• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
monitory za poslední 3 týdny jsem si užila každý den. A je pravdou, že jakmile mi dali sondy na břicho, vůbec se jí to nelíbilo a šila sebou o 106 :grinning: . Zítra jdeme do poradny, tak jsem zvědavá, jak jsme na tom. Teď už by měli být monitory každý týden, uvidíme, co se bude dít. :wink:
5. zář 2011 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka držíme pěsti

@jajapaja23 tady fakt za víkend nebyla, vypadá to že už se muchlaj :slight_smile:

@dasty taky

my víkend dokonalej akorát na zpáteční cestě jsmeskoro dvakrát bourali, ne naší vinou amě ten hup při vyrovnávání a brždění nacpal dítko až do plic , že mě bylo pak fakt zle, dnes chodím jak kačena bolí mě podbříšek, musím dát relax aspoň trochu
dávám aspon první vlaštovky, nacpu je do alba ale tady linkuju takhle ten koník strašně kazí kvalitu a rozostřuije
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/317131_1947566491289_1306372994_31712727_102998_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/319603_1946194216983_1306372994_31710145_2209933_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/319350_1946156296035_1306372994_31710113_2452267_n.jpg
holt kvanta špeku a 4 kila mimíse ale jsem ráda že je mám
5. zář 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky porad cekam, kdy se objevi dalsi dobra zprava.:wink: My jsme jeste v nemocnici, zitra jdem ale domu. Nakonec pojedem sanitkou, pousteji jen dopoledne a to nemam odvoz. Tak hlavne ze pojedem.:grinning: Mala ma ale zloutenku, tak slunime. Ale zacala uz pribirat, tak nam to snad odchod nijak nezkomplikuje.:grinning:

S kojenim zaciname vic valcit, mliko je, ale ne tolik, kolik chce. Takze musim dokrmovat. No, treba doma bude lip a rozjedem to. Prsa me uz boli, jak je porad prisata, ale nenalivaji se.:cry: Dneska jsme ale kojili na usnim.:grinning: Byli jsme vysetrit ouska a miminko u toho nesmi plakat, musi byt naprosto ticho. A ona bobek furt plakala, tak jsme kojili a dr. merila. Mame vse v poradku "klep klep":wink:
Dneska dorazi mamka s Tedikem, vcera tu s nim byl tatka. Uz je mu bobkovi smutno, rikal, ze tu bude se mnou a Dorinkou spinkat.:cry: Ale do zitra uz vydrzime. Jen mne se tu hrozne spatne spi, do pulnoci vetsinou nezaberu:cry:, pak zas mala nespinka, tak jsem nevyspana. Pres den tady taky neusnu.:cry: i kdyz bobanek spi. Vcera jsem s ni usinala v sede, masakr.:cry:
5. zář 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa fotky jsou fakt krasne. Moc Ti to s briskem slusi. Fakt.:wink:
5. zář 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ Jsem objednaná až na jednu, takže večer se snad ozvu....:slight_smile:)))

barbarka: fotky jsou krásné, hlavně ta černobílá je úžasná (jsem trochu ulítlá na černobílé fotky - hrozně se mi líbí....).
Holky, nemáte náhodou n ěkterá zkušenosti jak zvykat domácí zvěř na příchod nového člena rodiny? Mam doma psa a dvě kočky, všichni jsou strašně hodní, takže snad bych se nějakého velkého konfliktu neobávala (klep klep...), ale i tak je dobrá rada nad zlato.... :sunglasses: :wink:
5. zář 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p
Taky miluju cb, ale nejde to z každou no . Musí mít dostatek kontrastů.
zatím jsem neslyšela o nějakých problémech , očekávám je spíš u nás :( v době kdy byla štěně ji zanedbávali , ted kouše mě, když se ji pokoušim usmernit , fakt se bojim aby se někdy něco nesemlelo :( když ji vadí jakejkoliv podnět a štěká když není vůbec důvod, třeba i na děti, na zvířata v televizi, bude mi budit mimíse třeba po tom co usne :frowning2:
5. zář 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p tak u pejsku se doporucuje dat prvni ocichat pocuranou plinku, aby si zvykl na vuni miminka. Jinak jsem o nicem neslysela. No a u kocicek, taky mame dve, jsem to ani s prvnim ditke nijak neresila. Jen hlidat, aby Ti na miminko nelehly, kdyz bude spinkat. Nase dve, prcka ocuchaly a nikdy mu nic neudelaly. Jen starsi z nich se mnou 2 tydny nekomunikovala. Proste zarlila. Mohla jsem ji volat, davat ji jidlo, no delala, ze neexistuju. Ted uz to nebude tak dramaticke, uz si zvykla, ze neni prvni v poradi.:grinning:

@barbarkaaa a co mate za pejska?
5. zář 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg je to ořech alepodle paličalý hlavy a kousavosti to asi bude někde lízlý kouskem jezevčíka nebo něčím takovým.
5. zář 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčiny my máme doma taky pejska, křížence jezevčíka, je to strašnej mazel a co ho máme, tak za těch 12 let naprosto bezkonfliktní pes, ale kontakt s mimčem neriskuju, mám okolo sebe fakt dost blbý příklady, takže pes je odstěhován na chodbu a k mimču ho nepustím. Už si takhle pár měsíců zvyká, aby si to nespojoval s mimčem a je v pohodě, ale jak říkám, my máme zrovna takovýho pohodáře, co na slovo poslechne, neštěká ani nekouše :grinning:
5. zář 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg hlavně že mlíko je a tělo se určitě přizpůsobí a začneš "vyrábět" víc :grinning: Já ti s tím kojením moc držím palce a věřím, že to zvládnete :slight_smile:
5. zář 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi máme dvouletého kavalíra, naprostého pohodáře, nechá si fakt všechno líbit, tak snad to bude ok.... :wink:

Jinak monitor dopadl dobře srdíčko bije jako zvon, děložní činnost zatím skoro veškerá žádná, dr.říkala, že se začínám pomalu otvírat, takže ideál... Akorát mam pozitivního streptokoka, takže mě čeká před porodem infuze s atb.... :confounded:. našli vám to taky některé?
5. zář 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p já streptokoka nemám, ale měly ho těhule, se kterýma jsem chodila na předporodní kurz a podle toho, jak reagovala porodní asistentka, co ten kurz vedla, to je asi docela častý. Těhulkám tam radila intimní mýdlo Laktacit, lázeň z Dubový kůry a jíst hodně mléčných výrobků s těma živejma kulturama. A upozorňovala na to, že to může přenášet i partner, takže by se měl přeléčit ... to by ses pak mohla snažit, jak chceš. Jinak normálně to neva, ale při porodu by se to mohlo dostat mimču přes sliznici do těla a mohl by dostat třeba hned zánět do očí a tak, proto ti před porodem dají antibiotika, aby ho ochránily.
5. zář 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, doktorka tvrdila, že ho má cca 40% těhulek, takže pak ty infuzky...., Jinak kromě té dubové kůry mam všechno, včetně probiotik v tabletách, ale ty baštím nepřetržitě od operace slepáku už cca dva roky, takže i přes všechny rady ho stejně mam. Ale i tak moc děkuju za rady, aspon si nepřipadám, že na to umřu.... :wink: :wink: :wink:
5. zář 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelina_
zavidím, no u nás je to hlavně tím že se ji nevěnoval kolik měl no. Na chodbu jsem ji chtěla taky odvelet, erventuellně k tátovi, kvůli kterému ji pořízoval ale byla jsme ta nejhorší, tak mám teď děsnej strach, protože reaguje přehnaně na situace, který by měla ignorovat. Já už byla 6krát kousnutá z toho 3krát do krve a to jsem po ní chtěla třeba jen a'ť vystoupí z auta, No bojim se.
Zítra jdu poprvé na pásy.
5. zář 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa teda to bych se taky bála, když pejsek reaguje takhle přehnaně :frowning2: Já bych jí k tomu tátovi dala, jak to mimčo brečí tak jsou tihle citlivý pejskové podráždění :unamused: Fakt to za to nestojí :frowning2:
5. zář 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p ono to fakt vadí jen kvůli tomu průchodu mimča, že se s tím streptokokem potká, ale to zas vyřešej ty antibiotika :slight_smile: . No tak možná je to partnerem, to se pak fakt můžeš stavět na hlavu, všechno podle doporučení používat a je ti to na nic :grinning:
5. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se jdu k Vam vybrecet. No, mala ma vysledky spatne, takze se domu nejde. Jestli tak za dva dny! Uz jsem z toho na nervy. Ja vim, ze radeji tak a podlecit to, ale je mi z toho smutno. Je ted pod svetylkem, ale porad pod tim plakala. Nakonec jsem musela dat prikrm, protoze nesla utisit a k prsu ji porad nemuzu brat. Mame si prinest dudlik, jinak to asi bude porad takove. Navic, i kdyz pribira, musime vazit pred a po kojeni. Vsechno me tak rozhodilo, ze se bojim, ze to s tim kojenim dopadne spatne.

Navic jsem Tedickovi vcera slibila, ze prijdu domu, at vyhlizi sanitku. Mama mi rika, neboj, on to zvlada dobre. Jenze vim jaky je, nedava nic znat a ve vnitr je smutny. On je takovy, ze se treba schova a place. Vsak kdo by ho znal lip nez mama.:-/

Ja vim, ze jsou mnohem horsi veci a ze treba za dva dny bude po smutku, ale je to napor na nervy.:cry:
6. zář 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje slunicka, kdyby se tak mohl clovek rozdvojit.
6. zář 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg hlavu vzhůru! To je jasný, že je ti z toho smutno, vždyť si právě porodila a všechno je to naladění na malou, tak to je jasný, že jak je nějaký i malý zádrhel neseš to špatně, já tě naprosto chápu, byla bych z toho taky špatná, je to přeci tvoje zlatíčko a chceš pro něj jen to nejlepší a nic míň :wink: Neboj kojení dopadne dobře, určitě, já vám držím palce. Nějaký mlíko máš, a až budete doma v klidu, tak se pěkně rozkojíte, vydrž!
Teď už máš večer, to je zas skoro jeden celý den za tebou, takže jsi skoro v půlce a hurááá domů :grinning: :wink:
6. zář 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Hlásím se z porodnice :slight_smile: V neděli jsem porodila dcerku Viktorku :slight_smile: Měla 50cm a 3130g a je to naše zlatíčko :slight_smile: pak písnu blžší info,až budu doma.Jsem moc moc moc šťastná a taťka taky :slight_smile:
Všem přeju,ať už se taky dočkáte mimineček :slight_smile:
6. zář 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasty79 já to tušila, když jsi tu tak dlouho nebyla :wink: Tak posílám moooc velikoou gratulaci k Viktorce, to je nádherná zpáva a pěkně odpočívejte :grinning: :astonished: :astonished: :astonished:
6. zář 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už podezřívám i @jajapaja23, že už má taky svoje miminko na světě?! :slight_smile:
6. zář 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, tady se to ale rozrodilo, dasty79: moc gratuluju k maličké, jen ať vám dělá jen samou radost!!!
6. zář 2011 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 gratuluju vám k malé holčičce!!!
6. zář 2011 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že je to tady samá holčička :slight_smile:
6. zář 2011 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@allye1 zatím teda jo :grinning:
6. zář 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ já chtěla , ale on nechce, dokonce začal vykládat at si rozmyslím co vůbec chci, když jsme řekla že bezpečnost děti uvažoval spíš o rozchodu než aby to řešil :frowning2: nakonec teda volal pro poradu psovodovi ale je to na dlouhý lokte, prostě na ni kašlal a te'd to má nasledky no :( kdy ty máš vlastně termín?

@lennetfrigg neboj, řikej si že bude líp, tohle není žádná hrůza. Tobě se to stupňuje těma hormonama. To zvládnete.

@dasty79 paráda, přeju krásnej pohodovej život naplněnej zdravím láskou a štěstím.
6. zář 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa no tak to máš na mě nějaký komplikovaný :frowning2: Já mám termín 15.9. :wink:
6. zář 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 moc gratuluju k Viktorce! Super zprava, tak at jen roste a dela Vam samou radost. :grinning:

Holky, dekuju za podporu, snad se to zlepsi a jsme brzy doma. Uz tu jsem tyden, zitra presne, tak je to uz na mne dlouho. A hormony ty se mnou mavaji nahoru, dolu. Zitra prijde tatka s Tedikem, tak uz se ted tesim. Dobrou:wink:
6. zář 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ no je no, psa se nevzdá, nechci ho dávat pryč už kvůli Marušce ona ji jako každý dítě miluje ale ani ji vyvenčit nemužem když je v práci. Neumí porádně chodit na vodítku. Táhne tak že kolikrát Marušku porazí, mě bolí celej spodek z ní jak táhne a pak jak s kočárem nemám tucha, když neumí jit podél no :( když je páníček v práci taky moc ven memužem, protože štěká a vije na celej barák :frowning2: Když jsem řikala a´t ji zvykaj samotnou tak se mi smáli a sháněli ji hlídání i když jeli pryč třeba na hodinu a ted je z toho tohle. Chtělo by to trpelivost a péči a naučit ji základní veci- Bojim se o děti , když někdy tak přehnaně reaguje no :(

@lennetfrigg neboj, za chvíli jste doma, dobrou
7. zář 2011 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek