• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@nelina_ hehe pod to se můzu podepsat, byl plnej krabic, deska po neděli nejistá, věcičky na prtě na půdě neznámo kde...

my si včera udělai volno a strávili konečně skoro celej den venku. Tak jsme jakási ucaprtaná si chtěla dát 20 s Maruškou a už nevstala a páč jsme zvyklá chodit spát hodně v noci, tak už od pul 4 čumím :( kdyby se mi aspon něco chtělo jak se mi nechce a co se mi chce dělat nemůžu páč bych vzbudila Marušku. :ODDDD
29. črc 2011 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 komplet do postýlky máme taky z Polska a jsem naprosto spokojená, max. ho ještě vyperu a hotovo. Vzali jsme povlečení a prostěradlo rovnou 2x, a't je do zásoby. Když bude potřeba, koupím už je tady. Ale jsem fakt spokojená, kvalitní látka, nepřeberné množství na výběr, super cena...... :wink:
29. črc 2011 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotatko_nikolka slimák? Tak ale něčím nadopovanej !!! :grinning: I já mám pocit, že se ten čas, kdy jsou mimča v bříškách krátí 3x rychleji, než utíká běžný týden :grinning:
29. črc 2011 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vložím Vám tady dva odkazy, snad půjdou zobrazit, v tom prvním je něco k porodu koncem pánevním a v druhém k samotnému porodu. Třeba to znáte, ale mně to chodí na e-mail, tak to mám hned po ruce. :grinning:

http://www.pampers.cz/cz_CZ/pregnancy-calendar/week/35

http://www.nivea.cz/Tipy-and-rady/baby-care/babycare#/subjects/pregnancy_35/pregnancy3502
29. črc 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě to strašně utíkááááá :slight_smile:

@allye1 - já se taky protahuju na míči.Kvůli tomu jsem si ho koupila.Večer se mě špatně sedí na sedačce,tak poskakuju na míči a je to lepší :slight_smile:

29. črc 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám povlečení taky z Polska.A tam jsem koupila i to jedno prostěradlo - co by mělo být lepší a zachytit mokro :grinning: Když máte matrace po vás,tak já koupím nějakou tu molitanovou (tu jsem měla když jsem byla malá)) a až bude prcek větší,tka do velký postele koupíme už lepší matraci.
29. črc 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Asi to moc prožívám a proto mi přijde,že se to táhne :grinning: Přece jen čekáme první,tak si musíme užívat každý kopanec :slight_smile:
29. črc 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ njn,jak říkám,mě přijde,že se to táhne :grinning: Ale za chvíli si budu říkat,ježiš to uteklo:slight_smile:
29. črc 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotatko_nikolka - mě to utíká čím dál víc :slight_smile: Co budete mít?Nechali jste si říct pohlaví miminka?
29. črc 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotatko_nikolka taky čekáme první. Ještě jsem v práci a možná i proto to utíká, ale každičký pohyb nebo nějakou změnu prožíváme taky :slight_smile: . Souhlasím s @nelina_ , pak tu bude vážně, jéžiši toto ale uteklo ! :grinning:
29. črc 2011 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg na podobné stránky chodím taky, celkem i dobré rady a pomoci :wink:
29. črc 2011 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - tak jsem se tam zaregistrovala a budou mě chodit taky nějaký rady a ještě mě možná pošlou řetízek na dudlík :grinning:
29. črc 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 @dasty79 Doufám, že s Polsku seženeme vše, co chceme, ale jak píšete vy i ti naši známí co říkali...byli maximálně spokojení...tady na tom fakt dost "rejžujou" a přitom je to téměř srovnatelná kvalita...v místních babycentrech jsme dokonce viděli několik předražených polských výrobků...takže asi tak :wink: Chci si taky koupit vše dvakrát, to se neztratí... :slight_smile: celkem se na to vybírání těším :grinning:

Jinak já mám doma taky míč, ale většinou mě přemůže lenost a nesednu si na něj, radši si lehnu na gauč..ale měla bych se trochu hýbat, to jo :sweat_smile: K tomu cvičení na dvd jsem se taky ještě nedostala :confounded:
29. črc 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 jj,čekáme holčičku :slight_smile: Táta je šťastnej,přál si ji :slight_smile: Ale dala si pěkně na čas,ukázala se nám poprvé až ve 31.týdnu :grinning:
29. črc 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Jj :slight_smile: Já už jsem od 2.měsíce doma,jelikož jsem měla na prd práci,řekli mi,že pracovat tam v těhotenství je jen na vlastní riziko,tak jsem zůstala raději doma a možná proto se mi to tak táhne ty poslední 2 měsíce,že už jsem moc dlouho doma :grinning: Ale už se na tu naši princeznu-tanečnici těšíme :wink:
29. črc 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já měla na Míšu matraci pohankovo - kokosovou - je tvrdá a mělo by to snížit riziko SIDS a pro jistotu mám i monitor dechu. Teď to podědí druhé miminko. Chránič jsem měla taky, teda spíš nepropustné podložky, jednu jsem dostala a ta nebyla ani trochu prodyšná takže malý okamžitě spařený a ta druhá byla nehorázně drahá a prý prodyšná, ale Míša se na ní taky hrozně potil, takže nakonec byl bez toho. On se stejně začal procuravat až tak po tom roce věku, takže bych to asi zatím neřešila a to jsem vždy vyčistila tu zašpiněnou stranu a matraci otočila aby hezky uschla - máme laťkový rošt v postýlce.
A na porod už se těším, to břicho je už hrozně těžké a dost bolí :frowning2:
29. črc 2011 ve 20:51  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotatko_nikolka já mám zas pocit že z druhým si ty kopance užívám víc, páč to muže bejt naposled :D
29. črc 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotatko_nikolka: já jsem měsíc doma a taky mi přijde, že to vůbec neutíká. Začala jsem dokonce šít kapsář na postýlku z nudy :slight_smile: Příští týden mi naši přivezou věci na malou tak to začnu všechno chystat a dokupovat ty chybějící věci :slight_smile:

Mě už břicho pořádně pobolívá, cítím se taková neohrabaná, nejvíc mě bolí kyčle... Tak se už těším na miminko! Jinak v noci spím, ale nějak ráno maximálně do osmi.... Ty dvě hodiny času vůbec nezávidím....
29. črc 2011 ve 22:21  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@millkyyyy To já už mám vše nachystané :slight_smile: S tou neohrabaností souhlasím,ujdu pár kroků a funím jak lokomotiva :grinning: Mě hodně bolí v kříži :frowning2: A se spaním,já sice spím třeba do 12-ti,ale chodím spát hodně pozdě,jelikož usnu třeba na 3 hoďky přes den a večer mám potom problém usnout :frowning2:
29. črc 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - já v Polsku koupila povlečení na tržnici v Kudově a tam to prodával Čech a je to česká výroba :grinning:
Vy jedete kam do PL?a kdypak vás čekaj nákupy?Já z Náchoda to mám do Kudowy kousilíneček.

@kotatko_nikolka - gratuluju k holčičce.Můj manža by si taky asi přál víc holčičku :slight_smile:
Tak to my chceme překvápko - je nám to jedno,hlavně když to bude zdravé :wink:
A jak se bude princezna jmenovat???
Já jsem doma od ledna a nic mě nechybí,po práci se mě nestýská a čas letí pěkně rychle
:grinning:
30. črc 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky neohrabaná,vše mě dýl trvá.funím jak lokomotiva :grinning: Nevím jak mám spát - na zádech to nejde,to mě bolí bříško.Tak jen na boku.Do toho mě bolej záda - no prostě paráda :grinning: Aspoń,že to počasí je takový jaký je - kdyby měli být ty vedra,tak to by bylo vůbec hrozný...Taky už se těším až se miminko narodi, i když mám strach z porodu.Ale zvládly to jiný,tak my taky že?Šlo to tam,musí to jít ven :grinning:
30. črc 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotatko_nikolka: ty máš termín úplně stejně jako já :slight_smile: no já jak kdy, přes den mi to moc spát nejde, musím být fakt hodně unavená, tak spíš jdu spát v jedenáct nebo ve dvanáct a vstávám třeba v devět :slight_smile:

@dasty79: akorát dovnitř to šlo, předpokládám trochu míň bolestivěji, než to půjde ven :slight_smile: Jinak já se třeba porodu ani nebojím, spíš se na něj těším :slight_smile: A jak píšeš, zvládly to jiný, my to zvládneme taky :slight_smile: Jinak já se na zádech dusím a na boku se to zase nelíbí malé, tak do mě pořád kope. Nejhorší je to než usnu a pak už v pohodě :slight_smile:
30. črc 2011 v 09:57  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, tak koukám, že jsme na tom všechny podobně, což je pro mně aspoň psychická vzpruha. Já Teda spím na boku, ale většinou jakmile zalehnu, začne mě pálit žáha, pak furt chodím čurat, no fakt se těším, až bude mimi na světě. Navíc dnešní noc opět probděná, prcek někde chytnul nějakou břišní chřipku, takže celou noc prozvracel, teď bobek usnul, ale je mu fakt zle. Vyzvracel mi i vodu, ale musím do něj dostat nějaké tekutiny, tak snad se to zlepší. :confounded:

Ja jsem vlastně od začátku doma, ale nějak mi to nevadí. Skončila mi mateřská a než jsem si našla novou práci, byla jsem těhu. Navíc mám rizikové, kvůli tomu tlaku, takže bych i tak byla doma. No a stejně se moc nezastavím, máme pole, takže jsem si sadila zeleninu, brambory. Do toho máme doma babču, nevyžaduje až tolik péče, spíš jen dohled a kapat do očí, hrozí ji slepota. No a ještě dálkově škola, takže jsem ráda, že si spočnu. No, ale taky mi vše trvá strašně dlouho, než se dopoledne zmátořím, navařím, mám pocit, že vše dělám tak 5 x déle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a ještě přihodím jeden odkaz:
http://hami.nutricia.cz/
Taky posílají mejliky, ale pak až se miminko narodí a upřesníte datum porodu, posílají i dárečky. Já jsem tam byla zaregistrovaná s Tedikem a hodně krát nám poslali lahvičku dětské výživy nebo dáreček - třeba lžičku. :grinning:
30. črc 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milkyyyy - já mám taky termín jako ty :grinning: (to mám dle ms),ale utz mám dřív a ty?
No u nás to dovnitř právě moc nešlo - u nás to bylo hodně bolestivý - psychicky :unamused:
(4 roky zklamání,až to nakonec vyšlo :slight_smile: ) .Tak snad ten porod bude míň bolestivej :grinning:

@lennetfrigg - tak ať se prcek brzo uzdraví - chudák malej :pensive:
Tak to vám druhej mimísek pěkně vyšel :slight_smile:
Děkujeme za odkaz - hned se tam zaregistruju...
30. črc 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Budeme se jmenovat Lilienka :slight_smile: My už počítali s tím,že se dozvíme až na sále,co budeme mít a v poslední chvíli se nám ukázala :sweat_smile:
30. črc 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@millkyyyy Já taky usnu přes den jen,když spím v noci špatně :slight_smile: A jak jsi psala,když spím na boku,tak sebou malá taky škube chvíli :slight_smile: Ale spím jen na levém,jelikož jsem se dočetla,že spát na zádech a pravém boku by se nemělo,že děloha je víc na pravé straně a když se spí na pravém boku,že se ucpávají nějaké tepny vedoucí do pupečníkové šňůry a mimi se pak těžko dýchá... :unamused: Co jsem v poslední době zjistila,tak že je malá závislák na tatínkovi,stačí,aby na ni promluvil nebo pohladil bříško a ona samou radostí začne kopat atd... :grinning:
30. črc 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg: dálkově si chci dát přihlášku teď od příštího roku, tak uvidíme, jestli to půjde :slight_smile:

@dasty79: Tak to je mazec :slight_smile: ale ty myslím budeš rodit v Náchodě nebo někde poblíž, co? :slight_smile: tak hlavně, že to vyšlo, moc vám to přeju, u nás velkou roli sehrála spíš náhoda ...

@kotatko_nikolka: no u nás to je s tatínkem podobně :slight_smile: líbí se ji, když ji hladí :slight_smile: když ji chce pohladit někdo jiný, tak se úplně přestane vrtět :slight_smile:
30. črc 2011 ve 13:50  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@millkyyyy přesně tak :slight_smile: Včera ji řekl spinkej a ano se přestala hýbat,musela jsem se smát :grinning:
30. črc 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem slyšela,že by se mělo spát jen na levém boku.Ale copak to jde???Mě teda moc ne,já se celou noc vrtím...

@milkyyyy - u každého to je jinak - u nás to bude vymodlené mimčo :slight_smile: Doufám,že stihnu porodit v Náchodě - než zavřou porodnici kvůli malování :fearful:
30. črc 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek