• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@lennetfrigg
držíme pěsti
zrovna dnes jsem koukal u jedné mé kamarádky na focenej porod císařem a ronila slzy fakt doják, teda aspoň já bulela :grinning: http://blog.katerinasvobodova.cz/?p=1218 je to jako slide tak klikněte na play
Miluju její fotky a rozhodla jsem se že překonám svůj bloudící strach a do tý Prahy zajedu. Poslední šance kdy se nechat vyfotit s Maruškou, celá a nevadí že jsem kule , páč to má nějakej účel. no uvidíme zda to dopadne.

@jajapaja23 tobě taky držím pěsti, muže to být kdykoliv
mmch ti chlapi jsou všichni stejný...uf uf radši mlčim tvůj se aspoň zeptá, já si vyžádám pozornost, kouká na mě, vyřknu své přání, třikrát, divim se, že se nic neděje, když se zeptám jestli í co jsme po něm chtěla tak neví že jsem mu něco říkala :P
30. srp 2011 v 01:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@idril
reknu ti že po tomhle dortu v tomhle stavu jsme byla uplně KO. Ale byl z lásky, tak jsem to dala , mám úžasnou maminku a 60 jí je jen jednou.
30. srp 2011 ve 02:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg teda ty to máš fakt za chvilinku :wink: Tak držím pěsti!
S tím oblečením pro mimčo, taky pořád nevím co mu pořádně vzít, to počasí co hlásí má být docela příjemný, ale zase už je to září a předpověď jim vždycky nevychází. Tak asi jak píšeš ty @lennetfrigg zabalím na teplo i zimu a bude klid :wink:
30. srp 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@idril Tu krev si budeme nechat odebírat u nás - porodnice uherské hradiště - původně jsem ji chtěla darovat, ale to tady nejde, takže si ji budeme nechávat "aspoň" pro nás. jinak se to zařizuje přes cord blood center (www.cordbloodcenter.cz), nám o tom docela důkladně povídala PA na kurzech, takže jsme se nakonec rozhodli, že jo.
@lennetfrigg taky držíme všechny palce, at je všechno, jak má být.... Budeme na tebe myslet....

Jinak na balení tašky si pořád říkám, že mám ještě "hromadu času", ale... v pátek jsem měla tak silné poslíčky, že myslím, že tento týden půjdu balit.... :sunglasses: no, uvidíme....
30. srp 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p
Myslím, že je úžasné nechat si pupečníkovou krev pro sebe - přece jen jsou to geneticky shodné buňky a zas tak drahé to není. Taky bych ji chtěla - ale budu se muset zeptat, kde se u nás odebírá. Jde i darovat, ale nevím jestli je teď o dárkyně zájem.
@barbarkaaa taky mám úžasnou maminku a naštěstí má narozky až v lednu :slight_smile: To už snad nebude takový vedro...
Strčím jí na pár dní děti a taky jí udělám nějakej krásnej dort :grinning:
30. srp 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg přeju Ti, ať je vše v pořádku. Dobře, že bude manžel s tebou, můj byl se mnou taky - u neplánovaného císaře. Byla jsem uspaná, tak byl první, kdo choval miminko. Nakonec byl moc rád a já taky, že mám duševní podporu. Ten Nutrilon raději schovej, mě trvalo dva dny, než se mi udělalo dost mlíka. Dva dny jsem měla prcka přisátýho jak klíště, když jsem ho odtrhla, řval a řval. Ale vyplatilo se to, pak jsem měla mlíka na rozdávání....
30. srp 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Krásné fotky od tvé známé, klobouk dolů... :wink: Hezky se na to dívá, když to někdo tak pěkně umí! :slight_smile:

@lennetfrigg Ahojky, tak jak se držíš? Já dnes byla v poradně a odešla mi včera večer hlenová zátka, tak to může prý být už každým dnem / hodinou :slight_smile: Uvidíme. Vám držím pěsti a myslíme na vás!! :wink:
30. srp 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 - tak to na tebe budu myslet,ať máš krásnej a rychlej porod a ať je hlavně miminko zdravé :slight_smile:

Holky,co chodítě na monitor,kolik vám to ukazuje?mě děloha pořád kolem 20 - pořád se nic neděje :unamused:
A ještě máme hlavičku pořád hodně vysoko.....takže u nás to jen tak nebude....
30. srp 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme na monitor až v pondělí, poněvadž doktorka má dovču, tak úpak napíšu...:slight_smile:))

jajapaja23: Hlavně ať ti to dobře dopadne a at jste oba zdraví a spokojení....

Holky pijete čaj z maliníku? A od kterého týdne se má pít? Děkuji... :slight_smile:
30. srp 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p - já byla už dnes po třetí na monitoru a pořád stejný nález.....
Já piju maliník od 36tt a taky papkám lněné semínko :slight_smile:
30. srp 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Páni, takových novinek. Každopádně gratuluju k novým miminkům!!! Já měla zajímavý srpen. 6.8. večer mě chytly příšerný křeče do břicha, tak mě manža dovezl do porodnice a tam mi udělai monitor a rovnou si mě tam nechali, obě křivky skákali jak zběsilý = předčasný porod :frowning2: . Domů mě pustili teprve včera, proto taková absence :frowning2: . První dny jsem byla na infuzi, pak mi udělali další vyšetření, kde zjistili bílkovinu v moči a nedostatek železa v krvi. Každý den několikrát hořčík a železo. Musela jsem jen ležet, jídlo do postele, jen na záchod jsem si mohla dojít, jinak ani krok. Příšerný!!! Ale naštěstí se vše srovnalo, malá se taky "uklidnila" a proto mě propustili. Teď musím taky jen ležet, akorát v domácím prostředí. Musíme "vydržet" aspoň ještě 2 týdny a pak už to nebude takový problém, když se nám malá narodí. Jediný dobrý na tom snad bylo, že jsem poznala doktory co jsou v jičínský porodnici a i to prostředí. Ale řeknu vám, že jsme byli všichni pěkně vyděšený, že se malý chtělo už tak brzo ven. Tak právě doufám, že teď už bude fajne! :wink:
30. srp 2011 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 a kolik toho za den vypiješ a sníš? A nemáš z toho lněného semínka průjem? Já jsem slyšela,. že celkem prohání.....
Allye: Tak to jsi si "užila", vůbec ti to nezávidím, ale snad už to bude ok. 14 dní už nastestí není tak dlouhá doba, tak snad už to tu chvilku vydrží..... :sunglasses:
30. srp 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Tak držím pěsti
právě doufám že mi ta PHA vyjde

@allye1 tak 14 dní není tak moc,hlavně že to tak dopadlo tak držim pěsti. A kterýho bys nejradši k porodu, když jsi je tak poznala :wink: :grinning:

já se děsim každej den, fakt už nemužu kolikrát ani chodit, dnes mi byla pomoct mamča,ale ta je taky hodně nemocná a bolavá ale aspoň trochu jsme s tím tady hnuli.
31. srp 2011 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 tak hlavně, že to dobře dopadlo a malá si to rozmyslela, jen ať si tam ještě pěkně polebedí :wink:
@jajinka.p já piju ten maliník taky od 36t jako @dasty79
31. srp 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg tak zítra máme ten den D 1.9., tak ti držím palce :wink: :astonished: :astonished: :astonished:
31. srp 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 - ahojky,to je dobře,že je vše v pořádku a že je malá ještě v bříšku :slight_smile:
Tak to sis chudáčku teda užila takhle dlouho v nemocnici.
Tak teď doma odpočívej,14dní to už vydržíš a doma je doma.
takže Jičín doporučuješ??? Mě to bylo divný,že jsi tady dlouho nebyla,
já myslela,že už se ti narodila Kristýnka.Počkej teď se bude v bříšku pěkně
dlouho parádit :slight_smile: Hodně štěstí,at je vše v pořádku.

@jajinka.p - já piju maliník asi 2hrnky za den (takže půl litr),ale myslím že se
může tak litr denně.a to lněné semínko - někdo si dělá nějaký sliz,ale
nám PA poradila - dát si 2x denně 1xpolévkovou lžíci do jogurtu
a nebo přímo do pusy a zapít třeba 2dcl vody a ono to v bříšku
nabobtná a má to stejný účinek....Přímo průjem ne,ale stolici
mám hoooodně tmavou (to i po železu,co beru) :grinning: ,ale
chodím třeba 2x a někdy 3x na velkou - čistím se pěkně :grinning:
Ale přímo průjem to není.Ale třeba kdo v těhu trpí na zácpu,tak
to je prej dobrý papkat.Ale to já netrpěla za celé těhu.
31. srp 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ dnes mě odešel asi taky kousek hlenový zátky (nebo nevím,co to bylo)
31. srp 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. co to je ten maliník a k čemu je dobry ? :slight_smile:
31. srp 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, holky, uvidíme, jak to nakonec dopadne....včera jsem myslela, že to přijde, ale nic, takže dál čekáme :wink:

@allye1 Ahojky, úplně koukám na to, co sis "užila". :unamused: Jsem ráda, že jste v pořádku...když jsem četla to předčasný porod, myslela jsem, že už máte malou na světě a ono tě to teprve nakonec čeká...hlavní je, že ses dala dokupy a že teď už to po těch 2 týdnech bude zase veselejší, až se malá narodí :slight_smile: Pěkně se drž a odpočívej, ať je vše v pořádku :wink:

@dasty79 Taky piju maliník, spíš když si vzpomenu, ale 1x za den se snažím :wink: A lněné semínko se mi taky osvědčilo nejlíp do jogurtu, nebylo to zase tak špatný, včera jsem dojedla poslední :wink:
31. srp 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak uvádí se, že maliníkový čas se má užívat v závěru těhotenstvím asi od 36 týdne, prý usnadňuje vyvolání kontrakcí a zkracuje druhou dobu porodní. Ale je to spíš babská rada, která ovšem neublíží, tak proč to nezkusit :wink:
31. srp 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 mě taky právě jen kousek a od tý doby nic, si myslím, že se to tělo jen tak lehce připravuje :wink:
31. srp 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy mě uplně děsíte , s tímjak se tělo připravuje, tady nejsem připravená snad jen já :grinning: snad mě to nepřekvapí s a stihnu to připravit.
31. srp 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaa - ty máš termín až v říjnu,tvoje tělo má ještě čas :slight_smile:
U mě se taky nic neděje - hlavička je pořád vysoko....

@lennetfrigg - tak dnes máte velký den :slight_smile: Tak to s prckem zvládněte na 1* :slight_smile:
Už se těšíme na fotečky.Hodně štěstíčka ..
1. zář 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 že sji to načala s tou hlavičkou, mě v porodnici na kontrole řekly, že hlavička volně naléhá ... tak z toho jsem pochopila taky, že je ještě nahoře a nikam se "necpe" :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, dneska má @lennetfrigg velký den, držím palce :slight_smile:
1. zář 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg držíme ti palečky at vše dopadne, jak má :slight_smile:

my dneska měli první CTG. máme ho prý ukázkovy a k porodu se zatím nechystáme. jsme ještě vysoko.... i kdyz na močak občas tlačí pořadně :slight_smile:
1. zář 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa děsit jsem tě nechtěla, ale to víš, už se trochu pozoruju. Taky se mnou mluví, jakobych už měla rodit, tak mi ty myšlenky lezou dohlavy :grinning:
1. zář 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víte co, já vím že ještě čas mám, ale když vidím ty krabice a jak mi to nejde tak mě to děsí. Přepískávat přes moc to nechci, prtože někdy fakt nemůžu ani chodit, tak abych to neuhnala. Dnes jsem po dlouhý době spala celou noc jak špalek od 1h do 7.15 to bylo bááájo. Ale přišla jsme ze školky a jsem KO po tý cestě. Maruška se mohla přerazit jak se tam těšila.
1. zář 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ no když volně naléhá,tak se to pomalu chystá :slight_smile: Mě právě hlavička nenaléhá - je ještě vysoko :unamused:

@klarisak - ještě máš skoro měsíc čas :slight_smile:
1. zář 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 díky moc za odpověď, to je bezva takhle si to s někým zkonzultovat, porovnat, jsem hned chytřejší :grinning:
1. zář 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek