• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v září 2011. Máš také? Přidej se k nám.

22. května 2015 
@aemmi takže od ms jsi 4tt? ptám se protože já bych také byla 4tt od ms,ale HCG od ovulky mám jen 194, ty nevíš kolik jsi měla HCG?
21. led 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka nene, od MS jsem 6 týden, byla 6.12. ale měla jsem pozdě ovulaci, až asi 28 DC, čemuž i odpovídá stáří toho zárodku...takže vlastně, kdybych to brala podle toho jejich propočtu, že ovulace je asi v půjce cyklu, tj, 14 dní po MS, tak by to odpovídalo 4 tt od MS, je to trochu kostrbatý, doufám, že mi rozumíš, jak to myslím...HCG mi brali už minulou středu, no říkal mi to, ale zapomněla jsem to :sweat_smile: :unamused:
21. led 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi no já měla ovulku 20DC takže v úterý jsem byla od početí 14dní... a 194, tak v pondělí mám jít na kontrolní HCG zda roste a prý zkusí i UTZ, ale tam jde vidět až když je HCG přes 1000, tak asi nic neuvidím, co?
21. led 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lifinka hele, to fakt nevím...mi brali krev na hcg už 9 dní po ovulaci, bylo mírně zvýšený...a na utz nebylo nic vidět, jen jakýsi bílý opar, což říkal, že by mohlo bejt ono, ale byl dost skeptickej... na další kontrole jsem byla po týdnu, krev už nebral a na utz byl malinkatej váček, asi 4 mm, to bylo teda 17 dní po ovulaci...takže to by možná šlo něco vidět,,, :wink:
21. led 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi jé ráda bych něco viděla v pondělí, díky dala jsi mi malinkou naději, že něco uvidím....
21. led 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.já dnes byla u doktorky,ultrazvuk mi neudělala,že je ještě brzy,vzala mi jen krev na hcg,tak uvidíme.ultrazvuk slíbila na pondělí,to bych podle poslední ms měla být 6tt....ten víkend bude ale dlooouuuhýý :confounded:
21. led 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni já jdu v uterý a už se nemůžu dočkat :slight_smile: i když i nervozní..To budu 8+6 tak se snad něco dovim :grinning: Minule jsem byla 4+6 a byl tam váček.
21. led 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny,
@marulinka bude to dobrý, uvidíš.
@kolebka v úterý budu držet palce. Já jdu ve čtvrtek, to budu 8+1, taky jsem hrozně nervózní. Snad to bude v pořádku.
21. led 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovaa dárek vypadá hezky, škoda , že to mám trochu z ruky :slight_smile: a hlavně ještě nemám těhu průkazku :grinning: Snad se jí dočkám. Doufám, že už ti je trošičku líp.
21. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram Ahojky tak to zas budu držrt palečka já,jinak jsem se splatla v uterý budu 7+6 :grinning: tak koukám že jsme fakt uplně na stejno :wink: To je dobrý
22. led 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram já to mám taky z ruky, ale určo spácháme do Phy výlet, jezdíme na návštěvu ke známým a jednou do roka do aquapalacu....tak si snad na malvíka vzpomenu :grinning: jinak je mi hůř, asi fakt v pondělí půjdu na kapačky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se tu opatrujte :slight_smile:
22. led 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lovaa : děkuji za dárek :grinning: :grinning: .. Ale trochu by se mi prodražil - jet si pro něj až z Moravy :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schimi to jo :slight_smile:
22. led 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@lovaa to tě moc lituju, vůbec si neumím představit, že by mi bylo až tak zle. :confused:
@kolebka fakt jsem na den :grinning:
23. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady ale vůbec nikdo není :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning:
23. led 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram taky nevim jestli prispivat do neuzamcene diskuse nebo sem, teda osobne radsi mam ty uzamcene :slight_smile:
23. led 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem...

@fram díky za spoluúčast :slight_smile: :slight_smile: je mi pořád zle zle, nechutenství, ale řekla bych, že zvracím míň....jakože nevyzvracím vše, jen část z každého jídla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@adelka89 ona je i uzamčená diskuse našeho termínu ? :confused: já osobně bych byla kdyžtak ráda za uzamčenou...předchozí gynekolog si sem chodíval číst a po porodu mi dal pěkně naejovo, že jsem tu o něm napsala (no zas nic hroznýho jsem nenapsala, jen to, že mně nechal 2měs. zvracet než mně milostivě doporučil do nemocnice na kapačky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že si nabral moc klientek a já těhotná zvracející čekala třebas dvě a půl hodiny v čekárně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Ale jestli nebude uzamčená, zas tak mi to nevadí, jen se budu víc hlídat, člověk nikdy neví, že? Proto už nemám ani vyplněnej řádně pas, fotky apod. :slight_smile:
Jinak se těším na nový info o mimoušcích, co se mají tento týden ukázat se srdíčky apod. :wink:
24. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...včera mi koník nešel vůbec zapnout :frowning2:
dnes sem byla na utz,ale srdíčko ještě nebylo :frowning2: hcg mám 13000,což je prý dobrý...
24. led 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

@marulinka příště už určitě bude. :slight_smile: Kdy jdeš znovu na kontrolu?

@lovaa to je hrozný, že je ti tak zle. To asi za nás za všechny :unamused: Já mám žaludek dost často jak na vodě, vždycky po jídle, takže i málo piju, protože je mi furt těžko.
To by mě nanapadlo, že sem chodí i doktoři číst diskuze :astonished: To musela být strašná náhoda, že narazil na tvůj příspěvek, vždyť kolik je tu diskuzí.
24. led 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz náhoda...ona totiž se tady jedna holka ptala na názor na tohodle dr. a napsala i jeho jméno...a já na to "jen" reagovala :sweat_smile: takže si mohl dát do vyhledávače tady svý jméno a už to bylo...podle pasu a toho zvracení jsem byla asi hned jasná :grinning: taky možnost byla, že v tu dobu byla těhu i jeho žena, třebas sem taky chodila a v okresní diskuzi na to narazila...nevím :frowning2: každopádně mně to poučilo :slight_smile:
Jinak fakt moc děkuji za podporu...je mi bídně, nikam nechodím, tak mně potěší, když v tom nejsem "sama" :slight_smile:
24. led 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz další kontrola až 16.2.no docela za dlouho :frowning2:
24. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marulinka ja taky 16.2. :unamused:
24. led 2011 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka tak si budem navzájem držet palce :wink:
ale ty už máš určitě srdíčko,ne?? si o 3týdny napřed...
24. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marulinka jjj toho 16.bych mela byt 11-12tt
24. led 2011 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovaa teda chudáku to musí bejt děs pořád takle blindit :pensive: a teda s tím doktorem :astonished: :astonished: to je síla to by mě v životě nenapadlo :confused:
24. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je tedy pěkný :rolling_eyes:
@lovaa To je mi líto že ti je furt zle,jak to že je i uzamčená to jsem nezjistila,jak jí hledat?Nemyslím si že by jsi napsala něco špatně,divim se právě že tě tam neposlal džív na ty kapačky.Vždyt hrozí dehidratace..
24. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím 2 kg dole, protože mi fakt nechutná jíst ani pít :confused: :sweat_smile:
Je tu jedna uzamčená diskuse, ale mám pocit, jestli už tam není moc holek. A je tam myslím termín srpen až říjen 2011. Možná bychom mohli počkat, jestli se ještě nepřidají nějaké zářijovky a pak diskusi taky uzamknout.
@lovaa to je docela drsný, že tě tvůj gyndař "poznal" na diskuzi. :confused:
24. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dííík díík za podporu :slight_smile: mám trošku pocit, že se to lepší, i když chuť na jídlo 0..diétka no...kdybych chtěla, tak takhle nezhubnu :grinning:
s tím dr. to bylo dost nepříjemný, ale aspoň mně to poučilo...internet všeobecně je v určitým smyslu nebezpečnej :unamused:

@fram jj počkala bych, jestli se někdo ještě nepřidá a šup s námi pod zámek :grinning:
holky vydržte, vydržte, mně se taky vždycky ten měsíc táááááhne..do další ko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
24. led 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram Teda to mě se nemůže stát :sweat_smile: Bojím se kolik budu mít ve finále nahoře,ale i to mi za to stojí
@lovaa jj souhlas taky bych to dala pod zámek :wink:
24. led 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolebka no já minule přibrala 25 kg :sweat_smile: a doufám že teď to tolik nebude :wink:
25. led 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek