• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@dasty79 tak to je fakt super, že to vyšlo. Vím, jaké to je, Tedík je taky vymodlený. Mně se podařilo otěhotnět po 2,5 roce. Ale i to stačilo, aby byla psychika v háji. Navíc všichni přátelé očekávali přírustek, a i přesto, že jsme jim to strašně přáli, bylo nám to líto. No a teď je to pravý opak, nečekala jsem, že se to povede tak rychle. Byla jsem připravená, že to zase hned tak nebude a mimišek byl tu, co by dup. :grinning:

@millkyyyy a na jakou školu se chystáš. Já se trochu bojím, jak to budu s dvěma dětmi zvládat, ale říkam si, že když to nepůjde, tak třeba na rok přeruším a pak se uvidí. Mně donutilo jít studovat to, že jsme se přestěhovali k mamce na barák a tady v okolí fakt práce moc není. A když je, tak hodně špatně finančně ohodnocená. Tak snad to pomůže a hlavně, snad školu dodělám. :wink:

@kotatko_nikolka to je hrozně milé, že malá takhle na manžela reaguje. Ja jsem třeba hrozná a manžela na břicho nenechávám moc sahat. Nevím proč, ale spíš mi to vadí. Mimi všude tlačí, z venku se na mně věčně lepí Theo a tak manžel má smůlu. :sunglasses:
30. črc 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Já jsem právě ráda,když mi sahá na bříško,aspoň vím,že to těhotenství prožívá se mnou a moc mužů takových není :slight_smile:
30. črc 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg já se chystám na peďák, tak uvidíme, jak to bude vypadat... Určitě ji doděláš :slight_smile: to zvládneš :slight_smile:

@kotatko_nikolka: tak to je super, to aspoň pak bude uspávat on :slight_smile:budeš mít třeba čas si odpočnout víc :slight_smile:

@dasty: já vůbec nevím jak v Náchodě, já rodím v Praze, do Náchoda bychom se chtěli přestěhovat příští rok nějak na jaře :slight_smile:
30. črc 2011 ve 22:05  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg ať je bobkovi líp :slight_smile:

@kotatko_nikolka to ti docela závidím, já nevím v čem to je, ona u nich vůber rodina nefunguje, takže nemá zkušenosti s dětma a si si to nedovede představit porádně, dítko chtěl, tvrdí že se těší ale předevčírem se mě ptal, kdy mám vlastně termín, že si pamatuje na podzim, tak asi tak no..... :sunglasses: Tak si tohle těšení užíváme s Maruškou
31. črc 2011 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@millkyyyy snad ano,určitě bych byla ráda :slight_smile:
31. črc 2011 v 01:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa tak to naštěstí řešit nemusím :slight_smile: Ze začátku si akorát pletl datum,pořád říkal,že máme termín 20.9. A my ho máme 19.9. :grinning: Mám totiž 20.9. narozeniny :sweat_smile:
31. črc 2011 v 01:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotatko_nikolka koukám taky nespavec :slight_smile:
31. črc 2011 v 01:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotatko_nikolka my jsme se dozvěděli až v 27 tt. na 3D, že čekáme holčičku, do tý doby to byly jen odhady. Gratuluju k maličké a vybrali jste moc hezké a hlavně zajímavé jméno :wink: . Moc jich neznám. Mě např. na levém boku nenechá ani ležet, pravý bok jí nevadí :grinning: .
31. črc 2011 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. črc 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 No můj táta byl od začátek přesvědčený,že to bude holka,chtěl vnučku,což jsme se divili,protože má 2 dcery :grinning: A děkujeme,moc se nám to jméno líbilo od začátku :slight_smile: No malá nejvíc řádí,když ležím na zádech,teď už sice nekope,asi už tam má málo místa,ale když se protahuje,tak to taky stojí za to,hlavně,když zabere a zapře se do žeber :unamused:
31. črc 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotatko_nikolka jako by jsi psala za mě, naši mají taky 2 dcery, ale taťka si teda myslel, že to bude kluk, ale jak potom přiznal, v hloubi duše chtěl taky vnučku. Bude to úpně první vnouče na obou stranách, tak si asi dokážeš představit, jak se těší :slight_smile: . S těma kopancema to znám, teď už to jsou spíš takový " vybouleniny", ale občas i nepříjemný :wink:
31. črc 2011 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 jj,kolikrát si říkám,co tam asi dělá :grinning: U nás bude malá 1.vnouče,ale u přítele už 2.jeho sestra má už holčičku,v květnu měla rok :slight_smile: Oni mají v rodině zajímavé pravidlo,že prvorozené dítě je vždy holčička a druhý chlapeček,už spoustu let,tak už i proto jsme si mysleli,že to bude Lili :wink:
31. črc 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem před chvílí dovytírala podlahu v celém bytě,ještěže máme malinký :grinning: Tak doufám,že večer nepojedeme do porodnice,to bych byla nerada,už kvůli Lilience,že by musela být v inkubátoru a já ji nemohla mít u sebe,to by mě hrozně trápilo :frowning2:
31. črc 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotatko_nikolka a proč? Máš nějaké potíže? Ja jdu vytírat teď, umýt koupelnu a wc. Nechce se mi, ale nikdo to za mne neudělá. :wink: Beru to tak, že kdysi naše mamky pracovaly téměř do porodu a taky to zvládly a pokud nemáš nějaké obtíže, je lepší něco dělat. :grinning:
31. črc 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím žádné nemám,tak doufám,že to tak i zůstane :slight_smile: Jsme mladá,zdravá a silná ženská,tak něco vydržím :wink:
31. črc 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje babička přinesla 2 děti ze 7mi z pole, porodila, dokopala řádek a šla domů. Když babička rodila mamču tak bylo hned po žních, po tomco posekali, vymlátili , tak babička uplně vyšťavená šla rodit. Nás nějaký vytření nemůže rozhodit :D
31. črc 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
31. črc 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 My se chystáme právě do Kudowe Zdroji....vypadá to předběžně na středu :slight_smile: A kolik vás to povlečení stálo, jestli se můžu zeptat? To je paráda, když je to česká výroba! :wink:
31. črc 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg @dasty79 Holky, tak to vám moc gratuluju a přeju! Věřím, že to musí být hrozně těžký psychicky, když to nejde! Buďme teď všechny rády, že čekáme a že se to podařilo....znám spoustu párů, kterým "to nejde" a je to smutný! :unamused:
31. črc 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 my už chtěli taky mimčo dřív, nešlo to, ale prostě se "zadařilo" fakt 3 měsíce po svatbě. Asi čekalo, až budeme svoji :wink:
1. srp 2011 v 06:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa no vidíš a já řeším, jak poznám kontrakce, atd. :grinning: . Joooo, hele, dřív na to asi ani neměly čas, řešit takové "banality" :grinning:
1. srp 2011 v 06:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - kolik stálo povlečení?Já jsem hrozná - moc si to nepamatuju,ale myslím že 250,-Kč nebo 300,-Kč a to prostěradlo proti pročůrání taky tak nějak....Jo tam seženete v Kudowě u takovýho mlaďáka :slight_smile:
Jo díky :slight_smile: V dnešní době to není sranda - otěhotnět a nebo udržet miminko...
Musíme si toho vážit.Aspoň já si toho vážím - po tom všem,co jsme si s manžou prošli a vždy mě byl oporou :slight_smile:
1. srp 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - tak to jste si taky chvilku počkali na 1.mimíska :unamused: V dnešní době těch párů je hrozně moc....
Není to sranda.Hlavně že se zadařilo.Ono to pak většinou tak bývá,že podruhý to už jde rychle...
1. srp 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milkyyyy - a vy utíkáte z Prahy do Náchoda?a tam do bytečku?
1. srp 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 my dávali taky do 300 Kč za kus. Brali jsme toho víc a dal nám ještě zavinovačku zadarmo :wink:
1. srp 2011 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Myslím, že tam nakoupíme fakt většinu věcí, co potřebujeme, protože když jsem viděla ty český ceny, tak za to odmítám tolik dát, je to předražený a jen na tom "rejžujou"...někdy nemá člověk na výběr no...nevíte někdo, jestli se tam dají koupit i bavlněné pleny? :wink: díky
1. srp 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 závidím ti to nakupování, já už ho mám za sebou :slight_smile: Bavlněné plínky (ty klasický bílý) jsme tam s mamkou taky koupily (v balíku jich bylo 10), ale když jsem je pak doma rozbalila, nejsou tak kvalitní, jako byly za nás. Jsou strašně slabounký a myslím si, že tolik nevydrží :unamused: . Musí se jich dávat víc. Akorát takový ty obrázkový, ty jsou pevný a strašně příjemný. Rozhodně si je nech rozbalit a omakej si je. Sama uvidíš. :wink:
1. srp 2011 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Já se na to těším :slight_smile: Díky za radu, to by mě asi nenapadlo...tak já si to nechám radši rozbalit, jak říkáš...kvalitní jako za nás nebude už asi nic, ale tohle je jedna z mála věcí, kt. mamka neuchovala, prot. byly v dost hrozným stavu...takže si jich chci koupit pár, jen na ublinkávání a tak...jinak plánuju zatím spíš papírový plínky...snad to nějak finančně utáhnem...
1. srp 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 taky dělám zásobu jednorázovek, teď byly v akci, tak se nakupovalo hned jinak :slight_smile: . Ty balvněný jsem kupovala, abych to právě mohla i střídat a potom kvůli širšímu balení na nožičky, prý kvůli kyčlím Po nás jich mám asi taky jen 10, víc se neuchovalo :wink:
1. srp 2011 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 U nás se neuchovala ani jedna :frowning2: Ale za to máme spoustu dalších krásných dochovalých věcí, tak můžu být ráda...hodně jsme na tom ušetřili :slight_smile: Jaká je vlastně taková ideální cesta jednorázovek...třeba právě v akci? Cca 3 - 4 kč na plínku?
1. srp 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek