• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@jajapaja23 já koukám na množství v balíku a pak na cenu, ale jaká je fajne cena, to nevím. Musí to vyjít poměr cena x množství prostě výhodně :wink: . Ovšem co je v téhle době výhodný, co? :grinning:
1. srp 2011 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 páni, teď jsem koukla na tvůj blog a ty to máš vážně už za pár...... v koutku srdce závidím .... :wink:
1. srp 2011 ve 14:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Hmm, tak já si počkám zase na nějakou akci :slight_smile: Minulý týden se mi podařilo koupit Huggies v akci a ještě se slevou v DMku na takovou tu těhotenskou knížku se slevama, tak jsem měla radost. :grinning: JInak nám to utíká dost rychle, to jo...mně zbývá 32 dní...to je fakt za pár...teď jsme byli o víkendu pryč, tak jsem měla s sebou radši už sbalenou tašku do porodnice :wink: Ale nechtěla bych rodit dřív ani později, prostě tak akorát...tak snad to bude tak nějak v normě a nebudu překvapená...třeba 14 dní dopředu :grinning: Myslím, že není co závidět, já se toho začátku s mrňouskem celkem bojím...abych to prostě zvládla...ale porod by už mohl být za mnou, to jo :sweat_smile:
1. srp 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 joo, akce na prvním místě :grinning: Jen si nemysli, že nemám strach ze začátku, každopádně to bude nezvyk, mít takový malý uzlíček u sebe. Ale zvládli to jiný, tak proč ne my, ne? :wink: Neboj, nebudeme na to sami, máme drahé polovičky a mamky na telefonu :grinning:
1. srp 2011 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 mně příjde výhodné kolem 3kč za plínku té nejmenší velikosti, čím větší, tím méně jich je v balení.Když byla Barča větší kupovali jsme plenky v tescu v akci ,ale už nevím, kolik stála jedna, něco kolem 3.5OKč.
1. srp 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky kupovala za 3,-Kč = to byly v akci Pampers a ještě s těma kupónkama z DM to vyšlo takhle pěkně :grinning:

@jajapaja23 - hlavně do Polska nejezdi odpoledne.Oni už to po 14h hodně balej!Hodně stánků je zavřených.
Nejlepší je dopolko.Ale zas ne v sobotu - to tam je asi dost lidí...
1. srp 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo akce to je moje, díky nim jsme dosud asi přežili :DDDD
@jajapaja23 tak to jste stejně s Večou ta teda žije dočasně v Kanadě, já včera v nocí achala nad její fotkou čerstvou, fotil manža , ona mu to nastavila . takhle já nebudu vypadat nikdy :D http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/284593_1704877960647_1798972892_1138479_3075772_n.jpg
2. srp 2011 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jsem si taky koupila plínky a doma zjistila, že jsou hodně nekvalitní, byly skoro průsvitní a na dotek docela nepříjemný, dost mě to překvapilo. Takže příště taky rozbalím, koupím je znovu a tyhle si nechám jako náhradní :unamused: Jinak taky budu používat jednorázovky, jen poraďte, jak velkou zásobu udělat dopředu? Kolik kusů? Nevím, za jak dlouho z těch nejmenších vyroste, tak abych doma neměla horu plínek k ničemu :grinning: :grinning: :grinning: Kupujete ty 3-6 kilo nebo i menší? Ja fakt nevííííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina - já koupila ty 3-6kg Pampers. A ty látkovky mám naštěstí ještě po mě a po ségře a ty jsou teda kvalitka :slight_smile: Já jsem si akorát koupila ty barevný a ty jsou teda průsvitný... :unamused:

Holky co je dobrý na opruzeniny?Rybilka,nebo Bepanthen?nebo Sudocrem?
2. srp 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - jestli zítra pojedeš do Polska - zeptej se prosím za kolik tam mají matrace do postýlky.
(když vzpomeneš a uvidíš je tam.....)
2. srp 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ to je síla s těma plenkama, co? Taky jsem na to zůstala koukat, co teď dělají. Na pomak moc příjemné nejsou a dalo by se přes ně číst :frowning2: . Ale co se dá dělat, není to taková kvalita, jako kdfyž jsme byli malý my. :wink:
2. srp 2011 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 zítra přeju krásný den, pěkně si to užij ! :wink:
2. srp 2011 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty79: každýmu miminku vyhovuje jiný krém. My jsme začínali Rybilkou, zkoušela sem i Sudocrem, ale nejvíc se osvědčil Bepanthen, i když je docela drahý.
2. srp 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bl4nche zatím jsem koupila právě tu rybilku, tak uvidíme, co malé bude vyhovovat. Doufám, že nebude moc rochcapená :grinning:
3. srp 2011 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 - taky asi koupím Rybilku :slight_smile: a pak kdyžtak pozměním.Ještě mám z kurz Sudocrem takovej malej vzorek,tak ho vyzkouším a uvidíme....

Včera mě dr. vypsal papír na mateřskou.A v neděli jsem oficielně na MD :slight_smile:

Taky jsem dostala papír na vyplnění jmen - tak zase můžou začít dohady :grinning:
Na kluka máme jasno,ale na holku jich máme nějak moc :grinning:
3. srp 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 já jdu na kontrolu k mudr "až" 8.8., to bych měla už dostat taky papír na MD. Ale předběžně jsme domluvený, že v práci končím 19.8., takže za pár :grinning: . My už dohady se jmény máme za sebou a máme je pevně daný i na tom papíru (jeden ze sta, co bude potřeba) :grinning:
3. srp 2011 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Já mám zatím ty Huggiesky v akci v DMku, ty pro úplně mrňousky...a pak jedny z Tesca myslím od 3 kg...zbytek dokoupíme až podle toho, jak bude mimi velký a jak rychle bude růst :wink: Po těch matracích mrknu, snad nezapomenu :slight_smile: Na opruzeniny mám zatím koupený krém z DM na doporučení známé...myslím, že je to značka babylove...v zelené krabičce, ale taky uvidíme, jestli se osvědčí :unamused: Jinak ti to taky už pěkně s tou MD uteklo, co? To je neuvěřitelný, jak se nám to blíží :sweat_smile:

@allye1 Díky, do toho Polska razíme nakonec až zítra, dneska chce manžel ještě stihnout volejbal. JInak plánujeme pak projet kousek polskem od Zdroji k nějakému prý hezkéhmu národnímu parku, tak snad bude pěkně a bude to fajn :slight_smile: Na ty bavlněný plínky jsem teda zvědavá...jestli je to průsvitný, tak je to skoro k ničemu, ale jiný řešení bohužel nevidím...žádný po nás se bohužel nedochovaly :frowning2: V p ráci se drž...upřímně, já si to už vůbec nedokážu představit... :wink:
3. srp 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě mám jednu otázku...myslíte, že je třeba se do Polska raději teď připojistit, kdyby mě to tam někde náhodou chytlo??? Nevím, jak to řešit...Náchod není pro nejhorší případy daleko...ale náhoda je blbec :unamused:
3. srp 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 v práci je teď už pohodička, sice musím ráno vstávat, ale už v poledne jsem doma. Vybírám si nadělaný hodiny a to tam mám ještě dovolenou :wink: . Povedlo se nám vybrat skvělou holku, která je tam už za mě, tak ani nebudu mít strach odejít :slight_smile: . S tím pojištěním teda nevím :confused: , jak se opravdu říká, náhoda je blbec, ale asi bych to riskla bez pojištění, vždyť půjde o pár hodin v "cizině" :wink:
3. srp 2011 v 16:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Tak jsme se radši pojistili, člověk nikdy neví a je to "dvacka" na jednoho :wink:
3. srp 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 udělali jste dobře, na co by to cestovní pojištění bylo :grinning:
3. srp 2011 v 17:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Jinak bych to asi nechala být, nikdy jsem se do Polska takhle nakrátko nepojišťovala, ale teď nechci fakt nic riskovat a zajet tam chceme, tak proč ne :slight_smile: A chceme hlavně do toho nár.parku, to se těším, snad to najdeme :grinning:
3. srp 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 jojo, chytrá holka. přeju hezký zítřejší den. :wink:
3. srp 2011 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 Díky, snad pořídíme zhruba vše, co chceme :wink: Nápodobně! :grinning:
3. srp 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Ty mě ouplně lákáš s tím parkerm, svrbí mě ukazovák na spoušti. Včera jsme fotila jednu spolutěhulku a chce se mi uplně brečet že takový fotky chci taky. bylo nádjerný světlo a večerní protisvětlo. Národní park bych si dala, ale máme hrozný orientační smysl, bojim se že bychom to nenašli.

U nás teda vedla rybilka a plíny nejsou co bejvávyly no :(
3. srp 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - já bych se do kudowy nepojišťovala - Kudowa je od Náchoda slabých 10minut autem a i z toho parku - to je maximálně 15minut.Stejně bych pak skočila do auta a jela rodit směr ČR.Já si to neumím představit rodit v PL :grinning: Jo ten park je hezkej - pěkně to tam kvete a maj tam dobrou zmrzku a pěkně se tam prochází po tom městečku :slight_smile: Jo když vzpomeneš,tak se prosím zeptej na tu matraci.
Strašně to letíííí.A teď už si za chvilku budu přát,aby už byl mimísek venku :slight_smile:
Jinak pěknej výlet a ať zítra pořídíte
:slight_smile:
3. srp 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Díky! :slight_smile: Nemyslete si, holky, že chci rodit v Polsku, to v žádným případě, spíš myslím i na další věci...pro jistotu, náhoda je blbec a několikrát se mi to potvrdilo... :frowning2: 40 kč je zapakatel...na nakupování se těším...uvidíme, co seženeme no...a jinak ten park najdeme v pohodě jo? Přesně totiž nevíme, kde to je, jen nám o něm říkali známí, že je to pěkný. :wink:

@barbarkaaa Já bych ještě chtěla pár fotek s bříškem s manželem, snad to ještě stihneme...líbilo by se mi mezi balíkama obilí, ale nikde teď nejsou... :unamused: uvidíme
3. srp 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 nemusí být baliky, i obilí je užasný, porád lepší než doma před zrcadlem.
Já loni nahnala Marušku na baliky slámy v podvečer, miluju tu serii :slight_smile: http://www.flickr.com/photos/52354833@N04/4825124706/in/photostream/ prostě žlutá sláma a teplý večerní světlo

Copak o rození,ale vy pojedete dobře, nějakej jinej blb ne a průšvih je hned. Nepřivolávám, jen dávam jako blbej přiklad, kdy směr kam za doktorem neurčite vy :(
4. srp 2011 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: . Doporučil Vám někdo, abyste si koupili Gravimilk? My měli dneska v práci "poradu" :grinning: a řekli mi, ať si ho koupím a jednou denně si ho udělám. :wink:
4. srp 2011 v 07:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím se od latté a Miňonek.

@allye1 Mě ne, a mlíka jsem měla do alelujá.
4. srp 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek