• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@marulinka Přesně tak, musíš tomu věřit!! A pak bude vše ok. Vím, že se mi to mluví lehce, nemám za sebou žádnou špatnou zkušenost..
18. led 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJ HOLKY TAK JSEM byla v pondeli u dr. a poslední MS jsem mela 7.12.2010 ta jsem si myslela ze uz pujde něco videt a jen mala bublina a pry jsem ve 4tt pritom v tech tabulach na netu mi vychazel skoro 6tt, ale to jen tak pro zajimavost nesla jsem tam kvuli tomu ale za mam zanet celeho spodku.......ta jdu za 14dni ta doufam ze uz pujde neco videt a rene mi termin porodu:slight_smile:
18. led 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe jojo, podle MS bys měla být skoro 6tt, jenže jsi mohla otěhotnět prostě o něco déle, než vychází dle MS. Přesně tak jsem to měla s prvním pupíkem. Jen s tím rozdílem, že tam nebylo vidět vůbec nic, no a strašili mě mimoděložním těhu atd. Proto teď raději počkám o něco déle. S tím zánětem jsi ale neměla na výběr, to je jasné. Tak přeji brzské uzdravení a srdíčko bijící jako zvon :wink:
18. led 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta Diky:slight_smile: no snad bude vse ok
18. led 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe to je jednou jasný :grinning:
18. led 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, děkuji za přání, snad to bude brzy ok :wink: Snažím se alespoň malino jíst a pít, tak snad nebudu mít tak velký váhový propad :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když zas bylo celkem fajn, když jsem šla z porodnice s -2 kg z původní váhy :grinning: :grinning:
Já si ten screenning určitě zaplatím, triply mi přijdou ze zkušeností z okolí fakt nespolehlivý a na plodovku se mi ze zásady nechce (jakože aby mně píchali injkecí do břicha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: )
A s bříškama...kadej tvrdí, že u druhýho leze bříško mnohem rychleji, tak jsem zvědavá, jestli je to pravda :sunglasses:
19. led 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:

@nebe jsem na tom podobně, poslední MS 6.12. ale ovulace byla až 2.1. :sweat_smile: takže mi to podle kalkulačky, kde se zadává poslední MS nevychází, jsem též 4 tt...jenže jsem taky musela k Dr. kvůli jiným problémům, jinak bych ještě počkala, dnes jdu na UTZ, tak mám nadeji, že snad malá bublinka by taky mohla být :wink:
19. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi držím pěsti, ať už tam je bublinka krásně vidět :slight_smile:
19. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta děkuju, jsem moc zvědavá :slight_smile:
19. led 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi Jo to ti věřím :slight_smile: Taky se těším, až něco uvidím
19. led 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
tak já ráno začla krvácet :pensive: no naklusala jsem k Dr. a naštěstí je to v pořádku mimi je na svém místě a máme i srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: napsal mi i Utroš 2x denně :slight_smile:
@lovaa držím palec ať blindění brzy přejde :wink:
@nebe mě taky vychází o 2 týdny míň těhu než podle MS :wink:
19. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 to tak ještěže je vše v pořádku, to je hlavní!!
19. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 Ahoj to bude dobrý,hlavně že jsi šla hned k Dr :wink:
@lovaa No tak to je určitě příjemné nemusela jsi nic schazovat.. :slight_smile: myslim že v těhu by se nemělo nák moc omezovat,samozřejmě když člověk nezvrací ale tak to by mělo přejít ve 12tt většinou.Já nabrala s malou 16 kg a z porodnice jen 5 kg dolu ale tak šlo to dolu celkem rychle.No sem zvědavá ted..Jo a stěma bříškama je to pravda i když na mě to bylo vidět brzy i u prvního..
19. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe Neboj dočkáš se,za dva týdny :grinning: Jinak přeji brzké uzdravení
19. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska poprvé viděla dutinku :slight_smile: odpovídám 4tt...
19. led 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka82 uf uf, ještěže je vše v pořádku! Tak hlavně se šetři..teda v rámci možností to asi nebude s Honzíkem brnkačka :slight_smile:
@kolebka hihi, to mi taky všichni říkali, že to přejde ve 12tt, jenže mně to trvalo celý těhu, teda 6. a 7. měsíc jsem zvracela minimálně. Je to blbý, totálně mně to rozhodilo žaludek, byla jsem pak v roce dcery na gastro, nic nenašli a brala jsem prášky na žaludek. Ty teď samozřejmě neberu, takže ani žádný zklidnění nemám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já už jsem rozhodnutá, že jestli se to do týdne nespraví, tak na ty kapačky půjdu dobrovolně, pže takhle celý dny ležím a to mně nebaví. Ještě že je malá ták hodná, hraje si, dívá se na pohádky, kreslí si, no prostě jí stačí jen nabídnout nějakou aktivitu a ona už se chytne sama.
@aemmi gratulejeme k dutince a přejeme brzy pohled na srdíčko :dizzy_face:
19. led 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :grinning: :grinning: ..Tak už za týden UTZ.. Už se těším..
19. led 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovaa děkuju :slight_smile:
19. led 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovaa Ahá tak to jo :fearful: takže patříš mezi hrstičku...tak to nezávidim a myslím že ty kapačky by bylo řešení aby jsi nebyla dehydrovaná :sweat_smile: Ješte že je malá hodná vid?Šikulka :slight_smile:
19. led 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,,tak ja mela jit na gyndu az 3,ale sla jsem uz dnes bo jsem mela svedeni a tak mam kvasinky,,miminko pekne povyrostlo od minule a i termin mame 31.8...i fotecku jsem dostali :slight_smile:
19. led 2011 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@marulinka neboj, uvidíš, že u dr. bude vše v pořádku. Taky moc doufám, že tady za necelých 9 měsíců budeme řešit prdíky, koliky, nevyspání apod. :slight_smile:
19. led 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe všechno bude O.K. a za 14 dní už bude srdíčko, uvidíš. Jen ty dva týdny budou neskutečně dlouhý :confused:
@aemmi gratuluju k dutince,hlavně, že je tam, kde má být :wink:
@katka82 :confused: :confused: to jsi musela být pořádně vyděšená, hlavně, že je mimísek v pořádku. Já zase pořád špiním, už jsem myslela, že to přešlo, ale dnes ráno opět. Není to moc, ale je to na nervy :unamused:
@schimi ať ti ten týden rychle uteče, já jdu příští čtvrtek a už se zase bojím :confused: :sweat_smile:
@vrkocka hlavně, že je bobísek v pořádku a kvasinky jsi podchytila včas
19. led 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi gratulu k dutince, už se táák těším, až ji taky uvidím :slight_smile:
19. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta děkuju :slight_smile:
20. led 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.kde ste dneska všechny? :slight_smile:
20. led 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem zde..
20. led 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marulinka
@schimi Já jsem též zde :grinning:
20. led 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky :grinning: občas kouknu, když je mi krapet líííp :sunglasses:
@vrkocka ty normálně předbíháš :grinning: :grinning: každopádně přeji rychlé uzdravení :wink:
21. led 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovaa :grinning: super dárek, dík
21. led 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek