• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@allye1 tak aspon že už je líp
prášek nevím, my to za Marušky měli díky jejímu nezodpovědnému tátovi, jež ji připravil jako uvítání do života obr exekuci na plat měli z ruky do huby, tak jsme to měli víc jak r ruky do huby tak jsem prášek použivala ten levnej co pro všechny. Maruška byla naštěstí super bytelný dítko a nedělalo ji to problém.
25. črc 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 - já používám na doporučení kamarádek Lovelu tekutou a aviváž žádnou :slight_smile:
Tak to je dobře,že už ti je líp.

@barbarkaa - překvápko je pěkný :sunglasses:
Tak to byla Maruška taky pěkná = 4kg :grinning:
Te´d mě připadne,že se rodí hodně dětiček kolem 4kilíček.

@leryl - taky jsem si vždycky přála císaře.Ještě než jsem nebyla těhu.Ale každej říká,že normální porod
je lepší a pak když se má ženská starat o prcka.....
25. črc 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa @dasty79 @allye1 @leryl @lennetfrigg

Já jsem si koupila taky Lovelu, měli ji v DMku v akci, ale zatím jsem ještě neprala :wink: Asi se na to vrhnu příští týden. Snad to bude stačit. Ale když si vezmete co bylo dřív, vůbec se neřešili tak speciální věci pro miminka jako teď a přijde mi, že byly ty děti víc zdravý...no, nevím...holt všechno má svoje plus a mínus :grinning:
Já osobně jsem o císaři nikdy neuvažovala, úplně mi stačil stav po laparosk. operaci slepáku, to byla zatím největší bolest, jakou jstem kdy zažila a dobrovolně do sebe řezat nenechám, když to půjde normálně, budu šťastná, ono pak přeci jen je riziko u dalších dětí, když máte za sebou prý už císaře... :unamused:
Jinak tu je už dva dny krásně, teď azuro, tak snad to dorazí i k vám... :wink: Já dnes jedu dořešit pojišťovnu kvůli MD, pak ke kamarádce a na cvičení, takže fajn den před námi :grinning:
25. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 děkuji za tip. Byla jsem dneska v krámě a rovnou jsem tekutou Lovelu vzala, už jsem nevydržela a první várku jsem už do pračky. :slight_smile:
25. črc 2011 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já používala Lovelu pro Míšu asi do roka, od 9 mesíců i aviváž sensitive. Jakmile začal papapt jahody tak ty už nevyprala a přešla jsme na persil sensitive. Nastesti neni alergik. Teď mám vypráno také v Lovele, bez aviváže a vše jsme 2x máchala. Koupila jsme si 9kg obyč a pak tekutou na periny, autosedačku a tak
25. črc 2011 ve 14:59  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mně ty vzorky dorazily během týdne :wink:

Lovelu mám zatím jen 2 kg, ale zatím to určitě bude stačit...zítra dám asi první várku, uvidíme, jak bude venku, ráda bych to usušila pěkně na vzduchu :wink:
25. črc 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahoj, já jesem císaře nechtěla, začala jsem rodit normálně, ale po 5 hod. mi udělali císaře a že prý mám podruhé zase rodit císařem.Tak uvidím, co mi řeknou pak v porodnici v poradně
25. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 ahoj, objednala jsem si to dvd, ale nemůžu najít, kde mám objednat ty vzorky kosmetiky :unamused:
25. črc 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem lovelu používala na Barču, ale ted jsem prala jednu várku na miminko v persilu sensitiv, tak jsem zvědavá, co na to pak mimi :slight_smile: Do druhého máchání přidávám lžíci octa, to mi řekla naše dětská doktorka
25. črc 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl
po cisaři císař bývá, ono zaleži jak moc je zhojená a pevná ta jizva po něm. Hrozí její prasknutí. Znam připady co pak rodili normálně a dopadlo to tak, ale to že nevydržela. Oni to nějak komtrolujou jak moc je pevná.
26. črc 2011 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa na poslední kontrole cca před týdnem byla malá ještě hlavičkou nahoru, nevím jak dnes, sama to nepoznám, ale to mi mudr hrozila právě tím císařem. Tak jsem se až trochu zahrozila, že "plaší" tak brzo. Ale co má přijít, to přijde :grinning:
26. črc 2011 v 06:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 neboj znám holky co se jim otočilo dítko těsně před porodem a Iri co před týdnem rodila Lukáčka tu první rodila KPa prý pohoda. No hlavičkou si ani nestihla vychutnat protože měla překotnej :D
26. črc 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa věřím tomu, že se malá přetočí, protože mi dělá radost celou dobu, tak teď ke konci přeci nebude zlobit :slight_smile: . Asi blbá otázka, ale co to znamená, že měla překotnej :unamused: ?
26. črc 2011 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé holkýýý, vy už perete? :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky měli do 31tt hlavičku ještě nahoru a teď už je halvičkou dolů a doufám,že tak i zůstane....

Taky nevím co to je překotnej???? :unamused:

Já už mám vypraný skoro všechno.Oblečeníčko vše.Teď ještě povlečení do postýlky :slight_smile:
A dožehlit pár věciček a je vše připraveno :slight_smile:
26. črc 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja rodila císařem a opravdu záleží na hodně faktorech, jak to pak maminky zvládají. Já měla to štěstí, že jsem neměla žádné větší problémy, první dny to bolí dost, ale dostávaly jsme na noc třeba injekci od bolesti. Jakmile jsem byla doma, byla jsem v naprostém pořádku. Jediné, co mě štvalo bylo to kojení, protože mi prcka fakt na kojení nenosili až jak mě dali z JIP na normální pokoj a tam jsme s tím válčili dál. Ale fyzicky jsem byla naprosto OK. Teď prý záleží, jak mám vedený řez na děloze, takže taky ještě nemám jistotu, že budu rodit normálně. No a jinak není problém mít normální porod po císaří, ale doporučuje se tak 2 roky rozestup mezi porody. Sestřenka měla třeba císaře, rok poté normální porod a v pohodě. Ale taky mám kamarádku, které fakt ta děloho praskla a měla štěstí, že je zachránili. Jenže takových věcí nebývá příliš, většina maminek porodí zcela normálně. Jen když se něco takového stane, tak se o tom prostě více mluví.

@allye1 jestli to chápu správně, tak překotnej porod je prostě hrozně rychlý.
26. črc 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl Tady to je :slight_smile: http://www.vzorky-zdarma.e-blog.cz/vzorky-pro-deti/ :wink:

S tím otočením miminka je to asi fakt individuální, zrovna včera nám porodní asistentka říkala, že se většinou dítko dootočí hlavičkou dolů tak do 35. týdne, pak už ne...ale pak tu někdo píše, že se otočilo třeba přímo před porodem, takže asi to má jak kdo...doufejme, že my máme hlavičku dole, teď mi to dr. ani posledně neřekl.

Vypráno teda ještě nemám, chtěla jsem dnes, jenže venku je jak je, tu poprchává, tak na to zatím prdím :wink:

26. črc 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ asi půlku věcí, co jsme postupně nakoupili s mamkou mám už vypraný od ní. Něco málo jsem už i já vyprala, ale teď budu čekat jen na hezké počasí :slight_smile: , abych to doprala. Mám totiž takový vnitřní pocit, že by mohla malá "vykouknout" dřív :slight_smile: , tak proto. Ale ono se teprve vše uvidí. :wink:
26. črc 2011 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 díky, objednala jsem si i čaje megafyt :slight_smile:
26. črc 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Taky budu čekat na pěkné počasí, nechce se mi to sušit doma, když to můžu dát i jindy na sluníčko, teda snad se ho dočkám :wink:
@leryl Taky chci zkusit ještě jiný vzorky než jen ty Nivea :slight_smile:

Jinak dnes jsme trochu neplánovaně koupili mrňouskovi od známé takovéto houpací lehátko s hrazdičkou, tak se už snad opravdu blížíme ke konci s tou výbavičkou :wink:

26. črc 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj překotnej je rychlej. začaly ji stany před 8 h ráno tak po 8 minutách, po hodině a půl najednou po 3 minutách a chtělo se ji tlačit, od tohodle bodu do porodu 20 minut a Lukášek byl na světě. Tak tak dojeli.
Já celý odpoledne brečim Dnes nás po 11 letech opustil náš Pepíček,úžasnej tulící andulák s ohromnou slovní zásobou. Už neuslyšim jeho "Liduško pusinku, ty moje zlatíčko" jeho sourozenci nepřezili ani rok, on svou celožovotní chorobu přepral a v naší péči žil 11let. Maruška chudák brečela taky
26. črc 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 a @dasty79 tak holky tak to já půjdu dosebe a taky to začnu trochu připravovat, je fakt, že si může prďolka pospíšit :grinning:
26. črc 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 to lehátko jsem taky pořídila, moje sestra si ho u obou dětí moc pochvalovala, je super když je potřeba mimčo odložit a ta hrazdička mimčo pěkně zabaví :grinning:
26. črc 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jeden postřeh, kdo čeká klučinu :grinning: pořiďte si rektální trubičku pro kojence, jedna stojí asi 20 Kč nebo se dají koupit v sadě viz. http://www.ebambino.cz/ebambino/eshop/17-1-Potreby-pro-deti/202-2-Toaletni-potreby/5/2949-Rektalni-trubicky-pro-kojence-Windi.
Mám to jako radu od maminky tří kluků, holčiny na prdíky moc netrpí, ale u kluků je to úžasná pomůcka. Já o tomhle vůbec nevěděla.
26. črc 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikeskab tak já jsem byla teď na ultrazvuku 32týden a máme váhu 2050 g, porodní váhu odhaduje doktor 3,20 až 3,70 kg, takže docela velke mimčo. Možná budeš ráda, že tvůj prďolka bude mít při porodu 3,20 :grinning:
26. črc 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbarkaaa to je mi moc líto..... :frowning2:

@nelina_ do rektální trubičky bych šla, až pokud by nebylo zbytí. Moc se to nedoporučuje, že se pak dětí bez toho neobejdou, ani když jsou starší. Tady na MK je i diskuze na to téma, tak jsou tam různé názory. My to každopádně zvládli i bez ní, dávali jsme na prdíky kapičky Baby Calm a v pohodě. Takže bych to asi dopředu nepořizovala. Ale co mamka, to jiný názor.. :grinning:
27. črc 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Držte se!
Ještě k tomu porodu, takhle rychle si to asi neumí představit nikdo, ale uvidíme, co na nás ty naši mrňouskové nakonec nachystají a kdy se jim bude chtít ven :wink:

@lennetfrigg Já mám ty kapky už koupený a dál to budu řešit až podle toho, jak to bude nutný. :slight_smile:
@nelina_ Taky doufám, že to bude užitečný, ale většina maminek si to chválí! :wink:
27. črc 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa tak to mi moc líto, přijít o takhle šikovnou andulku a zároveň miláčka rodiny :frowning2:
27. črc 2011 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska ráno jsem se až probudila, protože tam malá asi nacvičovala na spartakiádu :grinning: , vrtěla se jak o 106 :grinning: . Ale jsem ráda, protože když jí třeba půl dne necítím, mám takový blbý pocit. Takhle vím (asi), že je vše v pohodě. :wink:
27. črc 2011 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budete pořizovat monitor dechu? Celkem o něm vážně přemýšlím, ale chtěla bych ho sehnat z "druhé ruky", úplně nový vyjde na dost peněz.
27. črc 2011 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek