• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@lennetfrigg no právě ty hormony, včechno to zhoršujou, člověk je pak takovej přecitlivělej .... vydrž :wink:
7. zář 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg : Neboj, to zvládnete, doma se to upraví, moc držím palečky, ale věřím tomu, že vám to vyjde.... :wink:

@dasty79: moc gratuluju k Viktorce :slight_smile: Ať jste obě moc šťastné a zdravé.... :slight_smile:

barbarka: To máš opravdu komplikované s hafinou... Děti bych s ní rozhodně samotné nenechávala (ale to s žádným sebehodnějším psem....) Kdybys to chtěla vyzkoušet, tak dneska už existují preparáty, které toho psa zklidní, nejsou to klasické sedativa, je to na přírodní bázi, takže na ně nevzniká závislost, ale psa to celkově utlumí. Mám to vyzkoušené z práce, lidi si na to relativně chodí a jsou s tím spokojení, ale tak jak všechno, je to individuální...

Jinak čekáte někdo kluka tak jak my, nebo jsou tu tentokrát jenom holčičky?
7. zář 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p ano já čekám chlapečka :slight_smile: už aby to bylo ... a jaké máte vybrané jméno?
7. zář 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, souhlasím, už aby to bylo.... :slight_smile: A bude se jmenovat Štěpán :sunglasses: . A co ty? Jméno už je?
7. zář 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my máme vybráno Milulášek, ale ve výběru byl Štěpánek taky :slight_smile:
7. zář 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p Tak mi taky kluka, a jméno .... tradáááá ..... Štěpán :grinning:
7. zář 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg uvidíš doma se to zlepší, švagrová taky v porodnici nemohla moc kojit a doma se rozkojila, jelikož měla svůj klid a malá taky :slight_smile:
@dasty79 gratuluji k holčičce :slight_smile: takže koukám že ty jsi náchod stihla :slight_smile:
@barbarkaaa taky máme pejska doma, ale náš je mazel, takže si spíš říkám aby nežarlil :slight_smile:
7. zář 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jen chci dát vědět k tomu tvrdnutí, jak jsem se před pár dny ptala ... dr. mi řekl, že je to v mém týdnu v pořádku, že jsou to falešné kontrakce a děloha se připravuje k porodu, že si nemám dělat starosti.
7. zář 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abig no paráda a hned se ti ulevilo, co? :grinning:
7. zář 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_
Ano, dá se to tak říct :o) Ale taky mi mohl říct, že se chystám rodit ... a to se nechystám !
7. zář 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abig Tak já dneska od rána taky pociťuju tvrdnutí břicha, přibližně asi po půl hoďce, takže malej začal konečně trénovat :grinning:
7. zář 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ Ty už to máš ale za pár viď ? Tak ať je to rychlé ... mimochodem, taky zvažujeme Štěpánka ... je druhý na seznamu :o)) To by ale bylo zářijových Štěpánku ..
7. zář 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abig taky si řikam že by zitra dr mohl řict, že mám být napozoru že už se neco chystá :slight_smile: ale myslim si že touhle zprávou mě asi nepotěší :slight_smile:
7. zář 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak Nikdy neříkej nikdy, může to tu být z hodiny na hodinu. No já bych byla i ráda, protože mi řekli, že pokud nepůjde týden před termínem malý sám, tak mi ho vyvolají kvůli cukrovce, no nevím, co je to za blbý zvyk ... a já bych to chtěla prostě na přirozeno ..
7. zář 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abig no já zas bych chtěla stihnout porodnici než ji zavřou kvuli malování. jenže to záleží čistě na mimiskovi jak se rozhodne :slight_smile:
7. zář 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak Ha, každý má svou starost :o)) Máme termín téměř stejně ... takže skoro 3 týdny čas .... prckové se sami rozhodnou .... ale třeba se zítra dozvíš víc ...
7. zář 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abig jj to je fakt no uvidíme :slight_smile:
7. zář 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abig Já si myslela, že Štěpán se zas až tak často nedává a minule koukám v porodnici na nástěnku a letos je to tam 5. nejčastější klučičí jméno :grinning:
7. zář 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abig když máš cukrovku, tak se bojí, že při přenášení bude mimčo moc veliký a taky jsou tam nějaký problímy s tlakem a okysličováním, ale máš pravdu, že jak kde, někde vyvolávaj až po termínu ...
7. zář 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abig mám to sice za pár, ale nějak se do porodu nehrnu, teda aspoň mě to tak připadá ... ikdyž @dasty79 dle nálezu byla za mnou a podívejte :grinning:
7. zář 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ No to jsem si taky myslela :o)) Hezky se k němu maminky vrací ...
Můj malý je zatím v normě, takže nevidím, proč by ho měli rvát ven dřív ... kdyby měl odhad váhy hodně, tak je mi to jasné. Ale já sama netrpím žádnými problémy, ani s tlakem, miminko taky nemá problém, tak bych ho nechala tam kde je a počkala si ...
7. zář 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem konečně tu a se zprávou, že se nám v sobotu 3. září v 1.53 narodil Vojtíšek! :slight_smile: Jsme šťastní. Dnes nás pustili z porodnice, neměla jsem se jak ozvat, proto píšu až dnes. Sice jsme měli novorozeneckou žloutenku dost na hranici, ale snad to doma odeženeme dostatečným sluněním (když teda sluníčko dopřeje) :unamused: Zatím se tu, holky, mějte...já jdu odpočívat, malý před chvílí teprve usnul, předtím chudáček skoro 2 hodiny probrečel, nevím jestli ho trápilo bříško nebo něco jiného, ale cítila jsem dost bezmocně. Tak doufejme, že bude "klidnější" noc. :wink:

@dasty79 MOC a MOC gratulujeme k Viktorce, to máme děti jen o den od sebe! Přejeme, ať pěkně roste a dělá vám jen samou radost! Myslíme na vás. :slight_smile:
7. zář 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 paráda, tak gratuluju k mimiku a vítám Vojtíška na světě :wink:
7. zář 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 jééééé, další miminko! Moc gratulju k malému uzlíčku, ať jste spokojený a jen a jen šťastní !!!
7. zář 2011 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ @allye1 Děkujeme, holky! :slight_smile:
7. zář 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 tak přejen nádhernej život plnej zdravíčka a pohody. Hodné zlaté miminko rostoucí v úžasného človíčka.
@abig já je u Marušky nezažila, teď se uvidí. U m. mě ani břicho netvrdlo ale vic jsem odpočívala, ted se to nedá no
8. zář 2011 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa tak jak jste dopadli na monitoru?
8. zář 2011 v 07:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny, co máme den D ještě pře sebou :wink: , poslední 3 dny cítím takový divný tlak na "spodek", že až střílí bolest do třísel a nohou, je to normální?
8. zář 2011 v 07:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 tak já to samé :grinning: Tlak, až mě někdy bolí ta kost a včera mě tak bolely třísla, že když jsem vstala ze sedu, tak to chvilku nešlo ani rozchodit. Ještě se mi přidala mírná bolest, jako při menstruaci, tak čekám co to bude :grinning: :wink:
8. zář 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Moc gratuluju k malému Vojtovi, hlavně ať vám dělá samou radost....:slight_smile:))))

Já mam občas ten tlak taky, ale třísla mě naštěstí nebolí (ještě....) a jinak jak píše nelina - bolesti jako při ms mívám cca tak min. třikrát denně, tak uvidíme, co z toho bude.... Ale asi si myslí malý, že má ještě čas.....
8. zář 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek