• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
Ahojte holky, já dnes byla převážně pryč a když jsem se vrátila, tak nám nešel internet, tak to doháním teď :wink: Na monitoru všechno dobrý, jen prcek převážně spal, takže dnes jsem zachytila za těch 20 minut jenom cca 4 pohyby, ale srdíčko prý ukázkový, tak jsem ráda. Děloha prý má menší výkyvy, tak nevím, co čekat, ale snad to dřív nebude!!!!! :sweat_smile:
Jinak tu dnes bylo až moc teplo, nakonec jsem ráda, že to "léto" přišlo až teď a ne už třeba v tom červenci...úplně mi vyhovuje těch 20 stupňů a dost :grinning: Bazén na zchlazení ještě nemáme. Tak třeba za pár let při dalším se ho dočkáme :grinning: Navečer jsme se byly s holkama odsud projít, tak jsem dnes kaput, i když jsem nic nedělala...nějak mě začínají pobolívat záda, hlavně v kříži, takže už to fakt vypadá v tyhle poslední dny jen na odpočinek...mějte se krásně a odpočívejte! :wink:
18. srp 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Krásná kuchyň, přesně moje barvy!!! Tak si to pěkně užívejte! Tam se bude vařit jedna radost :grinning:
18. srp 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Ahojky, cítím se pořád dobře...poslíčky moc necítím, občas spíš takové ty menstruační bolesti, ale nevím, jestli je to ono...teď spíš občas cítím ta záda, hlavně v kříži! :unamused: Předevčírem mě večer bolelo fakt celý tělo odzdola nahoru, tak jsem si říkala, co to má znamenat...ale už je to lepší :wink: Tento týden se mi zase zhoršilo spaní, je to spíš takový bdění, tak si říkám, jestli se nechtěně nepřipravuju na to vstávání pak v noci na kojení :unamused: Na monitoru vše ok, jen se prcek nechtěl hýbat, radši spal, ale srdíčko prý ukázkové, tak jsme rádi :wink: Břicho občas taky cítím právě už i při chůzi, tak snad vydržím aspoň do toho září, i když dr. říkal, že to teď může být každým dnem...miminko je naštěstí už připravené. :slight_smile:
19. srp 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ děkuju za vysvětlení :slight_smile: tak už aby korunky přišly :grinning:
Jo jo měla 9.9. a na monitoru se nic nedělo a pak se jí to přes víkend rozjelo a
za chvilku byl prcek na světě....Fakt aby jsme byly připravený!

@barbarkaa - jo přestavování to ti nazávidím.to my máme novej domeček a to je asi lepší,než
něco předělávat....Ale i tak je pořád co dělat.Jo a kuchyň je pěkná - hezký přírodní barvičky.
Mě se moc nelíběj ty moderny- tohle je pěkná klasika!To se bude vařit jedna báseň.

Holky teď se opět zeptám jak natvrdlá - lahvičky se vyvyřují a jak to je s dudlíkama?????
Taky se dají do hrnce a 5 minut se mají povařit?já aby se tam nějak neroztavil....
19. srp 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že máme jiný název diskuse.....
19. srp 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - ty takhle provozuješ túry?to opravdu za chvilku začneš rodit.
Pěkně se ti to blíží.to já poslíčci nemám teď vůbec.Akorát špatně spím a
pořád lítám na wc.A při chůzi mě docela talčí mimi dole....
Ale jinak jsem v pohodě -až na ty tepla.Taky mě vyhovuje tak 22stupňů :grinning:
19. srp 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 jo, jo vyvařuji se i dudlíky i když většinou né tak dlouho. Záleží, co budeš používat. Některé jsou speciálně dělané proti bolení bříška a dlouhé převaření to prý nějak ničí, tak pokud si to pamatuju dobře, dudlíky jsem fakt dávala převařit až ke konci varu. No a určitě si převař i dudlíky na cucání, nebo jak to napsat, teda pokud budeš používat.

Jo, holky, ty horka jsou fakt na .... Každý remcá, že není léto, ale ja jsem taky ráda, že těch parných dnů není víc. Vždycky je mi hůř, více se mi točí hlava a jsem mnohem více unavená. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se spánkem jsem teď na tom trochu líp, i když chodím později, až třeba tak kolem 1 hod. Naštěstí mi Tedík vstává až kolem deváté hodiny, tak to dospím. A teda to chození na záchod už mě taky štve!!!!!! :confounded:

No, ale teď v noci mě zas přepadla depka, jsem tak lehla k Tedíkovi a při představě, že budu nějakých 6 dnů v nemocnici mi bylo z toho všeho smutno. Ja vím, že to kluci doma zvládnou, ale i tak. Pravě zvažuju, zda je lepší, aby prcek za mnou do nemocnice vůbec nešel, že by mu pak bylo smutno ještě víc. No, a nebo že by přišli každý den, aspoň na chvilku, že možná by to pro něj nebyl takový stres, nevím, co bude pro něj jednoduchší.
19. srp 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 jsem ráda, že se taky ptáš, ten dudlík mě taky zajímal :grinning: jsem si říkala, aby se nějak nerozvařil :grinning: :grinning:
19. srp 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Na žádný tůry se už necítím, neboj :wink: Jen se pomalinku procházím, přeci jen aspoň maličko pohybu na čerstvém vzduchu neuškodí, ale jak píšu, není to co dřív...prostě mi stačí trochu a hned funím...ale porodní asistentka sama říkala, že chůze prospívá a nemůžu jen sedět, potřebuju se trochu "unavit", abych pak spala...ale už to moc lepší není a když už, tak mě vzbudí potřeba na wc...teď je to teda už v noci mazec, snad každý dvě hodiny, holt se už asi teď dlouho nevyspím! :unamused:
19. srp 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těma dudlíkama a lahvičkama jsem to teda ještě neřešila :sweat_smile:
19. srp 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si až teprve teď všimla, že se nám změnil název diskuze...čím to?
19. srp 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg byla bych za druhou variantu, každý den chvilku, nebude se citit odstrčen a i tobě bude líp
dudlíky jsme zatím neřešila, Maruška je nepotřebovala a pokud nebude nutnost byla bych ráda, kdyby nepotřebovalo ani druhý.
Díky, já ted říkám to se bude mazat chleba :DDDD
dnes jsem prubla ten prostor. pořád mě brzdí absence vody a většina nádobí naštosovaný v krabicích, ale dnes jsme využila toho rozmachu a z kávového krému co zbyl mamče(dovařila jsem karamelovej) udělala metr z bebe sušenek . Řepnou polívku, Maruška zbuchla 2 talíře a kuře a příloha žemlová nádivka abych zděla gumáky. A měla jsem toho plný brejle.
zítra nás čeká pouť u nás je klasika vesnická, takže zádný kolotoče. Jen pouťová mše na návsi, hromada pouťovejch koláčů a dobrůtek. Máme to nakombinovaný s 60tinama.
19. srp 2011 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lahvičky já taky zatím neřeším.Ale dudlík určitě budem používat a to jsem fakt nevěděla,jak to chodí :grinning:
Takže díky @lennetfrigg :sunglasses:
Neboj,on to taťka s Tedíkem doma zvládne a pak už budete všichni 4 pohromadě :slight_smile:

@nelina_ taky neználek jako já :grinning: Ještě,že tady máme zkušené maminky,které nám poradí :slight_smile:

@jajapaja23 - taky jsem začala chodit na procházky,abych měla trošku energie na porod
Jo v noci někdy chodím taky každý 2h a někd jdu z wc a už zase potřebuju,jak mě tam hlavička tlačí...

@barbarkaa - tak si užijte pouť a oslavu :slight_smile:
20. srp 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Tak tu pouť koukej dobře zvládnout a zároveň se z toho nezbláznit! :wink: Vypadá to venku dobře, tady zatím žádný hic, tak to snad takhle akorát vydrží :grinning:

20. srp 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, musím vám napsat s čím se dnes probral manžel...zdálo se mu, že mě vezl do porodnice na babetě, kt. ani nemáme a že jsme zabloudili, dojeli jsme do města, kde vůbec porodnice není...tak jsem mu prý vynadala a volala kamarádovi, ať mě odveze on, tak z toho byl teda chudák můj docela špatnej! :sweat_smile: Snad to bude ve skutečnosti "pohodovější" :grinning: :grinning:
20. srp 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, můžu se přidat?
20. srp 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 - ahoj,jasně,že můžeš :slight_smile: Taky nevíte pohlaví?Taky to bude u vás překvápko?A co jména,máte vybraný?

Holky taky vám otýkaj kotníky???Já je mám teď jak konve :angry: :angry: :angry:
21. srp 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Ahoj taky nevíme :slight_smile: vy také ne? To jsem překvapená, je nás hrozně málo :slight_smile:
Jména už tak nějak máme, a co vy?
Kotníky mi zatím neotýkají, naštěstí, ale myslím, že v tomhle horku je to normálka :slight_smile:
21. srp 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 jo už jména vidím..... :wink: moc hezká :slight_smile:
21. srp 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 - přesně tak,nám se každej diví,že to nechceme vědět.Přitom to je hezký překvápko :slight_smile:
A hodně lidí nám říká,že to určo víme,že kecáme :grinning: Jenže my to fakt nevíme a chcem být překvapený.
Dost lidí mě typuje kluka a my si taky myslíme,že mám v bříšku kluka :slight_smile: A co typujou tobě?
My jména: na kluka Tadeáše a na holku Viktorku (popřípadně Nikolku a nebo Nelinku).
Ale asi už to tyhle 2jména vyhrajou.Na holku nám to ale dalo :grinning: To se nám líbí dost jmen.
Tak to buď ráda,že to nožky neotýkají - hlavně aby mě dr. neposlal do špitálu.Minule jsem
měla k tomu vysoký tlak :confounded: Jeeee ty seš mlaďoučká :sunglasses:
21. srp 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 a @dasty79 já se ani nedivím. že to nechcete vědět. Chápu, že si chcete užít to překvapení, co to bude :grinning:
No mě říkají, že mě typují na holku, my s manžou taky byly přesvědčený o holčičce .... no a je tam kluk ... nakonec jsem ráda, že to vím, protože mám pocit takovýho konkrétnějšího spojení s tím mimčem a už mu říkám jménem. Na holčičku jsme taky věděly hodně jmen, kluk nám dal zabrat :grinning: :grinning:
21. srp 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 ááá manža už má nervy, co? No je to napínavý období :grinning: :grinning:
21. srp 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ u mně tipují tak 50:50, někdo holku, někdo kluka....Na kluky je hrozně málo hezkých jmen a ještě se shodnout :sweat_smile: na holky je ten výběr obšírnější...
@dasty79 no je to dneska takové dost nezvyklé a nemůžu teda říct, že bych zvědavá nebyla :sweat_smile: ale jinak se moc těším, že to zjistíme až u porodu, je to takové napínavé a pořád člověk může spekulovat :-P Takže tobě těhotenská intuice říká chlapečka? My zase myslíme, že holčička, a asi bychom si ji přáli o něco víc. Tak schválně, jestli nám to oběma vyjde....My máme NIkolku (Nikol) a Jan. Tak uvidíme.
Jé, ty už to máš za pár, to je paráda. Mně to ted asi už vůbec nebude utíkat,....
21. srp 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ to je hezký,že mimču říkáš jménem :slight_smile: A jak se bude jmenovat?teď nevím,jeslti jsi to už psala?

@sirael4 - tak to jsem zvědavá,co taky budete mít :grinning:
My si zase možná o trošilinku přejeme víc kluka,protože já jsem ze dvou holek a máme dvě neteře....,tak ať je nějaká změna.Ale po tom čekání na mimíska,nám to je jedno :slight_smile: Hlavně ať je brouček zdravej :slight_smile:
Nikol :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mě to pořád hodně utíká,sice možná tento měsíc míň -ale je to mazec,jak to letí.
21. srp 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Ahojky, vítej :wink: Máte vybraná pěkná jména, u mě byl favorit taky Jan, ale neprošel...mně naopak přijde, že se mi líbilo hodně klučičích jmen a nemohli jsme pak vybrat to holčičí...tam takový výběr pro nás nebyl, ale nakonec si člověk poradí :slight_smile:

@nelina_ No asi má, když se mu zdají takové sny...docela jsme se tomu zasmáli a jak říkám, doufám, že ve skutečnosti to bude ve větším klidu! :grinning: Teda aspoň ten odvoz do porodnice :grinning:
S tím překvapením pohlaví...no, my si taky mysleli, že to vydržíme, ale nevydrželi jsme a právě teď mi to přijde moc pěkný, když prckovi taky říkáme jménem a tak nějak s ním lépe komunikujeme :wink: Ale každý si to může udělat jak chce a to je na tom pěkný :slight_smile:
21. srp 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Kotníky mi naštěstí neotýkají...ale musím teda zaklepat, že celkově jsem na tom zdravotně dobře...žádné otoky...pouze občasné mžitky, ale spíš výjimečně. Ta nevolnost mě taky naštěstí zastihla v těch finišujících týdnech jen párkrát! :wink:
21. srp 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 chtěla jsem Honzíka, ale u manži to neprošlo, no možná je to nakonec dobře, je jich fakt hodně .... no ale i tak bych ho dala :grinning: Nakonec to bude Štěpán :wink:
21. srp 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak i kdybychom nechtěly vědět pohlaví, tak bychom asi neměly na výběr, páč při posledním ultrazvuku se natočil tak, že i nám laiků bylo jasný, co to tam je :grinning: :grinning: :grinning: a bylo by po překvapení :wink:
21. srp 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny rady porady. Teď řeším kojící podprsenku. Někde jsem četla, že po porodu se prsa nalijou a zvětší se třeba ještě o číslo. Mám si teda raději pořídit trochu větší podprdu? Taky někdo místo kojící podprdy doporučuje sportovní bezešvou podprdu, která má tu výhodu, že se právě rozměrově líp přizpůsobí a prý se s ní taky dobře kojí.
Máte zkušenosti nebo info?
21. srp 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek