne. u doktorky sem ještě nebyla,začínám se bát :confounded:
@karusta děkuji.doufám,že bude vše ok,musím věřit....
zatím nemám žádný příznaky,ani nevolnosti,jen trochu nafouklé břicho :slight_smile:
18. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek