• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@nelina_ , @jajinka.p díky holky, jsem ráda, že v "tom" nejsem sama, ale že to není 2x příjemný, že? :unamused: ale kdyby náhodou, tak v 37tt by už nebyl problém :wink: aspoň podle doktorů, co mi říkali.......
8. zář 2011 v 15:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 NO TY TŘÍSLA, TO MÁŠ PRAVDU, TEDA FAKT MOC PŘÍJEMNÝ NEJSOU, NĚKDY TO BOLÍ FAKT DOST, SI PŘIPADÁM, JAK NAMOŽENÁ PO NĚJAKÝM VRCHOLOVÝCH SPORTOVNÍM VÝKONU, NO NEJMÉNĚ DESETIBOJ :grinning: A PŘITOM NIC NEDĚLÁM :grinning:
CHODÍM PAK STRAŠNĚ SRANDOVNĚ, JAK KAČENA :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p mě ty třísla začaly až teď poslední asi týden, jinak nebylo nic :wink:
8. zář 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 gratuluji k chlapečkovi :slight_smile:
8. zář 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. je normální že ted ve 37tt jsme ještě hlavičkou nahoru?
8. zář 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Ahooj ! tak ti mooc gratuluju! pořád jsem čekala na zprávu a ty jsi na jiné diskuzi :slight_smile:
Doufám, že bylo všecko v pořádku!!
8. zář 2011 ve 20:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak no už by asi neměl být, ale jak jsem tak četla, že naděje že se otočí umírá poslední.
8. zář 2011 ve 20:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys Děkujeme...jejda, vidíš to...já včera psala tu radostnou novinu a na "těhu diskuzi" jsem v tom shonu úplně zapomněla!! :unamused: Napravím to, přeci jen jste na mě hodně myslely! Díky ještě jednou :wink: :wink:
8. zář 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak no už by měl být hlavou dolů, ale někomu se otočí naposlední chvíli, i třeba těsně před porodem. Porodní asistentka doporučovala kleknout na včechny čtyry (jako když chceš cvičit kočku na protažení zad) každý den na chvilku, prý má takhle mimčo nejvíc možnost se otočit a snad jsou ještě i nějaký cviky :wink:
8. zář 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allye1 pásy pohoda, užívala jsem si jak slyším to srdíčko

@klarisak už asi ne, ale otočit se může i těsně před. Na řijnu 2011 proběhla už nějaký návody, kočičí hřbety tam taky byly. když najdu nakopíruju oni jsou děsně ukecaný :D včera jsem ani dočíst nezvládla.
8. zář 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys
@nelina_
@barbarkaaa no tak tajně budu doufat, že se stihne otočit :slight_smile:
9. zář 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarisak AHojky, nám na tohle porodní asistentka radila právě kočičí hřbet (ruce opřít na zem o lokty) a dívat se jakoby zpět "mezi nohama" nebo jak to nazvat. Mělo by to zabrat, jen to chce poctivě cvičit. Snad to otočení mrňousek ještě zvládne! :wink:
9. zář 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já si dnes dala počoudit, stačila cesta na nákup 500m s neovvladatelným psam a odpoledne decentně na pohádkovej festival, slečnu jsem krotila , páč měla ráno 37,3 ale bylo teplo. Já byla vyřízená víc jak ona. asi sebou budu muset dnes hodit na postel dřiv :slight_smile:
9. zář 2011 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
abys nám z těch výkonů neporodila :slight_smile: ještě máš čas :slight_smile:
A jaký to tam bylo? Já navrhovala klukům, že se půjdeme taky podívat, ale koukali na mě, jak že se matka zbláznila, no... :-/ asi si na takové akce musím počkat až na mimčo..... Ted uz moje kluky zajímá víc MP3, mobil, a počítač.... :confused:
10. zář 2011 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa no prosím tě a v kolik chodíš normálně spát, když tohle je "půjdu si lehnout dřív?" :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych usnula už i vestoje :grinning: zvlášt teď jako těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 moc gratuluju k Vojtíškovi, tak ať Vám roste a dělá jen samou radost:slight_smile:

My jsme holky konečně doma, dorazili jsme v pátek. KONEČNĚ!!!!!Dorotka byla až do rána do pátku na světle. Moc ji ta žloutenka neklesala, tak nás pak dali na nějaké výkonnější. Tak jsem ráda, pak už to šlo dolů rychle. Ale kojení se nám pak hrozně zkomplikovalo, měla tu žloutenku hrozně silnou, takže by pořád jen spinkala. Jakmile byla u prsu, spala do 3 minut a hladová. Tak jsem musela dokrmovat, jinak bychom šly asi s váhou pěkně dolů. Takže jsem pořád v takovém kolotoči, nakojit, dokrmit z láhve, odstřikat a tak dokola. Ale dneska jsme byli venku, tak jsem si pročistila trošku hlavu. Hlavně super-vlastní postel a moje zlatinečko Tedík. Takže jsem šťastná, že jsme domaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2011 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennetfrigg tak sláva už jste doma ve svém :slight_smile: Tak teď se to všechno srovná, žloutenka na ústupu, tak to se malá začne s tím kojením víc snažit a půjde to jedna báseň :grinning:
Je mi jasný, že při tý žloutence Dorotka asi hodně spinkala, to se ti to kojení dost zkomplikovalo, ale vydrž, vy to holky dokážete :wink:
A jak to Tedík zvládnul?
11. zář 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ vypadá to celkem, že to Tedík zvládl dobře. Snažím se mu hodně věnovat, Dorotka "klep klep" je fakt zlatíčko. Napapá se a spinká, tak mám čas naštěstí i hodně na Tedika. I když se snažím rozkojit, tak to fakt ji mám u prsou i hodinu atd.První den byl ale šílený, člověk byl plný emocí, hormony dělali své, Tedik hrozně zlobil, tak jsem z toho všeho byla špatná. Ale lepší se to, jak říkam, malá je fakt strašně hodná. :grinning: :grinning: Tedík jen chce třeba víc potulit nebo vykládat víc pohádky a tak. Malé si ale hodně všímá, dává ji pusinky, pomáhal při koupání a přebalování. Vozil jí i v kočárku, tak ho moc chválím a zatím je to dobré. Snad jim to vydrží :slight_smile: :wink:
11. zář 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa To teda, pořád máš dost vysoké tempo...abys nás ještě nepřekvpavila dřívějším porodem...i když asi by ses tomu nebránila, viď? :slight_smile:

@mimys Umím si to představit, jak starší děti reagují... :wink: Ale za chvíli budeš mít miminko na světě a tohle si budeš užívat znovu s ním, uvidíš :slight_smile:

@lennetfrigg Jsme rádi, že jste doma. I já jsem ráda, že nás pustili, i když tu žloutenku doháníme doma a moc se nám zatím teda nedaří :unamused: Uvidíme, co nám řekne doktorka v úterý. Jinak jsem ty emoce taky už poznala...někdy je to tak, že ti je pořád do smíchu a pak se to otočí z ničeho nic o 180 stupňů a je mi do breku...no, doufejme, že šestinedělí nějak zvládneme a pak už to bude o něco zase lepší :slight_smile: Tak se držte!!
11. zář 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennetfrigg vidíš jsem ti to řikali, vítejte doma :slight_smile:

@nelina_ já normálně chodim tak ve 2, já většinou stejně dřív neusnu, to fakt musím bejt KO, alepokud to jde, musím na chvíli v poledne, když to nejde, jsme KO po zbytek dne a nemůžu nabrat tempo

@jajapaja23 bych se teda bránila, chudák prtě tu má pořád jen tu autosedačku a 2 balíky plín. Dnes jsme byli na pohádkovým festivalu ač maru kašle tak opatrně, prtože venku byl hic, tak jsme šli, já ji chtěla koupit plyšovýho šmoulu, slibovala jsem ji to 3 dny, že pro nej dojdem a ona se tak tešila. Budou taťka prosadil balonek šmoulinky za 130 z kterýho nebude mít zítra nic. ten ač uvázán ji za 5 minut uletěl, tak jsem hned brečela, že mi přišlo líto vyhozených peněz, pak že mě Maruška vyčítala že jsme ji ho blbě uvázala a že má radši strejdu, tak nás jedna šmoulinka balonková vyšla na 260 a já ještě stihla brečet, páč třoho plyšovýho ode mě už nechtěla a chtěla hnusnýho gormita, kterýho nebude stejně zítra vedět kde je. A já z toho brečela další 2 hodiny u žehlení, páč jsme byla KO. :ODDDDD na něco je tohle období fakt náročný :P

tahles ourozenecká fotka mě dnes dostala Leila narozená 30.8 http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/304320_209063955824441_118417058222465_592281_1249434618_n.jpg
11. zář 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbarkaaa tak to ti celkem závidím, že dokážeš vydržet vzhůru tak dlouho, já mam opačný problém, málo kdy vydržím být vzhůru dýl jak do devíti a vstávám klidně až v osm ráno, su zvědavá, jak to pak budu zvládat s malým, když mám takovou potřebu spánku.... :unamused: :unamused: :unamused:
Jinak dneska jsme byli znova na monitoru, doktorce se akorát mírně nezdálo, že má trochu vyšší tep oproti minulu, tak jdeme pro jistotu ve středu znovu. Jinak mě napsala do průkazky hrdlo 2cm, otevřená těsně pro prst, tak z toho vůbec nejsu moudrá, jestli se teda už něco chystá, nebo má ještě čas.... A konečně už jsem se dokopala k tomu, abych si sbalila tašku, hurá..... :sunglasses:
12. zář 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p to je zatím v klidu, já jsem s hrdlem i otevřením dál a zatím nic :grinning: Ale už se ti tělo pěkně připravuje :wink:
12. zář 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p a @barbarkaaa já jsem teda taky v devět KO jako @jajinka.p , ale zase vstanu v půl šestý :grinning: No máme tu sovy i skřivany, tak to aspoň bude diskuze pěkně rozdělená po celých 24 hodin :grinning:
12. zář 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa ta sourozenecká fotka je teda super, musím na ní pořád jukat, se nemůžu vynadívat :slight_smile:
12. zář 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Tak uvidíš, kdy si nakonec mimčo vzpomene, třeba tě překvapí dřív:wink:

@jajinka.p Taky jsem spavec, v těhu jsem spala fakt hodně, jen jsem měla pak spíš problém s usínáním a pak s častým lítáním na záchod, takže spaní v posledních týdnech nic moc...ale když se malý narodil, tak nějak si stejně člověk musí zvyknout a odevzdat se mu, nějak to i tak jde...pak doháním spánek s ním, i když je den, tak to neřeším...jinak bych v noci pak nevydržela :wink: Jinak s tím hrdlem..já měla taky 1-2 cm, dr. si to chválil a porodila jsem v 40+1, takže akorát...kamarádka zase nebyla vůbec otevřená a nakonec rodila o týden dřív...takže ty centimetry podle mě vůbec nic neznamenají! :wink:
12. zář 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska 15 dní to TP a monitor v porodnici. Dopadl na "jedničku", malá se prý pomaličku začíná chystat kouknout ven. Na kontrole mi mudr řekla, že je malá už pěkně "našponovaná" dole, tak jen čekat. Kromě bolestí v hlavně v noci jsem v pohodě. Ty přestanou tak po 2 hodinách a pak je zase OK. Tak uvidíme, příští týden opět poradna a monitor. Jsem zvědavá, jak budeme pokračovat.
13. zář 2011 v 18:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak to předběžně gratuluju,. pořádně budu, až bude malá venku..... :wink:

My jsme dneska byli taky ještě na monitoru, pro jistotu, dr.se v pondělí nezdálo, že měl malý trochu tachykardii, ale dneska už naštěstí všechno ok, tak jsem moc ráda..... :slight_smile: Jinak je na tom monitoru krásně vidět, jak se zvyšuje ta činnost dělohy, před týdnem skoro nic, teď už takové "hrby", no uvidíme.... další nás čeká zase v pondělí....
14. zář 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka.p
hele já se taky bála, byla a jsem spáč ale když přišla Maruška, prostě to přeško bez problémů do jinýho režimu. Jsem se bála že se nevzbudim a bez prpoblémů. teď když spím tak mě hned tak něco nevzbudí, ale Marušku slyším vždycky.
tak hlavně že je druhej monitor v pohodě
Já včera odpadla, mamča přes své bolesti mi pomáhala do 22 ale hnuli jsme s tím tady , já nemohla ani chodit a stejnak jsem šla spát až ve 3. chlap vtipkovala le po tom všem co s tím souviselo mě to vtipný nepřišlo a mě to nedalo a byla z toho výmena názozů a hromada slz. Neví nic o těhuhormonech , že někdo brečí i u večerníčku, namě topadlo až ted s tou brutální unavou, ale fakt brutální, jsme nemohla ani dolízt dopostele.
Dnes jako bonus půlhodinový trhání zubu v zánětu. Opíchání zabralo až ke konci, porád to odeznívalo, jako že to přestávalo fungovat, až druhá dávka ke konci zabrala, ale mám po tátovi zahnutý kořeny takže mám pomořemou papulu brutálně. Pak už umtrvení drželo tak 3 hodiny tak jsme byla jak z ústavu, ani slinu polknout nešlo. Teď semi povedlo trochu najíst.
Tak doufám že to prtě ještě vydrží, už je kam dát postýlku. Z postele už se dá slézt bokem a prádlo už se pere. Mamča mi ho zabavila . když viděla jak jsem KO, prý aspoň zabaví babičku mojí a zavzpomínají si. Jsou to všechno veci po Marušce.
14. zář 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pořád čekám, nějaké další miminečka a nikde nic.-( no, ja začínám být už pořádně unavená, malá má pořád málo mlíčka, takže musím dokrmovat a už mi to leze krkem. Protože ji v noci kojím, pak jdu dělat příkrm a pak se snažím ještě odstřikávat a pořád dokola. Ale k ničemu to nevede, hold mi asi není dáno. S Tedíkem to bylo stejne, myslela jsem, že to zvládnem teď líp, ale né. Ale tak budu kojit dokud půjde, každa kapka dobrá.

Ale malá je zlatíčko, jen jí bolí občas bříško, zatím dáváme SAB, ale nevím, moc asi nepomáhá. Navíc je i shon, byla tu porodní asistentka, pak zas dětská dr a pořád někdo, tak vždy musím uklidit, Tedík to stihne pořádně zaneřádit. Předevčírem jsem byla teprve dovytahovat stehy po císaři, ale aspoň jsem byla s dr, co mi malou rodil. Tak byl vysmáty, jsem mu poděkovala, že vše tak dobře dopadlo. :confounded:

Tedík je celkem hodný, nemyslím, že by nějak žárlil, jen někdy zlobí a předvádí se, ale to je v jeho věku normální. :grinning:
15. zář 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky - tak tohle je naše Viktorka :slight_smile: Všechny tety koníkovky moc pozdravuje a posílá pusinku a těší se na další miminka :slight_smile:
15. zář 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek