• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@lennetfrigg
úžasná fotka, škoda že je tak červená, je na ní úžasnej moment
držim pěsti, třeba se to ještě rozjede.

@dasty79 krásnej zachumlánek . Zdravíme Viktorku ale budem rádi ještě o tem měsíc mladší :
15. zář 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Viktorka je nádherná :slight_smile: zdravíme ji z Broumova :slight_smile:
15. zář 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 @lennetfrigg moc krásné dětičky ! Povedly se Vám :wink:

Tak kdo z nás bude další na řadě :slight_smile: ?
15. zář 2011 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viktorka i Dorotka jsou krásné..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Hlavně ať jsou stejně jako krásné i zdravé i do budoucna..... :wink:

taky jsem zvědavá, která bude další, nelina už tady dlouho nebyla, tak že by? :sunglasses:
15. zář 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holčiny dneska jsem byla na kontrole, ultrazvuku a na monitoru a všechno je v pořádku. Dle slov doktorky pravděpodobně přes víkend porodím, tak jsem napnutá, jestli to tak bude :o) Ještě mi udělala pro podporu porodu Helmitnův hmat ..... Jinak i přes to, že jsem za celé těhu přibrala 4 kila, tak váhový odhad prcka je nejméně 3900 a možná i něco přes 4000g, tak to je překvápko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Viktorka je fakt krásný miminko :slight_smile: Ještě písni, jakej byl porod, kolik malá vážila .... no to víš, já jsem zvědavá teta :grinning:
15. zář 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím další posun, dnes mi odešla hlenová zátka, tentokrát opravdu velké množství, takže to už opravdu byla celá, tak jsem napnutá, co bude dál :wink:
16. zář 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ budem na Tebe myslet a držet palečky:slight_smile:
16. zář 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelina_ že by už? :wink: držím pěsti :wink: :wink: :wink:
16. zář 2011 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky TP mám zítra - mám dotaz vždy před porodem musí odejíd hlenová zátka?? u mě nic nového včera byla poradne a ještě se nic nechystá :( zítra ráno v 9 h. jedeme zase na monitor a pak obden už mě to fakt neba
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. zář 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím nic, ale už se aspoň něco děje :grinning:
16. zář 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzajnach hlenová zátka nemusí odejít před porodem, někomu třeba odejde až s prasknutím vody a někdo to třeba ani nezaznamená .... někdo, komu odejde pak rodí do 24 a někdo i za 14 dni, takže zase žádnej moc významnej ukazatel to není :grinning:
16. zář 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ držíme pěsti já taky přibrala 4 a půl podle posledníhoi vážení a vanu mám obr, takže snad z porodnice pujdu i lelčí než před porodem, ale ještě mám čas přibrat.
U mě to dělá to zvracení doteď a to lítání okolo stěhování asik, jinak normálně tlousnu i když projdu okolo cukrárny.
16. zář 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak se držte!!! Kdopak bude další v pořadí se svým uzlíčkem? :wink:
16. zář 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 teď můžeme uzavírat sázky, kdo bude další na řadě :slight_smile:
16. zář 2011 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no to teda jo mě děsí ten 38 týden dle koníka, už se asi vrhnu radši na tašku. Včera jsem byla fotit v porodnici kamarádku co měla termín 26.9. ty mimika jsou tak voňavý
16. zář 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se po delší době... jsou to nervy ...která z nás bude další?? :slight_smile: kromě občasných poslíčků žádný příznaky, jen nervíky pracujou. Jak pojedete do porodnice?
Budete volat sanitku, nebo vás povezou autem ?
17. zář 2011 v 19:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys já posledně šla pěšky :grinning: Normálně jsme to měli cca 5 minut, dodnes vím na kterým plotě jsem vydejchávala :D šla jsem to asi půl hodiny. Teď fakt nevím jak to dopadne. J. má auto na druhý straně města v garáži aby mu neomoklo , takže fakt nevím.
Já ty krabice snad nedodělám, dnes mobilizace že potřebuje odvézt teta s kytkama do kostela a došly jsme v 7 večer a to už fakt neudělám nic, sotva chodim. Dopoledne jsme zmákla jen uvařit.
17. zář 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa člověče, ty se snad zničíš! zalehni a nohy nahoru !!! všecka práce počká. Neříkám to jentak !
17. zář 2011 v 19:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbarkaaa To teda, dej si oddych, jakmile se malý narodí, budeš mít ještě větší honičku! :sweat_smile:

@mimys My jeli do porodnice autem, o sanitce jsem ani neuvažovala, stihli jsme to. :wink: Porodní asistentka nám líčila supr historky, jak si volají sanitku převážně jen Romové a že jsou z nich sanitáři vždycky úplně hotoví ... :wink: A známá jela do porodnice v sanitce, ale dojet nestihla, porodila v ní, to si neumím představit :wink:
17. zář 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys já vím, jenže tady v jednom komíně jsou ještě věci ze špajzky co nebyly třeba denně a začínají se okolo rojit moli, se tam hajzlové do něčeho pustili, pak by byli všude. Po neděli mě snad zase pomůže mamča. Fakt to nechci všechno až pak. Anděla už mám asi vybranýho(myslím zlaté dítko) , mám teď hodně známých holek po porodu a nosej, chovaj utěšujou, nespěj, si to pak nedovedu představit s mím minimálním spánkem a miminkem na ruce dodělávat, tak aspoň po chvilkách, co to jde.
Ale po neděli se už půjdu zapsat doporodnice a zbalit tašku. A pak se děj vůle boží, buď to stihnu nebo ne.
17. zář 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 hele já mám pocit, že než ten chlap muj dojde pro to auto do garáže tak porodím třeba taky v něm :DDDD
17. zář 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Tak vy se fakt nenudíte, chlap jede na pohodu, u vás to bude nakonec ještě hodně zajímavý...to by pak možná vydalo na román :wink: Ne, dělám si srandu...chápu, že to chceš mít teď doma v cajku, taky jsem v těhotenství uklízela, co to šlo a teď jsem ráda, že to mám hotový. Jen ty k tomu máš ještě na starost malou, takže to máš těžší! Drž se!!! :slight_smile:
17. zář 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 to se fáák nenudíme, ten bude mít ještě překvápek :grinning: Tuhle jsme mu vyvrátila že se děti rodej 2.5 kilový nožičkama napřed a celou noc spěj. K porodu jít nechce, prtože do mě píchnou injekci a jemu se udělá špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale operace na barandově hltá. tady bude fáákt veselo. Na matrice ještě nebyl, pořád má času dost, takže se to dítko možná bude jmenovat po mě. Jména pořád šílený ale fakt šílený varianty takže asi i to budena mě, když už si to odtrpím .. no bude tady veselo no :grinning:
17. zář 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa
@mimys
@allye1 ahoj hoky, koukám, že jste ještě 2v1 a nám už byl ve čtvrtek měsíc.Tak snad se už taky brzy dočkáte a budete mít miminka v náručí.

@jajapaja23
@lennetfrigg Vám děvčata gratuluju ke krásným miminkám :slight_smile:
17. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys mě odveze manža autem, sanitkou by mě odvezly do nejbližší porodnice a to nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. zář 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl už bych to mimčo taky brala, jsem nějaká natěšená :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ to Ti veřím :wink: víte, co to bude?
17. zář 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl jj, kluk jako buk :grinning:
17. zář 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ pořád nic?Mě odešla zátka a za tři dny se malá narodila,tak to už bude každým dnem.
Moc držím palečky,ať už to máš taky za sebou....a držíš v náručí krásný zdravý miminečko :slight_smile:
18. zář 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek