• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@nelina_ doufám,že to tak je...Ale když mě nenaléhá a tobě naléhá,tak to asi tak bude :grinning:
A jak jinak se cítíš?Máš poslíčci?
1. zář 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa nedivím se ti, taky jsem měla obavy jestli vše stihnu připravit. a ted si občas řikám jestli vubec už mám všechno :slight_smile: asi to k tomu patří se poslední měsíc takhle stresovat. a nejhorší je že když řeknu manželovi že něco ještě potřebuje sehnat nebo koupit, tak mi odpoví co plašíš vždyt maš ještě měsíc čas :slight_smile: je šílenej flegmatik a já z něho asi zešílim.... s kamarádkou si dělame srandu že mu to docvakne až den po porodu. a to ráno až bude přemýšlet z čeho mu je tak blbě :grinning: :slight_smile:
1. zář 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 :slight_smile: to mám ještě měsic čas, ale člověk nikdy neví :slight_smile:
1. zář 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 právě, že nemám ani poslýčky, všechno je úplně v klidu :grinning:
1. zář 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lennetfrigg: Tak hlavně at ti to dneska dobře dopadne, možná už dopadlo. Držíme všechny palce.... Pak dej určitě vědět.... :wink:

My jdeme na monitor v pondělí, tak jsem děsně zvědavá. No, uvidíme, co nam řeknou...:slight_smile:))) jinak poslíčky už asi možná mam (teda nevím jestli je to ono....), občas to i bolí jako před menses - nevíte jestli je to ono? Sice se blbě radí takhle přes net, ale i tak.... Malýmu neustále tvrdím, at to ještě ten cca měsíc vydrží, tak uvidíme.....
1. zář 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak moc zdravim. Nejde spat, bricho celkem dost boli, tak se s Vama odreaguju.:grinning:

Tak nase mala princezna se narodila 1.9. v 10:24. Vazime 3660g a merime 50 cm. Jmeno jsme nemenili, tak je to Dorothea.:grinning:
1. zář 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lennetfrigg MOC VELKÁ GRATULACE, ta je nááádherná :wink: Tak vítám Dorotheu na světě :astonished: :grinning: A jak se cítíš?
1. zář 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotka je kvalitou o nicem, ale chtela jsem se uz trosku pochlubit.:grinning::grinning:

Hrozne moc Vam dekuju za podporu a drzeni pesticek.:grinning:

Dneska to bylo jen tak tak. Vstala jsem, udelali mi klistyr, dali cevku a odesla mi plodova voda, zacli mi kontrakce, zhruba co 10 min. Takze se porod rozbihal. Byla jsem teda rada, ze me brali a ze jsem byla tady. Manzel pak byl se mnou a byla jsem strasne rada. Pak se tady o mne cely den staral. Fakt sikula.

No a mala je uzasna, uz jsme i kojili, ale jen z jednoho prsu. Protoze hned usnula. Tak az se vyspinka, budem zkouset druhy. No, dojmu plno, tak se omlovam, ze je to tak zmatend.:wink:

Neli, DEKUJU. Citim se vselijak, bolesti mam celkem hodne, nejak mi nezabiraji injekce. Ale i tak jsem hlavne stastnaaa:grinning:
1. zář 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc a moc gratuluju a vítám malou na světě.... :slight_smile: Je opravdu nádherná. Tak hlavně ať jste obě zdravé a v pořádku
1. zář 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg - velká gratulace k Dorotce :slight_smile: Je nádherná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hlavně,že je vše v pořádku :slight_smile:
Teď vám bude přinášet jen samou radost a na bolest brzo zapomeneš :slight_smile:
Tak ať se rychle zahojíš.A ať vás brzo pustěj z porodnice.

@jajinka.p - jo taky mívám občas poslíčci - je to bolest jako před ms - tak snad to je ono :slight_smile:
1. zář 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg Ahojky, moc a moc gratulujeme k malé princezně, je kouzelná !!!!!!!! :wink: Jsem ráda, že jste to zvládli a že to máš za sebou! Dál přeju, ať se brzy zahojíš a je ti lépe! :slight_smile:

Já dnes byla v poradně přímo v porodnici a teprve dnes jsem se dozvěděla 2. termín porodu, ten přesnější, podle ultrazvuku...takže to máme odsunuté o jeden týden. Trochu mě to uklidnilo, ale i zneklidnilo, tak uvidíme, co na to mimísek a kdy teda nakonec bude chtít ven :sweat_smile:
1. zář 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg ahoj, taky moc gratuluju k holčičce
1. zář 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg gratulace a přání nádherného života plného zdraví. Neboooj my ti věřime že ve skutečnosti není tak zelená :sweat_smile: :wink: přejem rychlé hojení a brzký návrat domů

@jajapaja23 heh to ti ho teda řekli včas :grinning: no máš tam 40cítku tak pěsti nepouštim
2. zář 2011 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa doktoři až na pár vyjímek tam jsou celkem fajn. Byla bych ráda, kdybych měla štěstí na Křížovou (obě Klára i Marie) mi přišli fajn, potom Krykorka, hlavně ne Haasovou, ta je nepříjemná od pohledu.
2. zář 2011 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg i já se přidávám ke gratulacím!! Vítám malou na tento svět a přeju hoooodně štěstíčka a zdravíčka vám oboum. Moc hezký jméno jste vybrali.
2. zář 2011 v 17:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1
Křížová je prý fajn, za Marušky ještě neordinovala , Krykorku určitě, modlim se za Gregora (ale ten na vizity nechodil) , to je anděl a ještě nechci Svobodu. Ale děj se vůle boží že.....
pa po víkendu jedem na dovolenou jen na víkend, punkevní jeskyně, focení pokud klapne a druhý den dinopark a zoo.
2. zář 2011 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak zdravim nas treti den.:grinning: Jeste jednou Vam vsem moc dekuju za pranicka. :grinning: :grinning:

Zatim bojujem dobre, Dorotku meli jeste na noc sestricky, abych se vyspala. Po te operaci moc spat neslo, tak jsem usinala vcera i v sede. Malicke jsem dala napapat a uz spinka. Je zlata a klep klep, at ji to vydrzi. Mlicko se uz dela a saje moc hezky. Tak snad to bude lepsi nez minule.

Porad si nemuzu zvyknout, ze je tak drobounka. Tedik byl preci jen kus chlapa uz od narozeni. :grinning:

@barbarkaaa dovolenou si poradne uzij a pak pridej fotecky.
3. zář 2011 v 05:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg to je krásný, že ti to kojení vychází, jste šikulky holky, tak jen tak dál :wink: Věř, že tentokrát se kojit bude :astonished: :grinning:
3. zář 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem byla na kontrole v porodce a prý od minulé návštěvy to pěkně postoupilo a tělo se připravuje. Jen se podle toho stejně nedá moc usoudit, kdy budu rodit, takže vlastně stejně nic nevím :grinning:
3. zář 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 kdepak jsi? Nerodíš? :grinning:
3. zář 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa už se těším na fotečky dinoparku a zoo :wink: :grinning: Pěkně si to užijte.
3. zář 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,,holky dnes mam na pocitadle OO,,tak jsem zvedava,,,
4. zář 2011 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Můžu se zeptat ? Čekám první miminko, doslova vymodlené :o)) Máme to 22dní do termínu a mě poslední dva dny hodně tvrdne bříško, včera večer skoro 3 hodiny, nijak pravidelně, jen se chci zeptat, jestli to mám nějak řešit, nebo jsou to poslíčci ... zítra jsem 37+0
4. zář 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abig Ahoj. Máš od mudr napsaný hořčík na to tvrdnutí? Jestli ne, asi bych navšívila porodnici pro kontrolu a max. ti udělají monitor. Ale raději jet 10x zbytečně, než něco zanedbat. Mám to z vlastní zkušenosti, taky jsem už raději jela.
4. zář 2011 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abig souhlasím s @allye1, jestli už chodíš do porodnice, tak tam zajet a nebo jestli jsi zůstala u svýho doktora, tak k němu, ale určitě bych se nějak vydala :grinning:
4. zář 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka je to napínavý, co?
4. zář 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 ahoj, ted by už hořčík užívat neměla, může jí to zastavit začínající porod
4. zář 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem taky zvědavá, která holky budete další...:slight_smile:))) napínavý je to jak kšandy...:slight_smile:)))) Hlavně všem přeju hodně štěstí, málo bolesti a hlavnmě ať jste všichni i s novýma přírůstkama v pořádku..... :sunglasses:
Zítra jdu konečně na ten monitor, tak su taky zvědavá a nervozní jak sáńky v létě....
4. zář 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak @jajapaja23 a @dasty79 tu už pár dní nebyly, holky nenapínejte :grinning:
5. zář 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p tak jak dopadl dneska monitor? Mě do toho vždycky malej hrozně kope, jakže mě z toho brní hlava :grinning:
5. zář 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek