• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@dasty79 Já právě celkem odpočívám, únavu občas cítím...nejhorší je, když se mi chce večer hrozně spát a prostě nemůžu usnout, to fakt nesnáším a bohužel je to stále častěji :unamused: Pořádně zaberu právě většinou až nad ránem a pak nevím, kdy vstát...odpo vůbec nemůžu spát, protože bych asi celý noci probděla...

JInak tu se trochu vyčasilo, ale stále kolem 14 stupňů...na babí léto se těším, to už budeme drandit s kočárkama :grinning: :grinning:
10. srp 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 neboj, všechno v pohodě, vůbec nevím, co to mělo znamenat, ale vůbec mi nic není, jsem naprosto v pohodě, tak to neřeším. Navíc jdu v pátek na kontrolu, tak jestli bude vše OK, tak to úplně hodím za hlavu :grinning: Díky za podporu, jen mě ten den trochu přepadla nervozita :confused:
10. srp 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdy si myslíte, že je rozumný mít připravenou tašku do porodnice? Mám si jí už připravit nebo je ještě brzy?
10. srp 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ já myslím že ti tolik místa nezabere i když já mám co řikat, připravená jen autosedačka :P
10. srp 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ tak to je dobře,že to nic nebylo.To byla třeba nějaká cévka či něco podobného.
Ale schválně se na to dr. zeptej,jsem zvědavá co ti řekne.
Proč tě přepadla nervozita?
Jo určitě je lepší mít někde v koutku tašku nachystanou.
Kdyby začaly kontrakce,tak pak ještě plašit - kde máš věci,je zbytečný.
To budeme mít co dělat samy se sebou....
Ve 35.tt by bylo na čase

:slight_smile:

@barbarkaa - ty se 32.tt ty máš relativně ještě trošku čas.
Ale člověk nikdy neví,že?kdy se prckům bude chtít ven :slight_smile:

@jajapaja23 - jo jo jen odpočívej!Musíme nabrat hodně sil.
To já večer usnu hned,ale vzbudím se okolo 2h a pak se třeba 2h
převaluju a pak už jsem zase okolo 6h vzhůru :confused:
10. srp 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ Myslím, že je taky ideální tak od toho 35. týdne tašku sbalit...aspoň na to už nebudeš muset myslet a jak říkáme, člověk nikdy neví..pak plašit je zbytečný...já ji dnes potřebuju dobalit, prala jsem věcičky na prcka, tak si ještě zkontroluju, jestli tam mám tak nějak vše :wink: Jinak s tou nervozitou se ti nedivím...prostě člověk jak vidí krev, tak se určitě lekne...jedné mojí známé se stalo něco podobného a dr. ji řekl, že to byl jen něj. vřídek, kt. mohl prasknout, naštěstí nic hrozného, tak možná že jsi to měla taky...

@dasty79 Tak dnes se mi nechtěně "podařilo" po obědě usnout cca na půl hoďky, tak snad v noci zaberu :grinning:
10. srp 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 S tím spaním jsme na tom stejně, večer taky usnu hned, chodím s prckem a kolikrát spím ještě dřív než on. Ale taky se kolikrát kolem druhé vzbudím a nemůže zabrat, tak jak dneska. Budíček ve dvě v noci a už jsem neusla. Začalo se mi chtít spát kolem půl šesté a to jsem v šest musela vstávat. Mazec, dneska tu visím z posledního. Ale malý by mi ještě neusnul:frowning2:
10. srp 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 a jak Ti na to přišli, že máš sniženou funkci štítné žlázy. Pokud nevadí, že se ptám. Mně dr. taky nasadila Letrox, beru jednu tabletku ráno, ale jen do konce těhu. Pak se uvidí, co další testy. Ja na sobě nic nepozorovala, jen únavu a to už před těhu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.

@dasty79 Že bych byla s císařem spokojená, to přímo né, ale nevadí mi to. Prostě nejdůležitější je, abychom byli s miminkem v pořádku, ať už přijde bobek na svět jakkoli. Ja to právě měla stejně, jak Tvá kamarádka, a to je fakt hrozné, pročkáš si kontrakce, bolestí a nakonec nic z toho. Takže pokud bude plánovaný císař, tak to bude dobré. Jen nechci to, co minule. Vyvolávačku a fakt jsem se tři dny trápila a pak teprve císaře. Měla jsem sice spinál, ale byla jsem tak unavená, že jsem to stejně prospala, jako bych měla celkovou narkózu.
10. srp 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Tak to zní dost hrozně, to sis teda asi "užila" :frowning2: ...budeme vám moc přát, aby tenhle porod byl o dost "pohodovější" než ten první!!! :wink:
10. srp 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 relativně jo, ale člověk fakt nikdy neví
deska měla být do konce týdne, truhlář ještě nevolal :(
Já dnes nespala kvůli tý kamarádce , pak jsme ještě byl s Maruškou v bazénu pač jinde bych asi usnula za pochodu, ted jsme se probala, no moje noční hodiny.
10. srp 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Tak dneska jsem konečně zase trochu spala, sice jsem si zase nechtěně neodpustila několikerou návštěvu wc, ale aspoň jsem pak zabrala!!! :wink: Jen jsem se ráno probudila s šílenou bolestí hlavy, tak jsem si po půl roce dala prášek, abych mohla jet vůbec do tý poradny...z ní mám dnes divnej pocit, dr. se asi špatně vyspal nebo ho někdo přede mnou naštval a byl vcelku nepříjemný, ale mimi je v pořádku, slyšla jsem zase srdíčko, tak mám radost :wink: Jen má dnes teda nějaký dost divoký pohyby, tak doufám, že v břiše ještě chvíli vydržííííí :sweat_smile:

Pěkný den vám všem, dnes je konečně slunečno :grinning:
11. srp 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - tak vidíš, v noci jsi spala :grinning: Já taky furt lítám na wc - ve dne v noci.Já jdu z wc a už zase potřebuju :confounded: Asi to je tím,jak mě prcek talčí už nějak dole....
Tak to je dobře,že dnes u dr. vše ok.A kolik máš CS?a otvíráš se už?

@lennetfrigg - mě tu štítku zjistili při neúspěšném snažení....Pak mě jednou nabrali v centru krev a hned mě poslali na endokrinologii a teď beru Letrox a pokaždý mě to měnej to dávkování..Ale taky jsem na sobě nic nepoznala...
Teď budeš mít určitě lepší porod :slight_smile:

@barbarkaa - jo truhláři ty nestíhaj!!!!to já znám :grinning: mám jednoho doma!a pořád nestíhá :grinning:
11. srp 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 No doufám, že dnes budu spát aspoň tak jak dneska v noci :grinning: Jinak dr. mi řekl, že bych mohla rodit dobře, nevím co si přesně pod tím představit a podle čeho soudil, ale snad to tak bude :wink: O otvírání nic neříkal, myslím, že zatím nic...
11. srp 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79
jasnýý.. tak aspoň nemá slibovat :O( tam jde o to že nemužu chystat věci na mímíska, všude krabice co nemámkam vyrovnat, dokud nebude deska v kuchyni, musím veškerý nádobí přemejt (dlouhá historie a chyba nejni na mé straně:D ) a ve džberu to fakt tou dlouhou chodbou tahat nebudu a hlavně jak vařim na valech hozených přes linku stejně tam co chvíli neco padá, nemá to cenu. a 26.8. mi dorazí návštěva z USA a budou tu myslím dost často za ty 3 týdny .

@jajapaja23 já ti vlezla do fotek, zaujala mě nová profilovka. To víš já a fotky. Máš krásný těhu v albu ale chce to barvičky, ty by byly s nima paráádní :wink:
11. srp 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - krásná fotečka - krásná nevěsta :slight_smile: A taky chodíš teď k dr. každý týden?
No to by mě teda zajímalo,jak na to ten dr. přišel - že budeš rodit dobře - to bych taky chtěla slyšet.

@barbarkaa - taky pěkná fotečka :slight_smile: Mě to můj truhlář taky teď teprv dodělal.Měla jsem věcičky
narovnaný všude možně a teď to mám konečně pčipravený.
Jo to jsou truhláři :grinning: neboj,to stihneš.
Ještě čekáš návštěvu z USA?To bych už takhle krátce před termínem nebyla moc nadšená...

HOLKY,CO MÁTE PŘIPRAVENÝ PRO MIMÍSKA NA SEBE AŽ POJEDETE Z PORODNICE?
A KDYŽ MÁM AUTOSEDAČKU,TAK STAČÍ JEN DEKA,NEBO BUDETE MÍT I RYCHLOZAVINOVAČKU???
JÁ VŮBEC NEVÍM,CO MÁM DÁT BOKEM.....ABYCH TO MĚLA NACHYSTANÝ.
12. srp 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 já taky nevím, včem malýho vlastně odvezeme z porodnice, zatím mám na straně deku a takovou flísovou kombinézku s kapucí, kdyby bylo ošklivo nebo zima. Ale v rychlozavinovačce ho asi do autosedečky nepřipoutáš nebo jo?
To je věda :grinning:
12. srp 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, tak jsem byla omrknout porodnici v Mělníku a jsem nadšená, takže je rohodnuto a rodím tam :wink:
12. srp 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Mně to totiž včera přišla zpráva o tom, že profilová fotka s manželem nesplňuje něj. kritéria či co...tak jsem hledala a našla pěknou jen tuhle svatební, jinak mám spíš z boku nebo se mi žádná nelíbila :wink: Díky za názor...my to s těma barvama zkoušeli, ale moc se mi to nelíbilo, máme jen automat, žádný zázrak z toho nebude :slight_smile: A kamarád profík to odmítl, tak jsme to už neřešili... :grinning: Jsem ráda, že mám aspoň něj. těhu fotky :slight_smile:
12. srp 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 No právě, že nechodím po týdnu...byla jsem včera a další kontrolu mám až 30.8...tak mě to celkem překvapilo :unamused: Pouze 18.8. jdu zase na natočení srdíčka, ale to dělá jen sestra, takže dr. tam nebude...ULT myslím už fakt mít nebudu, prot. to objednával dr. vždycky dopředu, a to se muselo jezdit do Rychnova, v Žamberku ho nemá.
Jinak k tomu mimískovi....do porodnice máme pár věciček (bodyčka, dupačky, možná přibalím ještě něj. mikču nebo svetýrek) a kdyžtak v autosedačce prcka přikryjeme dekou...žádnou kombinézu nemám. Zavinovačku si beru, ale do autosedačky se podle mě v ní taky nevejde, musí se přikšírovat, ne?
12. srp 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Máš nádherný fotky malý!!!! Klobou dolůůůůůůůů :slight_smile:
12. srp 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 dnes změřil, slíbil do čt. hotovou desku tak doufááám
já právě nemám nachystanýho vůbec nic, kvůli těm krabicím tady ale doufám v tu desku, v sobotu na to je u nás pouť taková ta klasická vesnická , jako mše na návsi a večerní tancovačka. U nás je to vždycky velký rodinný kafe u koláčků pouťových a krůty na grilu. Při jednom se budou slavit mamčiny 60tiny, bude nás cca 50. Pak sena to vrhnu.

@jajapaja23 díky jestli jsi koukala sem na koníka tak tam mám hodně strohej a ještě zastaralej výběr . Moc sem nedávám, koník rozmazává fotky strašně.
Neříkej že by to bylo s těma barvama tak beznadějný, jestli chceš, napíšu ti mejla a něco s nima zkusím vyvést.
Ta nová profilovka že řezaná z týhle http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226043_2268161993053_1518670780_32439916_3814372_n.jpg z hub, jsme chtěla dokumentačku, z 22 fotek mě chlap vyfotil s břichem na dvou. Portréty budu fotit pak, to budu i muset :D No snad vyjde nějakej fotosraz.
12. srp 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbarkaaa Díky. Upřímně...ve focení jsem úplný lajk, jen se mi ten koníček prostě líbí, ale jak správně fotit...to ani nevím, ale baví mě to :slight_smile: A to je hlavní :grinning: Na koníkovi se mi tvoje fotky i tak líbí, fakt je to moc pěkný..i když tobě to přijde horší než třeba jinde, kde je máš vystavený... :wink: Tak dobře zvládněte tu pouť.

Zítra plánuju jen uvařit něco k snědku, pak vyrazit na kouknutí na dračí lodě na Pastviny, pak ke kámošce na grilovačku, tak to bude snad fajn den, snad klapne i počasí :wink:
12. srp 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23
plán zítřka zní dobře u vás , u ás to bude horši :D
já miluju ze zahraničních třeba tuhle, zrovna ted tam má úzasný tehufotky http://martencjaand365.blogspot.com/
já mám třeba tady, ale taky mi jich tam moře chybí http://www.flickr.com/photos/52354833@N04/ kam dohazuju fakt pravidelně je FB, mám tam hodně spolunadšenců a aspoň vidím komujak rostou děti :slight_smile:
12. srp 2011 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Před chvílí mi přišla tvá zpráva, foto jsem ti poslala na mailík. :wink: Zítra snad bude pěkně a dračí lodě si užijeme, i když teda jen na kouknutí :grinning:
FB mám taky, ale foto tam nedávám moc ráda, nějak tomu moc nevěřím...
12. srp 2011 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23
mejlik zatím nedošel , ale včak on dorazí
13. srp 2011 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tady dneska opět prší :frowning2: a to mame odpoledne oslavu narozenin navečer, jdem kamaradovi na svatbu :slight_smile: tak snad přestane aspon pršet :slight_smile:
13. srp 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Aha, tak já to zkusím znovu...

@klarisak Tu taky v noci pršelo, teď je momentálně pěkně zataženo, ale bez deště, snad to vydrží!!! :slight_smile:
13. srp 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23
mám máš odpověď
my dnes stihli aspoň buřty taky mezi deštěm,ale vychytali jsme to :slight_smile:
v úterý pokud na just nepřijde teruhlář tak by mohl klapnout akváč v Babilonu
13. srp 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Díky, taky jsem odpověděla, vysvětlení je v mailu :wink:
Ten Babylon nezní špatně, já sama jsem tam nikdy nebyla, musí to být ale príma! :slight_smile: Případně si to pěkně užijte. My včera grilovali u známých a dračí lodě byly supr, viděla jsem to vůbec poprvé...moc zajímavá akcička :grinning:
14. srp 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 já mám flísovou zavinovačku, která se užije tam na podzim a na jaře, je dobrá do kočárku i autosedačky, dítě tam upoutáš i v ní.
14. srp 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek