• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
Holky vydržte, zítra se má trochu ochladit :wink:
26. srp 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg paráda.mě to děsně baví ale v tomhle stavu už je to moc
dnes jsem to skoro ořvala , dala jsem ho mamče a šly jsme ještě zařizovat nákupy na nedělní oslavu. Bude druhý kolo a bude nás hodně. Táta si mezitím zakrojil a já ji sním nestihla ani udělat fotku. Kdyby nic tak z principu dort načíná oslavenec :( to snad ani nepodporujou teď ty hormony, že je mi tak líto že po 7 hodinách práce nemám ani fotku s dortem. Jsem si včera fakt hrábla na dno sil,abych ho dodělala, už mě nešlo ani stát :(
Vedro je příšerný ale držím se, aspoň je konečně zas léto
27. srp 2011 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem dnes poprvé zaznamenala, že mi odchází hlenová zátka, asi to bude navíckrát, páč to množtví se mi zdálo malý :grinning: Co jsem tak četla, tak jako ukazatele porodu je to dost nepřesný, někomu odcházela třeba 5 dní a porodil za 14 dní a někdo rodil ten den, se v tom pak vyznej :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jinej příznak nemám, břicho i prcek v normálu. Tak to budu brát, jak že se to nějak blíží :wink:
Odpo jedu k příbuzným do Ústí na grilovačku, tak se těším :wink:
27. srp 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ tak kdybys tu dýl nebyla tak držíme palce :slight_smile:
27. srp 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás teda zatím žádný ochlazení nenastalo :confounded:
27. srp 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ vem si sebou na grilovačku radči tašku :grinning: To jsem zvědavá,kdy začneš rodit...
Prosímtě a jakou ty máš tu hlenovou zátku?někdo hnědý hlen,někdo žlutý,někdo krvavý.......
27. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 chvilku byla ta hlenová zátka čirá a pak nahnědlá, určitě ne žádná červená krev, tu jsem určitě nezaznamenala. Teď už nic, ale myslím si, že třeba něco bude zase zítra nebo další den. Ale břicho je úplně v klidu, ani mě trochu nepobolívá, není mi špatně nic, tak si myslím, že se to ještě potáhne :wink:
27. srp 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa díky, ale mám pocit, že ještě vydržím :wink: Ale je fakt, že co já vím :grinning:
27. srp 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ tak uvidíš, kdyby náhodou, jsi už vlastně v termínu a ty horka tomu moc nedají. Je fakt, že mě hlenová zátka odešla 26.12. a rodila jsem až 9.1. A to ještě vyvolávačku a pak teda ten císař. Takže to fakt nemusí nic znamenat, ale může:slight_smile:

@barbarkaaa s tím dortem je to fakt škoda, nevyfotila jsi ho aspoň nakrojený. No, určitě mu to nedošlo, kolik jsi s tím měla práce, ale měl by to, jak píšeš provést oslavenec. :confounded:

No, u nás taky žádné ochlazení. Tohle zatím byla nejhorší noc, sice vítr, ale foukal teplý vzduch. Usnula jsem snad až o půl třetí, no maras.
27. srp 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tu se dnes během několik málo hodin, spíš minut, ochladilo o 15 stupňů...teď je tu venku 14 stupňů, tak tomu říkám dobrej skok! Ale dá se příjemně dýchat, tak snad budu dnes líp spát. :slight_smile:

@lennetfrigg Taky jsem téměř noc probděla, ten silný vítr mě hrozně budil, manžel do toho chrápal ( :frowning2:) a já nemohla zabrat ani za nic :unamused: Noci fakt už přestávám mít ráda a ne že bych měla lepší výhled :grinning:

@barbarkaaa Bylo by mi to líto stejně jako tobě, úplně tě chápu jak ti bylo...teď jsem taky na většinu věcí citlivější a když jsi to dělala tak dlouho, rozumím, že tě to nakrojení naštvalo :frowning2:
27. srp 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 tak u nás totéž, je tu 13 stupňů a celý den vydatně prší a prší :unamused:
27. srp 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak počasí Vám závidím, do nás to tak dorazí až zítra večer, bydlíme fakt úplně na východě republiky, tak to tu mívame vždy o den později. Byli jsme dneska kouknout na dnech naší obce, je tady vždy ukončení prázdnín - takže nějaké atrakce pro děti, večer hudba a zábavá. Byli jsme tam kouknout, ale nic moc jsme z toho neměli, Tedík se té hudby bál, tak jsme to zabalili a šli domů. Stejně nějak není ani nálada, nevím, čím to. Možná na mne doléhá ten stres z blížíciho se porodu, hlavně se necítím už vůbec dobře, tak to snad pomine, až se mimi narodí. :unamused:
27. srp 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg klíííd to bude dobrý
já mám ted taky podivný nálady, babičce se vrátil rak , já bych chtěla dělat víc než mi jde abych už mohla chystat na pr'ťátko a vkonečně v klídku si užit aspon ten zbytek. A do toho mě dorazil ten táta.
tady pršelo az v podvečer
28. srp 2011 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Hmm, tak s tou náladou soucítím...taky nevím většinou čím to je, ale myslím, že u nás už pěkně pracují hormony, ať chceme nebo ne :unamused: Dnes jsem ale konečně díky ochlazení spala celou noc, huráááá! :slight_smile:

@barbarkaaa Nálad se teď už asi nezbavíme a protějšky to musí s námi vydržet :wink: Já už přestávám dělat víc jako dřív, už mi to taky nejde a přemáhat se teda nechci, takže dnes to vypadá už jen na odpočinek...a nakonec proč ne...vždyť je neděle :grinning:

@nelina_ U nás to kleslo nakonec až ke 12 stupňům, ale fakt mi to nevadí, spíš jsem ráda :slight_smile:
28. srp 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás se taky ochladilo a je to moc příjemné :slight_smile:
28. srp 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 mno muj protějšek ani neví že nějaký tyhle nálady v tomhle stavu existujou. Tuhle jsem mu vyhrátila představu že miminka maj při porodu tak 2,5 kila a roděj se nožičkama napřed (většina) a ani nevěděl že nespěj celou noc :D u nás to bude ještě veselýýýýýý :grinning:
dnes druhé kolo rodinné oslavy, ten uříznutej dort na fotkách mě fáák vytáčel :sunglasses: :frowning2: co nadělám
28. srp 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny dneska jsem měla sen jak živej :slight_smile: Zdálo se mi, že je malej už na světě a já s ním jedu v kočárku, je docela chladno a nejednou jsem zjistila, že malej nemá ponožky, no úplně holý nožky a je mu zima .... no asi nějaký obavy v podvědomí, jestli tu péči zvládnu či co :grinning: :grinning:
Taky máte tak živý sny?
29. srp 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa no tak to bude tvůj chlap asi po porodu hooodně překvapenej :grinning:
29. srp 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Hmm, myslím, že to u nás bude taky veselý!! :slight_smile: Protože manža si zase představuje, že budeme mít hodný miminko, kt. nebrečí, nekadí, atd :grinning: Ale tak to prostě není a každý jsme takový určitě byl, takže asi tak :wink:
Užijte si oslavy!

@nelina_ Mně se dneska zase úplně živě zdálo o smrti jedné příbuzné, fakt jsem měla ráno nahnáno, proč se mi tohle teď zdá :frowning2:
29. srp 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p ahoj a u koho budete pupečníkovou krev odebírat? Zajímala jsem se o to a u nás to dělají ve fakultce, tam je to dražší a nebo bych musela jet rodit do jiného města, ale bylo by to o hodně levnější. Myslím ale, že je to dobrá investice do zdraví a že to má budoucnost. Darování zase zachraňuje životy nemocných dětí. Kdybys ještě věděla něco dalšího, tak budu ráda. Mám pocit, že kdybych se o to sama aktivně nezajímala, nic se nedozvím. V těhotenském kurzu nic, u gynekologa taky nic. Je to škoda.
29. srp 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_Péči určitě zvládneš, malý potřebuje hlavně hooodně lááásky, nakojit a přebalit. To ostatní se udělá, až budeš mít čas. Nebo to udělá někdo jinej, doufám. :slight_smile: A nejsou ty sny následkem změn počasí? Taky mám teď všelijaké nálady. Ale asi to tak má být, příroda se stará, aby maminky byly co nejcitlivější a mohly se líp postarat o svoje křehké drobečky. Nejvíc mi ale vadí, že jak jsem citlivá, ten můj chlap mi začal připadat jako lopata.
29. srp 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa
Ten dort je fakt nádhernej, kde na to bereš sílu?
29. srp 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@idril jako lopata? :grinning: :grinning: :grinning:
No jo, když právě to my jsme vlivem těch hormonů jiné a né ti ostatní :grinning: Musím si to pořád dokola říkat :wink:
29. srp 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 ty sny jsou fakt hnusně realistický, viď?
29. srp 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - fuj takový hnusný sny :angry:

Mě se minulý týden zdálo,že jsem porodila holčičku a manža to k porodu nestihl :grinning:
a už 4x se mě zdálo,že máme holku :slight_smile:

@barbarkaa - tak to bude tvůj protějšek dost koukat :grinning:

@nelina_ jasně,že to zvládneš :slight_smile: Zvládly to jiný,tak ty taky!
Neboj,já mám taky obavy :grinning: že nebudu umět ani takovýho drobečka vzít do náruče :grinning:
29. srp 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Jojo, taky spoléhám na mateřský pud a že to prostě přijde a půjde to!!! :wink: I když máme teda velký obavy oba dva :frowning2: Jo, sny jsou takový jaký jsou a člověk si nevybere...bohužel. Tohle byl naštěstí jeden zmála hnusných :frowning2:

@idril Taky mi přijde, že jak mám ty nálady...můj chlap je taky občas jak lopata :grinning: Ale doufejme, že to spolu prostě zvládneme!! :wink:
29. srp 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, s těma chlapama jste mě pobavily, máme to asi stejně. Ja jak jsem navíc fakt už unavená z toho, jak musím furt malému vše říkat 100krát dokola, tak bych kolikrát mého chlapa přerazila. Řeknu mu třeba, uvař Tedíkovi jedno vajíčko. Mám za to, že je to naprosto srozumitelná věta a on se mě zeptá. Uvařit? Jedno? :angry: Vím, že je to naprostá prkotina, ale prostě mě tím dokáže vytočit. Jsem jak balon, do toho zlobivé děcko a věčně se na něco ptající chlap. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tedík je teda poslední dny hrozný, nevím, možná je to i tím horkem. Tak jak jsem se bála, jak bude chudák doma beze mne, tak se teď do té porodnice těším, že si odpočinu :grinning:
29. srp 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jinak mně se to fakt krátí, už vše dobalené, dochystané. Zítra chci ještě poutírat prach a trochu pouklízet. Chtěla jsem i převlékat peřiny, ale asi to dostanou doma za úkol. No, uvidíme, jak mi zítra bude. Včera mi bylo hrozně, to jsem většinu dne proležela, tlak mě zlobil a tak to fakt nepokouším, ať do toho prvního vydržíme. Jinak manžel se nakonec rozhodl, že půjde k porodu. Nechtěl jít k císaří, ale nakonec že půjde. Tak jsem ráda, bude mi tam na tom sále hned líp.

No a ja dneska pro jistotu koupila jednu malou krabici Nutrilonu, přeci jen, pokud by zase byl zádrhel s kojením. Máme to do lékarný daleko a o víkendu nic otevřeno, tak pro klid duše.:slight_smile: Taky jsem už dvakrát přebalovala věcičky do porodnice, hlásili, že bude zima a přitom je horko. Asi toho přibalím víc, ať není mrňouskovi zima nebo teplo. Kdybych se tu už holky neukázala, tak mi prosím držte toho 1.9. palce. Nevím, možná si dám net do mobilu, tak bych Vám dala vědět. :wink:
29. srp 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - musíme to zvládnout :wink:

@lennetfrigg - ty brďo,ty už budeš mít za 2dny prcka :slight_smile: to to uteklo.
S tím tvým chlapem jsi mě fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
Koukám,že jsou všechny stejný!!!! :grinning:
Tak se drž,ať vše dopadne dobře a ty máš za chvíli prcka v náručí.
Přeju hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
A těšíme se na fotečky dalšího miminečka :slight_smile:
29. srp 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg S tím chlapem jsi mě taky pobavila...ale berme to tak, že oni si o nás myslí taky své :grinning:
Moc na tebe budeme myslet, aby vše klaplo!!!! Uteklo to šíleně, my už očekáváme taky každým dnem...mám takové zvláštní bolesti v podbřišku, myslím, že i hlenová zátka odchází...no, uvidíme, jak dlouho vydržím...ale ráda bych už to měla za sebou, to čekání je dlouhé a to ani zatím nepřenáším! Doufám, že nebudu!!! Podpora manžela je důležitá, já jsem hrozně ráda, že půjde. Já jsem tašku už nepřebalovala, tak to snad bude v pořádku! :wink:
29. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek