• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@dasty79 ne, ne, od té doby vůbec nic, tak ti nevím, jestli je to běžný nebo se mám nějak šetřit (pozorovat)?
7. srp 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ to ti neporadím - nám na kurzu říkala,že se může před porodem krvácet.Že odchází ta zátka -ale to bývá těsně před poordem ale ty seš jako já 35tt a to by ještě nemuselo....
Zkus prolítnout net - určo to někde píšou.Ale taky bych z toho byla asi vyjukaná.
Ale asi to budou poslíčci a břicho nebolí?nebo kontrakce nemáš?
Já ti fakt neporadím - jsem na tom jako ty - neznalá.....
Ale pokud to je ok,tak bych to asi nechala být - třeba se víc šetři.
Myslím si,že to jsou ty poslíčci a ty se asi můžou hlásit jakkoliv až do porodu...
7. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 S tou zátkou ani nevím co to znamená! :unamused: Ale doufám, že to u @nelina_ nic nebude a bude to ok! :wink:

Není zač...za zeptání nic nedám :slight_smile:

Dneska jsem dožehlila ty pidivěcičky...jak jsem si myslela, že jich mám na mrňouska dost, tak mi přijde, že teda nakonec ne...pár bodyček s krátkým a dlouhým rukávem, pyžamek a to je skoro vše...no, budu to asi řešit operativně podle velikosti prcka, protože takhle fakt neodhadnu, co mu tak nějak bude a co ne :sweat_smile:
7. srp 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ tady v tématu Porody je o odchodu hlenové zátky hodně, zkus na to kouknout. Odchází i třeba nějakou dobu před porodem. Mně třeba u Tedíka odešla 14 dnů před termínem, nevěděla jsem tentkrát, co to je. Celkem jsem se vyděsila, protože té krve bylo dost, ale nic to nebylo a rodila jsem opravdu až na vyvolávačku o dost později. Hodím tady link, nedávno jsem to právě pročítala, ať se zase neděsím.
7. srp 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Dík za info, pouze jsem o tom slyšela, ale už zapomněla...tak aspoň budu teď něco málo vědět, až to přijde :wink:
7. srp 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg díky, ale z hlenovou zátkou to určo nemělo nic společnýho, byly to tak tři kapky krve, jasná červená barva a od tý doby nic, asi to mělo spojitost s těma poslýčkama, nebo nějak podráždily čípek, nevím no :cry: Ale od tý doby nic, takže nevím :unamused:
Holky díky za podporu, doufám, že nepůsobím nepříjemně, ale byla jsem z toho dopoledne nějaká rozladěná :wink:
7. srp 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ nemáš se za co omlouvat, pro klid se je lepší zeptat, každej ví něco nebo má zkušenost s něčim.Víc odpočívej a kdyby něco, mudři jsou na dosah.
Jsme dnes byli na houbách, na kopci je tam nádherná paseka s tou hebkou trávou vysokou, ideál na schování nejch posekanejch, poštípanejch sedřenenejch noh prošpikovanech křečákama . No mám jednu použitelnoua ještě tam vypadam netěhotně :D zbytek nafotil portréty nebo jak pijem jofurtový mlíko :D ale aspoň jsme se prošli a já se teda vyřidila.
8. srp 2011 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ Jo, to máš určitě pravdu, ja tady tu hlenovou zátku zmínila, že to teda někdo z holek psal. Zdálo se mi to dobré, o tom vědět, protože jak jsem psala, ja u prvního nic takového nevěděla a fakt mě to vyděsilo. Hlavně, že už Ti je líp, a že nejsou žádné problémy, a jak píšou holky, hlavně odpočívej. :wink:

@barbarkaaa to jsi dobrá, že jsi vyrazila na houby. Ja vyštvávala jen manžela, u nás to tady máme pořád dokopce a to už bych to akorát odfuněla. I když houby sbírám moc ráda. :grinning: Je fakt, že teď roustou hodně, tak něco sušíme, něco dávám do mražáku a dokonce jsme i něco zavařili. To miluje manžel, ja moc né.

No a my byli o víkendu na kolotočích. Přes celý víkend u nás byly gorolské svátky, tak jsme šli aspoň kouknout. Těch peněz, co tam padlo, to je mazec. A až budou prcci dva.... Ale co by člověk pro děti neudělal. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak houby mě taky lákaly, já byla jen minulý týden chviličku s tchýňkou, od tý doby nic. Bohužel jsme neměli štěstí asi na to správný místo, tak jsme našli fakt jen asi 5 kousků :unamused: Ale ráda bych si taky něco zavařila..ale kde ty houby vezmu, to nevím...třeba ještě vyrazíme, teď by mohly dost růst, je teplo a prší, ideál. počasí :grinning:

Dnešní noc jsem teda celou probděla, vůbec jsem nemohla zabrat a když už se na chvíli podařilo, manža mě probudil křikem ze spaní :unamused: Doufám, že dnes to bude lepší! :unamused:

@lennetfrigg Krásný synek! :wink:
8. srp 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem zas po 14dením odloučení zpět :slight_smile: jak pak se citíte ? ted jsem si objednala vzorky kosmetiky zdarma, tak už se těším až přijdou :slight_smile:
8. srp 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg
nám by taky už stačili v mrazáku není místo ale já ted zanedbávala marušku kvůli budování tak abychom byli pořádně venku. Moc jsme jich nenašli a dali je stejnak mamče. Ona mi zas dávala jiný roky, kdy jsme nestíhala chodit já.
krásnej kluk

@jajapaja23 já sla spát ve dvě a ve 4.45 budim chlapa a už jsem neusnua páč jsem si šmejkla o mý brutálně poštípaný nohy. a to sbědění mi už nedalo usnout

@klarisak
vítej zpět
9. srp 2011 v 00:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ lennetfrigg - máš pěknýho klučinu :slight_smile:

@klarisak - ahoj,jak bylo na dovče?kde jste byli?a co přípravy,už finišují????

My byli zatím jednou na houbách a taky jsme dost našli.Mám ráda se procházet po lese,ale teď mě to nějak nejde se ohejbat....Je to pěkná fuška :grinning:

@allye1 - tak jak ti je?Poslíčci už tě netrápí?

@nelina_ a co ty?od toho jednorázového trošku krvácení jinak vše ok?a kdy jdeš k dr.?tak pak napiš,co ti na to řekli....
9. srp 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaa - to teda moc nespíš :unamused: Musíš nabrat hodně sil na porod a na miminko :wink:
9. srp 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahojky, na dovče bylo suprově, až na to počasí :frowning2: byli jsme v česke lípě na chatě. no připravy spíš ted začinají než finišují :slight_smile:
9. srp 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak - jak seš na těch fotkách v ty kleci,nejste to v Dětěnicích v ty krčmě?
Teprve začínáš s přípravama?to já bych byla na nervy - já jsem ráda,že už to mám :slight_smile:
Mě to počasí teda vyhovuje :sunglasses:
9. srp 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 no trošičku z toho nervzní jsem, že mají skoro všichni už nachystano a ja nic ale tajně doufam že to stihnu
ne to nejni v Dětěnicích, byli jsme v pekelnych dolech v Úštěku
9. srp 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 ahoj tak mně přišlo to dvd zadarmo, ale ty vzorky kosmetiky ani čajů ne, tobě ta kosmetika dorazila?
9. srp 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak je? U nás celkem fajn počasí, sluníčko, ale né moc teplo. Tak je hned líp. Zítra mě čeká cestování, musím zajet do školy odevzdat index a v pátek mě čekají odběry. Včera i dneska po doktorech. Včera jsem ani neměla náladu psát, měla jsem kontrolu na interně - tlak dobrý, ale zjistili mi sníženou funkci štítné žlázy. Tak jsem dostala léky a musím je do konce těhu brát, další testy po šestinedělí, tak se uvidí, zda se to zlepší. Jenže jsem z toho byla taková všelijaká, tak jsem to pročítala na netu a byla jsem z toho všeho zděšená - ohledně vlivu na miminko při nedostatku jódu. Ale dneska mě dr. v poradně uklidnil, že ty hodnoty mám snižené minimálně a tak by to nemělo mít na miminko vůbec žádný vliv. Tak mi spadl kámen ze srdce.

Na druhou stranu mi řekl, že ať počítám tak na 90% s císařem. Že by mohly nastat s ohledem na minulý zákrok komplikace, takže příští úterý se možná už i dozvím, co a jak. Říkal, že udělá odběry, poměří mimi, ale patrně už domluvíme i datum. Že nebudem čekat až do termínu, takže za tři týdny už může být cvrček na světě. Je to i kvůli váze mimi, Tedík měl téměř 4 kg a druhé prý bývají ještě větší. Takže už mě fakt začíná trochu honit čas. O vikendu musíme ještě vymalovat kuchyň a pak už začnou přípravy. :wink:

@leryl kosmetika mi nepřišla žádná ani z Nivey :unamused: , čajíky došly, ale později, asi tak po měsíci. A třeba včera mi došel vzorek papkání pro pejska a to už je fakt dlouho, co jsem si ty vzorky žádala. Takže neboj, ještě můžou dorazit. :grinning:

@klarisak super, že jsi si dovolenou užila, aspoň jsi načerpala síly na přípravy :grinning:
9. srp 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za pochvalu Tedíka :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všechny vás moc zdravím...já dnes byla u kámošek, tak jsem byla mimo net...ale napsalo se toho dost :wink:

@lennetfrigg Mrzí mě, že ti hrozí císařem...doufám, že se to ještě třeba změní, kamarádce to taky říkali a nakonec porodila normálně.

@leryl Mně ta kosmetika nivea přišla asi po týdnu, ani ne....téměř zároveň s tím dvd. Ale třeba mojí kamarádce, kt. si to objednávala chvíli po mně...to dosud nepřišlo...ty rozesílky mají nějak zvláštně zkorigovaný :unamused:

@klarisak Nachystat se určitě ještě stihneš...já jsem to řešila fakt hlavně jen kvůli tomu, že jsme odjeli na víkend pryč, jinak bych ještě počkala...ale teď to je aspoň už za mnou a pak už jen vezmu tašku a pofrčíme :grinning:

@dasty79 My se chystáme na houby snad zítra...prý rostou hodně a mně to pořád nevychází...ale sama se do lesa prostě už neodvážím...snad to zítra klapne :slight_smile:
9. srp 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 no dnes jsme odpadla,ale nespala jsem v poledne s Maru,juchali jsme na spolešným skypu, probíhal tam porod v přímém přenosu . Pořád nemuzu pobrat že taková nudle porodila 4kikovýho Vojtu bez nástřihu :D u menších vím že to někdy vyjde ,ale vim jakej je 4 kilák macek :D
jinak jsme celekem zvyklá nespat, dělat po nocich scpapbook, kalendáře, fotky a tak v dobách krutých byla každej halířek dobrej.

@lennetfrigg drýím pěsti, třeba to nakonec bude normálně.

@klarisak já taky nemám nic ,modlím se doufám že mi dokonce týdne přijde udělat tu desku do kuchyně ať muzu začit přemejvat nádobí a zbytek (60krabic) rozmístit po bytě , fakt semi nechce odebírat z krabic co bych mohla narovnat a zbytek zas zhuštovat a štosovat znova. Tohle bude rychlejší.

Jinak Maruška dnes perlila. U dr byla paní na pásech , ony co to je a já že je to miminko slyšet a onana to "to není miminko, to je nějaká žába" no však ten zvuk znáte že to tak nějak zbluňká :D pak začala doktorovi u uTZ vykládat, že strejda (táta toho druhýho ) jí řikal, že mám v břiše netopýra. Tak dr vzkázal přitěli po Marušce, že je tam miminko, ta vám ho "zpucovala" když přišel domů. Ale suprově identifikovala z utz části miminka sama. Jako hlavičku, ručičku, bříško. Tady bude ještě veselo.
10. srp 2011 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Jsi mě pobavila s tím ultrazvukem :grinning: :grinning:

No a ja nemůžu spát, tak koukám na net, ale zkusím zalehnout, na šestou mám budíka, tak abych něco aspoň usnula.

S tím císařem to není až tak hrozné, pokud to bude plánované, tak to zvládnem. Už jsem to zažila, tak vím, co čeho jdu. Spíš bych to nechtěla jak minule, vyvolávání, člověk se skoro tři dny trápil a pak stejně císař. Budu prostě důvěřovat dr., je to ten doktor, který opravdu preferuje přirozené porody, takže pokud už se rozhodne k císaři, tak asi ví, co dělá.
10. srp 2011 ve 03:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - já mám taky sníženou fuknci štítné žlázy a beru Letrox + teď v těhu ještě tablety jodu navíc :slight_smile: A ten Letrox budu brát až do konce života.......
Takže ty seš s císařem spokojená :slight_smile: Plánovanej je určo lepší - víš kdy to bude a ještě si můžeš vybrat celkovou anestezii a nebo spinál :slight_smile: takže můžeš stejně vnímat narození miminečka :slight_smile: Jůůůů tak ty to máš už za pár - tak že by první miminko :slight_smile:
Akutní císař je naprd - když tě nechaj trápit třeba den a nebo ještě víc v bolestech,vším si projdeš a pak stejně uznaj- že neporodíš normálně,tak tě pak kuchnou.Pak už ti nedaj vybrat a netvrdo tě uspěj a přitom už chybí třeba jen krůček k narození miminka a to je pak ta úleva....Takhle to měla kámoška - trpěla 2 dny a pak stejně honem císař.

@jajapaja23 - tak ať najdete houbičky.Ale pro nás s pupkama už to stojí za prd - takhle se ohejbat....

10. srp 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaa - ty teda musíš mít energie :slight_smile: tak to klobouk dolů,že kámoška porodila 4kg mimčo bez nástřihu :slight_smile: Taky znám takový příprady - ale ty cvičily před porodem s Epinem.necvičila taky?
Maruška je teda kousek :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ - tak co,myslím na tebe - jestli už třeba nerodíš.A nebo jestli je už vše ok.....

@allye1 - a co ty?poslíčci už tě netrápěj?já mám teď klid...ťuk ťuk ťuk

10. srp 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg jj sily jsem načerpala, ale nejak se nemohu k tomu ještě dostat. ted finišuje pradlo z dovoleny, takže počitam že vikend se vrhnu na pidivěcičky :slight_smile:

@jajapaja23 taky bych šla na houby, jenže manžel chodí zasadně po kopcích a to si už nerisknu,ale skusim ho ukecat aby sel sem nekam relativne po rovině:slight_smile:

@barbarkaaa no nema to cenu dělat na dvakrát, tenkrat mě kamaradka přivezla dva pytle veciček, do jednoho pytle jsem se pustila a v pulce jsem to vzdala, jelikož nas čekalo malovani a stejnak bych to zrovna nevyprala :slight_smile: koukám že s Maruškou se zasadně nenudíš vid ? :grinning:

taky jsem si objednala ty vzorky nivea, tak uvidíme jestli přijdou a ještě se rozhoduji o tech čajich :slight_smile:
jejku poslíčky?? holky jak se vubec poznají ?

10. srp 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
s Maruškou se fáák nenudím
a ta kamarádka fakt necvičila
a jsme uplně vyštavená, měla jsem druhej porod on-line jsme se loučili v noci na fb , ja spala na půl oka páč byla chudák tak vyjukaná zda je to ono nebo ne. Ono to ono, je, jenže už je vyštavená a nepostupuje to, do toho jedna noční story a já spím za pochodu, ještě že tu nemí Maru, včera byla akce Z a šli jsme do kina na poslední chvíli a skončila u babičky. Dodělám oběd a lehnu, tělo teď už odpadne samo.
10. srp 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Tak dnes je tu teda pěkně hnusně, takže zatím nikam nejdeme, prší a pouze 11 stupňů...přímo srpnové počasí :sweat_smile: :unamused: Tak místo toho zatím dodělávám oběd, uvidím, jestli ho pozřu, cítím dnes zase nějakou nevolnost :unamused:

@barbarkaaa Na tom ULT jste si, koukám, pěkně užili :grinning: Jojo, s dětičkama je sranda :wink:

Jinak dneska jsem zase nemohla v noci zabrat, tak nevím, jestli se to nebude do porodu jen horšit. :unamused: ..ale ještě bych se teda ráda pořádně vyspala než prcek přijde na svět :sweat_smile:
10. srp 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď taky místo,abych hodně odpočívala.Tak stávám brzo.V noci se pořád budím.A ani odpolko nejdu spát.
Ani nepociťuju únavu.Spíš mám pocit,že musím ještě do porodu tohle a tohle udělat.......

U nás je dnes taky zima a občas nějaká přeháňka.Ale zítra už bude líp.
A určitě bude pěknej podzim - babí léto :sunglasses:
10. srp 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek